Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

Én őszintén szólva jobban örülnék Eto'o-nak mint Benzemának. Ha Karim elmegy az Interbe, Ibra pedig a Barcába, akkor Eto'o elől elhárul az akadály.

Reálisan ( Nem a madrid :D ) nézve Eto'o és Benzema között fog "eldőlni", hogy ki szerződik az Old Traffordra.

Magán véleményem hogy Eto'o-t szivesebben látnám, de a United oldalán eddig csak Benzemáról írtak, mint lehetséges érkező :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Én őszintén szólva jobban örülnék Eto'o-nak mint Benzemának. Ha Karim elmegy az Interbe, Ibra pedig a Barcába, akkor Eto'o elől elhárul az akadály.

Reálisan ( Nem a madrid :D ) nézve Eto'o és Benzema között fog "eldőlni", hogy ki szerződik az Old Traffordra.

Magán véleményem hogy Eto'o-t szivesebben látnám, de a United oldalán eddig csak Benzemáról írtak, mint lehetséges érkező :huh:

Egyetértek, bár amiket eddig írtam, szerintem abból is látszik, hogy kb. ugyanezen a véleményen vagyok ;)Eto'o szerintem összességében jobb is, mint Benzema (írhatnám azt is, hogy ez nem lehet kérdéses...). atis.89, sokakban van valami kis (egyes Real-szurkolókban elég nagy) ellenszenv Eto'o iránt; tény, hogy vannak furcsa dolgai, stb., amiért egyesek nem igazán bírják, de lelkiismeretesen teszi a dolgát, nem lehetett róla olyanokat hallani a Barcás évei alatt, hogy így meg úgy rúgott ki a hámból a múlt éjszaka, nem jelent meg az edzésen, stb. Én azt hiszem, maximálisan örülnék a leigazolásának :)

Link to comment
Share on other sites

A Daily Mirror szerint Ferguson brit átigazolási rekordot jelentő 45 millió fontos ajánlatot készül tenni David Villa-ért. Hát mit mondjak, örülnék, ha sikerülne leigazolni a spanyol támadót (akárcsak a utóbbi időben velünk szóba hozott csatárok (Eto'o, Torres, stb.) bármelyikét), de erre sem látok sok esélyt, mert egyszer ugye itt van, hogy ez csak egy pletyka, másodszor az, hogy a Real és a Barca is versenyben van érte (bár előbbi egyre inkább úgy néz ki, hogy ki fog szállni ebből - viszont korábban a Chelsea-vel is szóba hozták Villát), harmadszor pedig az, hogy nem tartom valószínűnek, hogy Villa külföldi csapatba fog igazolni :huh: A világ legjobb támadóit hozzák szóba velünk a napokban, de jobb lesz ezekkel a dolgokkal kapcsolatban óvatosnak maradni; majd még meglátjuk, mi lesz...

 

Ribéry-vel is igen közeli viszonyba hoznak minket a brit lapok, de az ő leigazolása egyre távolabb kerül tőlünk (újabban azt híresztelik, hogy a Real tinácsadójaként dolgozó Zidane máz tárgyal a frankiával :huh:j border} ).`Én már úgy vagyok vele, hogy ha már egyszer szinte biztosan jön Valencial akkor felejtsü{ el Ribéry-t, és menjünk(rá az utóbbi időben velünk szóbahozott klasszis csatárok valamelyikére.

