Jump to content
PirateClub.hu

Olasz Foci


akft
 Share

Recommended Posts

Hajrá Olasz Foci, és persze hajrá Inter :)

 

Itt csak olyasz foci van mindenki beszélgessen róla remélem jól társalogtok majd. Ha van kérdésetek írjátok le én majd segitek...

 

1. Inter 54 Pont

2. Roma 43 Pont

3. Palermo 39Pont

 

Most az olasz futball ban ez épenséggel a tabella így áll... (Jó szórakozást...) :)

Link to comment
Share on other sites

Serie A, 21. forduló:

AC Milan-Parma 1-0
G.: Inzaghi a 75. percben

AS Roma-Siena 1-0
G.: Vucinic a 62. percben

Atalanta-Catania 1-1
G.: Zampagna a 30., illetve Morimoto a 88. percben

Cagliari-Reggina 0-2
G.: Vigini a 46., az 58. percben

Chievo-Empoli 0–0

Fiorentina-Livorno 2-1
G.: Toni a 68., Jörgensen a 82., illetve Lucarelli a 27. percben

Messina-Ascoli 1-2
G.: Parisi (11-esből) a 75., illetve Paolucci a 89., a 90. percben

Sampdoria-Inter 0-2
G.: Ibrahimovic a 38., Maicon a 75. percben

Palermo-Lazio 0-3
G.: Rocchi (45., 78.), Siviglia (52.)

Torino-Udinese 2-3
G.: Abbruscato (78., 90.), ill. Obodo (18.), Barreto (32.), Asamoah (61.)
Link to comment
Share on other sites

akar mennyire is elitelik/elitelitek a huliganizmust, megis csak velejaroja a focinak. huliganok nelkul nem lenne foci a foci. Velemenyem szerint belefer 1 kis dobalozas sot talan meg sok mas is, persze amikor mar olre mennek az mar sulyosabb. magamat ismerve en is ott dobaloztam volna, mert, mert, ugye milyen jo amikor szetaramlik az adrenalin a szervezetetben, es nem vonnak majd felelossegre tetteidert?? lehet h majd lehurrogtok majd, de tuti h ti is csinaltatok mar valamit amit nem lett volna szabad, es elveztetek ;) hagy ne kelljen elolvasnom a "rongalasok,piro forumot" :) bocs ha kicsit erthetetlen voltam, de nagyon faradt vok. tisztabb fejjel majd talan könnyebben leirom mit is akartam mondani.

Link to comment
Share on other sites

akar mennyire is elitelik/elitelitek a huliganizmust, megis csak velejaroja a focinak.

 

Részben egyetértek. De sztem azért ennek is van határa, a huligánok se gyilkolni járjanak meccsre, ez már egyáltalán nem fér bele. Az, h 1 héten belül két ember meghalt az olasz foci botrányai miatt, eléggé elgondolkodtató!

Link to comment
Share on other sites

Foci = Foci

Huliganizmus = Huliganizmus

 

Sztem nem muszály hogy mind2 legyen egyszerre az hogy valamilyen szinten együt van a kettő az vmilyen szinten igaz (itt Mo-on végképp) de NEM helyes.

És azt meg soha nem tudhatod h felelőségre vonnak-e.

Link to comment
Share on other sites

Ez az állapot tarthatatlan. Megölnek egy ártatlan rendőrt, aki csak a munkáját végezte.

12 éves korom óta nézek focit, azóta mindig mindenkinek azt mondtam, hogy a Serie A-nál nincs jobb, egyszóval olaszfocib*zi vagyok.

De ha ilyeneket csinálnak, akkor akármennyire is fáj, és akármennyire is magamnak teszek rosszat, én azt mondom, hogy ha az a megoldás, akkor ne legyen idén Serie A. Akkor majd megtanulja a sok k*csög, hogy hogyan kell emberi módon viselkedni... Igaz, hogy onnantól feleannyi focit sem néznék, amíg újra nem nézhetném az olaszokat, de ez így nem állapot.

Link to comment
Share on other sites

nem is tudom hogy melyik olasz meccsen történt,de olasz meccs volt az tuti.

Egy robogó!!! repűlt be a pályára!!! hihetetlen hogy hogy tudott az bejutni a stadionba.... :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...