Jump to content
PirateClub.hu

Szoktál kondizni ?


polip14
 Share

Ki kondizik?  

225 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Szoktál kondizni?

    • Gyúrok Wazze (gyk-ért: igen)
      194
    • Nem
      26
    • Szerintem h*lyeség
      5
  2. 2. Hetente hányszor?

    • Heti 1
      48
    • Heti 2
      24
    • Heti 3
      66
    • Heti 4
      58
    • A hét összes napján gyúrok
      29


Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nekem a fekve nyomás megy elég gyatrán. 75 kg al nyomok most már de az is elég nehezen megy, pedig 103 kg vagyok. Hogyan lehetne ezt növelni? Van mikor rajtam kívül nincs senki a teremben így nem tud senki segíteni ha alatta maradok, meg egyedül járok kondizni.

Van tárogató gép de az rohadt szar 100 kg a max súly és azt simán kinyomom meg se eröltet ezt abba is hagyom mert szerintem nem sokat ér ha azzal csinálom.

 

Amúgy nem szálkásítok, hanem tömegnövelést végzek minél nagyobb súllyal csinálom.

Hetente 4 szer járok, 3 hónapot kihagytam 2 hete kezdtem el, de már látszik rajtam hogy ujra nekiálltam.

 

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm a segítséget, megfogadom!

 

Eddig is a mellezéssel kezdtem, mert az megy nehezen. De akkor kipróbálom a rotációs módszert vagy mit.

 

Fehérje táplálkozással lesz majd bajom, mert a tejet utoljára cumisüvegből ittam, szóval iszok akkor helyette kakaót az is jó? :D azt szeretem.

Tojás nem birom megenni, legutoljára mikor főttojást ettem, kihánytam.

Öööö ha felverem és megiszom az is jó? :) de nem tudom hogy megbirnám e inni talán ha befogom az orrom.

Hús, sajt meg hasonlókkal viszont nem lesz gond.

 

Van otthon kicsi fehérje még csak lehet hogy már lejárt meg ha jól tudom ez nem olyan jó mert olyan fehérje ami a férfiaknak nem jó. Ha jól tudom. Egyszer szedtem aztán 10kg ot híztam tőle abbahagytam.

Link to comment
Share on other sites

American Muscle Protein Power

készült:szójafehérje izolátum, tejsavófehérje koncentrátum, kakaópor aroma, édesítőszer aszpartam

 

25g ot ittam meg edzés után 2dl vízzel felhigítva

 

25g tartalma:

  1. energiatartalom=394 KJ
  2. fehérje= 20gr
  3. szénhidrát= 1gr
  4. cukor= 0gr
  5. zsír= 1gr
2006 dec. ig volt jó és még van benn kb. 10-15 adag biztos, kidobjam vagy még jó?

 

Tojás az saját vagyis papáméknak vannak tyúkok szóval nem Tescos pl. :D Azért gondoltam, hogy megiszom, mert az talán könnyebb mintha megenném, mert nem tudom megenni kiskorom óta.

Tejhez nem rakok cukrot csak kakaót úgy simán megiszom. :D Barátnőm mondta hogy lehet kapni tejport az is jó?

Hát igen egy bográcsos kajánál haverokkal kint a szabadban néhány sör mellett nincs jobb.

Vörös húsokat imádom meg a fehéreket is csak azok nem laktatnak annyira.

 

95kg ról híztam meg 105kg ra, most azóta már eltelt 1 év most 100kg vagyok tegnap mértem. De deréktól felfelé vastagodtam, szóval a vállam széles lett, rokonaimat idegesíti hogy a kezem kifele áll tehát nem tapad az oldalamhoz, mert mellnél széles vagyok, nem tudom milyen izom van ott a mellnél oldalt de az nem tetszik nekik :D:D:D

Azért is akarok erősödni, mert mikor az alig 80 kg os gyerek befekszik a 110 - 120 kg alá akkor elszomorodok egy picit :D meg a 90-100 kg ot simán nyomják, nekem meg a 80 se megy még, de nem csüggedek még csak 9 szer voltam kondizni mióta elkezdtem nyárra remélem menni fog jóval több is.

 

Köszönöm a segítséget, megfogadom a tanácsaidat.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Háát,az az igazság,h eddig életemben egyszer gyúrtam :D Tavaly télen egy hónapot kb. Az a baj,h itthon kevés a súly,meg nincs fekpadom,de majd nyáron megyek dolgozni,és veszek súlyokat,meg vmi faxa kis gépet.Vmi edzésterv nekem sem ártana,honnan lehet azt szerezni tulajdonképpen?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...