Link to comment
Share on other sites

Úgy tűnik nagy fordulat állt be Ibrahimovic ügyében, ami adott esetben számunkra is kedvező lehet Benzema leigazolásának szempontjából. A svéd csatár a hírek szerint úgy döntött, hogy marad Milánóban (mellesleg az elnök, Massimo Moratti is mindent megtesz a maradásáért), mivel a családja már megszokta az ottani életet, és az ő érdeküket szem előtt tartva nem akar Spanyolországba szerződni. Ha Ibrahimovic valóban marad, akkor valószínűleg a Villa - Forlán kettős egyik tagja a Real-é, a másik a Barcáé lesz, és így Benzema, aki eddig elég közel állt a szóban forgó három csapathoz is, úgy tűnik a negyedik nagy kérőé, vagyis a Manchesteré lehet. Persze mindezt nem lehet készpénznek venni, ki tudja, igaz-e egyáltalán ez a hír (bár nagyon annak tűnik), és ha igaz is, akkor sem biztos, hogy az említett csatárok sorsa úgy alakul majd, ahogy én azt felvázoltam. Mindenesetre én -azt hiszem( :) )- örülnék, ha így jönne össze a dolog ;)

Link to comment
Share on other sites

Benzema valahogy nem az az "örök hűséget fogadok"-típusú játékos, jópár jó éve lehetne nálunk, de kétlem, hogy a pályafutása végéig itt maradna (ha mást nem is, de leáldozóban már biztosan visszatérne egy francia nagy- vagy erős középcsapathoz) Az ilyen játékosokból egyszerűen sohasem lesz akkora ikon, mint mondjuk Giggs, Scholes, vagy Gary Neville. De mielőtt valaki félreértené, ezt senki nem is várja el Benzemától (vagy más, az utóbbi időben velünk szóba hozott csatároktól)!

 

Ui.: És különben is, nekünk már van egy ilyen (mármint hűséges) támadónk: Rooney ;)

Link to comment
Share on other sites

mért és a többi? nyilván Eto'o, David Villa, Vucinics, Ibrahimovic meg a többiek is halálukig maradnak... Eto'o meg egyáltálán nem biztos hogy jobb Benzemanal, az angol védőkhoz sokkal jobban illik egy Benzama típusú játékos, nem beszélve ha arról van szó, hogy Rooney mellett kell játszani...

 

szerintem amíg nem kapta meg a MU a RMtől a 94 millió eurót addig nem igazolunk semmit, szóval -sajnos- ezek még mindig csak spekulácók meg pletykák

Link to comment
Share on other sites

mért és a többi? nyilván Eto'o, David Villa, Vucinics, Ibrahimovic meg a többiek is halálukig maradnak...

Az utolsó mondatom: "De mielőtt valaki félreértené, ezt senki nem is várja el Benzemától (vagy más, az utóbbi időben velünk szóba hozott csatároktól)!". Azt is olvasd el, ami a zárójelben van, ebből szerintem teljesen egyértelműen kitűnik, hogy amiket írtam, az nem csak Benzemára vonatkozik. Erről ennyit.

 

merchanies, abban igazad lehet, hogy Benzema a többieknél valószínűleg tovább maradna itt, ezzel egyetértek, de még ez sem jelenti azt, hogy a pályafutása végéig itt játszana.

 

Link to comment
Share on other sites

Szerintem a csapattal szóba hozott támadók mindegyike eléggé csúcsformában van, Eto'o spanyol "ezüstcipős" lett, Villa is 20 gól felett termelt a bajnokságban, Torres-t különösebben nem kell firtatni, aki egy igenkicsit kilóg, az talán pont Benzema, de az ő visszafogottabb góltermésében (mármint az előző szezonbelihez képest) a Lyon csapatszinten vett gyengélkedése is alaposan közrejátszott (mondhatjuk azt is, hogy ez volt a legfőbb oka) Persze egyik szezonról a másikra (egy nyár alatt...) nagyot változhat a helyzet, de szerintem bárkit is veszünk meg, az elvárásoknak megfelelően fogja lőni a gólokat ;) (nem úgy mint mondjuk Berbatov <_< ) És akkor ott van még Rooney, akinek a személyében jelenleg is a miénk a világ egyik legjobb (formában lévő) támadója ;)

Link to comment
Share on other sites

minek nekünk Villa főleg ennyiért, jó játékos, de nem nálunk; érdekes hogy még itt nem volt említetve, de gyakorlatilag kész tény, hogy ha Victor Valdes és a Barcelona nem egyezik meg akkor jönne Manchesterbe (1%)

 

Real már igazán megegyezhetne Ronaldoval, mert amíg nem küldik a pénzt addig sztem mi se nagyon igazolunk senkit sem...

