Jump to content
PirateClub.hu

Külső vagy belső számit legjobban?


ossian21
 Share

Recommended Posts

Nálam a belső értékek mindenképpen fontosabbak, mint a külső, mert ugye hiába döglesztő a pasi, ha üres a feje, vagy egy tuskó... :D

De persze az is fontos egy kicsit, hogy végig lehessen menni vele az utcán...

Link to comment
Share on other sites

Számomra a belső mindenképpen fontosabb mint a külső! A külső olyan szinten mellékes, hogyha már beleszerettem egy ember belső tulajdonságaiba, belső énjébe, utánna kezdem csak észrevenni külsőleg is... Fontos azért, hogy összhangban legyen a két dolog, mert hiába néz ki jól egy pasi, ha belülről meg sötét éjszaka...

Link to comment
Share on other sites

Halljátok, csak én vettem úgy észre, hogy egyre több a szép, de síkbuta lány? Sajnos egyre többet látom, hogy a kedves, szolidabb lányok kezdenek kihalni... Sokan elkorcsosodnak. Így 14-18 között tapasztalom jelentősebben -szerencsére csak látásból-, hogy ki vannak sminkelve, miniszoknyában járkálnak, festette hajjal, a cigi meg alap, meg ugye az a flegma kifejezés mindenkire akin esetleg nem Vans poló van (tudjátok, tipikus)... Szinte lerí mindről, hogy bárkinek a bohócát kipolíroznák (ha másért nem, egy kis ropogósé') :(

 

Persze nem fogok általánosítani, mert ezek a külső jellemzők igazak lehetnek egy töknormális lányra is, meg persze szolid és végtelenül kedves lányok is léteznek elegen hál' istennek! :) Szerencse hogy az én párom is közéjük tartozik, és nagyon büszke vagyok rá! Hihi :lol:

Link to comment
Share on other sites

Van benne igazság, a szolidabb lányokról meg annyit, hogy sokszor perverzebbek/gátlástalanabbak, mint egy nagyszájú csaj amivel persze semmi probléma nincs ;) A 18éves lányok mifelénk már elhasználtak...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

mondjuk tény h. a belső sokat számít, de nálam csak akkor ha már eléggé ismerem a lányt...úgyértem pl buliban nyilván nem az egyik csúnyácska csjahoz megyek oda ismrekedni, hanem vmeik helyesebb teremtéshez...aztán ha a csajról kiderül h. egy hüle vinnyogós pi*sa akkor megmarad ismerős szinten, de a csúnyábbhoz akkor se mennék oda h. megpróbáljam felszedni...

Link to comment
Share on other sites

egyébként haverom példájából tanulva említeném, hogy ő mindig úgy jött össze a csajaival, hogy találkozásuk után 4-5nappal már jártak (mert h. milyen jó csaj szóval ő már érez a lány iránt valamit <_<), és mindig 1-2 hónap után szakítottak, mert h. ő nem hitte volna hogy a csaj ilyen vinnyogós, vagy h. a csaj esetleg megcsalja...tehát oké ha jól néz ki a csaj, csak azért nem kéna ajtóstul az ágyba rontani ugye, és várni kéne pár hónapot amíg megismeri a lány valódi énjét...

Link to comment
Share on other sites

Dation nem érte el náluk...legalábbis nekem mindig arról panaszkodig h. haver de gáz h. még szűz vagyok <_<

a mostani csajával is szakítani fog, ha nem akar lefeküdni vele a 3hét különélés után (a csaj táborban volt)...

 

kimice tökéletesen igazad van, de egyébként az ismerőseim között az ilyen emberek jóval boldogabbak a barátaival, mint az ilyen cicababákkal a haverom (legalábbis nekem úgy tünt fel)

Link to comment
Share on other sites

Az az igazság h a férfiaknak jobban számit a küsö minta belső ez igy van... a nőknek attol függ milyen korszakuk van (tini , 20 éves idösebb stb....) eleinte a külső meg h legyen menő az illető késöbb már az érzelmek fontosak és igy fejlödünk egy re feljebb

Link to comment
Share on other sites

háát nemtom ... Hogy is mondjam is-is , de igazán mostanság kezdtem arra rájönni hogy egy okos lány sokkal többet ér ! azért szépen is nézzen ki :P , de volt egy jópár eset amikor a csaj álomszép volt de hülyeségei, értelmetlensége elviselhetetlen volt . Szóval éljenek a szép és inteligens lányok !! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Szerintem fontosabb a belső, mert nézhet ki akármilyen jól egy csaj, ha nem tudsz vele normálisan elbeszélgetni, akkor abból nem valószínű, hogy hosszú kapcsolat lesz.

Természetesen a külső sem elhanyagolható. De szerintem elég, ha nekem tetszik a csaj, a többiek keresssenek másikat.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Sztem nem minden szép nővel lenne jo az élet, és nem minden okos nővel lenne jo az élet! Szerintem szikra kell... ha ránézek v.kire aki "bomba" nő és nem fog meg semmi az hiába probálkozik! Az első beszélgetés szerintem nagyon sok mindent meghatároz... de nekem szikra kell ami feltámadhat...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

én személy szerint azon a véleményen vok, h mind2 fontos. az a tuti, h ha vki szép és értelmes, érett szemléletei vannak a dolgokrol... Ha vki szép de, buta, és nem érdekli semmi se, csak a smink meg a vásárlás, nah attol hánynom kell... természetesen ott is vannak kivételek akikkel el lehet dumálni, de azért nehézkes... aki meg ronda de ugy szint értelmes az barátként okés...

 

egyébként vna egy érdees szemléletem... azaz h ha van vki aki nagyon szép, de egy s*ggfej, az én szememben a személyisége elcsufitja a külsejét, de ha van vki aki ugy átlagos, tehát ne mis ronda nem is szép, de nagyon aranyos, értelmes stb. akkor az ugy vmennyire sztem megszépiti a külsejét...

 

off: lassan egy honapja halott a téma, de sebaj :P:D

Link to comment
Share on other sites

A külső után a belső, ebben a sorrendben. Még pedig épp azért, mert a külső megjelenés az olyan, mint egy könyvnél a rövid tartalom a hátoldalon. Egy rövid jellemzést ad az illetőről, hogy mennyire ad magára, a higéniára, a megjelenésére,stb. Szóval lényeg, ha külsőre nem szimpatikus, akkor nem is közelednek felé. pl.: ki akar megismerkedni (szerelmi kapcsolat reményében) egy olyan személlyel, aki szakadt, rongyos, büdös és ápolatlan. Nem hiszem, hogy ha valaki komolyan gondolja a dolgot, akkor megpróbálkozik. Ha ez megvolt és már ismerkednek, akkor onnantól kezdve mindenképpen a belső dominál. Hiszen ki az, akinek jó, hogy ha egy házsártos személy a társa? Nem hinném, hogy ez hosszútávon örömteli kapcsolatot eredményez. Természetesen, a külső még ilyenkor sem hanyagolandó, de egy kialakult, vagy épp kialakulóban levő kapcsolatban már a belső tulajdonságok a dominánsak.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na ezaz akTa én is ezt kérdezgetem magamtól.....mindenki a beckham klónokra meg a kigyúrt idiótákra buknak vhogy én ezt zavarónak tartom.....mondják itt a csajok h én se vok rossz csávó,meg h a belsőm se egy Silent hill...de akkor miért nincs az oldalamon senki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...