Jump to content
PirateClub.hu

Animékről


dobi16
 Share

Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Én most nem irom le mindtet mert általában minden igényes animében megfog valami.

De egyet meg emlitek:The Melancholy of Haruhi Suzumiya's, eretetilek vigjáték de komoly története van. Ez a legujabb áldozatt és nem igen ismert.

 

yuugure, szeritem jó az F.M.A Magyar szikronya söt néhol jobb pl.: All hangja nekem jobban teszik.

Link to comment
Share on other sites

Suzumiya Haruhi no Yuuutsu nagyon jó anime :)) Ami küönösen tetszett benne, hogy 2féle sorrendben lehet megnézni a részeket, na meg persze Kyon kommentárjai azon az unalmas, "beletörődöm" hangján (mondjuk én japán szinkronal és magyar felirattal néztem de szerintem ezt mással nem is lehetne rendesen :D

Link to comment
Share on other sites

Na ezt is megértük, szinkronos Bleach az Animaxon, szánalmas, de tényleg, miért nem lehetett a szuper japán szinkronnal és felirattal nyomatni, miért kell ezt is elcseszni :((

Link to comment
Share on other sites

Na ezt is megértük, szinkronos Bleach az Animaxon, szánalmas, de tényleg, miért nem lehetett a szuper japán szinkronnal és felirattal nyomatni, miért kell ezt is elcseszni :((

 

Mondjuk azért mert Magyar kereskedelmi TV, egyébként az Animax-nak jók a szingronjaik. Más felöl még nem láttam magyar szikronal de kiváncsi vagyok rá.

Link to comment
Share on other sites

Orihime hangja még egész jól el lett találva. Rukiáé először furcsa volt nekem, de aztán megszoktam. Ichigo hangja pedig... szánalmas. A szinkronrendező legalább EGY részt megnézett volna a japán verzióból. Ennél még az angol szinkron is jobb... Hát még Hollow Ichigo meg Kenpachi hangja milyen lesz... :D Bár nekem teljesen mindegy, maradok az eredetinél^^

Amúgy a Death Note-ot is szinkronizálják...

Link to comment
Share on other sites

hát megáll az eszem, mindenki csak sír a szinkronok miatt :D Nekem az FMA szinkronja is tetszik, meg a Bleach-é is.Örülök hogy nem kell olvasgatni, hanem végig figyelhetem a képeket, ugyanis ennek az animének is bejön a rajzolása.Bár a visszaemlékezéseknél van vmi fura effekt, de megszokható :)

 

Amúgymeg nem törvény szerű hogy mindig az első szinkron a jó.Sztem a magyar YuYu Hakusho, és a Full Metal Panic alázza a japán szinkront.Pl. a japán FMP-ben hallottátok már Tessa hangját?Marhára idegesítő, és magas :D Nem mintha a magyar nem lenne idegesítő, de az már a szerep miatt van, mivel amúgyis idegesítő karakter, számomra.

Link to comment
Share on other sites

Hát a Berserk, az egy igen komoly Anime szeritem nem csak arról szól hogy egy fiu hogy lesz hős nem ez annál több. Értemes meg nézni.

 

b4m: egyetértek velet én is örölök a Magyar szink. égeg a vágytól hogy meg nézem, bár Ichigo hangja az eredetiben tényleg fasz a "Baka" mindig benne van a fejemben és kezdtem használni is :D

Link to comment
Share on other sites

Megnéztem Magyar szink. a Bleach-t. Nem volt rossz csak szogatlan, ugyan olyan szogatlan mint a Japán FMA szikron, mert Magyarúl kezdtem nézni. Hát igen Ichigo hangja furcs, mondjuk én jobban eltudom képzelni egy 15 évesnek egy ilyen hangot. Már az eredetiben is furcsának találtam hogy csak elsö gimiseg és máris ilyen jól fejletek gondolok Inoe belsö értékeire. Na meg Chado-ra. Úgy mindenestúl a szingron hangokal nincs nagy bajom. DE valami szogal nagyobb hibát követek el, szeritem.

Ez nem más mint ez:(ellnézést a Japán elnevezéseket lehet nem jól iromle)

-Sihigami=Halál Isten

-Hollow=lidérc

-Plus=teljes

-SoulCity=lélek világ

-Zampagto=lélek pusztito kard

Ez arra utal hogy az amerikai szinkrot vették meg szeitem, és ez azt jelenti hogy 50-60 résziik fog meni, remélem nem. Nekem inkább ez volt a bajom, mint régen a DBZ-nél Magyar nevet akartak adni mindenek és a végen anyira bele bonyolotak hogy szánalom(gondolk itt Sayin szintekre).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Csatlakozom a sok Naruto + Naruto Shippuuden fanhoz. :D ^^

Link to comment
Share on other sites

Elsősorban InuYasha post-1131072-1203861886.gif fan vagyok már több mint 4 éve! De az újabb örületem (szerintem nem csak nekem :P ) az a Fullmetal Alchemist post-1131072-1203862087.jpg című animeeee :) Ezen kívűl nagy Kaleido Star post-1131072-1203862160.png és Wolf's Rain post-1131072-1203862237.png fan vagyok ^^

Link to comment
Share on other sites

Sztem a halálisten állatul hangzik :D sőt egyetlen szóval nem volt még bajom ami a szinkront illeti.

Az meg tényleg gagyi lenne ha hollow -zgatnának minden részben.Bár egy másik fórumon néhány tag szerint sokkal jobb lenne mint a lidérc... no comment.

 

Ami a DBZ-t illeti, télleg elég nevetséges eza szupercsillagharcos dolog :D Jobb nevet is kitalálhattak volna :lol:

 

A Death Note eleje véletlenül kimaradt, a közepébe meg már inkább nem kezdek bele, úgyhogy én akkor fogom nézni amikor az animax megint leadja.

Link to comment
Share on other sites

oké aza Hollow dolog igy átgodolva tényleg lehetnek belöle próplémák. De lélekölö kard meg lélek város. Megnekem ebben a Halálisten dologban az nem tetszik hogy az Európai embernek az Isten szóról nem az juttaz eszébe mint amit a Japánoknál jelent. Inkább lehete volna Angyal tálán az hasolitana rá a legjobban.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...