Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

Már megbocsáss Yagami, de vassadi pártjára kell hogy álljak:

1. Ő legalább ILLEDELMESEN fejezte ki nem tetszését, nem támadta le bad_newzz-t!(egy jól nevelt ember nem akarja megsérteni a másikat, ahogy vassadi se..)

2. Ezeket a csapatokat KLUBcsapatoknak nevezzük: Több ország fiai is benne lehetnek! A topklubokhoz a legjobbak kerülnek be, nem feltétlenül csak (ez esteben) angol játékosok..

 

***

 

Az Arsenal ellen ahog már mondtátok önmagunkat kell adni, a saját játékunkat játszani, és akkor nem lehet különösebb baj, főleg abból a szempontból is hogy mi állhatunk oda szellemileg nyugodtabban.. MI vezetünk! :P

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma végre eldől, ott leszünk-e a római fináléban. A hivatalos oldalon közöltek szerint Ferdinand és Evra teljesen egészséges, úgyhogy a legerősebb védelemmel állhatunk ki. A középpálya szerintem hasonló lesz, mint az első meccsen, vagyis középen Carrick és Anderson fog játszani, de én örülnék neki, ha C. Ronaldo mellett a másik szélen Giggs kezdene, mert amikor az odavágón beállt, nagyon hajtott, és a hétvégi, 'Boro elleni meccsen is nagy motivációval játszott, gólt is szerzett. Szerintem nagyobb hasznára válna a csapatnak, mint Fletcher, aki pedig így esetleg bekerülhetne Anderson helyett, bár ebből a párosból is inkább a brazil a nyerő szerintem. Aztán lehet, hogy Ferguson Park-ot "sűríti be", ő is kimagaslóan játszott a szombati bajnokin. Azt pedig, hogy a támadóknál Rooney mellett Berbatov vagy Tévez kezd, azt majd a mester eldönti. Bár ott van még az egycsatáros felállás is; lehet, hogy Ferguson ezt alkalmazza majd a meccsen, hisz nekünk annyira nem kell támadni, mint az Arsenal-nak; ez az alakzat viszont eléggé megkavarná a középpályássor helyzetét (mármint hogy nehéz kitalálni, hogy ott mi lesz a felállás) A meccs előtt majd úgyis megtudjuk a kezdőcsapatot, akkor majd okosabbak leszünk ;):)

 

Ui.: Jó hír számunkra, hogy -legalábbis tudomásom szerint- Gallas és Clichy még mindig sérült, úgyhogy ma sem állnak Wenger rendelkezésére, Van Persie viszont már játszhat :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ahogy abel mondta ,nem szabad magunkra húzni az Arsenalt ,mert akkor vége mindennek!

A középpályán ,én is Anderson-Carrick párost látnám szivesen!

A csatársor meg teljesen mindegy ,hogy Tévez vagy Berbatov kezd ,mindkettőnek megvan a maga haszna ,de úgy érzem most Téveznek kéne kezdeni ,ő tudna a védekezésben is segíteni!

Link to comment
Share on other sites

A hétvégi bajnokin mondjuk Berbatov kezdett, ebből lehet arra következtetni, hogy Ferguson a mai meccsre pihentette Tévez-t. Lehetnek ugyan más okai is, mint pl. hogy a mester látni akarta, mit várhat a bolgártól (magyarul mennyire javult a formája), stb.; de szerintem az első lehetőség a legreálisabb. Végülis Tévez sokkal többet mozog, gyorsabb is, mint Berbatov, nem körülményeskedik annyit; talán ő tényleg nagyobb hasznára válhatna a csapatnak.

Link to comment
Share on other sites

A hétvégi bajnokin mondjuk Berbatov kezdett, ebből lehet arra következtetni, hogy Ferguson a mai meccsre pihentette Tévez-t. Lehetnek ugyan más okai is, mint pl. hogy a mester látni akarta, mit várhat a bolgártól (magyarul mennyire javult a formája), stb.; de szerintem az első lehetőség a legreálisabb. Végülis Tévez sokkal többet mozog, gyorsabb is, mint Berbatov, nem körülményeskedik annyit; talán ő tényleg nagyobb hasznára válhatna a csapatnak.

