Jump to content
PirateClub.hu

Hány Százalékos Jelenleg A Figyelmeztetésed?


jozsiku
 Share


Recommended Posts

  • Replies 752
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

azt hiszem nem voltam jó magatartású gyerek ;)

a magam 75%-ával néha elszaladt velem a ló :D

de azóta jó útra a karok térni :P

 

A figyelmeztetés dátuma: 2006. Nov 21. 21:17

Figyelmeztetés bunkó hangnem, személyeskedés....

A figyelmeztetés dátuma: 2006. Nov 2. 11:01

Figyelmeztetés Pofátlan stílus moderátorral szemben.

A figyelmeztetés dátuma: 2006. Sep 15. 10:11

Figyelmeztetés szidalmazás

 

:D szeszélyes ember vok

Link to comment
Share on other sites

nekem 75%

50% lenne ha az egyik nem pikkelne rám! na mind1 nem érdekel igyexek' a szabályzathoz igazodni

 

 

no-no.... félreértés ne essen: nem pikkelt rá senki... kétszer iszonyatos szintű trágár beszédért, 1x piros színért és egyszer aláírásért kapott warnt... 4 különböző (!) moderátortól... szóval, nincs 'egyik'.... és a moderátori 'munka' (vagy ha úgy jobban tetszik 'közösségi-feladatvállalás') se szubjektív értékítélettől függ - pusztán a szabályzattól..

Link to comment
Share on other sites

"kedves" Nietzsche!!

 

Ha neked a "szar" mint szó oan' trágárnak minősül h. warn-ot kapjak érte akkor miért csak egy ember kapjon érte figyelmeztetést!!!! Tudod hány ember használta a férfi nemiszervre utaló szavakat, vagy a női nemi szervét?

 

És az ica gyerek csak engem warnolt meg!! szen'tem mivel más is használ(t)ja keményen. Sok embernek még a topic címében is voltak ien' szavak!!

Na ennyit a pikkelésről!

 

 

Már banned, nyilván egy ötödik pikkelős miatt

 

"Kedves" Spirituell,

 

Te voltál az uccsó aki aláírás miatt adtál nekem warnot!!! érdekes, mer' elolvastam a szabályzatot (a régit is) és nem emléxek' ien're hogy hosszú aláírásért figyi jár! Lehet hogy az én fejem se káptalan :lol:

de ien're nem emléxek'! ha mégis benne van akko' boccs! De most nem olvasom vissza mer' nincs kedvem!

Link to comment
Share on other sites

Hehh.

Amennyiben egy fórumozó a fórumszabályzatban foglaltakat megszegi, és ezért a fórum moderátorainak bármilyen módon változtatni kell az érintett témakör, vagy a topik összetételén (pl topiktörlés, hozzászólás törlése), az illető figyelmeztetésben részesül.

 

Ez az aláírásokra is vonatkozik, mindig is így volt. Sztem ennél részletesebb nem lesz a szabályzat, már így is túl részletes, minden esetre nem lehet külön-külön kitérni benne, azt ne is várjátok. Elolvas, végiggondol, ha nem ért valamit, akkor visszaolvas vagy kérdez itt és nem a saját értelmezése alapján cselekszik és utána felháborodik.

 

Nietzsche pedig sztem elég érett ahhoz, hogy ne csak egyetlen szar szóért adjon figyelmeztetést.

Link to comment
Share on other sites

Kedves GergofromOzd, avagy Recko!

 

Ami írtál nem igaz!

 

spirituell A figyelmeztetés dátuma: 2007. Jun 9. 16:10

Figyelmeztetés Szabálytalan aláírás.

ica A figyelmeztetés dátuma: 2007. May 28. 20:18

Figyelmeztetés Trágár szavak!

Nietzsche A figyelmeztetés dátuma: 2007. May 20. 17:51

Figyelmeztetés iszonyatos szintű trágár beszéd a feltöltés szidása, mivel úgy érezte, 'hogy a feltöltés technikai lehetőségei számára nem megfelelőek'....

NicK A figyelmeztetés dátuma: 2007. May 7. 17:19

Figyelmeztetés piros szín használata,

hiányos leírás

 

én egyre emlékszem: kb 15-20 hozzászólásodat moderáltam akkortájt és a legtöbb helyen mint írtam is "iszonyatos szintű trágár beszéd" volt jellemző!!! Mások is megkapják a warnjukat, de nem verik nagy dobra, hanem próbálnak valamit tenni ellene vagy estleg mgfelelni a szabályzatnak.... És kérlek ne pródáld torzítani... <_<

 

továbbá, a régi szabályzatban és az újban is benne van, hogy a kép és szöveg rész összesen (!) nem haladhatja meg a 400X100 pixel nagyságot...

 

valamint, szerintem a többinél is hasonló a helyzet... Nézd... a szabályzat mindenkire vonatkozik és nem lehet azzal elzárkózni "hogy most nincs kedvem", vagy felveszi az ember a kultúrált társalgásnak és a szabályzatnak megfelelő viselkedésformát(ami egyben a színvonal növelését is hivatott szolgálni) és ügyel a szabályzatra, vagy nem..... Ez ilyen egyszerű...

 

és eleve... az az eset amikor végül megkaptad, akkor a feltöltőt (aki értünk fáradozik, hogy valami adjon a fórumnak) és a feltöltését is szapultad... és igen... nem csak egy 'anyagcsere végtermékkel kapcsolatos fogalom erejéig'!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Én nemrég kaptam 25%-ot saját válogatás feltöltése miatt. :( Pedig el is olvastam a szabályzatváltozást (kiemelt téma a MusicZ-ban, de valahogy nem jutott eszembe amikor pakoltam föl :D Tanulság: mindenki olvassa el a kiemelt témát a fórum tetején! :D De ami még fontosabb: értelmezze is!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...