Jump to content
PirateClub.hu

Animékről


dobi16
 Share

Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

GITS az nem véletlenül a Ghost in the Shell rövidítése? Mert azt láttam de nem tetszett :P A bleach pedíg a harcok mellett nagyon jó háttértörténettel és humorors elemekkel van ellátva. Amúgy Naruto -> Jetix tv 19:00 ha jól emléxem ( de az eredeti akkor is jobb :) )

Link to comment
Share on other sites

Hm...nálatok nem lett nagyon lassú az USTEAM?! Nálam napközben 30kbit/s el jön a normál 480kbit/s helyett :S még éjjelente is csak max 180kbit/s és ez engem naon zavar mert nemtok annyi anime-t nézni hétvégén amennyit akarok :P ja és csak az USTEAM csinálja, más animeftp nem :( szal plz nézzétek meg mert nekem eddíg nem csinálta és szeretném tudni, hogy az én készülékemben van-e a hiba :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hali. Én is kutatok feliratos animék után, csak épp nem találok vagy ha találok már belefáradok az egészbe és ott hagyom :P . Nem tudna vki segíteni honna szerezhetek olyat ami lehetőleg már össze van hegesztve az a szöveggel. Jelenleg a Ragnarok és a Hack érdekelne a legjobban (az utóbbinál azt sem tom' honnan kezdjem mert anyi van belőle mint a sár).

Egyébként nincs különöseb kedvencem esetleg ami nagyon jó az Elfen lied az AMG meg a Vampirehunter D. Leginkább fantasy meg poénos animékre utazom.

Link to comment
Share on other sites

Az ilyen "melléteszem és átnevezem" feliratbeillesztéshez ajánloma BS Playert és a Classic Media Player-t, azok az ilyen fajta feliratozást kedvelik :) Mostmár én is így cisnálom, de beilleszteni sem nehéz.

Itt megtalálhatjátok, hogy a felirat nélküli videókból, hogyan csinálhattok feliratost.

MKV Videók ->

 http://animeaddicts.hu/content.php?article.77

OGM Videók ->

 http://animeaddicts.hu/content.php?article.78

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gondoltam rá, hogy megnézem, de most próbálom túltenni magam a Bleach "filler" epizódjai okozta lelki terroron, és a Narutoba is beletemetkeztem, de felteszem a várólistára :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Az Inuyasa-t ne akard nézni! Mert elkezded, az egy dolog, de mivel nincsen befejezve ezért majd verhete a fejed a falba, hogy mért nincs vége!!!

Amugy nálam a TOP a DB és abbol is a Z! A DB GT már nem is aredeti szerző tollábol valo, szal az már kaki. De jok aban is fájtok :) Ezután jön a Naruto: Eldobom az agyam mennyire jol van megcsinálva, csak ne lett volna az a sok filler rész a nem tom hanyadik résztöl, erre meg most is csak huzzák az ember agyát mert hülye ünnep van Japcsiban, azt lusták normális részeket csinálni! Bezzeg a mangája pörög rendesen :P

Bleach, az is nagyon állat, csak abba is a sok filler, meg most is rohadt filler részeket adnak benne, közi nincsen a normális story-hoz!

 

És akkor még van sok jo: Full metal Alchemist, ninja scroll - csak a film a sorozat nem jo! Shura no Toki, verekedős, a srác pusztakezes harcal szedi a fegyvereseket! Yu-Gi-Oh!/Yu-Gi-Oh! GX - még most is járok kártyázni, meg versenyekre, csak rendesen elvernek benne! Shaman king is jó! Hellsing az jó véres, meg az Elfen Lied is véres! YuYu Hakusho, nagyon ttszik, hogy egy uncsi rész sincs benne!

Trigun az nagyon jo, vicces, Cowboy Bebop, rohadt jo a hangulata, borongos Jazz-es!

Viszont a neon Genesis Evangelion az nem tetszett! Mindenki azt fanolja közbe nem tom mi a jo benne! Össze vissza EMÓ-zik benne a kissrác, meg sír. Közbe néha néha van egy jo kis harc, aztán az uccso 2 rész, tök depis semmi értelme blagyba!

Link to comment
Share on other sites

Jaja, a Cowboy Bebopban nekem is az a hangulat tetszik... meg persze a történet, a mozifilm is jó.

A yuyu hakusho... fúúúú azt vagy 100x végig néztem :D Jókat lehet röhögni rajta, meg a történet is jó, a harcok izgalmasak.

A full metal panicon is szétröhögtem az agyam :lol:

Az animékben végülis azt szeretem hogy röhögni is lehet rajtuk, akármien a történet, vmilyen poént úgyis belecsempésznek :D

 

Amúgy nemtudja vki hogy hol találom meg a YuYu Hakusho mozifilmjét?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

mindenképp Death Note 7 Samuraj Elfen Lied bár ez nem annyira és most kezdtem evangeliont, ami nem rossz, néztem én má mindent amiről mondták h huuu de jóó, pl Narutó. Hát nem mondom húzzák mint a rétest, tipikus Dragon Ball szindróma, állunk egymással szemben 2 részen keresztül, de harcolni, ááh eszünk ágában sincs, inkább szidjuk egymást...na ez kikészít...egy igazán elgondolkodtató anime kéne...de olyan nincs annyira sok :( ja még talán Ergo Proxy, de nehezen érthető, számomra legalábbis, nem tom h belinkelte e már vki, de itt össze van gyűjta egy jóóó adag anime és mindegyikhez itt találtok feliratot is:

http://animeaddicts.hu/news.php?news

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...