MU honlapján olvastam egy blogbejegyzést ami szerintem teljesen korrekt: felesleges a Uniteddal kapcsolatbn nagy durranásokat várni, két "pletyka" volt megerősítve a Bayern elnökétől, a Wigan elnökétől és Valencia ügynökétől, vagyis hogy bejelentkezett a MU Riberyért, de visszadobták az ajánlatot, és hogy van egy ajánlatunk Valenciáért, de a Wigan még nem döntött...

MOst ez az egyik oldal, minden más csak pletyka; Fergusonnak fejben sztem van egy listája, majd ha helyzet van akkor másfél nap alatt igazolunk valakit, de szerinte (blog író szerint) csak akkor ha már kicsit "lenyugodott" az átigazolási szezon

Link to comment
Share on other sites

megvannak a sorsolások; november 7-ig letudjuk a három nagyot, és idén az utolsó öt forduló viszonylag könnyebb lesz, szóval elvárható a 15 pont, én sztem elég jó sorsolás lett

és ami a legfontosabb, hogy a Chelsea-Poolduót otthon fogadhatjuk majd a bajnokság hajrájában

Link to comment
Share on other sites

Én is néztem a sorsolást, és örülök, hogy így alakult a dolog. Én még annak örülök igazán, hogy az első három fordulóban két újonccal játszunk (Birmingham City otthon, Burnley idegenben): az utóbbi két évben nem kezdtünk túl fényesen, és most lehet, hogy Ronaldo hiánya is érződni fog a csapaton, de a két feljutóval viszonylag könnyű dolgunk lesz, két -Ronaldo nélküli(!)- magabiztos győzelem lökést adhat a csapatnak ;) Igaz nem sokkal utána lesz egy kissé húzósabb időszak, az Arsenal-Tottenham-Man. City hármas ellen, de ez sem igazán vészes, és a BL-csoportkör első felének idején is könnyebb meccsek várnak ránk (és a 'nagy karácsonyi menetelés' idején is könnyű ellenfeleink lesznek, a Hull City-vel játszunk idegenben (december 26.) és a Wigan-nel hazai pályán (december 28.). Aztán még ki tudja, hogy a Ligakupa, stb. találkozók miatt melyik meccsek lesznek elhalasztva, de idén annyi pótlásra és számolgatásra nem lesz szükségünk, mert nem mi játszuk az Európai Szuperkupa-meccset és nem mi vagyunk jogosultak a Klub VB-re sem ( :( ).

 

A 'legfontosabb' meccsek:

4. forduló (augusztus 29.): Manchester United - Arsenal

10. forduló (október 24.): Liverpool - Manchester United

12. forduló (november 7.): Chelsea - Manchester United

24. forduló (január 30.): Arsenal - Manchester United

31. forduló (március 20.): Manchester United - Liverpool

33. forduló (április 3.): Manchester United - Chelsea

 

A bajnokság teljes programja:

http://www.nemzetisport.hu/angolfoci/augusztus-vegeig-kell-varni-az-elso-rangadora-az-angol-bajnoksagban-241774.html

majd ha helyzet van akkor másfél nap alatt igazolunk valakit, de szerinte (blog író szerint) csak akkor ha már kicsit "lenyugodott" az átigazolási szezon

Remélem nem hagyják a végére, mert addig lehet, hogy mindenkit 'elkapkodnak' előlünk :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Mirko Vucsinicsért, az AS Roma montenegrói csatáráért angol lapértesülések szerint 18 millió eurót adna a bajnok Manchester United.

