Jump to content
PirateClub.hu

Avi-ba felirat égetése


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Szia srácok!

 

Nekem az lenne a problémám, hogyha a subtitler részt választom és betallózom a feliratfájlt, akkor azt nem a videó aljára, hanem a tetejére teszi.

És ez eléggé zavaró, mert az emberkéknek kb. eltűnik a feje...

Azt szeretném kérdezni, hogy ezt hogyan tudom megváltoztatni, hogy az aljárta te?

Előre is köszi a segítséget.

Sziasztok.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Hell!

Töltögetem lefelé a south park epizódjait dual audióban és szeretnék feliratot égetni beléjük, úgy hogy kikapcsoható legyen, mert ha épp magyarul van kedvem nézni akkor rohadtul zavar a felirat (angol mellé viszont nem árt) és ehez szeretnék progit me' ötletem sincs mivel lehetne....

Valaki help, PLÍZ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ha beleégeted a feliratot többé nem szeded ki...(ki lehet de bonyolult).

Ha .srt a felirat írd át a nevét a videoval megegyezőre, így asztali dvd is lejátsza, és kikapcsolható. Ha más formátumban van akkor nem biztos, hogy dvd lejátszó rendesen le tudja játszani (fajtafüggő).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hali!

 

Újraraktam a gépemet, újra felraktam a VirtualDub-ot, de a Filter-nél nincs ott a "TextSub", én meg régen mindig azzal égettem a filmekre a feliratot, szeretnék annál maradni.

Már a "textsub.vdf"-et is letöltöttem és be is raktam a "plugins" könyvtárba, akkor sem volt ott.

Filter-nél rámentem a "Load"-ra, betallóztam a "textsub.vdf"-et, de akkor sem volt ott (meg a vobsub.dll-el is talált valami hibát).

 

Most akkor hogy kéne?

 

Szerk.: Most már megvan a "textsub" opció, pedig ugyanazt csináltam, mint amit pár napja is próbáltam...

 

Szerk2.: Azóta már rájöttem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Sziasztok! Én rendszeresen égetek avira feliratot, mivel nem gépen nézem a filmeket,hanem kiírom a családnak. Viszont lenne egy problémám,amire ha valaki tud,akkor válaszoljon legyen olyan szíves! VirtualDubot használok, és 2 cd-s filmből is azzal készítek 1 cd-set mielőtt feltöltöm. Viszont néha kiírja (főleg az új filmeknél), hogy nem kompatibilis a kodekkel, így vagy nem csinálja meg,vagy ha meg is akarja csinálni,az is 50-60 GB lenne. De az is előfordul,hogy emiatt a felirat csúszik el.Esetleg nem tud valaki erre megoldást,vagy beállítást?Mert gondolom én vagyok a láma... Előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...