Jump to content
PirateClub.hu

Windows Vista


THX
 Share

Recommended Posts

Nekem egy Vista Nvidia edition X86 van fent, mert eddig nagyon jól bevált.Fürge, az ablakok csak úgy pattognak, amikor elindítok egy műveletet.És az sp2 amit leszedtem (KB948465 x86) hozzá mindegy h magyar volt, vagy angol, mindig panaszkodott..Rakok be képet hozzá, h mit ír ki:

151216.jpg

És ott írja h "Erről a hibáról online tájékozódhat bővebben" erre a helyre vezet a link:

[codehttp://support.microsoft.com/kb/968279[/code]

 

Köszönöm a segítséget.Az az igazság, h ha valaki elmondja h a link ahovca vezet az miről szól, akkor már előrébb leszek, de én hülye vagyok english-ből.

Mégegyszer köszi

Link to comment
Share on other sites

A véleményem szerint tök felesleges feltelepíteni az sp2-őt a vistára de te tudod nem lessz jobb semmivel sem.Amúgy meg nézegettem az oldalt amit belinkeltél elgondolkodtam azon vajon nem abba köt bele a telepítésnél hogy nem eredeti a windowsod.Valami olyxasmit is ír ott az oldalon hogy távolítsd el az sp1-et a windowsrol és utánna rakd fel az sp2-őt.Mivel és hogyan van crackelve a vistád?

 

Innen le tudsz tölteni egy cracket amivel megpróbálhatod felülírni az előzőt,vagy egy friss vistát telepítessz és ezzel crackeled.

 

http://addat.hu/18556801/Vista-SP1-Loader-3.0.0.1-to-All-x86-and-x64-Version.rar.html

Módosította Gabi89
direkt link tilos
Link to comment
Share on other sites

ne haragudjatok, de valószínűleg nehéz lehet megérteni hogy a buherált rendszerekre nagyon ritkán lehet feltenni újabb szervízcsomagot... amit az ms honlapja ír, igaz lehet az "untouched", nem buherált rendszereken (egyébként ott is a linkelt képen látható szöveg van, angolul). az ismertebb rendszerekhez úgyis jön majd a kövi rls, amiben benne van az sp2 gyárilag. ilyen szempontból egyébként a használt aktivátor gyakorlatilag mind1.

Link to comment
Share on other sites

99,9% -ban biztos vagyok benne ,hogy azért nem megy fel mert buherált (amit látatlanban is mondtam..)

Amúgy elárulom,hogy nálam a sima Vista ami nincs buherálva csak az SP1-et integráltam bele az is igen fürge pedig van fent program rendesen és most már 3hónapos. Ennyi idő után XP már igencsak lassúlt...

 

Pityu: Azért nem olyan felesleges az a SP2... A Windows intézőben a másolás végre normális sebességű lesz ez az egyik javítása másik a bluetooth xx szabványt is végre támogatja na meg az SP1 óta frissítések is benne vannak. Azok egyesével telepítve jobban lassítják a rendszert mint így egyben :)

Link to comment
Share on other sites

Gabi89 én sosem mondtam hogy káros ha feltelepíti az ember az sp2-őt,én csak azt mondtam hogy feleslegesnek tartom,meg majd úgy is lessz vistába integrált sp2.Nekem már egy féléve fent van a windows vista 64bit,a biztos hogy jobban bírja mint az xp de azért néha ez is szokott lassú lenni,de legalább jobban bírja a strapát.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sziasztok!!

 

Nem tudom,hogy jó helyen kérdezek-e,de nekem is visám van..Van CD/DVD is a laptopomban,de nem tudom használni,mert nem látja/nem ismeri fel a gép.HL-DT-ST DVDRAM GSA-T20N ATA Device amúgy a meghajtó.Ezt a hibaüzenetet kapom:

 

A Windows nem tudja elindítani ezt a hardvereszközt, mert az eszköz konfigurációs információi (a beállításjegyzékben) nem teljesek vagy sérültek. (Kód: 19)

 

Ezzel lehet valamit kezdeni???Köszi előre is..

Ja..Lány vagyok,úgy magyarázzátok el légyszi.. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

valhalla1944!

Melyik Vista-t szeretnéd felrakni?

32Bit vagy 64bit-est?

A notebook milyen típusú?

 

Nekem is lenen egy kérésem.

Nem tudna valaki link-ni egy olyan programot amivel legálissá tudom tenni a Vista SP2 x64bit-es kiadásomat.

Bármilyen megoldás érdekel.

Sajna eddig nem találtam egy működő activatort sem.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hello.

Feltettem egy másik particiora a win7-et probaképp. később inditaskor vistat valasztottam, mert ezt használtam eddig is. és azt látom h valamiért kilőte a cracket Vistán. már vagy fél éve ezzel ment, nem volt semmi gond. ami fennt volt crack már nincs meg. leszedtem már vagy 5-6 fajta cracket meg loadert, de egyik sem aktiválja. valaki tud valami segitséget adni? netet kihuztam előtte. de nem aktiválja. vista ultimate sp1 x32

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sziasztok!

 

Windows Vista 64 bites oprendszerem van, de ma el kezdett egy oylat scinálni , hogy elindítok valamiylen telepítést pl egy patchet vagy egy programot rakok föl azt írja hogy:

 

772798981hiba1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

1136868215hiba2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Légyszíves segítsen valaki a fölösleges temp mappában lévő fileokat kitöröltem már!

 

Kösznöm!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Sziasztok! Nekem beszart a Vista-m és Szeretnék egy újat húzni a LapTop-ra. Tud valaki Vista telepítőt nélkülözni?

Az privátba írjon.

 

Ugyan ezt szeretném, ha tudna valaki segíteni benne~

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 7 months later...

Magyar, nem buherált, viszont legalább SP1-gyel, de inkább SP2-vel integrált Vista x64-et keresek, Business, Enterprise vagy Ultimate verziót, de ha nincs más, akkor a Home Premium is jó lesz, úgyis csak kipróbálnám első körben.

 

A Nagy Windows témában buherált XP-k és Visták vannak. Nagy Vista témát nem találtam, csak W7-eset.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...