Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

colt.45, még nem lehet t5dni pontos dátumot, de annyi bi:tos, hogy a tárgyalások már egy ideje folynak, szóval szerintem csak idő kérdés%, hogy megtörté.jen a hivatalos bejelentés Szerintem még $egalább addig várni kell, amíg a Ronaldo-ért járó összeg a csapat bankszámlájár1 nem vándorol, le már csak kb. két hét van a fedkészülés megkezdéséig (pedig mintha csak most lett volna vége a szezonnak :mellow::) ), addigra baztosan itt lesz`már (Benzemára .em vennék mérge< (mármint hogy addigra leigazoljuk), de sok van még hátra az átigazolási idősza#ból smile.gif )
Link to comment
Share on other sites

gyerünk már Douglas Costa írj alááá....

megint jönneka pletykák Sergio Agueroról dehát könyörgöm, kár ezeket leírni is. Ma is Casillas lenyilatkozta, hogy a United nem is érdeklődött iránta...

Elvileg a Ronaldoért kapott 80 millió font így osztódna el:

Benzema - 30£

Valencia - 17£

Douglas Costa - 17£

Dodo - 5,5£

Nilmar - 5£

 

és még meg i smaradna 5 milla + Campbellért kapott 6

bárcsak aláírnának már

Link to comment
Share on other sites

Azt azért kétlem, hogy Nilmar-t össz-vissz 5 millió fontért szerződtetni tudnánk :huh: Bár az ő leigazolása szerintem nem is annyira fontos, jó, lehet, hogy ő is (nagyon) nagy tehetség, de van itt nekünk egy Machedánk és egy Welbeckünk (és ki tudja, melyik reserve-támadó lép elő a nagycsapat keretéhez a következő szezonban) a Rooney-Benzema-Berbatov trió mögött (persze ha a francia jön), úgyhogy...

Link to comment
Share on other sites

Ebben már van igazság. Ha olcsón meg lehetne szerezni, akkor persze, hogy hozzák ide, de ha túl sokat kérnek érte, akkor inkább felejtsék el, úgy se vagyunk rászorulva egy ilyen típusú csatárra. Egy Benzema-félére annál inkább... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Azt már korábban is tudtuk, hogy Valenciáért a Manchester United és a Real Madrid tett ajánlatot, ám most Dave Whelan, a Wigan elnöke elárulta azt is, hogy egyikük kétmillió fonttal többet ígér vetélytársánál. Alighanem a manchesterieknek van rá nagyobb szükségük…

 

„Arra várunk, hogy Valencia visszatérjen szabadságáról, mert nem akarunk nélküle dönteni. Ha menni akar, megteheti, sőt, annak a klubnak adjuk el, amelyiknek ő szeretné” – tette hozzá Whelan.

Az, hogy a Real is bejelentkezett Valenciáért, nem éppen bíztató dolog :mellow: Reméljük azért sikerül őt leigazolnunk, Valencia mondjuk korábban már nem egyszer nyilatkozta, hogy esze ágában sincs Spanyolországba szerződni, tökéletesen érzi magát Angliában, stb., és mintha a Real-t is belekeverte volna a dologba (mármint ha jól emlékszem mondott olyanokat is, hogy még a madridiak kedvéért sem megy oda, stb.). Bár a Wigan elnökének nyilatkozatából kiderül, hogy még legalább a következő szezonra való felkészülés kezdetéig várnunk kell a hivatalos bejelentéssel, ha valóban megvárják Valenciát a döntéssel. De az is lehet, hogy ezzel, hogy az egyik csapat 2 millióval többet ajánlott, mint a másik, csak élesíteni akarja a versenyt, nagyobb ajánlatot akar kihúzni mind a Manchester-ből, mind pedig a Real-ból, mert ők sem tudják, hogy ki ígért eddig többet :) Majd kiderül, mindenesetre ideje lenne, hogy Benzemáért is komolyabban odategyék magukat, mert a Real-nak azok után, hogy végleg le kellett mondania David Villáról, állítólag ők is a franciát nézték ki maguknak :unsure: ...

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Na úgy látom volt akció rendesen amíg nem voltam itthon hmm <_<

Fergieben nem csalódtam megint remélem belenyúl 1 újabb csiszolatlan gyémántba+ 1 Benzema kéne és jól is lennénk azt hiszem :)

 

Felesleges vitatkozni a Realosokkal meg fordítva is meg van mindenkinek a saját véleménye leírtam már h majd meglátjuk a szezon végén h kinek volt igaza :rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

A csapat új, 2009-2010-es hazai meze:

http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={48C41513-A376-4D1F-981D-660FC5BB193E}&newsid=6635120

Engem első ránézésre 'kicsit' meglepett, de szerintem nem rossz ;)

Link to comment
Share on other sites

Douglas Costáról jut eszembe, egy másik brazil, Ramires megszerzése sem lenne rossz. A Konföderációs Kupán igen jó teljesítményt nyújt, nagy a futómennyisége és sokat robotol (kiszorította pl. Elano-t a kezdőcsapatból); igaz ő Valenciához hasonlóan szélső (és ő is inkább a jobb oldalt preferálja), de hát nem árt az utánpótlás :)

Link to comment
Share on other sites

leginkább arról van szó, hogy a United elhozza a Dentinho-Douglas Costa páros valamelyik tagját. a menedzserük szerint nagyon szeretnének angliában játszani... de persze ez blablablabla, mert iszonyú sokat kérnek értük.

