Jump to content
PirateClub.hu

Sony Ericsson VS Nokia


dani
 Share

Sony Ericsson vagy Nokia?  

738 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Sony Ericsson vagy Nokia?

    • Sony Ericsson
      439
    • Nokia
      299


Recommended Posts

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eddig SE párti voltam, de most, hogy a második SE mobilom ment tönkre (W300i, W610i), a Nokiára szavazok.

Mivel a W610-im szervízben van, ezért most a régi kb. 5 éves Nokia 6020-as telefonomat használom, és még mindig működik, stabil, semmi baja nincs!

 

Link to comment
Share on other sites

Már a második SE telefonomat nyúzom, de a következő nem hiszem, hogy SE lesz. Nem vagyok vele megelégedve. Leginkább az idegesít, hogy képtelenek egy normális áron kapható Symbian-os telefont csinálni. Az olcsó kategóriában az SE a győztes, de a középkategóriát egyáltalán nem uralja.

Ami még idegesít, hogy mindenki oda van, mert Cyber-Shot. Egy címkét én is ráragasztok egy fakockára! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nekem eddig mindig SE-m volt, de a legutóbbi teló elvette a kedvem tőle, szóval most áttérek a Nokiára szerintem. Haavernak az van, nekem jobban bejött mint a Nokia. Meg az SE-nél már unom, hogy az állandó menü, állandó programok, funkciók. Újjat nagyon nem tudtak mutatni eddig.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

http://mobilarena.hu/teszt/nokia_n95_vs_se_k850i_5_megapixeles_csata/resztvevok.html

 

Akkor ezt tessék elolvasni sürgősen. ( itt most konkrétan "csak" a kameráról van szó, a szoftveres részt én erősen szubjektíven kezelem, a gps meg megint csak marketingfogás, ráadásul havidíjas, és fagyizik is.) A 960 as hasonlítás is sántít mert az meg jó 20 ezressel olcsóbb mint a nokia...És ez azért elég súlyos összeg ( legalábbis annak akit nem finanszíroznak mások....).

Annyiban azért egyet értek, hogy a mostani SE felhozatal igencsak gyenge a régebbi szériákhoz képest ( k750-w800-w810, k510 és k310 igen népszerű volt, ugyancsak a w300 is pl) de jönnek az új "messiások", Személyes kedvencem az Aino és Yari. Fantáziadús nevek :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Egyértelmű, hogy a Nokia. Mivel nekem is rengeteg Nokia-m volt. Az első egy 3310-es volt. Jelenleg egy 1616-om van és megvagyok vele elégedve. A Nokia-k megbízhatóak, strapabíróbbak (főleg a régebbi modellek). Sony Ericsson-om is volt egy rövid ideig (T105-ös), hamar megváltam tőle, mert inkább visszatértem a Nokia-hoz.

Link to comment
Share on other sites

sokáig nokia párti voltam. lumia 800 is nagyon bejön. viszont túl sok a kötöttség. ha majd jön megoldás amivel rendesen és mindent lehet "nyitni" majd vissza állítani talán veszek is egyet. viszont jelen esetben se. nemrég vettem egy ray-t ami szeretett e72-öm váltotta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...