 

A Daily Mail információi szerint a montenegrói csatár áll Sir Alex Ferguson kívánságlistájának élén.

 

Miután a „vörös ördögök” rekordösszegért eladták portugál sztárjukat, Cristiano Ronaldót, valamint nagyon valószínű az argentin Carlos Tévez távozása is, a 25 esztendős Vucsinics számára lehet „szabad hely” a Unitednél.

 

A római Il Tempo napilap kedden számolt be arról, hogy Vucsinicstől anyagi gondjai miatt szeretne „megszabadulni” a Roma.

Még egy csatár, akit szóba hoznak a Manchester-el. Akik eddig felvetődtek, azokról mind azt állították, hogy Ferguson komolyan érdeklődik irántuk :huh: Most meg már hol lehet olyat olvasni, hogy a Manchester versenybe száll Villáért vagy Torresért? <_< Tény, hogy már korábban is 'összehozták' Vucsinicset az MU-val, és lehet ugyan, hogy most komolyabban fontolóra is veszik a leigazolását, de szerintem maradjanak inkább Benzemánál és Eto'o-nál...

Link to comment
Share on other sites

Remélem Vucsinics még mindig így van ezzel, és nem jön ide :mellow::) De most, hogy a Roma-nak anyagi gondjai adódtak, -sajnos- megeshet, hogy ne ő lesz az, aki dönteni fog, hanem a csapat a számukra legkedvezőbb ajánlatot fogja elfogadni :huh: (ugyanez a helyzet pl. Villával és a Valencia-val) És ha Ferguson-nak komolyan kell ő, akkor olyan ajánlatot is fog tenni, hogy mi legyünk a 'befutók' :unsure: Remélem nem jön ide; jó játékos azért, de nem mérhető Benzemához vagy Eto'o-hoz.

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Úgy néz ki h Tévez és Berba is marad akkor pedig biztosan nem fog Sir Alex csatárt igazolni így le kell mondanunk Benzemáról :( Most akkor 1 villámgyors szélső kell erre Ribéry lenne a legalkalmasabb, de erre sincs sok esély sajnos már csak abban lehet hinni h Sir Alex megint jó szemmel igazol 1 fiatal tehetséget és majd aztán kineveli a következő Ronaldot...

Link to comment
Share on other sites

A brit sportsajtóban megjelent hírek szerint az argentin válogatott Carlos Tévez marad a Manchester United játékosa, ugyanis az angol bajnok vezetői megegyeztek a támadó játékjogát birtokló Media Sports Investment társasággal, és hajlandóak kifizetni a 26 millió eurós vételárat.

 

A megegyezés tényét egyelőre hivatalosan egyik fél sem jelentette be, és ha mégsem sikerülne tető alá hozni az üzletet, akkor a Manchester City és a Chelsea is szívesen leigazolná a 25 éves csatárt.

 

Tévez ugyanakkor szeretné, ha heti 95 000 fontos fizetését a jövőben megemelnék 110 000 fontra, hogy ugyanannyit keressen, mint Rio Ferdinand, vagy éppen Dimitar Berbatov.

Örülnék neki, ha Tévez valóban maradna, de ez csak akkor érne valamit, ha ő lenne a kezdő, és nem Berbatov :unsure: Másképp akkor már inkább engedjük el az argentint, és hozzuk ide Benzemát vagy Eto'o-t, ők biztosan kiszorítanák a bolgárt a kezdőből. De ha Tévez marad, akkor az szinte biztosra vehető, hogy nem veszünk csatárt, de engem kicsit aggaszt, hogy akkor szinte ugyanazzal a kerettel kezdjük majd a következő szezont, mint a mostanit, csak annyi változással, hogy Ronaldo helyett Valenciánk van :huh: És szerintem így érezhetően kisebbek az esélyeink, mint pl. az előző két évben :unsure: De inkább várjuk meg, hogy Tévez tényleg marad-e.