 

agree...

HA két csatárral állunk fel, nem lehetetlen egy 4-5-1-es formáció Carrick-Scholes-Anderson hármasból kettő, vagy mindhárom középen, Rooney elől

vagy Ronaldo feltolva Rooney mellé, és kicsit nyitottabb, de visszahúzott középpálya Giggs-Fletcher-Scholes/Carrick - Park

felállt csapattól függetlenül még mindig az egy,első rúgott gl a legfontosabb:)

Link to comment
Share on other sites

Hát igen, ezt mondtam én is, eléggé megkavartak itt a dolgok, ha öt középpályással állunk fel, mert sokféleképpen állíthatja össze ezt a csapatrészt Ferguson, és sokféle taktikával küldheti őket pályára :) Úgyhogy szerintem ezt nem is érdemes találgatni, a meccs előtt majd úgyis meglátjuk, hogy milyen kezdőcsapattal állunk ki, a taktikát és az egyes játékosokra (főként a középpályásokra) osztott feladatokat, szerepkört pedig majd meccs közben látni fogjuk ;) Mert pl. lehet, hogy Tévez lesz a csatár, Rooney pedig ismét a szélen fog játszani, és akkor megint más a helyzet; úgyhogy hanyagoljuk ezt úgy fél 9-ig... :)

 

De az a vezető gól, az tényleg nagyon nagy lépés lenne...

 

Szerk.: Itt egy előzetes cikk:

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/ferguson-az-eltiltas-miatt-aggodik-wenger-nem-ismer-lehetetlent-234591.html

 

Ui.: abel13, ne idézd az előtted szólót(!), "megszidnak" érte ;)

Link to comment
Share on other sites

azt vágja mindenki, hogy Riberyért 67,5 millió eurót kínált a United? A müncheniek megerősítették a hírt, de egyben vissza is utasították az ajánlatot, de sokan azt mondják hogy a BL döntő után könnyen egyenesbe kerülhetnek a dolgok, maj dmeglátjuk...

mindenesetre ez már eg ykonkrét hivatalos ajánlat volt

 

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Ma végre meccs :P

Arról annyit h mi nagyon jó formában vagyunk újra és ha játszuk a saját játékunkat és nem engedünk az arsenalnak simán tovább leeht menni

Arsenalból hiányoznak meghatározó játékosok nálunk meg Fergie választhat akármit a széles taktikai repertoáljából :)

Én mindenképp játsztatnám Tevezt még ha nagy valószínűséggel távozik is mivel nagyobb hasznára lehet a csapatnak a gyorsaságával és akarásával de az nyilvánvaló h Fergienek döntenie kell a szezon végén h Berba v Tevez

Gondolom mindenki többet várt Berbától 30 milkáért és ahoz képest nem játszik túl jól hát Tevezke meg sem közelíti a tavalyi formáját amikor pedig egész tűrhetően játszott Berba jövőrebiztos h nem fog padozni Tevezke még annyira sem szal dönteni kell de én szerintem Gabi Milito szerződtetésére se lenne szükség bár kitudja 1 magabiztos 3. csatár kellene főleg ha ne hagy isten valamelyik csatár megsérülne :o

 

Áhh Ribery 67,5 hmm honnan lenne rá pénz na ki lehet találni én szerintem...

Link to comment
Share on other sites

azt vágja mindenki, hogy Riberyért 67,5 millió eurót kínált a United? A müncheniek megerősítették a hírt, de egyben vissza is utasították az ajánlatot, de sokan azt mondják hogy a BL döntő után könnyen egyenesbe kerülhetnek a dolgok, maj dmeglátjuk...

mindenesetre ez már eg ykonkrét hivatalos ajánlat volt

Igen, én is olvastam erről, de gondoltam majd csak az Arsenal elleni meccs után teszek róla említést, a meccs úgyis fontosabb ennél. Azt viszont nem tudtam, hogy már hivatalosan is ajánlatot tettek érte :huh: Nem tudom ennek érdemes-e hinni, mert miért dobálózna a Manchester ilyen ajánlatokkal, ha ezt az átigazolást csak Ronaldo eladása esetén tudná fedezni?? :huh: Mert annyi bevételhez nem jut a csapat (meg másra is kell ugye a pénz, nem csak az átigazolásokra), de a 4-5 milliós profit viszont erős túlzás. Mi a következő, a végén még Messi-t is hírbe hozzák a Manchesterrel? :mellow: Mert az azért már elég röhejes lenne... <_<

