Jump to content
PirateClub.hu

Windows Vista


THX
 Share

Recommended Posts

Én az nvidia driverrel voltam így egy párszor megpróbáltam újból telepíteni és negyegyére sikerült is azóta nem szarozok pedig már van egyel újjab driver,inkább úgy vagyok vele jobb a biztos.Amúgy nem a kártyádnak a hibája nyugi,mikor tavaly nekem is volt ati kártyám én is próbáltam feltenni a drivert de sorban nem akartak a legújabbak rendesen működni,míg az akkori legutolsóval sikkerrel jártam.Olvastam más fórumokon hogy mág az ati csúcs kártyái sem akartak azokkal a driverekkel műkösni.Volt olyan hogy az ati 3850 kártyát nem ismerte fel a driver pedig ahoz is íródott.Szóval tudom nem vígasztal de nagyon szar drivereket írnak mostanában a gyártók,próbálkozz töbször telepíteni.

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

Hello!!

Igen nagy a problémám.

Van egy hp laptopom,amihez adtak alpból vistát.Namost én szereztem egy xp sp3at felraktam rá.

Csakhogy szeretném néha a vistát is használni.Hogy tudom felrakni??

A vista mellé megy fel az xp,vagy az xp mellé a vista.

Másik igen fontos kérdés:

 

Ugye a vista a c meghajtón van egy 8 gigás RECOVERY mappában(ha jól tudom) Namost ezt hogy tudom kiirni,hogy ne foglalja itt a helyet?

Mert igy csak a d-re tudtam tenni az xp-t is, a c:re emiatt a recovery mappa miatt nem engedte.

sok kérdést tettem fel,légyszi segítsetek!!!!!

 

Előre is köszi:

 

 

chris

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Már egy csomó activatort, meg Genuine activatort (ha jól írom)-t töltöttem le, de egyiksem jó.nemértem.csak újra kell rakni.És mindent köszi

én ezt toltam fel:

Make_Windows_Genuine_-_Legit_[_XP_,_VISTA_,_Office_]

neten találtam én is, de ha nem találod, írj privátot,és felkergetem valamelyik tárhelyre

Link to comment
Share on other sites

Hali! Nekem most egy olyan problémám lenne, hogy feltoltam egy Vista Bussiness X64-et, felraktam a videókártya drivert(eredetit) és felraktam a Crisys Warhead-et!Játszottam és mikor kiléptem kékhalál és vmit ATi********** fájlt írt hibának :S Gondoltam frissítem a legújabb ATi driverre, de ennél is ugyanez a hiba :S Ha valaki találkozott már iylen hibával, vagy csak tud vhogy segíteni azt megköszönném!!

 

Ui: (Leírom a konfigom, ha kellene)

CPU: Intel C2D E8400

Alaplap: Gigabyte EP-35-DS3(rev2.1)

RAM: 2x2 Gb 800 Mhz Kingston DDRII

GPU: Gainward Radeon HD4850 512Mb

HDD: 250 + 500 Gb Samsung Sata II

Táp: Chieftec 550W

Link to comment
Share on other sites

Helló!

A segítségetekre lenne szükségem!

Ma bekapcsolás után kiírta a gépem (Update után) h. nem megfelelő aktiválás.....hamisítvány..... :wacko:

Mit csináljak? Használjam újból ugyan azt a törést,vagy tudtok nekem ajánlani egy újabbat?

Sima x86 van SP1 nélkül.

 

Link to comment
Share on other sites

Helósztok lenne egy kérdésem még tavaly elkezdtem használni a windows vista 64bitet de idén kidöglött és újból kellet telepítenem már most másodjára telepítettem újból és mindíg előjön egy hiba,mikor indítom a gépet butol utánna csak fekete képernyő és ott meg is ál,és mikor már harmadjára újból indítom legalább,akkor nagy nehezen bejön az a réssz ahol beírom a jelszót,amikor beírom és be kéne lépnie az asztalra megint feketeség és ott van az egérmutató és kábé 6 perc múlva megjelenik az asztal,onnatól használható a windows de mindíg ilyenkor letíltja a hangot.Vajon mitől lehet ez,nekem már mondtak annyi mindent,hogy winchester,meg,meg egyéb hardver.De mikor szűzen volt fent ilyen gondom nem volt én szívemszerint valamelyik szoftverre gyanakodnék,lehet vajon az nvidia driver vagy nem tudom.Kérlek segítsetek nekem mert már megőrjít ez a szar.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

 

Szerintetek ezzel a konfiggal lehet vista64 home premium-mal, vagy Ultimate-el játszani?

Mert eddig csak 32-bit volt fenn (V64 meghalt a VGA install-nál)

 

Intel Pentium 4 531, 3000 MHz (15 x 200) (1.4 V) Prescott (G1 stepping)

Gigabyte GA-G31M-S2L

2x 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (5-5-5-18 @ 400 MHz) (Apacer Tech.)

