Jump to content
PirateClub.hu

Hány Százalékos Jelenleg A Figyelmeztetésed?


jozsiku
 Share


Recommended Posts

  • Replies 752
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

0%, de ehez hozzáfűzöm hogy nem vagyok valami szószátyár!

Link to comment
Share on other sites

@Rapaddict

 

Szégyenletes, hogy megpróbáljuk a színvonalat megtartani vagy emelni?

Miért, az jobb lenne, ha pl. a filmek topic-ba csak ugy be lennének szórva a linkek?

Aztán találja ki mindenki, hogy milyen minőségű. Ha szerencséd van, akkor DVDRip, ha nem, akkor vmi ócska mozis felvétel. Aztán miután leszenvedtél másfél gigát a semmiért, jönnél vissza, hogy milyen szinvonal ez...

 

Vagy pl. ott vannak a zenék. Csinálna valaki egy topic-ot valamilyen előadó nevével, bedobna egy linket, de hogy az melyik albumot, vagy abból egyáltalán hány számot tartalmazna, és milyen minőségben azt megint csak találja ki akinek kell...

 

Jó ez így ahogy van! A megszorításokat nem a saját szórakozásunkra találtuk ki, a Ti érdekeiteket is szolgálja.

Mindenhol vannak szabályok, amiket érdekes módon a többség be is tud tartani.

Aki ezeket mégsem tudja elfogadni, az kereshet másik helyet magának, vagy csináljon saját warezt az extra-n... :D

Link to comment
Share on other sites

nekem is hála az égnek mindig nulla. Szerintem Nick -nek teljes mértékben igaza van, azért vannak a szabályok, hogy betartsuk, akinek nem tetszik, annak nem muszáj itt lennie. Tényleg akkor mindenki azt csinálna amit akarna.

Jah, már sok fórum bevezette csak meghívásos alapon való belépést, vagyis csak megbízható embereket vesznek fel a fórumba, elkerülve az olyanokat, akik csak linkekért jönnek, és semmit sem csinálnak :happy:

Link to comment
Share on other sites

@Rapaddict

 

Szégyenletes, hogy megpróbáljuk a színvonalat megtartani vagy emelni?

Miért, az jobb lenne, ha pl. a filmek topic-ba csak ugy be lennének szórva a linkek?

Aztán találja ki mindenki, hogy milyen minőségű. Ha szerencséd van, akkor DVDRip, ha nem, akkor vmi ócska mozis felvétel. Aztán miután leszenvedtél másfél gigát a semmiért, jönnél vissza, hogy milyen szinvonal ez...

 

Vagy pl. ott vannak a zenék. Csinálna valaki egy topic-ot valamilyen előadó nevével, bedobna egy linket, de hogy az melyik albumot, vagy abból egyáltalán hány számot tartalmazna, és milyen minőségben azt megint csak találja ki akinek kell...

 

Jó ez így ahogy van! A megszorításokat nem a saját szórakozásunkra találtuk ki, a Ti érdekeiteket is szolgálja.

Mindenhol vannak szabályok, amiket érdekes módon a többség be is tud tartani.

Aki ezeket mégsem tudja elfogadni, az kereshet másik helyet magának, vagy csináljon saját warezt az extra-n... :D

De oda vagytok ezzel, hogy nektek nem ingyenes tárhelyen van a fórumotok... Tudod, valakinek nincs kedve összelejmolni a fórumra valót, mint nektek. Ez kell a szervergépbe, az kell, de mi nem tudjuk fizetni, fizessétek ti, ha már itt akartok fórumozni... Szánalmas!

Link to comment
Share on other sites

Nem válaszoltál a kérdéseimre.

 

És igen, sokat számít, hogy nem igyenes tárhelyen vagyunk!

Nézd csak meg a warezoldalak altopic-ot. Tele van tiszavirág életű oldalakkal.

A sok 12 éves azt sem tudja, hogyan állitson egy chmod-ot, de villog, mert saját wareza van, ahol kiskirályoskodhat. ( ami egyébként egy sablon phpBB, jobb esetben skinnelve)

Aztán 2 hét múlva az oldala már sehol sincs általában.

 

"Tudod, valakinek nincs kedve összelejmolni a fórumra valót"

Ezek szerint neked csak kedved nincs hozzá, de anyagilag ilyen jól állsz? Akkor ezek szerint lusta vagy.

 

A támogatásról pedig csak annyit, hogy aki támogat az önként teszi, azért, mert szereti az oldalt, és a közösséget.

És nem Ti fizetitek a teljes fenntartást. Inkább meg kellene köszönnöd a Támogatóknak, hogy még mindig megy az oldal, és Te itt OFF-olhatsz.

Ha nem tűnt volna fel, mi nem kérünk pénzt az itt található sok anyagért, nem úgy mint az sms-web-es warez-ok, akik kiirják, hogy 120Ft/10nap, aztán leemelnek a kártyádról 1600Ft-ot...

 

Szánalmas?

Akkor már csak egy kérdés maradt: Miért vagy még mindig itt?

 

 

Az pedig, hogy tibiole-t sértegeted, nem biztos, hogy olyan jó ötlet...

Link to comment
Share on other sites

50

 

Mind a kettőt az aláírásomért kaptam 1 percen belül, egy tagtól.

 

1. Figyelmeztetés: nagyméretű aláírásában magyar torrent site-okra kért meghívót

2. Figyelmeztetés: piros színnel hirdet piramisrendszerű játékokon alapuló weblapokat

 

Ha szabályzatot olvastál volna és azt be is tartod, akkor nem lenne warnod. Egyébként teljesen jogosan kaptad mindkettőt.

Link to comment
Share on other sites

Ma sikeresen begyűjtöttem még egyet...így 50 %.Köszönöm :)

 

szape A figyelmeztetés dátuma: Ma, 09:36

Figyelmeztetés Felhasználó sértegetése!

 

Sértegettem szipi kisasszonyt...Mondtam tibiole,hogy itt már naon is a rang számít... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ma sikeresen begyűjtöttem még egyet...így 50 %.Köszönöm :)

 

szape A figyelmeztetés dátuma: Ma, 09:36

Figyelmeztetés Felhasználó sértegetése!

 

Sértegettem szipi kisasszonyt...Mondtam tibiole,hogy itt már naon is a rang számít... :angry:

 

Mondtam már, hogy szívesen, máskor is. Megérdemelted, tehát legközelebb is megkapod, ami jár, bízz bennem. :P

Ja és nem a rang számít, bárki aki személyeskedik így jár.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...