18 millió fontos ajánlatot nem fogadták el Costaért, és elvileg Dentinho még drágább

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Hát a mez nem sokatt változott de most ez az aig aon h is van,mert nem nagyon értem :o ugyanaz a cég lenne v mi?

Az a Costa gyerek tényleg jó vétel lenne láttam róla videókat és tényleg meg érné a pénzét :) 18 millát visszautasítottak érte hmm :blink: lehet h csak felakarják tornászni az árát 20-ra oszt vihetitek...

Link to comment
Share on other sites

A következő szezontól (a 2010-2011-estől) az Aon lesz a csapat főszponzora, ha jól tudom, a mezen az AIG-ot az Aon felirat váltja. A két cég egyébként nem ugyanaz, csak névbeli hasonlóság van köztük.

Link to comment
Share on other sites

Én már azt a 18 milliót is sokallom érte egy kicsit :huh: Lehet, hogy óriási tehetség, de ennyit azért talán nem kellene érte 'kidobni' (igaz annak idején Anderson-ért és Nani-ért is ennyit, sőt valamivel még többet adtunk)

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Na így már mindjárt érthető minden :)

Villáért rálicitáltunk... időt akarnak nyerni h nehogy eladják addig amíg nem jön meg a pénz a ronaldo transzferből és nem igazolunk mi is... mert villa leigazolás esélytelen és fölösleges is hadd marakodjon csak érte a real és a barca

Jó nekünk Benzema

Link to comment
Share on other sites

Ezt most nem igazán értem :huh: , de minden valószínűség szerint a Real végleg kiszállt a Villáért folyó versenyfutásból, és állítólag Pérez elsőszámú célpontja Benzema lett. Szóval most még kevésbé tűnik egyszerű feladatnak a francia támadó leigazolása :mellow: Remélem azért sikerül majd szerződtetni, a Real pedig inkább próbálkozzon Ibrahimovic-nál, Forlánnál, és a többieknél.

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Tomasz Kuszczak 2millió font ellenében Huszti Szabolcs csapattársa lehet a következő szezontól

Benzema leigazolása jó úton halad a Real legfeljebb 25 milliót adna Benzemáért amit visszafognak utasítani mi pedig kifizetnénk érte 30-35-öt is... Hát remélem nem fog más csapat közbeszólni és akkor már megyek és veszem is az új mezemet :D

 

1-2 helyen lehet olvasgatni h a MU Agüerot próbálja megfűzni és ha sikerül felveszi az Atleticoval a kapcsolatot

1 mentő megoldás lenne arra az esetre ha nem sikerülne Benzema leigazolása, de megint csak felesleges és esélytelen igazolásnak látszik :huh:

Link to comment
Share on other sites

Manchester United: 47 milliós ajánlat David Villáért

Az elmúlt hetekben pont került, remélhetőleg jó pár évre, a Kaká- és a C. Ronaldo-sagára, így ennek a nyárnak az egyik, ha nem a legnagyobb slágere átigazolási fronton a David Villa-saga. Amelyben újabb nem várt fordulat következett be… A Daily Mirror szerint a Manchester United mindenható menedzsere, Sir Alex Ferguson 47 millió eurós ajánlattal kereste meg a Valenciát David Villa átigazolásával kapcsolatban, és ezzel rálicitált a Barcelonára.

 

Nem tűnik ez a hír hiteltelennek, ha összekapcsoljuk két másik friss információval: az első szerint Ferguson kijelentette, hogy az Olympique Lyon túl sokat kér Karim Benzemáért, a második pedig arról tudósít, hogy a Barcelona igen közel áll ahhoz, hogy megszerezze a Palmeiras brazil gólkirályát, Keirrisont. No és ne feledkezzünk meg a meglepetésre mindig kész Real Madridról sem…

 

Ferguson ugyanakkor több vasat is tart a tűzben: mint arról a Marca beszámolt, a 67 esztendős menedzser heti 100 ezer fontos fizetéssel csábítja az Atlético Madrid argentinját, Sergio Agüerót.

