Jump to content
PirateClub.hu

Animékről


dobi16
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Én most (kb. egy órája) fejeztem be a Soul Eater-t és a véleményem így végigérve rajta, hogy nem véletlen kapott 2008-ban több díjat is, mint az év anime-je. Ráadásul a magyar szinkron is tökéletes lett benne, egyszerűen zseniális. Egyetlen problémám van a sorozattal, az pedig a befejezés, ugyanis az nincsen, de ettől eltekintve minden anime rajongónak kötelező darab! Én magyarul néztem és felejthetetlen!

 

A közeljövőben tervezem megnézni az Oh My Goddess, és a Love Hina című animeket is.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 weeks later...

Most néztem végig 2 nap alatt a Fullmetal Alchemist Brotherhoodot. Elképesztő, hogy egy ilyen megrázó és szomorú kezdetből hogy lehet ilyen happy end. Nagyon bejött. Talán a legjobb anime, amit valaha láttam. A régi sorozatot is végig fogom nézni. Emellett kellene nézni a Fairy Tailt is, de nem lesz olyan sok időm szeptembertől, szóval most bele kell húzni.

 

Mikor jelenik meg a következő Hellsing OVA?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
A mai napon fejeztem be a Clannad első évadját. Eleinte úgy éreztem, hogy nem lesz valami nagy durranás, de néhány rész után (kb. a 7-8. epizódtól) megváltozott ez a véleményem. Egy rendkívül aranyos és nagyon szép anime, egyedül az ending-je nem tetszett, egyszer sem tudtam végigszenvedni azt. Az első Special még szebb lett, de sajnos csak rövid 20 perc, azonban amilyen rövid olyan szépen csinálták meg.

Még vissza van az After Story, de mivel nincs még kész a magyar felirat, ezért nem merem még elkezdeni, de már nagyon szeretném!

Szóval szerintem egy abszolút kiemelkedő anime a Clannad, a kedvenceim közé bekerült!

Kíváncsian várom más véleményét is!

Először is, meg kell jegyeznem, hogy nekem most esett le, hogy a fórumon 2 db animés téma van, és egészen idáig össze voltam zavarodva, "mintha ide mást is írtam volna" stb. de most leesett mi a helyzet :D

 

Na amúgy csak a Clannad miatt idéztem a hsz-edet.Azt kell, hogy mondjam, hogy szerintem a Clannad volt az az anime, amin a legnagyobbakat röhögtem :D Kegyetlen humor van benne, legalábbis engem megfogott.Sunohara olyanokat kap, hogy nem lehet kibírni nevetés nélkül, arról nem is beszélve, hogy milyen spamelo szituációk vannak benne :D 3-szor néztem meg mindkét évadot, és harmadjára is ugyanúgy nevettem :lol: Nem fogja meg az embert hamar, de adni kell esélyt, mert utána szabályosan magával ragad :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kedvenceim az Death note, Elfen Lied, Hayao Miyazaki összes alkotása - Ghibli stúdiósok -, különösen a Vándorló Palota. Az ecchi sem rossz, de legyen már benne - könyörgöm - egy kis történet is. Úgy tudom, idén ecchiket dobtak ki jobbára - sajnos. A Bokusatsu tenshi dokuro chan nagyon vicces, függetlenül attól, hogy agyatlan. Nos igen... Tényleg eléggé csökevényes még itthon ez a manga-anime szubkultúra. Azért az emberek is elfogultak ezzel szemben, sajnos.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Enyhén megkésve, de megnéztem a Beck-et. Most is a hatása alatt állok. Elképesztő. Lehet bennem van a hiba, de nagyon megérintett az egész. Kicsit talán magamra is ismertem Koyuki-ban. :) Sajnos 26 rész rohadt kevés. Kár, hogy nincs több rész. Lehetett volna az amerikai turné utáni eseményeket továbbvinni, mint elismert banda eljutnának Európába stb. Az egész nagyon realisztikus. A visszahúzódó srác belekerül egy olyan világba, ahol csak a legjobbak a híresek, ünnepeltek és ő nem adja fel még akkor sem, amikor tudja maga is, hogy béna. Maho-val a kapcsolata kicsit érdekesen alakult. Azt a szálat is lehetett volna továbbvinni. Nekem úgy tűnt, hogy Maho-nak lövése se volt időnként arról, hogy mit is érez Koyuki iránt, míg Koyuki szegény egyszer a mennyben volt aztán a föld alatt érezhette magát. Az erdőben történt eset volt az első, hogy Koyuki kimutatta az érzéseit, amire én már régóta vártam. Remélem az élőszereplős film valami normális lesz.

A zenék, a gitárok, minden nagyon jó és lehengerlő.

Aki kicsit is szereti a rockot, szereti a sikertörténeteket, az nézze végig.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Én most komoly anime hiányban vagyok mert vefejeztem a meglévőket de nincs ötletem hogy mit nézzek. Így a téli szünetre lenne sok időm. FŐleg akciós és drámai animéket szeretem, tud valaki ajánlani valamit?

 

Akció: nekem a Naruto és a One Piece a kedvenceim!

Drámánál a szerelmi drámára gondolsz?

Link to comment
Share on other sites

Én most komoly anime hiányban vagyok mert vefejeztem a meglévőket de nincs ötletem hogy mit nézzek. Így a téli szünetre lenne sok időm. FŐleg akciós és drámai animéket szeretem, tud valaki ajánlani valamit?

Hát mivel nem tudni miket láttál egy kis lista:

-Elfen Lied

-Code Geass

-Death Note

-Soul Eater

-Afro Samurai (de csak eredeti hanggal)

-Chaos;Head

-Hellsing

 

Ha szerelmi drámára gondoltál akkor Nana.

 

Egyébként én jelenleg az uraharashop.hu-n választom ki mit fogok nézni, és azokhoz már felirat is van :D

Egész jó sorozatokat fordítanak le.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok, nekem is van pár kedvencem :D

 

Callanad+ After Story

HOTD

Zero No Tsukaima S1+S2+S3

Green Green (1st anime)

FMP+FMP F

Death Note

Chaos;HEad

Afro Samurai

Code Geass + R2

Elfen Lied

Claymore

Darker Than Black + Gemini S2

Beck

Nana

Rosario+Vampire S1+S2

Ookami Kakushi

School Days

Umineko no naku koro ni

Higurashi no naku koro ni + Kai + Rei

Shuffle

Vampire Knight + S2

DearS

EF - A tale of memories + melodies

Kanokon

Chobits

Girls Bravo + S2

Eureka7

Great Teacher Onizuka

Gunslinger Girl

Ichigo 100%

Ichiban Ushiro no Daimao

Katekyou Hitman Reborn!

Kiss x Sis

MM!

Myself;Yourself

 

Na ezeket imádom a többit le se írom ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...