Jump to content
PirateClub.hu
dani

CSI - A helyszínelők

Recommended Posts

Sőt, 7. évadja is van :)

Ez az egyetlen sorozat, amit nézek, de az összes részét láttam már, a Miami és a New York nem jött be, Grissomék az alap :D

Én a Miami helyszinelöket szeretem nagyon :) Elsö évad meg is van!De az a dupla rész kéne nagyon amikor a Ney Yorki helyszinelök is segitenek Horatio-nak Kb 2,5 hónapja volt a Viasaton...

Én is szoktam nézni mind a 3-at...

Én azt nézem ami a TV-be megy :)

A Miami helyszínelőkböl láttam először, ez a kedvenceem, nameg a sima helyszínelők, a new yorki se rossz, de azé (főleg Den hadnagy miatt :P ), az NCIS, az meg kicsit light-osabb, de azis nagyon fasza :)

Ha meglesz az új gépem, húzom lefelé az összeset :)

Én a Miami helyszinelöket szeretem nagyon :) Elsö évad meg is van!De az a dupla rész kéne nagyon amikor a Ney Yorki helyszinelök is segitenek Horatio-nak Kb 2,5 hónapja volt a Viasaton...

CSI Miami 4x07

CSI New York 2x07

:)

Most a CSi Maimi - nál tartok, de a CSI - helyszínelők jobban tetszett.

ha yol tom 25én(pénteken) újra leadják a Tarantino féle epizódot, amikor Nicket koporsóba zárják.

Vki nem tudja h ezt a Tarantinos epizódot honnan tudnám leszedni?

Kábítószer birtoklásért börtönbe zárták Gary Dourdan-t, a Helyszínelők tévésorozat egyik főszereplőjét. A belőtt színészre a rendőrök találtak rá saját autójában, amellyel tilosban parkolt.

A negyvenegy éves sztár éppen a kocsijában aludt, amikor egy rendőrjárőrnek szemet szúrt, hogy az utca rossz oldalán parkol. Igazoltatás közben a zsarunak feltűnt, hogy Gary alkohol vagy valamilyen kábítószer hatása alatt áll. A kocsi átvizsgálása után drogok egész arzenálja került elő: kokain, heroin, extasy valamint többféle vényköteles gyógyszer, ezért Dourdant azonnal őrizetbe vették.

A színészt még aznap szabadon engedték ötezer dollár óvadék ellenében. A bírósági tárgyalás időpontját még nem tűzték ki.

A phiadelphiai színész Warrick Brown törvényszéki nyomozót alakítja a Helyszínelőkben. A sorozat nemcsak hazánkban, hanem a tengerentúlon is nagyon népszerű, ahol a múlt heti epizód 17 millió embert ültetett le a képernyők elé. Dourdan egyébként a jövő hónapban a botránytól függetlenül távozik a sorozatból.

én is imádom a sorozatot! megvan az eddigi összes rész szinkronosan! 7 évad. kár, hogy a 8. még nincs szinkronosan. elég brutális módon fejezték be a 7. évadot, 2 részes epizód csak a következőben folytatódik... nem lövöm le a poént, nézzétek meg ti is! :) de a legjobb akkor is az eredeti "nagy" CSI :D