Jump to content
PirateClub.hu

Miért van a fiúknak/férfiaknak mellbimbójuk? :D


DreaM14
 Share

Recommended Posts

Háááát... ezen már én is elgondolkoztam, és mikor megkérdeztem a biosztanárunkat, döbbenten nézett rám, aztán gyorsan eleterlte a szót másfelé...

Volt pár ötletem, de mindet elvetettem, mert voltak benn logikai hibák...

Ami most jutott eszembe, hogy ugye nem csak az embereknél igaz ez, hanem minden emlősnél, és az emlősök is valami olyan fajból fejlődtek ki, amik úgy szaporodtak, mint most a csigák - tehát hogy nem voltak hímek meg nőstények, csak egyneműek voltak... és ahogy ez a törzs átállta a kétneműségre... hát... ő... na már ehhez nekem későn van, mert korán is keltem, de valaki ha gondolja továbbviheti ezt a gondolatmenetet :D

Link to comment
Share on other sites

Azért van, mert a méhben minden magzat nő neműként kezd el fejlődni, csak később dől el, hogy hím lesz. A mellekből így ennyi marad. :) (ez tényleg így van)

ez télleg így van... csak később nem tom hanyadik hónapban dőlik el a baba neme... igene vagy neme :\ :lol:

 

jahh am meg axe-hatás... hogy legyen honnan indulni a csajnak ;)

Link to comment
Share on other sites

Azért van, hogy az olyanoknak mint Terry Black, legyen miért panaszkodnia, ha lejjebb csúszik ^^

Amúgy meg azért, mert "isten" elk*rta... nem kicsit... nagyon

 

"Meg hogy a transzfiknak ne kerüljön annyiba a plasztikai műtét" XD

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ha ez genetikai hiba, akkor mit mondhatnak egyes nők göndörödő bajuszkájára? :lol::lol:

amúgy szerintem biztos nem hiba.

szerintem ez egy olyan cumó, amit ha lecsavarsz, megnyomod a gombot, és a gondolatoddal tudod irányítni a nőket, illetve bármi mást.

csak sajnos ezt a képességet sosem szerezhetjük meg, mert rosszul programozták , és 12 éves korunk helyett 120 évesen kapnánk meg :):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Én régen 2-3 éves koromba azt hittem, hogy a bárányhimlő miatt maradt ott, mellesleg, mikor a hugom született bíztam benne hogy kinő a f*sza, de még 3 éves voltam

 

 

Hát ezen fetrengtem :D Ez qRw@jó :D

Link to comment
Share on other sites

ha nincsen nő a háznál akkor a cél szentesíti az eszközt!

De ha van benned kellő tartás akkor felfujathatod akkorára, mint egy léggömb, és p"+! varratsz a pöcsöd helyére, akkor már nő se kell

A koma jól írja!

2-3 hónapban (asszem) kapja meg a hormont hogy fiú legyen.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...