Jump to content
PirateClub.hu

Hány Százalékos Jelenleg A Figyelmeztetésed?


jozsiku
 Share


Recommended Posts

  • Replies 752
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

valakinek már láttam az aláírásában olyat, h. please ne warnoljatok többet, mert akkor annyi.... szeretem ezt az oldalt nem tehetitek velem stb. stb.... szóval vszínűleg bann, igen :) (nem így volt szószerint)

Link to comment
Share on other sites

vagy töltesz fel kb 100-200 MB-t (úgy, hogy ellátod v. pirateclub-os, v. saját név jelszóval), vagy sokat dolgozol a requestben vagy vmi hasonló módon lobbizol :D

 

én egyébként azért kaptam a warnt, mert az Újpest vagy Fradi szavazásnál beírtam, hogy "ööö.. izé.... Loki! :D" - De istenem, mit csináljak, ha nem volt megfelelő válasz a szavazásnál :D (persze h. újpesti Mod-tól kaptam :P :P)

jah... egyszer anno már kaptam aláírásért, ezért a beállításkor privátba zaklatom a modokat h. jó lesz-e XD ez egyébként mot az ideális méret ... (szöveget is nézve)

Link to comment
Share on other sites

Nekem 0% :D

 

Minimum 2 hétnek el kell telnie és minimum 100mb ot fel kell tölteni és jelszavazni kell saját user névvel vagy az oldal nevével.

De ha 1 gigát töltötök fel az akkor is csak 25% csökkenést von maga után, ha jól tudom,, de jól tudom.

És csak az a mod veheti le a warn-t akinek a topicjába feltöltötök.

 

Remélem nem beszéltem hülyeségeket, de ha jó a memóriám, akkor ez mind így van :P

Link to comment
Share on other sites

Nekem 0% bar neha van egy ket koszim de nem hinnem h a 73 hozzaszolasom amit kb 6 honap alatt szedtem ossze az arra adna okot h offolok v ilyesmi.Feltolteni meg nem szoktam mert hat lassu netem van es nem is igazan vagom a netes cuccokat.Ezert szoktam en halalkodni minden feltoltesert.

Link to comment
Share on other sites

Metalgun!

 

De lehe ám cigánykádni tezsnyák, nám? :D

 

magyarán, ha sok linket hozol (találtat), utánajárással lehet alkudozni.... (legalábbis én úgy vettem észre, h. hajlamosak az emberek(modok) rá ;) )

Link to comment
Share on other sites

A figyelmezetés csökkentéséhez minimum 100MB-os anyagot kell feltölteni saját jelszóval (pirateclub vagy saját felhasználónév) ellátva.

Ha egy feltöltés és a mérete többszöröse a minimum feltöltési méretnek, attól még az ugyanúgy csak 1 figyelmeztetést kell levonni.

 

Ha még sokaknak segít, pl. kérést teljesít és a kérések házigazdája úgy dönt, akkor csökkentheti. Másról nem tudok, de attol függetlenül még lehetséges.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...