Jump to content
PirateClub.hu

DVD-ből konvertálás *avi-ba


DJ Z-Project
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[2008.03.22. 16:50:13] AutoGK 2.45

[2008.03.22. 16:50:13] OS: WinXP (5.1.2600).2

[2008.03.22. 16:50:13] Job started.

[2008.03.22. 16:50:13] Indexing input for preview.

*************************************

EXCEPTION: Bad index file.

*************************************

[2008.03.22. 16:50:13] Job finished. Total time: 0 seconds

 

 

 

Nekem ezt írja ki,valaki segitsen.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Helló Project!

 

Nekem csak egy bajom van ezzel az egésszel. Mindent megcsináltam, betöltögettem a proginak a konvertálnivalót, beállítottam minden szösszenetet, mégsem jelöli ki a START gombot hogy rá tudja kattintani. Miért van ez? Mit rontok el?

 

Köszi a segítséged!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

vettem egy eredeti DVD filmet és divX-be akarom konvertálni, akkor ezt a dr.divixel megtudom csinálni?? és egy db AVI film lesz belölle?? wááá nagyon hülye vok, sorry ha baromságot kérdeztem :) lécci segítsetek

előre is köszi!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Köszi az Auto Gordian Knot-ot. Nagyon bevált számomra, tényleg ügyes is program, bár előtte én Fairuse Wizard-ot próbáltam életre kelteni, de ahányat letöltöttem, mindegyik vírusos volt, legalábbis az AVAST visított rájuk. Ez minden problem nélkül felment és szerintem, sokkal egyszerűbb a felhasználói felülete.

It's a great! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Helló Project!

 

Nekem csak egy bajom van ezzel az egésszel. Mindent megcsináltam, betöltögettem a proginak a konvertálnivalót, beállítottam minden szösszenetet, mégsem jelöli ki a START gombot hogy rá tudja kattintani. Miért van ez? Mit rontok el?

 

Köszi a segítséged!

Bizonyára kifelejtettél rámenni az Add Job-ra... ;)

 

látom mostanában nemnaon írnak, de én egy kicsit elakadtam...

van kb. 10 fájl és nemtom h melyiket kell rippelni, mert csak a nero játsza le

ami trial verziós volt és pont lejárt...

Mindig a VTS 01.VOB fájlt kell rippelni... ;)

 

vettem egy eredeti DVD filmet és divX-be akarom konvertálni, akkor ezt a dr.divixel megtudom csinálni?? és egy db AVI film lesz belölle?? wááá nagyon hülye vok, sorry ha baromságot kérdeztem :) lécci segítsetek

előre is köszi!!

hát az attól is függ, hogy milyen kódolású az eredeti DVD is...

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

Láttam, hogy már más is feltette azt a kérdést, amire én is szeretnék választ kapni, ami így szólt, hogyan lehet DVD-ből úgy AVI-t készíteni, hogy az 5.1-es hang is megmaradjon rajta. Én még annyival kiegészíteném a dolgot, hogy csak jelenetet (chapter) szeretnék kivenni egy koncertfilmből, aminek van 5.1-es és sztereó hangja, de bármilyen progival próbáltam, mindig csak a sztereó hangot rippelte, elég sokat szenvedtem eddig vele, így megpórbálok most vmi segítséget kérni valakitől.

Ja, több koncertből akaor csinálni egy válogatás DVD-t, a kirippelt jelenetekből, de ez már asszem menni fog, csak jusssak el a 6 csatornás avi-ig :S :D

Remélem kapok is :D

Előre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Van olyan progi, amivel lehet Chapter-eket rippelni, és még a hangsávokat is felsorolja, ki is lehet választani, de aztán mégis csak 2 csatornásba küldi :S Egészet meg nem nagyon akarom berippelni max minőségben, mert ha minden koncertről egy számot akarok levenni, akkor két és fél órányi anyagokat kell feltegyek, ami egyenként legalább 3 órát jelent míg csak felrakom, aztán még szerkesztgetni :S

Majd próbálok még érdeklődni vhol vagy progit keresni.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...