Jump to content
PirateClub.hu

Külső vagy belső számit legjobban?


ossian21
 Share

Recommended Posts

Szerintem hülyeség azt szembeállítani. Mindenkinek számit a külső. Nem kell persze bombázónak lennie ez csak a hülye filmekben van így. A belső is számít de az sem kizárólagos. Én nekem nagyon tetszik abarátnöm és szerintem aranyos meg kedves is. Fontosak a balső értékei de nem valoszinü, hogy megismerkedünk ha nem tetszünk egymásnak. Ahhoz hohgy egy első randi létrejöjön valamilyen vonzódásnak kell lenni köztünk. Ez nem lehet csak belsö mert amigy még nem ismeritek egymást ez nem derül ki. Azomban van olyan eset, hogy valaki nem igazán szép mégis szerelmes lehet belé az ember de ez csak ugy mehet, hogy ha régota ismered és a belső értékek miatt megszereted. Szerelmes akkor is csak ugy leszel belé ha a külsejét is szépnek látod. H szerelmes leszel lehet h. megszépül. mindenesetre szerintem mind2 fontos.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Én úgy mondanám, hogy az összhangon van a hangsúly...lehetnek hiányosságok kül és belcsinben is, de a lényeg, hogy az egyik a másikat tudja mivel kompenzálni.. egy szó mint száz: hogy meglegyen az összhang...

 

...de tudom, hogy ezt Enzo kommentálni fogja...nem fogja szó nélkül hagyni:-)) már várom a reakciot!

Link to comment
Share on other sites

Egyértelmű, hogy mindenki a külső alapján megy oda vagy nem megy oda a másikhoz, aki azt mondja, hogy nem így van az hazudik és magának is hazudik. A belsőjét az idők folyamán pedig megismered, s ezek után lehet már kevésbé számít az, hogy nem is olyan szép az a lány/fiú. ;)

Link to comment
Share on other sites

t az idők folyamán pedig megismered, s ezek után lehet már kevésbé számít az, hogy nem is olyan szép az a lány/fiú. ;)

 

Ott a pont.

 

Enzo kommentálni fogja...nem fogja szó nélkül hagyni:-)) már várom a reakciot!

 

Nem is vagyok ilyen= nomen est omen...:D

Reakció...egyetértek azzal amit írtál, fontos, hogy meglegyen az a bizonyos szikra. :D

Link to comment
Share on other sites

Ez a kérdés hogy ''Külső vagy belső számit jobban?'' igy nem az igazi. Mert én úgy gondolom hogy egyikből következik a másik, kezdve onnan hogy egy ronda nőhöz nem valószínű hogy odamész, de ha a nő szép akkor odamész és onnantól derül ki hogy mi van belül. Szal kb ezt gondolom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Egyik sem fontosabb mert ugyanarról beszélünk: Róla. Nem övé a teste, hanem Ő a test (is). Akinek a test kell az csak a testért megy oda. Nem azért mert szeretné, hanem mert az ideálok élnek a fejében. Viszont ha szeretsz valakit akkor egyszerűen nincs olyan dolog amit nem szeretnél rajta/benne. Szerintem...

Link to comment
Share on other sites

nálam a kettő nincs meg egymás nélkül.

 

aki szép és buta, ugyanúgy esélytelen mint az aki csúnya de intelligens.

 

számomra igen is fontos hogy a barátnőm / esetleges nőjelölt jól essen a szemnek és az agynak egyaránt.

 

persze attól is függ miről van szó, meg kinél

 

egyéjszakásnál természetesen nem arról fog szólni a dolog, hogy a partner atomfizikus-e?

 

de egy hosszútávú kapcsolatnál szerintem elengedhetetlen a lelki egyensúly s az hogy a felek jól megértsék egymást

Link to comment
Share on other sites

Két eset lehetséges. Utcán megismered, kapásból látod és ha gondod van a külsejével egyszerűen máshogyan kezeljük. (ilyenek vagyunk mi férfiak :D)

Egyre gyakoribb az internetes társkeresésé, mindenképpen beszélgetés a kezdete ezeknek a kapcsolatoknak és, ha tetszik a jelleme, a gondolatai a külső már másodlagos lesz....szerintem

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A külsőt és a belsőt együtt kell nézni! Ez a két dolog elválszthatatlan!!! A belső és a külső egyformán számít!! Először nyilván mindenki a külsőt nézi, és ha a külső tökéletes, akkor lép egyet az ember, és próbáljuk megismerni a másikat! Ha belsőre is megfelel akkor bele kell vágni abba a kapcsolatba, mert akkot tuti biztos, hogy boldog leszel mellette!! De ha valamelyik nem stimmel akár külsőre, akár belsőre nem érdemes belevágni, vagy legalábbis hosszútávra tervezni!!

Link to comment
Share on other sites

Szerintem a kulso es a belso oszhangja a lenyeg meg hogy jolerezzetek egymast egyut, persze azert banyarem se legyen meg sminkcicababa sem :P persze kinek mi az esete :D:P

 

 

 

A bányarémnek nem ellentéte a cicababa. Egyáltalán. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Két eset lehetséges. Utcán megismered, kapásból látod és ha gondod van a külsejével egyszerűen máshogyan kezeljük. (ilyenek vagyunk mi férfiak :D)

Egyre gyakoribb az internetes társkeresésé, mindenképpen beszélgetés a kezdete ezeknek a kapcsolatoknak és, ha tetszik a jelleme, a gondolatai a külső már másodlagos lesz....szerintem

Ez nagyon igaz!Bár ha ismeretlenként veszed fel, pl myvip,vagy iwiwről akkor azt se tudja ki a fene vagy.Kérdezősködsz, küldessz pár képet magadról azt alig ír.Az a jó,ha láttad már élőbe, és ő is tudja,hogy te hogy nézel ki valójában.Aztán mehet a szédítés.Egy volt barátnőm szerint előbb msnen kell "megismerni egymást" aztán ha tetszik a fiú lelke akkor találkozni vele.

 

Ahogy a régi görögök mondták:

 

A KÜLSŐ MEGFOG, A BELSŐ MEGTART.

 

Sose hallottam még ezt ,de egész délután ezen gondolkoztam.Egyszerű tény,mégis bonyolult.

Link to comment
Share on other sites

Én úgy vagyok vele, hogy egy kicsit csúnyácskább lánnyal (persze nem padödö) lehet járni. A lényeg a kisugárzás, hogy téged megfogjon benne valami amit nem tudsz leírni konkrétan.

Link to comment
Share on other sites

vendeta: igaza van nooccikának...tehát egy vele egyenrangú partnert keres...nem hülyébbet és nem csúnyábbat...ettől nem egós a hozzászólása...nem is jó az ha párunk hülyébb tőlünk...legalább legyen annyira okos mint mi, és az sem jó ha csúnyább...legalább legyen olyan szép mint mi...és ez ettől nem egós...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...