Jump to content
PirateClub.hu

Orális szex: Hogy szeretnéd, drágám?


tibiole
 Share

Recommended Posts

Orális szex: Hogy szeretnéd, drágám?

 

A férfiak gyakran panaszkodnak arról, hogy a nők bizony túl finomkodóak, túl érzékien próbálnak ingerelni, s közben szemérmesek, ha nézik őket. Ezzel együtt azonban a férfiak szájjal való kielégítése mégis elfogadottabb és szabadabb.

 

A nők egy része ezt egyenesen feladatként vagy kényszerként kezeli, nem élvezi igazán, de megteszi. Csak nem mindig elég jól. Pedig a nő teljes odaadása, a férfi kiszolgálása évszázadok óta létezik, kúltúráktól és korszakoktól függő intenzitással.

 

A nő orális kielégítése már sokkal titkoltabb téma. Nem olyan egyértelmű és nem is olyan gyakran alkalmazott, mint a férfi kényeztetése. Hasonló terület, mint a nyíltan vállalt önkielégítés a férfiaknál és ennek bősz tagadása a nőknél. Kevesebb tapasztalat, kevesebb szókimondás és több elkeserítő próbálkozás tornyosul ebben a témában. A nő vállalt szolgasága, ráerőltetett nemi szerepe vagy félénksége? A férfi érdektelensége a nő vágyait illetően? Melyik áll a háttérben?

 

Ideálok nyomása alatt

 

A férfi megtelik a felhevült nő látványával. Az orális kielégítés élvezetéhez neki nem tökéletes test kell, hanem kellő szenvedély és a szemérmetlenség megvalósult, erotikus vizuális élménye. A nő ezzel szemben a szépségideálok és más elvárások nyomása alatt vergődik. Talán legszívesebben még a lámpát is lekapcsolná, hogy ne érezze olyan szemet szúrónak az általa előnytelennek ítélt testrészeit. A nőkkel szemben támasztott elvárások egyik legkritikusabb pontja a külső megjelenés. A társadalom "szexis nő"-ről alkotott képe valószínűtlenül egyoldalú. A szexuális forradalom, a tabuk nélküli megszólalások mind-mind újabb elvárásokat sugallnak. A könnyen hozzáférhető képek, videók mind csodálatos testű, izgató nőket tárnak elénk. Míg a férfi tehát nagy pocakkal is gyönyörködhet, addig a legtöbb nő a kínok kínját éli át, miközben megpróbál legalább valamennyire hasonlítani a felkínált tökéletességek valamelyikéhez.

 

user posted image

 

Önbizalom és kívánatosság

 

Van azonban az előnyös külső megjelenés igényének egy jóval magától értetődőbb oldala, amely szinte minden nőre elmondható: ez a kívánatosság és az önbizalom kérdése. Ez már a hajlandósággal hozható összefüggésbe, vagyis a nő szeret úgy közeledni és fogadni, hogy közben kellőképpen vonzónak érzi magát. Jó, ha ezt a férfiak is tudják, hiszen a nők ilyenkor sokkal, de sokkal adakozóbbak.

 

A nő saját önértékelése, neveltetése, saját nemiségéhez való viszonya különös egyveleget alkot. Mondhat-e nemet, ha nem akarja szájjal kielégíteni a férfit? Hiszen ha a nő nemet mond, az megbotránkozást vagy sértődést is kiválthat. Ezzel szemben a férfi gyakori passzivitása a nő igényei iránt sokkal inkább tűnik elfogadottnak. Milyen legyen a nő? Bátor és szókimondó, vagy kihasználható és engedelmes.

 

A kérdés a mindennapokban sokszor valahogy úgy oldódik meg, hogy a nő nem beszél saját igényeiről, miközben a férfi nem figyel, így azt sem veszi észre, hogy ez a téma egyszerűen elsikkad. Márpedig a nőktől nem csak az várható el, hogy jól bánjanak a szájukkal, hanem az is, hogy kellőképpen nyitottak legyenek magukkal szemben is. Követeljék meg azt, ami nekik is jár és legalább a saját házuk tájékán oszlassák el a férfiúi tévhiteket a hogyanokról és a miértekről.