Link to comment
Share on other sites

Tévez-Rooney páros nem érzi magát?

Ne viccelj már, nagyon is érzik egymást, látszik a meccseken, hogy ha együtt játszanak, keresik egymást, és meg is találják!

Örülök, hogy marad, de nem tudom elég lesz e ez a csapat jövőre, de én bízok bennük. ;)

Link to comment
Share on other sites

Rooney és Tévez mondhatjuk, hogy érzik egymást (ez a kettős a Rooney-Berbatov párosnál legalábbis mindenképpen jobban működik), de szerintem Rooney sokkal jobb párost alkotna Benzemával. Eto'o esetében ugyanez nem biztos hogy igaz, mert a kameruni színtiszta befejezőjátékos, Rooney valószínűleg visszaszorulna mellette a szélre, vagy legalábbis nem ő lenne az elsődleges támadó.

 

lacey, Tévez maradása azért még korántsem biztos(!)

Link to comment
Share on other sites

sőt... ma ha megnézitek a United honlapot láthatjátok, hogy Tevez visszautasította a felkínált szerződést, így biztossá vált, hogy Ronaldo után Tevez lesz a másik fontos távozó, vagyis elveszítjük a két legeredményesebb támadónkat.

Majd nyáron úgyis "pótolják" Fergusonék

 

Sajnos nekem Tevezért jobban fáj a szívem, mikor kint voltam Manchesterben láttam, hogy tényleg ő a legnagyobb kedvenc hihetetlen volt hogy odavannak érte az emberek, én is nagyon szerettem, de ez van!

SOk szerencsét neki a jövőben! (csak ne a Citynél!!!)

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Hát amúgy tényleg jobban meg kellett volna becsülni, mert hiába nem volt formában meg minden, de kétszer nagyobb elszántsággal játszott bárkinél...

Így az egyetlen elfogadható csatár igazolás Benzema lenne hát amire nem sok esély van :mellow:

Azért remélem annyira nem fogunk meggyengülni bízok a fiatalokban és Fergieben is h jól fog igazolni, mert ilyen évek után most csalódás lenne h egyszerre visszaesnénk :unsure:

 

Link to comment
Share on other sites

Így viszont most komolyan előtérbe kerül a csatárigazolás kérdése, Ferguson-nak mindenképpen szerződtetnie kell egy támadót, és szerintem biztosak lehetünk benne, hogy ezt meg is teszi, hisz két csatárral (Rooney, Berbatov) nem lehet nekivágni a következő szezonnak, ráadásul már Ronaldo-nk sincs. A Real a hírek (vagy inkább pletykák(?)...) szerint megint más fizekre evezett, Ibrahimovics után érdeklődnek, és továbbra is áll a Villa-ügy (ha ő nem jönne össze nekik, akkor is Forlán-t tartják a legvalószínűbb alternatívának); itt az esély bejelentkezni Benzemáért! ;)

 

Szerk. 1: Nem tartozik szorosan ehhez a témához, de nem tudja valaki, mi annak a számnak a címe, ami a bajnoki trófeaátadás előtt szólt? A meccs utáni reklámot követő visszakapcsoláskor ment, a játékosok olyankor még nem voltak kint, a szurkolók is elég nagy elánnal énekelték. Country-zene lehetett, a refrénben benne is volt maga a szó, hogy 'country' (ezzel kezdődött). Ennyire emlékszek, tudom, hogy nem itt van ennek a konkrét helye, de ti (vagyis mi :) ) néztek Manchester-meccseket, ha valaki emlékszik rá és ismeri, az segítsen ;) (Csak a címe kell) Kösz ;)

 

Szerk. 2: Már nem kell :) , YouTube-keresőbe elkezdtem írni, hogy country, és kijött az is, hogy 'country roads take me home', ez volt a refrén, úgyhogy azt hiszem megvan.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...