Jump to content
PirateClub.hu

Animékről


dobi16
 Share

Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imádom az animeket. Huh most le kéne írnom a kedvanceimet (annyi van belőle). Na lássuk csak: Shuffle!, Oh My Goddess, Samurai7, Ichigo 100%, FF7 Advent children, Onegai Sensei, Onegai Twins, Vision of Escaflowne, Naruto (és a Shippuuden is természetesen), REC, Elfen lied, .............. ja és az örök klasszis Son Gokuról sem lehet megfeledkezni

 

Ha valakinek baja van a felirat olvasással (mint ahogy jómagamnak :happy: ) és közelebb áll hozzá a német nyelv mint a japánannak itt egy link: www.anime-loads.org (rapidshare -s letöltés)

 

UI.: nemtom de nekem vmiért nem nyílik a www.usteam.hu van vkinek vmi ötlete hogy miért?

Link to comment
Share on other sites

Szerintem is nagyon jó a post-1131072-1205061254.jpeg Death Note szinkrona. Jól passzolnak a hangok a karakterekhez.

Szerintem a Fullmetal Alchemist post-1131072-1205061340.jpg -nek is jó a szinkrona. ott csak annyi a baj hogy néha a beszéd nem úgy jön ki mint a szájmozgás...de nem nagyon zavaró.

post-1131072-1205061230.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nos animéket kb 2hete kezdtem nézni, a Devil May Cry-al akrtam kezdeni, de a heverom elhozta helyette az Elfen Lied-et (amit azóta sajnos véletlen letöröltem :angry: ). Nagyon bejött, bár elsőre kicsit sokkoló volt. ( Eddig csak ilyen Poke,- digimon szarságokat nézetm hébe-hóba)

Aztán letöltöttem a DMC-t: ez is ngyon tetszett, annak llenére, hogy Dante egyáltalán nem hasonlít a játékbelire (Ráadásul Vergilt is kihagyták!! :angry::angry: ) A Story is elmaradt a várttól. Viszont nagyon szépen meg van rajzolva!

Tudnátok valmit ajánlani? Valami komolyabbat, mert az ilyen DragonBall-szerűségek nem nagyon jönnek be...

Ja és valami olyan oldalról, ahhonnan gyorsan lejön, ha lehet (AnimeAddictról töltöttem de onnan csak 25-30-al jön!)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A Ghost in the Shellről hallott valaki? Megéri letölteni?

Most éppen a Death Note-ot nézem (vagyis nézném, lesz egy kis idő mire lejön mind a 35 rész).

Majdnem elfelejtettem:

Tegnap igazi relikviákat találtam! Az összes Ezüstnyíl rész VHS-en! ÁÁÁ! Gyerekkoromban ez volt a kedvencem.

Link to comment
Share on other sites

Aki szereti Bleach-et annak ITT egy nemrég indult fan oldal :D

Am sztem Bleach szinkronba hollow maradhatott volna hollow...nemtom mitfognak csinálni később...pl majd bounto-kat mire forditják :D bontó érdekesen hangzana. :))) a bountok képesek lebontani a szellemi részecskéket.

Link to comment
Share on other sites

Én is nagy Anime fan vagyok a kedvenceim a Dragon Ball Z, Naruto, Full Metal Alchemist, Full Metal Panic , Pokoli lány stb. de találtam egy petíciot tegnap aminek az a lénygege hogy leadják az ANIMAX-on a DBZ-t itt lehet aláírni

 

dragonball.blog.hu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Most a Vampire Knightot nézem, ahogy adják sorba le japánba meg ahogy kész hozzá a magyar felirat :D

Bővebben a sorozatról:

http://animeaddicts.hu/animecontent.php?id.1838

Az openingjét imádom... egy kis ízelítő belőle:

http://youtube.com/watch?v=thlt8Bx1wAQ&feature=related

Link to comment
Share on other sites

Naruto, Bleach, Death Note, Yu Yu Haksuho, Inuyasha, Slayers, Shaman King(az azé nem annyira),

 

van még csak most nem jut eszembe ja meg ezen a héten a dattebayo-n a naruto heléyett volt vmi rockstaros mese v mi az is egész jónak ígérkezik

 

hú bazz majnem kihagytam a kedvencem a Final Fantasy AC havonta minimum 1* megnézem mindennél jobb

aki nem látta az nézze meg

Link to comment
Share on other sites

a DBZ-t is szeretem meg a pokemont is elnézem

 

télleg, nincs meg valakinek a slayers? és ha megvan nem tudná feltölteni? kéérem ez az 1etlen anime (meg az inuyasha) amit nem tudtam megszerezni, de ha tudna adni valaki egy linket ahonnan le tudnám tölteni az is non jó lenne

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...