Videokártya ASUS EAH4850 series (1024 MB)

Creative EMU10K2 Audigy Audio (Audigy1)

500w -os táp

Thermaltake Xaser III. ház - 5db 8 cm ventivel

Zalmann CPU- Cooler

 

A V32 ezt generálta még a régi VGA-mal(HD2600XT):

post-1152324-1235201686_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Helósztok lenne egy kérdésem még tavaly elkezdtem használni a windows vista 64bitet de idén kidöglött és újból kellet telepítenem már most másodjára telepítettem újból és mindíg előjön egy hiba,mikor indítom a gépet butol utánna csak fekete képernyő és ott meg is ál,és mikor már harmadjára újból indítom legalább,akkor nagy nehezen bejön az a réssz ahol beírom a jelszót,amikor beírom és be kéne lépnie az asztalra megint feketeség és ott van az egérmutató és kábé 6 perc múlva megjelenik az asztal,onnatól használható a windows de mindíg ilyenkor letíltja a hangot.Vajon mitől lehet ez,nekem már mondtak annyi mindent,hogy winchester,meg,meg egyéb hardver.De mikor szűzen volt fent ilyen gondom nem volt én szívemszerint valamelyik szoftverre gyanakodnék,lehet vajon az nvidia driver vagy nem tudom.Kérlek segítsetek nekem mert már megőrjít ez a szar.

 

Ezt a kérdést valaki válaszolja meg mert szó szerint nekem is ez a problémám. Nem tudok (tudtam) telepíteni, mert mindig csak butolni akart. Én letöröltem a vinyomat egy másik géppel, hogy majd szűzen biztos könnyebb lesz de nem. Két lehetőséget ajánl fel f2 but menü, vagy f1 butol, ennyi. Aztán mikor meg nagy nehezen felszenvedtem rá a vistát, mikor újra indítottam mindig vissza butolt oda ahol még semmi nem volt a gépen csak a feketeség.

 

Szal, azt szeretném tudni, hogy lehet bellitani a visztát hogy NE butoljon csak simán töltse be a vinyot és kész.

 

Én végül úgy raktam helyre, hogy állandóan cserélgettem a butolási helyet először CD-röl butoltattam miután felraktam az alap vistát, még mielőtt újra indította volna átraktam vinyora azt megint vissza, és így tovább mikor már fent volt a viszta utána már megjegyezte a segéd programokat is, de még mindig butol....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hali!

 

Felraktam tegnap a Vistát. Ma lefrissítette kikapcsolásnál és kb. egy órája a frissítések beállítása 3./3 fázisnál tart és kb. 10x indította újra. Nem lehetne valahogy kikapcsolni vagy átugrani? Idegesít. Meddig szenved még vele?

Link to comment
Share on other sites

Én azt mondom most már frissítsd le ha ennyit szarakodott.

Amúgy a vezérlőpult -> Windows Update -> beállítások módosítása menüpont alatt tudod kikapcsolni

kb940510 frissítést viszont nehogy letöltsd mert akkor annyi az aktíválásnak és kezd visszaszámolni 30naptól...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok nekem 64 bites vistám és lenne egy olyan problémám, hogyegy csomó drivernek xp cdi vannak vki nem tud nekem segíteni h honnan tudnék leszedni progikat a vistámhoz illetve még egy olan kérdés h ami progira van írva h jó vistára az értendő a 64 bitesre is köszi ellőre is.

pl.: ASM USB PC Camera

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hali. Lenne egy olyan problémám, hogy letöltöttem innen már pár Vista SP1 activatort, de mindegyiknél az lett, hogy be se bootolt a windows és újra kellett rakni. Valaki tudna linkelni egy saját feltöltést amit kipróbált? Már nincs kedvem újra rakni megint a gépet. Köszönöm

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok

 

Az lenne a problem h egy magyarítást se tok feltenni a vista ultimate x64-re elmegy kb 95%-ig és csak ugy kilép mintha semmi sem történt volna!Most már télleg nem tom mit kéne csinállni vele valaki aki ért hozzá segítsen plíííz!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Helló mindenkinek!

Azt szeretném kérdezni hogy,hogyan tudom formázni a vinyót mert van 1 toshiba laptop előinstallált vista home premiummal x86(német)(C meghajtó). Én raktam rá 1 ultimate x64 verziót(angol)(D meghajtó). rájöttem hogy inkább ultimate x86 kell a driverek miatt de nem tudom formázni a particiót meg törölni se.Használtam már xp lemezt is hogy partition magic 8 cal megoldom de az is hibát írt ki hogy nem lehet(error 105).Van a gépen egy E meghajtó is de az másik merevlemez az szerintem nem számít.A lényeg hogy nem tudom hogy a búsba szedjem le a két op rendszert hogy rátegyek egy másikat.Kérem valaki segítsen mert nekem már nincs ötletem!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sziasztok!!!

Most olyan gondom van, h nemtudom felrakni a vista sp2-t...Miért lehet ez? valami angol fórumon láttam (ha jól értettem)h a vissta vizuális témáinak a crackja lehet a hibás de ez nembiztos...Tudja valaki h miért nemmegy fel a buherált vistámra az sp2-ö?

Köszi a válaszokat:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...