Jump to content
PirateClub.hu

Olasz Foci


akft
 Share

Recommended Posts

Az Inter parádés góllal lett Milánó ura 

 

A Serie A milánói derbijén a fekete-kékek egy hajrában szerzett góllal verték az AC Milant.

 

Egészen a 17. fordulóig kellett várni arra, hogy a két milánói alakulat, az AC Milan és az Internazionale összemérje erejét. Bár túl sok esélyt nem jósoltak a piros-feketéknek, hiszen legutóbbi hat meccsükön egyszer sem tudtak nyerni - öt Inter-siker mellett egy döntetlen - , egy derbin mindig borulthat a papírforma. 

 

inter-milan(650x433).jpg

 

Most viszont jó olasz szokáshoz híven mindössze egyetlen találat esett a San Siróban, azt pedig az Internazionale szerezte: a 87. percben egy szélről belőtt labdát Rodrigo Palacio sarkazva küldött a hálóba (1-0).

 

Győzelmével az Inter az ötödik a tabellán, a Milan viszont csak a 13. 

 

Sport24

Link to comment
Share on other sites

Megérdemelten győzött az Inter. Muntari 3 meccses eltiltást kapott egyébként a keménykedéséért. Na de most van egy nagyon jó hírem így év végére. Allegri maga jelentette ki, hogy a következő szezonban már nem lesz a Milan edzője!!!! Ez fantasztikus!! Bárki is jön, csak jobb lehet!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Érdekes a helyzet. Én Muntari eltiltásának örülök, mert nem egy szimpatikus játékos. Az tavaly történt amikor lefogta a bíró kezét, hogy ne adjon sárga lapot? 

Allegrit meg sajnálom, mert szerintem nem csak ő tehet arról, hogy a tavalyi 3. helyezett Milan kerete az idei tabella második felére szorult. A januári átigazolások után majd kiderül, hogy a kerettel lehet-e valamit kezdeni. Hondával mi a helyzet? Végül sikerült a szerződést megkötni? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Üdv!

Már pár napja megírtam az üzenetem, de az oldal nem működött, így nem tudtam elküldeni. Szóval:

Igen. A bírós szitu tavaly volt. Nem is értettem mit gondolt. Kissé lökött, de cserének jó lenne. Olyat is nyilatkozott, hogy szégyenli, hogy az Inter mezét kellett viselnie. Ez azért eléggé szemét dolog. Igen. Honda már hivatalosan is a miénk. Már be is mutatták, és az Atalanta elleni meccsen már ott figyelt a VIP részlegen. Legalább ezt az évet győzelemmel kezdtük. Én nem akarom bántani Allegrit, de sajnos annyi baklövése van, hogy az hihetetlen. Gyakorlatilag bárki jobb lenne nála. Nem tudom melyik meccsen volt (nemrég), amikor leküldték a pályáról. Na utána kezdett el jól játszani a csapat. Ezt nagyon sokan mondták. Honda egyébként ingyen jött, mert lejárt a szerződése a Moszkvánál. Egyébként a piaci ára 20 millió$. Vinni akarta a Liverpool is, de ő csak is ide akart jönni. Ezek után nem igen lehet majd rámondani, hogy nem szívvel játszik a pályán. A Lazio - Inter meglepett kissé. Apropó Lazio... Folyamatos kudarcok voltak idén. Jön egy új edző, és nyernek az Inter ellen. Nekünk is kell már a vérfrissítés. A Juventus - Roma szerintem meglepően könnyű győzelmet hozott. A Napoli ellen sokkal jobban kellett hajtani a Juvénak. Szerintem ezt a bajnokságot is megnyerték.

Szerk: Gratulálok a moderátori rangodhoz! :)

 

HIVATALOS: Allegrit kirúgta a Milan, miután a tegnap esti Sassuolo elleni meccsen 4:3-ra kikapott a csapat. Az ideiglenes edző Tassotti lesz, a fő esélyes pedig Inzaghi, vagy Seedorf.

