Jump to content
PirateClub.hu

Sony Ericsson VS Nokia


dani
 Share

Sony Ericsson vagy Nokia?  

738 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Sony Ericsson vagy Nokia?

    • Sony Ericsson
      439
    • Nokia
      299


Recommended Posts

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nokia bár én is jobban örültem volna annak ha több márka lenne felsorolva sad.gif

Link to comment
Share on other sites

first.gif !!! NOKIA !!! victory2.gif

Mobilok között az uralkodó biggrin.gif a maga 150országával, 33%-os globális piaci részesedésével, 12éves magyarországi jelenlétével, felhasználóorientáltságával, nemzetközi Gyártói jótállásával... és még egy csomó dolgával, amivel kiemelkedik a többi gyártó közül biggrin.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

NOKIA

 

Jelenleg a harmadikat gyűröm már és soha semmi baj nem volt velük! Pedig estek elég szépen, áztak is párszor és csak dolgoztak szépen tovább... Ráadásul a mostani 6680- asomnál több tudást még senki se préselt telóba! tongue.giftongue.gif

 

Csak egy masszivabb telóm volt a 198-as Ericson az 96 óta müködik, csak az aksija nem bírja már... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Az én véleményem összetettebb: A Nokia a legstabilabb telefon amit Mo.-n kapni lehet, viszont megkérik az árát is. Az egyik legnagyobb bajom velük h az egyes típusok közt dizájn ügyileg nem nagy az eltérés, őt vmikor semmi. Nem nyújt kimagasló szolgáltatásokat sem. De egy Nokia az Nokia lesz 3-4 év múlva is. Nahát a SE hát az meg...pfhhh...Igaz h dizájn ügyileg fasza, dehát sem a Sony sem az Ericsson sem tudott tf-kat gyártani annak idején biggrin.gif De azért annyira nem akarom fikázni mer a legszarabb telefonok az LG meg a Sagem. Igaz hogy a Sagem az egyik legnagyobb Mobil Kamera gyártó, de attól még fos az amit összeraknak. Visszatérve a SE-ra: rövid élettartam, az anyag választása meg tök gáz. Hiába gyárt K750i-t attól még az is a szarrá megy mer SE-n. Amikor bennt voltam a t-online központ szervízébe akkor is tele volt SE-kel, ja meg Motorolával, ami elég durva volt mert mivel ugyanabból a típusból legalább 15 db volt bennt. Szóval az én véleményem: ha azt akarod h a mobilodat ne kelljen eldobni egy két éven belül akkor go buy Nokia, ha dizájnt akarsz meg extrát (ami tök fölösleges egy mobilnak) akkor buy SE.

 

Ui.: Nézzétek meg, hogy melyik cégnek jelent meg az első 3G-s tf.je, segítek Nokia...

 

Ui.2: 2évig telekommunikációt tanultam és nézegttünk egy pár SE és Nokia telcsit GSM Testerrel. Csak hogy tudjátok!

Link to comment
Share on other sites

Az én szivemhez valahogy a sony ericson áll közelebb, bár körülöttem mindenki a nokiáért van odáig dry.gif . A nokia sem rossz telefon azért smile.gif . Megsúgom, a sony bizonyította, hogy egy alapos forró fürdőt is simán túlélt anélkül, hogy bármi baja lenne azóta laugh.gif .

Link to comment
Share on other sites

Mult hétig nokiás voltam, majd vettem egy SE-t. Atudása tényleg király. De a kezelhetősége......, és ez a joystic.........

Ja, és szombat óta ugynéz ki holnap kell harmadszor töltenem az aksit, míg a 2,5 éves nokia 6610-esem 1-1,5 hétig birja szuflával.

Szóval kicsit csalódtam sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Az én véleményem összetettebb: A Nokia a legstabilabb telefon amit Mo.-n kapni lehet, viszont megkérik az árát is. Az egyik legnagyobb bajom velük h az egyes típusok közt dizájn ügyileg nem nagy az eltérés, őt vmikor semmi. Nem nyújt kimagasló szolgáltatásokat sem. De egy Nokia az Nokia lesz 3-4 év múlva is. Nahát a SE hát az meg...pfhhh...Igaz h dizájn ügyileg fasza, dehát sem a Sony sem az Ericsson sem tudott tf-kat gyártani annak idején :D De azért annyira nem akarom fikázni mer a legszarabb telefonok az LG meg a Sagem. Igaz hogy a Sagem az egyik legnagyobb Mobil Kamera gyártó, de attól még fos az amit összeraknak. Visszatérve a SE-ra: rövid élettartam, az anyag választása meg tök gáz. Hiába gyárt K750i-t attól még az is a szarrá megy mer SE-n. Amikor bennt voltam a t-online központ szervízébe akkor is tele volt SE-kel, ja meg Motorolával, ami elég durva volt mert mivel ugyanabból a típusból legalább 15 db volt bennt. Szóval az én véleményem: ha azt akarod h a mobilodat ne kelljen eldobni egy két éven belül akkor go buy Nokia, ha dizájnt akarsz meg extrát (ami tök fölösleges egy mobilnak) akkor buy SE.

 

Ui.: Nézzétek meg, hogy melyik cégnek jelent meg az első 3G-s tf.je, segítek Nokia...

 

Ui.2: 2évig telekommunikációt tanultam és nézegttünk egy pár SE és Nokia telcsit GSM Testerrel. Csak hogy tudjátok!

38047[/snapback]

 

Ha a SE olyan sz*r akkor mert van az h 2 vagy mar 3 eve megis azt valasztjak az ev telefonjanak? Na erre mit talalsz ki? :P:P:P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

hát én inkább nokia párti vagyok, bár a k750i-vel készült fotók láttán - összehasonlítva az n90-el - azért elbizonytalanodtam. de szerencsére itt az új nokia n80 megerősített abban hogy a nokia a király

itt egy angol nyelvű teszt:

 

http://www.mobile-review.com/review/nokia-n80-en.shtml

Link to comment
Share on other sites

A telefon a legkevesebb...de ha muszály, akkor Nokia és 3310 PoWaA!!! Kb 10szer hozzáb***am a falhoz, és nem lett semmi baja. Egy béna SonyEricsson azonnal szétesne... :D

A szolgáltató számít igazán, abszolút nem érdekel az, hogy 1 megapixeles fotókat készítsek, mivel arra ott van a fotógép. Az internetet meg amíg nem tudják normálisan megoldani, addig nem érdekel az egész.

Link to comment
Share on other sites

Nem vagyok mobilőrült, de NOKIA.

Miért?

Mert a legnagyobb tapasztalattal rendelkezik, megbízható. Telefonálsz, és meg akarod nézni valaki számát és duma közben belépsz a telefonkönyvbe. Ezt a vetélytársak nem igazán tudták...

És sokkal egyszerűbben kezelhető és nem kérdez rá hatszor, hogy bizt hogy ki akarja törölni??? :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...