Jump to content
PirateClub.hu

Ma berugtam


StEeL10
 Share

Recommended Posts

Erröl eszembe jutott 1 nyári történet!

Ez 1 szombat este történt nálunk,mert szerveztünk 1 házibulit,de összvissz 2-en jöttek el! Mindkettö általános iskolai volt osztálytársam volt,s mai napig nagyon jóban vagyunk!

Na ugy kezdödött,hogy szombat reggel mentem meloba,s kb 1 kor haver felhvott,h lesz 1 buli,ahol piálunk kökeményen,s mondta,hogy eljövök e ? Mondtam persze!Na délután 5 kor találkoztunk a Stadionoknál,s onnan egyenesen mentünk hozzánk,Csepelre,s a Szent Imre Téri HÉV megállonál van 1 kisebb kocsma,na ott megittunk 3 korso dreher sört, 3 barack pálinkát.

Elindultunk hozzánk,de már kicsit bevoltunk szivva,mert azért meleg volt,mellesleg nem nagyon kajcsiztam aznap!

Melletünk van 1 Plus bolt,ott vettünk 1 üveg Whiskeyt + 1 üveg bort + 1 Kolát

Felmentünk gondolom azt nem kell részletezni,hogy azt megittuk az utolsó cseppig.

Este 11 felé rendeltünk Pizzát,amit 40 perccel késöbb meg is hozot a csávo,akiröl kiderült,h ismerösünk volt :)

Megettük a pizzát,s utána kimentünk a folyosora ahol van 1 tetö,ott elszivtunk 2 száll cigit fejenként,s utána jött a megválto roka,egyenesen le a tetöre!!! :)Rádásul Szinkronban ment a róka! :)

Utána bementünk a konyhába s elkezdünk kártyázni közben cigiztünk.

Hajnali fél 3 kor ledöltünk,de én aludtam 2és fél órát,mert reggel 7-re mentem melozni az Árpád Hidhoz,ami Csepelröl nem éppen 10 perc :)

S ugy meloztam másnap,h kb 5 percenként mentem a wc-re,mert émelygett folyamatosan a gyomrom. Kolléga csak röhögött,mondjuk ö is másnapos volt!

Link to comment
Share on other sites

ez nagyon lol szikla.... nekem oylan volt tavaj nyáron hoyg haverral sátoroztunk és vettünk 4 liter bort plus kólát hoyg legyen mit iszogatni este...nah de az votl a szopacs hoyg én akkor ittam elöször szeszt ugy isten igazán...nah mind 1 eljött az este 10 óra kiültünk a szadab csillagos ég alá és iszogattunk...nah jolvan iszogatunk meg minden ...és a végén már magába ittuk a bort tehát 2 litert fejenként ...nah én attol ugy berugtam mint a picsa....haver persze nem mert ő már hozá volt szokva...mondjuk őő is rendesen szédült ...nah midn egy ugy kezdötött hoyg én felborultam a székkel mert annyira szédültem ...utánan táncoltma meg szét hugyoztam a belem a gazba...aztán egyszer csak ejött a roka ideje...nah vazz vagy 3 órán át hánytam egyfolytába 10 perces szüönetekkel :) és ez kb 3 ig tartott utánan haver ugy döntött be a sátorba ...nah a másnaprol en is bezséljünk ami iszonyat volt mert még másnap délig is hánytam legalább 4 szer ...és anyám kérdezte mi a bajom én meg mondtam hoyg biztos csak valami étel mérgezés de nem vészes .D:D: nah mind 1 másnap 6 ig az ágyba feküdtem :D ..és olyan 7 fele már ettem is valamit mert éhes voltam...anh azóta se tudok a borra gondolni ...mondjuk most lesz egy házi buli ahol vezsünk 8 liter bort looool :D:D:D azóta most iszok először bort :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...