 

abel13, a félreértések elkerülése végett: nem azt mondom, hogy te beszélsz ostobaságokat azzal, hogy azt írod, a Manchester már hivatalosan is ajánlatot tett Ribéry-ért!, hanem hogy esetleg a forrásod téved, ill. ez csak olyan pletyka mint amilyenből milliónyi napvilágot lát egy szezon során, átigazolásokkal, edzőváltásokkal, stb.-vel kapcsolatban. Úgyhogy ezt ne értsd félre ;)

 

Egyébként Ribéry szerintem mára már végképp tagja a legszűkebb elitnek, nagy játékos, de vannak szembetűnő hibái. Én nem igazán gondolom úgy, hogy beleillik ebbe a csapatba, de ebben a véleményben nagy szerepet játszik az, hogy a Manchester-nél nem megszokott az utóbbi években, hogy kész világsztárokat veszünk, max. nagy neveket (pl.: Tévez, Berbatov)

 

én szerintem Gabi Milito szerződtetésére se lenne szükség bár kitudja 1 magabiztos 3. csatár kellene főleg ha ne hagy isten valamelyik csatár megsérülne

merchanies, nem igazán értem, hogy a szezon végén miért kellene választania Ferguson-nak Tévez és Berbatov között? :huh: Még ha Tévez marad is, akkor sem kell megválni Berbatov-tól. És Ferguson-t ismerve a bolgárnak nem kell majd rendszeresen padoznia akkor sem, ha Tévez marad. Azt meg nem értem, hogy Gabriel Milito hogy jön a képbe :o Ő a Barca védője, mellesleg az egész szezonban sérült volt, és egyáltalán nincs szükségünk belső védőre, valamint szóba sem hozták a csapattal. Meg hogy a 3. csatár meg stb. hogy kapcsolódnak hozzá... Szóval nekem ez itt teljes homály...

 

(Na megint elég szépen eltértünk a meccstől.)

Link to comment
Share on other sites

vassadi, ezeka dolgok az angol médiában jelennek meg, nem szoktam olyasmit beírni amelyik így kezdődik: "barátai szerint xy...."

 

ez pl. a Guardian nevű újságban volt, a manutd.com is postolt egyet ezzel kapcsolatban, de nyilván nem tettek semmilyen hivatalos reagálást. Bár a The Sun szerint visszautasították azt hogy megkeresték volna Riberyt (mondjuk a sun nem ír semmi komolyat ezzel kapcsolatban); pár kommentelő szerint csak az opciókat keresik ha Ronaldo távozna, vagy csak egyszerűen felviszik az árát (mivel nyáron biztosan eligazol) ami szintén valószínű.

 

nekem már Berbatov nagyon szúrja a szemem, előző meccsen se csinált semmit; remélem most lehetősége sem lesz

Link to comment
Share on other sites

Persze, kellenek alternatívák arra az esetre, ha Ronaldo eligazolna, gondolom azok a bizonyos angol lapok is csak ilyen lehetőségeket vázolnak fel a maguk módján :huh: Csak nem kellene ezek alapján valótlanságokat terjeszteni (most nem rád gondolok(!), hanem a Sun-ra, Guardian-re, és társaikra), tartsák meg inkább maguknak az ilyeneket...

