Jump to content
PirateClub.hu

Hány Százalékos Jelenleg A Figyelmeztetésed?


jozsiku
 Share


Recommended Posts

  • Replies 752
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

20 %-on állok ,először töltöttem fel , mindjárt figyelmeztetésben részesítettek, amivel nem igazán értek egyet.

Újonc voltam ,szerintem nem mindjárt figyelmeztetni kellett volna,hanem priviben egy kis"ennye-bennye"; és legközelebb már figyeltem volna az ilyen "vétségekre".

 

Az oldal szabályzatában minden rögzítve van, s azért vannak a normatívák, hogy igazodjunk hozzá, s h. megmaradjon a színvonal. Nem lehet szubjektív mérce alapján mérlegelni, csak az objektív szabályzatmérlegelés és az egyenértékű elbírálás ill. retorzió dominálhat minden esetben... :)

 

Magyarán: ha elolvasod a szabályzatot, akkor nem kerül sor a vétségre ;)

 

 

 

Egyébként az 5 warn = kitiltás szisztémára álltunk át (20% 40% 60% 80% 100%=bann - persze a radikálisabb esetek továbbra is azonnali kitiltást vonnak magukkal (spamelés, stb... ))

Link to comment
Share on other sites

Akkor ez megmagyarázza, hogy miért 40%-os most a szintem. A legegyszerűbben segítséggel lehet warn szintet csökkenteni, de ehhez ugye kell egy kis tudás egy adott témában ;) A feltöltéssel az a baj, hogy sok a villanyszámla és lassan megy fel 1gbyte :(

Link to comment
Share on other sites

Akkor ez megmagyarázza, hogy miért 40%-os most a szintem. A legegyszerűbben segítséggel lehet warn szintet csökkenteni, de ehhez ugye kell egy kis tudás egy adott témában ;) A feltöltéssel az a baj, hogy sok a villanyszámla és lassan megy fel 1gbyte :(

 

Ajánlom figyelmedbe a reportolási akciót a Music-ban.. :D és ott bőven van halott link ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

40%xD és azért kaptam mert egy témában kétszer is hozzászoltam egy nap alattxD

igy volt:)

tök jo hogy feltetted a filmet! nagyon köszi,

huhh nagyon jo film volt tényleg ajánlom mindnekinek, és a kép is nagyon faja!

nah... és azért kaptam...

Link to comment
Share on other sites

szabálysértőnek minősül akkor is:

 

• A moderátor átszerkesztheti azokat a hozzászólásokat, amelyek kirívóan kulturálatlanul lettek megírva, de a hozzászólás eredeti tartalmát nem érintve.

• A *-ozás, vagy más jellegű, jelentést nem módosító nyelvezeti eszközök használata ($ S helyett, pontok beleillesztése, @ a helyett stb.) esetén.

 

Magyarán, mivel a jelentéstartalom, a sértő, vagy nem megfelelő közlés ugyanúgy jelen van, ezért az sem elfogadható :) (lásd szabályzat ;))

Link to comment
Share on other sites

feltöltéssel (1GB/-1 warn), vagy pl halott link jelentési akciókkal... minden témában más és más az elvárás a halott linkek számának megfelelően.. a musicban pl. 20 report/-1 warn, de ott jóval könnyebb találni annyi témát....

 

Mindezek mellett még a folyamatos segítségnyújtással, kérések teljesítésével, építő közösségi tevékenységgel is.

Link to comment
Share on other sites

no-no :D ennek megítélése nem a te reszortod (ha így lenne akkor mindenki nyújtogatná a kezét már 10 hsz-nél is :)) a halott linkeket simán jelentheted a jelentés gombbal... :) ami az alap skinnél pl. így néz ki: p_report.gif

 

oda csak a jelentés okát kell írni, a hozzászólás/témát onnan mi tudni fogjuk, h. hol találjuk :)

Link to comment
Share on other sites

Hál' Istennek 0%

Mindig igyekszek szabályszerű lenni. Egyszer kaphattam volna szabálytalan feltöltésért warn-t, de az egyik modi rendes volt velem, és inkább átírta a szabálytalan részt.

Link to comment
Share on other sites

40%xD és azért kaptam mert egy témában kétszer is hozzászoltam egy nap alattxD

igy volt:)

tök jo hogy feltetted a filmet! nagyon köszi,

huhh nagyon jo film volt tényleg ajánlom mindnekinek, és a kép is nagyon faja!

nah... és azért kaptam...

 

 

Nem egészen fedi a valóságot! Sőt semmi köze az általad leírtakhoz!

Link to comment
Share on other sites

Kérdezz meg egy modit. am a hsz-ednél ha rákattintasz a figyelmeztetések melletti számra, akkor megtudod miért.

 

Nekem amúgy most 20 %. Csodálkozom, mi ez az új rendszer, hogy 20 %-os warnok vannak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...