Jump to content
PirateClub.hu

Hány Százalékos Jelenleg A Figyelmeztetésed?


jozsiku
 Share


Recommended Posts

  • Replies 752
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jelenleg 0 % :D

Link to comment
Share on other sites

3 van. 1 azért mert kértem a Gamesba de akkor még kezdő voltam, 2 meg azért mert azt írtam a programoknál hogy "Köszönöm a programot" ez mért gond??? :blink:

Módosította Armin Fan
Ha néha néha elolvasnád a Szabályzatot , láthatnád , hogy TILOS OTT megköszönni , van erre KÜLÖN KIJELÖLT HELY ;)
Link to comment
Share on other sites

Gondolom politikai témában nyilvánítottál véleményt.

 

Nekem felment 60%-ra trágárság és személyeskedés miatt.

 

Azt nem értem,hogy miért kell a saját magunk kics*llagozott szavakat számításba venni?

Szerintem akkor számít valami írásban valódi trágárságnak ha az cenzúra nélkül van leírva. (Az újságokban is így adják le a nem igazán szalonképes cikkeket.)

Ja és szerintem kijött az 1 GB feltöltésem ezért kértem warncsökkentést.Remélem, hogy újra 40% lesz.

Link to comment
Share on other sites

40% már az :)

 

Azért, mert nem elfogadott a fórumszabályzat szerint:

 

"A *-ozás, vagy más jellegű, jelentést nem módosító nyelvezeti eszközök használata ($ S helyett, pontok beleillesztése, @ a helyett stb.) esetén."

 

Mivel elég sok galiba volt az állandó trágárkodásból, s ugye egy-egy karaktert könnyen kiegészítünk, tehát a jelentéstartalom ugyanúgy adott - ezért ugyanott lennénk mintha a nyílt káromkodás elfogadott lenne :D Kényszermegoldás, mivel sok a 'kocsis-jellem' :D

Link to comment
Share on other sites

Most megint 0%.

 

Azt hogy csinálják egyeseknek, hogy 20-ról mondjuk visszaveszik 0-ra? Nekem eddig csak nőni szokott, csökkenni nem. Maximum én szoktam csökkenteni, úgy hogy 100-ról "lenullázom".

 

Szerintem is tök köcsögség a megköszönések vagy az adott témához tartózó kérdések miatt warnolni!

Gondolom az előbbi mondatomért megint kapni fogok egy 20-ast, vagy egy bannt...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Nekem 14 színű piros bejegyzésem van.Ez így 280%-ot jelent. De akkor hogy vagyok még itt?

Mindig jóvá tettem gazságaimat. Kaptam a zöld bejegyzéseket is. Bűnbánó vagyok! :D

 

Azt gondolom, hogy ilyen téren abszolút rekorder vagyok ezen az oldalon. Vagy tévedek? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...