Jump to content
PirateClub.hu

Windows Vista


THX
 Share

Recommended Posts

Nincs külön olyan menüpont, hogy kompatibilitási mód, hanem pl. ha felteszel egy gyári játékot, akk a telepítés megkezdése előtt, kérdezi,hogy a Vista átállítsa-e a telepítést kompatibilisre vagy nem. Az "igen" ajánlott, nem tom mért nekem is ezt mondták,nem mintha olyan sokat játszanék. . .

Link to comment
Share on other sites

hy all nah lenne itten egy kis gond van nekem egy 19" SAMSUNG SZÉLESSÁVUM nah ezzel még nincs gond de ha vistán felrakom a Legujabb drivert akkor sem tudom felhuzni a grafikát 1440*900 és ez alatti értékeknél elég trotyyyy a megjelenitése természetesen xpnél belehetett állitani SZVAL NVIDIÁS VOK ÉS HA VALAKINEK ILYEN JELLEGŰ PROB.JA VOLT AZ PLESASEEEEEE SEGITSSEN MERT ,,, SZAR EZ IGY

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hello-sziasztok!

Én kb 1 hete raktam fel a vista ulti 64bites verzióját és eleinte távolságtartó voltam a rendszerrel kapcsolatban de mostmár igen emberi viszonyunk van (ami oprendszerekkel ez nagy szó nálam :D).

Egyetlen bajom vele hogy még nem tudtam kiszedni az aktiválási hülyeséget! Láttam fentebb 2 progit amit ki is próbáltam nem ment. Lehetséges hogy ezek 32bites verzióhoz vannak? Vagy az mind1?

Légyszi akinek van valami jó CRACK-je az ossza meg velem mert nem lenne szívem letörölni a rendszert :D

Köszi és Üdv!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Helló! Nekem Vista Ultimatem van és sehogyse tudok felcsatlakozni vele a netre! Létrehozok egy szélessávú PPPoE kapcsolatot de egyserűen nem csatlakozik fel, pedig nem tudom hányszor ellenőriztem, hogy jól írtam e be a felhasználónevet és a jelszót. Szerintem itt más probléma lehet. Jó lenne ha valaki tudna segíteni mert már nem sokáig bírom net nélkül!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Vállalkozókedvűek figyelem!

 

Egy kis trűkkel letölhető a Windows Vista SP 1 beta:

http://www.msw.hu/hirek/326/egy_kis_trukkel_letoltheto_a_vista_service_pack_1_beta.html

Az eddigi tapasztalatok szerint angol nyelvű Vista-val működik a letöltés, de magyar nyelvűvel nem akarja az igazságot.

Én nem próbáltam, de akit érdekel próbálja ki.

Módosította Gabi89
Direkt link használata tilos.Máskor használj Code tagot. [code] [/code]
Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni egy probléma miatt. A probléma az, hogy ha a Media Playernek csak egyetlen számot jelölök ki, hogy lejátsza és miután lement a szám és utánna kijelölök neki még egyet akkor azt már nem játsza le. Csak átvált a play gomb pause gombra. De ezek utánn próbáltam Nero-val és az játsza csak hangot nem ad. Ebben szeretném kérni a segítségeteket, hogy ha tud valaki erre megoldást, annak nagyon megköszönném. Előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bekapcsoltam a gépem és a Vista Ultimate kéri a széria számot.

Beírtam jónéhányat,de egyiket sem fogadja el.

Ugyhogy meg van halva.

Nem tudok mit csinálni vele.

Mit tudok tenni most?

Mehet a kukába a Vistám? :(

Kérem valaki segítsen!

Előre is köszönöm!

Thanks a lot!

Link to comment
Share on other sites

Hi

Ha már letiltott a vista, akkor is lehet crackelni?

A felugró ablakban válasszuk az Interneten keresztüli vásárlást, csökkentett módban.

Elindul az IE7. Nyomjuk meg az Alt gombot, megjelenik a menü.

Fájl / Megnyitás...írjuk be: C:\Windows\explorer.exe , már ha Cn van rendszerünk.

Kapunk néhány figyelmeztetést, de mi akaratosan futtatássuk csak!