Módosította tomme0818
Köszönöm! ;)
Link to comment
Share on other sites

Tegnap néztem a meccset. Már idejét se tudom, hogy mikor láttam ilyen izgalmas mérkőzést. Kellett ez a pofon a Milannak, hogy rájöjjenek itt valami hatalmas reformot kell végrehajtani. Szegény Allegri, de talán neki is jobb lesz így. :( 
Tegnap a Milanért, ma meg az Interért kell szorítanom. Az Inter elnöke a napokban azt nyilatkozta, hogy 2-3 év mire rendezik a klub tartozásait, utána kezdenek el fiatalakból álló keretet létrehozni a BL helyezésre. A Milan annyival előrébb tart, hogy most igazolnak le fiatal tehetségeket. A jelenlegi keretük is 2 év mire beér. Te is nézni fogod az Inter meccset? Remélem bedaráljuk a veronai csapatot!  B)

Link to comment
Share on other sites

Közben hivatalossá vált, hogy Seedorf lesz az új edző, de a ma esti kupa meccset még Tassotti irányítja. Néztem az Inter meccset, és sajnos úgy tűnik valami ott sincs teljesen rendben. Persze össze sem hasonlítható a mi helyzetünkkel, de a dobogó egyre távolabb kerül. Pedig jól kezdtétek a szezont, mostanra viszont mintha nem lenne meg a kellő motiváció. A Veronai meccsen nálam Nagatomo volt legjobb, és nem csak a gól miatt. Igaz, hogy vannak fiatal tehetségeink, de Allegri szinte soha nem adott nekik lehetőséget és emiatt majdnem kölcsön, vagy eladásra kerültek. Pedig sokkal ígéretesebbek, mint néhány alap ember a keretben. Pl Nocerino sok lehetőséget kap, pedig már tavaly is bizonyította, hogy nem megy neki a játék. Apropó! Nem kell nektek Noce? Ingyen elvihető :) Reális cél nekünk szerintem idén bekerülni a legjobb 8 közé. Ez sem lesz egyszerű. Galliani mindig kinéz pár jó játékost, de 90%-ban más viszi el előlünk. Hiába szemel ki az öreg bárkit, ha Berlusconi nem hajlandó fizetni. A mai kupa meccsen Honda 100%, hogy kezdő és valószínűleg Pazzini és Rami is. Matrit sikerült elpasszolni a Fiorentinának! Igaz csak kölcsön, de így sem rossz.

Link to comment
Share on other sites

Sajnálom, hogy neked is így kell leülnöd a tv elé, már már félve, hogy mi vajon mi lesz az eredmény. Az új év nem kezdődik jól nektek sem. Néha felnézek az Inter fórumára is, és ott is feszültség van. Főleg az új tulaj miatt, hogy nem vett legalább 2 top játékost. Seedorf győzelemmel debütált. Ő a támadó focit preferálja, és ezt is fogja játszatni. Látszik, hogy nem hajtottak még így, mert 15 perc után már elfáradtak. Sajnos a Verona eleve úgy jött ide, hogy elég nekik egy pont, így végig beálltak védekezni, és csak a gól után kezdtek támadni. Sok sok dolog van még, amin változtatni kellesz, és a védelmet mindenféleképpen erősíteni kell. Lesz munkája Seedorfnak bőven, de ezt bizonyára tudta ő is. Nagyon feszült volt, az kétségtelen :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

21. FORDULÓ ÁLOMCSAPATA
(WhoScored)


--------------------------PUGGIONI-------------------------
-------------------------(Chievo 7.9)-----------------------
--------------------------------------------------------------
ANTONINI-------CASSANI--------GLIK-------TOROSIDIS
(Genoa 8.3)---(Parma 8.3)--(Torino 8.2)---(Roma 7.3)
---------------------------------------------------------------
--GERVINHO-----AQUILANI-----BENASSI-----MERTENS--
-(Roma 8.3)--(Fiorentina 9.1)--(Liv 9.1)---(Napoli 8.4)--
----------------------------------------------------------------
---------------LLORENTE---------BALOTELLI----------------
------------(Juventus 7.9)--------(Milan 8.2)---------------


FORDULÓ LEGJOBBJAI : AQUILANI ÉS BENASSI (9.1)!

Link to comment
Share on other sites

Most olvastam az Inter magyar fórumán, hogy a szezon végéig a Digisport és a Sport Klub közösen fogja sugározni a Serie-A meccseit, kezdve a Napoli-Milan mérkőzéssel. A 2014-2015-ös idénytől pedig teljesen a Digisport kezében lesznek a közvetítési jogok.
Úgy tűnik számomra ennyi volt, mert csak e miatt nem fogok Digire váltani. :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...