 

Amit a kezedben tartasz, azt semmi esetre sem nevezném kézikönyvnek, hiszen a teljesség igénye nélkül íródott. Nem anatómiai szakkönyv és nem dögös macáknak és tökös macsóknak szánt bevállalós-szaftos feladatgyűjtemény. Inkább olyan szembecsukós, érzéki, tapinthatóan erotikus, megindító és izgató, az érzelmeket is érintő, néhol filozofikus tanulmány, amely mindenkit ott és annyira fog meg, ahol csak tud, elsősorban mindnképpen az alsó fertályon.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Nálam abszulut kedvenc a dolog, csinálni sztm legalább olyan jó mint kapni de tényleg. Imádom nézni a csaj arcát közben meg ilyenek. a jó orális szex sokkal fontosabb mint maga az aktus, legalabbis nekem biztosan, de a csajomnak is. sokkal több figyelmet lehet szentelni a másiknak így, és csomó dolog így jön ki igazán két ember között.

Link to comment
Share on other sites

A cikk jo de semi ujat nem ír senkinek legalább is merem remélni.De amit irtatok az is okos és egyertelmu dolog mert ha vi mashogy kezelné ezt a témát akkor sztem nem sokáig tartana a kapcsolata.nekem viszont kerdesem volna.Azok a nök akik ettöl undorodnak de maguktol nem vetik meg ezt a fajta ényeztetést vajon valóban szeretik a partnerüket???Sztem nem!Jól is néznénk ki ha feleségül vennénk egy olyan nöt aki nem elégit ki soha orálisan.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Sziasztok!

Szeretek adni és kapni is :P Adnátok néhány "extra" ötletet h lehet még nagyobb örömet adni a pasinak?

 

Szerintem ezt tőle kérdezd, mármint, hogy neki hogy tetszik, hogyan szereti, hogyan jó neki. És ekkor minden fa**a lesz. Ha nem jöhetsz reklamálni :D :D :D

 

Dr. MetalGun távozás után is fogad reklamációkat. Vagy nem :D:P:D

 

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! nekem személy szerint az a véleményem, hogy orális szex vagy magától jön, mert mind a két partner kívánja, és csinálják is egymásnak, de az sem baj, ha az egyik szereti, és a másik nem. ezt meg lehet beszélni, de az a jóóóó, ha minden magától értetődő. senkit nem szabad erre a tevékenységre kényszeríteni, mert az egy életre elronthatja valakinek a beidegződését, és gyáva lesz kipróbálni! ha egyszer nagyon kívánja az ember, akkor úgy is megteszi............................. :rolleyes:B) szipi

Link to comment
Share on other sites

szia kedves metalgun! ezt azért tanácsoltam nektek, fiúkáknak, mert ez a gesztus mindent elronthat egy orális szeretkezésnél, és akkor soha nem fogjátok rávenni erre a csajt! egy életre elmegy tőle a kedve! egy nő nem szereti a brutalitást, vagy a közönségességet, legfeljebb akkor, ha szakmabeli, de annak meg kötelező a sok lóvéért tűrnie! :rolleyes:B) szipi

Link to comment
Share on other sites

Ja ja ez igaz! Ismerősöm haverja fizetett egy helyen a csajnak 5 rugót. A csaj már 10 perce csinálta és kérdezte a gyerektől nem lesz már elég? A gyerek 5 ezer az 5 ezer! Csináld!!! :D :D :D :D :D:P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Szerintem ilyeneket nem csinál az ember azzal, akit szeret... :rolleyes:

de sajna csinálhat, főleg, ha annyira elkapja a hév, hogy nem tud magán uralkodni! valamelyik férfi olyan heves érzelmű, hogy kirekeszti a külvilágot egy ilyen pillanatban. sajnos!!! erre nagyon ügyelni kell. B) szipi

Link to comment
Share on other sites

Az biztos! Mellesleg nem értem a szado mazonak is mi a lényege! :S

 

Hát annyi hogy van egy sadista aki ütni szeret vagy hasonlók és egy mazohista, aki meg a verést szereti és ha 2 ilyen találkozik, mind kettőnek jó lesz. És ha találkozol egy szadista csajjal és te nem szereted, ha ütnek, akkor neked sz*r lesz, de nem biztos lehet, hogy élvezni fogod :D :D :D :D :P lol

 

Pszichológiábból tanította a tanárunk a fősulin ez volt a kedvenc témája, olyan hévvel mondta, meg amikor a pedofilokról beszélt ordítva a kezében a mikrofonja és mellettünk meg az ovoda aminek az udvarán a kisggyerekek játszottak :D :D :D

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

akkor nem tudtad magad igazán átadni a pillanatnak szerintem...

ha meg úgy csinálja, hogy fáj, akkor meg szólj rá nyugodtan, hogy kicsit vegye finomabbra a témát...

szerintem különben akkor élvezhető a legjobban, ha fülig szerelmesek vagytok egymásba... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...