Jump to content
PirateClub.hu

Külső vagy belső számit legjobban?


ossian21
 Share

Recommended Posts

A külső is fontos, ha nem fog meg külsőre a csaj akkor nem is érdekel a belső. Sajnos ez a helyzet. :(

Soha nem szerettem a tökéletes alakú pláza cicákat de azért viszonylag normálisan nézzen már ki, gondolok például arra, hogy ne legyen túlsúlyos. Én sem vagyok kövér akkor a csaj se legyen az. Meg az alap, hogy borotválja a látható részeket. Régen randiztam egy csajjal akinek az egész karja be volt borítva 3 centi hosszú fekete szőrrel. Az ilyen az eszméletlenül igénytelen. Komolyan mondom szégyelltem pedig amúgy szép arca volt.

A belső fontosabb ha hosszú távra tervez az ember.

Külső 30%, belső 70%.

Link to comment
Share on other sites

az én külsőmel 2 gond van és nem tudom ti tudtok e rá valami megoldást vagy esetelg volt e veletek ilyen, vagy nem tom

 

1. Testalkat : olyan se kövér se sovány szóval azért egy kis has (erre mondjuk ott a sport az oké mondjuk)

2. Patanások: na erre használok krémet meg mindenféle lötyöt de nem válnak be :(

 

Valaki tud valami tanácsot ?

Link to comment
Share on other sites

Én 182 cm/72 kg vagyok, most én is azon vagyok, hogy kicsit erősítsem magam bár a barátnőm mindig mondja, hogy ő így szeret de ilyen az ember, hogy soha nincs megelégedve magával. Én most ezt csinálom:

http://100fekvotamasz.hu/elso-het.php

Ajánlom neked szerintem hasznos.

Pattanások ellen meg kozmetikus sokat ér úgy 3 havonta. Bár én még soha nem voltam, mert annyira nem problémás a bőröm de barátnőm anyja kozmetikus és ő a Dermofil kenőcsöt ajánlja. A körömvirág kenőcs is jó, mert csökkenti a gyulladást.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

én úgy vagyok vele hogy a csaj nézzen ki valahogy (nem kell moddell szintűnek lennie de azért 1 alap szint legyen meg), akkor már elkezdek vele ismerkedni. és ha nemis annyira világszépe de rendes és jófej már a jelleme is rengeteget dob a dolgon. szal egy átlagos kinézetű, de jófej csaj is lehet akár a nagy Ő szerintem :)

Link to comment
Share on other sites

Ha egy mód van, ne legyen "bányarém", tehát akár el lehessen menni vele bárhová, nem szólnak meg érte.

A "nagyon szép" lányokkal talán hosszú távra meggondolandó a kapcsolat, mert ritkábban! fog sikerülni, mint a közepesen s:épekkel!

Tehát: inkább egy átlagos kinézetű, de belsőkben "gazdag", jó érzésű legyen a választott, mint egy "gyönyörű" de butácska, vagy beképzelt.

Link to comment
Share on other sites

Érdekességként: nemi kromoszómarendelleneségként fellépő "Szuper nő" szindrómában szenvedő nőknek tripla. vagy még ennél is több X kromoszómájuk van. Ez miatt az átlagnál sokkalta szebbek, nőiesebbek. A gond az, hogy amiből a természet többet ad, másból elvesz, így ezek a nők általában értelmi fogyatékosak is.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Hát szerintem a belső fontosabb de a külő ugyan ugy számít, de az kevésbé :). Az elöző bnőmre azt mondtam még annó hogy ő lenne az utolsó akivel összejövök, mert hát nem éppen volt gyönyörű. Aztán pont születésnapomon összejöttünk és rájöttem hogy nlehet hogy nem szép de annyira szeretni való hogy az csak és teljesen beleszerettem. Viszont nem tartotta magát szépnek és ez eléggé idegesített hogy egyfolytába azt mondta hogy milyen ronda stb ami lehet hogy más szemében így volt de nem nekem. A vége mondjuk az lett hogy külső nyomásra muszáj volt szakítanom vele. Azota is megbántam hogy másokra halgattam mert most szenvedek ettől a döntéstől :( Utána meg össze jöttem egy gyönyörű lánnyal erre meg ő is elkezdte mondani hogy csúnya :D Mi van a lányokkal hogy ennyire nem tartják magukat szépnek :) ???? Hiába mondom hogy gyönyörű meg minden mintdig a válasz nem is és hazudok és stb WTF. De sztem hiába valaki szép kívülről ha belülről egy Tajparaszt/örömlány. Na meg mindig hallgassunk a szívünkre és ne mások véleményére halgassunk mert porúl lehet járni vele és csak a szenvedés marad a rossz döntés után :)..

Link to comment
Share on other sites

Én belső alapján döntök. Szerintem az sokkal többet nyom a latban. Lehet egy lány gyönyörű és vonzó, ha a személyisége visszataszító. Ugyanakkor ennek a fordítottja is igaz: egy átlagos lány lehengerlő stílussal abszolút befutó tud lenni. (nálam)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...