Link to comment
Share on other sites

Így van; és Ferguson sem jelenthette ki azt, hogy a Lyon túl sokat kér, mert tudomásom szerint még egyáltalán fel sem vette egymással a kapcsolatot ezügyben a két csapat, illetve abban is biztos vagyok, hogy a Barca nem fog leszállni -többek között- Villáról emiatt a "noname" brazil támadó miatt :huh: (nem azért, de elég nevetségesen is hangzik)

Link to comment
Share on other sites

Utánaolvastam egy kicsit a gyereknek, és rendben, hogy nagy tehetség, elhiszem, hogy van rá esély, hogy a Barcában kössön ki, de kétlem, hogy csatárigazolások terén megelégednének az ő érkezésével :huh: Minket ez végülis nem érint, mert Villáért -a téves(!) híresztelésekkel ellentétben- nem vagyunk versenyben, nekünk most Benzema megszerzése a cél, innentől fogva a spanyolon pedig olyan csapatok marakodnak, amilyenek csak akarnak ;)

Link to comment
Share on other sites

Ha a Konföderációs-tehetségekről van szó, akkor szerintem az egyiptomi Zidan is remek focista. :)

Tudom hogy nem most futott be, már ismert az Európai labdarúgásban is, és úgy tűnik, a Dortmund sem engedi el, de ettől függetlenül remek csatár :)

 

Egyébként Ramires stílusa nekem is tetszik, csak szerintem nem biztos, hogy megállná a helyét a csapatnál :huh:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Carlos Tévez Dimitar Berbatov miatt távozott a Manchester Unitedtő

 

Carlos Tévez elárulta, miért döntött úgy, hogy elhagyja a Manchester Unitedet, és új csapatban folytatja pályafutását. Az argentin bolgár riválisa, Dimitar Berbatov miatt távozik az Old Traffordról.

 

 

Amint arról korábban beszámoltunk, Cristiano Ronaldo után Carlos Tévez is úgy döntött, hogy elhagyja az angol bajnok Manchester United együttesét annak ellenére, hogy a klub öt évre szóló szerződést ajánlott neki, és új kontraktusa értelmében az argentin lett volna a keret egyik legjobban kereső játékosa.

 

A 25 éves támadó most azt is elárulta, mi késztette a váltásra – elmondása szerint azóta tudta, hogy napjai meg vannak számlálva a „vörös ördögöknél”, hogy Dimitar Berbatov az MU-hoz igazolt.

 

„Nem éreztem a bizalmat, a támogatást azóta, hogy a csapat szerződtette Dimitart, mivel őt az én helyemre igazolták – nyilatkozta Tévez a TyC Sportsnak adott interjújában. – Ferguson azt mondta, ne aggódjak, de nem tetszett, hogy csak csereként számított rám. Az életemet adtam a Manchester United mezéért.”

 

Ami az argentin válogatott támadó jövőjét illeti, egyelőre nem lehet biztosan tudni, hol folytatja pályafutását a klasszis. „Nem tudom, hol játszom majd a következő szezonban, de az biztos, hogy nem a Unitedben.”

 

Tévez iránt egyébként a legélénkebben két, Premier League-ben szereplő csapat, a Chelsea és a Manchester City érdeklődik.

 

forrás: nso.hu

Link to comment
Share on other sites

Ha a Konföderációs-tehetségekről van szó, akkor szerintem az egyiptomi Zidan is remek focista. :)

Tudom hogy nem most futott be, már ismert az Európai labdarúgásban is, és úgy tűnik, a Dortmund sem engedi el, de ettől függetlenül remek csatár :)

 

Egyébként Ramires stílusa nekem is tetszik, csak szerintem nem biztos, hogy megállná a helyét a csapatnál :huh:

Zidan valóban nem rossz, de ahogy elnéztem őt a brazilok elleni meccsükön és szezon közben egy-két Dortmund-meccsen, az ő stílusához a Bundesliga tökéletesen illik, és ahogy mondtad, a Borussia sem fogja elengedni, bár nem mintha bármi köze is lenne a gyereknek a Manchester-hez. :)Ramires pedig szerintem legalább annyira megállná a helyét a csapatban, mint mondjuk Macheda, Welbeck, Gibson, és a többiek, de neki is kell még idő és van is még bőven ideje beérni.

 

Ehhez a Tévez-es dologhoz annyit, hogy eddig is tudtuk, hogy nem másért, kizárólag a -méltatlanul- kevés játéklehetőség miatt hagy (illetve most már hagyott) el minket, ami pedig Berbatov ittlétéből és az ő preferálásából származott, szóval így tényleg Berbatov miatt kellett mennie. Bárcsak fordítva lett volna... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Hát, megint csak azt tudom mondani, hogy nem értem Sir Alex elképzelését. Miért mondta azt Carlosnak, hogy ne aggódjon, amikor Berbatovot játszatta többször? Ha teljesítmény miatt döntött volna így, azt megértettem volna, de Teven jobban termelt mint Berbatov, és a "rutin" mellette szólt. :huh: Ha sikerül leigazolni Valenciat, Benzemat, és Costat, meg még egy jó játékost, akkor szerintem nagyjából egál a keret az előző szezonéhoz képest :huh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...