Jump to content
PirateClub.hu

Hány Százalékos Jelenleg A Figyelmeztetésed?


jozsiku
 Share


Recommended Posts

  • Replies 752
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Régi profilommal lassan 2 év alatt 0. Megcsináltam ezt, most januárba és már 50 '-_-. Először túl nagy aláírás, még az nap meg is kaptma a warn. CSináltma új aláírást, erre vagy 2 héttel később jön a pm, hogy az is nagy. De szövegen hogy tom megnézni hogy hány pixeles:D?

Link to comment
Share on other sites

pl.:

 

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=64141

 

tanácsos saját vagy pirateclub jelszóval ellátni, h. a feltöltés ténye bizonyítható legyen.. :) (ha kiderül, h. nem saját feltöltésre hivatkozik valaki és úgy kérné a csökkentést újabb 'jutalomban' részesül)

 

 

A feltöltéshez minden, ami szükséges lehet megtalálható az aláírásomban.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nekem sajnos sikerült összeszednem 25%-ot... a témáimban (filmek letöltése alfórumon belül) nem volt videó, illetve audió tulajdonság leírás, meg nem linkeltem be egy oldalt amin bővebb információ volt a filmmel kapcsolatban (pl: port.hu)

Giannichedda-tól kaptam, de megérdemeltem, mert ténleg nem voltak ott ezek az adatok... :P

 

viszont eddig mindenkinek segítettem, aki segítséget kért.

meg nekiállok jelenteni halott linkeket, hátha 0% lesz megint... :D

itt a csökkentésre való esély leírása: http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=112812

remélem még mindíg tart az "akció" :D

túlságosan tetszik ez a fórum ahhoz, hogy ilyenek miatt ne legyek itt fenn... :P

Link to comment
Share on other sites

és már megint 0%... :lol: Köszönet érte Gyorfipetinek :)

viszont vigyázzatok a linkjelentéssel, mert egy film átlagosan 7-8 linkból áll... egy csökkentéshez kell 10 link... szóval érdemesebb megvárni míg lesz 2 figyelmeztetésed, és keresni 3 filmet... mint jelentésenként összeszedni 2 filmet... :P már 32 linket jelentettem, de csak 2 figyelmeztetést vitt le, mivel figyelmeztetésenként jelentettem... :P

 

szóval csak okosan :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...