Ha mindent jól csináltunk, akkor az Explorer.exe -vel elindul az asztal és a tálca is

ezután meg keresel egy jo kis cracket a fórumon, pesze egy másik géppel asszem igy nem lehet, de lehet rosszul emléxem.

Link to comment
Share on other sites

Végigolvastam a hozzászólásokat és kicsit csodálkozom a sok probléma miatt.

kb egy hónapja használom, eddig még nem fagyott le egyszer sem, sztem gyorsabb mint az xp és alapvetően sokkal átgondoltabb és felhasználóbarátabbnak tartom az egészet. Én nem cserélném le pillanatnyilag semmire, persze ez csak az én véleményem.

 

amúgy toshiba notebookon használom 1,5 ghz-es dual core procival, 1 gb ramal és 128 mb-os videókarival, minden effektet bekapcsolva a home premium változatot(teljesen legális, matricákkal meg minden egyéb hülyeséggel).

nekem bevált. B):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok.

Feltettem a Vistára az SP1 pakkot, aktíváltam, de a jobb alsó sarokban ott maradt a próbaverzió felirat.

Valaki nem tudja esetleg hogyan lehet eltüntetni.

Az információknál már regisztrélt változatot mutat.

Előre is kösz a segítséget.

Üdv Karicsek

 

Megoldódott. Köszi

Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/77033097/Vista.All.x86.OneClick.Activator-CLoNY.zip.html

 

Pass:

redknight_v2.extra.hu

 

 

VISTA AUTOMATIC ACTIVATOR v.FF.2.1.2.1.2 Ed.2007-04-02

VERSIONS VISTA

x64 +x86

BIOS Emulation

OEM LOGO / INFO x12

 

Process :

1- Press "Install Key"

2- The goog Key appear

3- Wait dialog box for good imort key...

4- "Key Status" change with "Valid" (green)

5- Select Hardware factory OEM

6- Press "Install"

7- Select BIOS Emulation (if you dont know, select ASUS)

8- Press "Activate"

9- Wait dialog box for "License successfull"

10- Press "Reboot"

11- Reboot computer

12- VISTA is active...!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Kb fél éve használok vistát és szerintem nagyon jó, szépen néz ki, és nem is olyan vészes a gépigénye.

1 problémám lenne vele, néha megöli a netemet, egészen pontosan nem jön be egy oldal sem a böngészőben, msnről bár nem vág le, azért írni nem tudok senkinek és nekem sem tudnak, de ugyanakkor a töltések mennek tovább (akár webes, akár torrent). Nem oldja meg a gondot a net-újraindítás, csak a reboot. Ez elég bosszantó ha már naponta 3x csinálja. Szerintetek mi lehet a gond és mit lehet tenni ellene? (vista business-em van)

Link to comment
Share on other sites

Próbáld meg a mellékelt zip fájlban található ACTIVATE.EXE fájllal B)

(További infó:

http://www.mydigitallife.info/2007/03/19/download-vista-loader-212-oem-bios-crack-emulator/

ACTIVATE.zip

 

 

kÖSZI!!! NAGYON SZUPER CSÁVÓ VAGY!!!!!!!!!!!! 100-BÓL AZ ELSÓ CRECK AMI EREDETIVÉ TETTE A VISTÁMAT! TÖBBI CREC SZ*RT NEM ÉRT.

 

kÖSZI!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

 

Most probálkozom a vistával!

Vista Business N HUN 32

Kaptam hozzá egy termékkulcsot, amit, ha beírok elfogad és egyből próbál interneten aktíválódni, de mivel nincs netem így nem fog menni! Elvileg a termékkulccsal működnie kéne, de nekem kiírja, h próbaverzió!

 

Ezek után megpróbáltam orvosolni a problémát az itt található progikkal(Activate és Vista x86 oneclickactivtor) a két utolsóval, mindkettő azt írta hogy faild patch, ha jól emléxem! Lényeg hogy nem aktíválta! Elindítottam csökkentett módban a winfost így elindítottam azt amelyiket nem kell telepíteni(ACTIVATE nevezetű) és kiírta h minden ok most rebootoljak. Megvolt valami xart csinált most bootoláskor de a vinfostba még mindig próbaverzió van!

 

Na most mit tegyek valakinek valami 5let?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...