Jump to content
PirateClub.hu

Zöldséges ételek


shatt
 Share

Recommended Posts

Chilis Bab

 

Hozzávalók 4 személyre:

 

-35dkg füstölt szalonna vagy kenyér szalonna

-40dkg füstölt kolbász

-4 nagy fej vöröshagyma

-0,5 paradicsomlé vagy ennek megfelelő sűrített paradicsom

-4 doboz konzervbab (vörös) időt spórolsz a főzésével

-2.5dl kechup (lehet chils is)

-só,bors,pirospaprika,chili por

 

Elkészítés:

 

A szalonnát felkockázom, beleteszem egy serpenyőbe majd üvegesre pirítom.Ezután a hagymát megtisztítom és felaprítom (én karikára szoktam) aztán rádobom a szalonnára és üvegesre pirítom (vigyázz nehogy megégjen) :blink: .Ha ezzel megvagyunk, felkarikázzuk a kolbászt és a hagymához adjuk.Kicsit pirítjuk de ne legyen megsülve.Erre ráöntjük a paradicsomot és a kechupot,ha sűrített paradicsomot használunk vízzel lehet hígítani.Fűszerezzük be ízlés szerint.Mikor összerottyant jöhet a bab, ha úgy látjuk önthetünk a levéből is bele.Pár percig főzzük. De mindez Bográcsban az igazi egy Jó baráti társaság+ 1üveg Jagermaister mellett!!! :P JÓ SZÓRAKOZÁST ÉS JÓ ÉTVÁGYAT!!!

post-44215-1169745210_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nekem a nővérem szokott chilisbabot cisnálni, de ez a recept tök más. Én amit tudok hogy mi van benne, az a bab, kukorica, darálthús, chili. A többit nem érzem, vagy nem látom. De nagyon finom. Majd leiratom vele a receptet :)

 

 

Ja most jut eszembe hogy mi mexikói csilisbabot szoktunk csinálni :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Én darált hússal szoktam csinálni, meg teszek még bele kockára vágott főtt-füstölt húst, meg kukoricát is.

viszont remek erőspaprikám van, amiből 6-8 konzervnyi babhoz is elég 1 darab. Maga a paprika mindüssze

2 cm hosszú, be gyilkos ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Padlizsános penne

 

Hozzávalók:

2 db vöröshagyma

2 db padlizsán

30 dkg hámozott paradicsom

3 db paradicsom

10 dkg gomba

4 g fokhagyma

friss kakukkfű

friss bazsalikom

olívaolaj

bors

1 db zeller levéllel

2 evőkanál cukor

1 evőkanál balzsamecet

penne tészta

A tésztát kakukkfűvel, fokhagymával, sóval ízesített olívaolajos vízben kifőzzük. A hagymát felaprítjuk, majd olívaolajon megpirítjuk, hozzáadjuk a hámozott, kockára vágott padlizsánt, majd a gombát. Sóval, borssal, kakukkfűvel, zúzott fokhagymával ízesítve puhára pároljuk, majd összeforgatjuk a kifőtt tésztával és az apróra vágott bazsalikommal.

Egy másik serpenyőben cukrot karamellizálunk, ráöntjük a balzsamecetet, megpirítjuk rajta az apróra vágott zellert, a paradicsomot, majd zúzott fokhagymával, friss zellerlevéllel és bazsalikommal ízesítve felforraljuk. Az így kapott mártással meglocsolva tálaljuk a padlizsános pennét.

 

Jó étvágyat!

Módosította spirituell
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Rakott karfiol

 

Hozzavalok:

 

1 fej nagyobb karfiol vagy 2 kozepes

50 dkg daralt hus

1 dl olaj

4 fej voroshagyma

1 pohar nagy 20%-os tejfol

1 csokor petrezselyem

15 dkg felkemeny zsiros sajt (eidami vagy trappista a legjobbak)

15 dkg fustolt sajt (oazis vagy karavan)

20 dkg husos szalonna (kolozsvari vagy csaszar)

so,bors

 

Elkeszites:

 

A karfiolt kozepes rozsakra bontjuk majd megmossuk. Megfelelo meretu edenybe sos vizben egy kicsit megfozzuk, de ne legyen puha. a vizet leontjuk rola felrerakjuk. a voroshagymat apro kockakra vagjuk es megdinszteljuk az olajon sozzuk borsozzuk izles szerint majd a daralt hust megpiritjuk a hagyman, felrerakjuk ha kesz. A sajtokat lereszeljuk, a petrezselymet osszeapritjuk majd hozzatesszuk a tejfolhoz egy talba, sozzuk borsozzuk majd alaposan osszekverjuk. A sutot elomelegitjuk kozepes (gaz 3-4, elektromos 180-200 fokra) hofokra majd egy tepsibe az aljara rakjuk a husos szalonnat egyenletesen elosztva majd egy reteg karfiolt ezutan a daralt hust utana a maradek karfiolt. Egy evokanal segitsegevel a tejfolos-sajtos masszat a tetejere kenjuk es a sutobe helyezzuk az egeszet. Akkor lesz jo ha a tejfol a tetejen aranybarnara pirul. Konnyu szaraz feherbor illik hozza. Jo etvagyat.

Módosította spirituell
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ezt a receptet sem láttam még itt... vagy vak vagyok vagy még nem írtátok :)

 

Pofon egyszerű bevásárlással együtt 3/4 óra alatt elkészülő ebéd:

 

Hozzávalók:

-70-80 dkg zöldbab

-50dkg darálthús

-1 kisebb és egy nagyobb pohár tejföl

-só, bors

 

 

Elkészítése roppant egyszerű...

 

1. A zöldbabot kifőzzük sós vízben (esetleg húslében!).

2. A darálthússal összekeverünk ízlés szerint borsot és sót. Egy serpenyőbe kevés olajat hevítünk, majd ráöntjük a húst és megfuttatjuk rajta. Takarékra vesszük majd a kisebbik tejfölt beleburítjuk és jól összerotyogtatjuk a hússal.

3. Kivajazott tűzálló tálba rétegeket képezünk: egy sor bab, egy sor husi, amíg el nem fogy :) A nagyobbik tejfölt ekkora öntjük rá, szépen elsimítjuk és a sütőben már csak összemelegítjük pár perc alatt a kajcsit.

 

4. 2 perc alatt befaljuk :lol:

 

 

Jó étvágyat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...