Link to comment
Share on other sites

Igen, Ronaldo valóban szembetűnően kevesebbet cselez a meccseken, mint tavaly, de hát a formája sem olyan, mint az előző szezonban. Viszont ugyancsak szembetűnő az is, hogy jóval többet passzol, már jobban kiveszi a részét a mezőnymunkából, többet jár vissza, stb., és ez annak tudható be, hogy már kevesebb egyéni megoldással, cselsorozattal próbálkozik, meg gondolom valamit a Ferguson-féle és mások által tett nyilatkozatok is hatottak rá. Igaz még mindig nem olyan alázattal megy hátra, segíteni a védekezésben, mint mondjuk Rooney, de azért alakulgat, alakulgat... ;)

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

vassadi: Elírtam nem gabi hanem diego milito és érte a pletykák szerint tényleg harcba szállt a manchester

Én nem azt mondom h meg kell szabadulni majd vmelyik csatárunktól hanem azt h idén Tevez is többször hangott adott h elégedetlen h keveset játszik és elakar igazolni... Na most ha Berbával fordulna ugyanez elő ő biztos még rosszabbul tűrné szal érted

 

Na a lényeg pedig az h mindig szóba hozzák a MU-t a legnagyobb sztárokkal de mégis inkább a fiatal tehetségek és nagyobb neveket szokott Fergie igazolni és ez az amiért annyira tisztelem nem költ el száz milliókat el igazolásokra mint egyes csapatok de mégis eredményes ennyi <_<

Link to comment
Share on other sites

Megvannak a hivatalos kezdőcsapatok:
Arsenal: Almunia - Sagna, Touré, Djourou, Gibbs - Walcott, Fabregas, Song, Nasri - Van Persie, Adebayor
Manchester United: Van der Sar - O'Shea, Ferdinand, Vidics, Evra - Fletcher, Carrick, Anderson - C. Ronaldo, Park - Rooney

Szóval akkor Ferguson az egycsatáros játékot választotta, a középpályát pedig Park-al egészítette ki, és így Giggs -részemről sajnos- nem kapott lehetőséget, és a Berbatov-Tévez kettősből sem játszik senki kezdőként, mert Rooney a csatár. Ugyanezt a felállást láthattuk már egy előző BL-meccsen, de nem emlékszem pontosan ki ellen játszottunk így (talán a Porto elleni visszavágón) A lényeg a továbbjutás! Glory, Glory Man. United!


Szerk. 1: Igeeen! Vezetünk!!! :happy:Park a gólszerző! Megvan az a nagyon fontos vezető gól!

Szerk. 2: Megvan a második is!!! C. Ronaldo! Gyakorlatilag bent vagyunk a döntőben!!! :happy:
Módosította vassadi
Link to comment
Share on other sites

Bent vagyunk a döntőben!

3-0-ra nyertünk az Arsenal ellen ,és szerintem jogosan ,érdemeltük meg a továbbjutást.

Kár azért a piroslapért ,hogy Fletcher nem játszhat a döntőben.

A kommentátor mondott vmit Benzema-ról ,hogy a Manchester lehet leigazolja.

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

3-1 lett a vége lacey :);)

Amúgy le a kalappal. Jól játszott a Utd ,Ronaldo nagy gólt lőtt . Valóban megérdemelten jutottatok a döntőbe. Ezek a mai erőviszonyok :)

 

köszi, szerintem is, de hát tudod; egyszer fent egyszer lent

Link to comment
Share on other sites

Soha életemben nem gratuláltam még a mu-nak!Most megérdemlik!Illetve az Arsenal érdemelte meg ezt a pofont!

A döntőbe remélem a Barca kerül és akkor valóban a kontinens jelen pillanatban 2 legjobb csapata csapna össze!Győzzön a legjobb!

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Méltó játékkal jutottunk be a bl döntőbe ahol már várjuk az ellenfelünket B)

A csapat nagyon jól játszott minden tagja kihozta magából a maxot Fletcher szabálytalansága kicsit megcsúfította a végét de hát ez van...

BL döntőben pedig lehet h amúgyse játszott volna de teljesen mind1 ebből a keretből bőven lehet választani :)

Link to comment
Share on other sites

Igeeen! Bent vagyunk a döntőben! :happy: Igazából most szerintem a meccsel nem is érdemes foglalkozni, hisz a legfontosabb az, hogy ott vagyunk a fináléban, bár annyit azért el lehet róla mondani, hogy hallatlan magabiztossággal mentünk tovább, egy percig sem volt kérdéses a továbbjutásunk. Mindenki a maximumot nyújtotta (Ronaldo duplájának különösen örülök), nem is érdemes ezt tovább részletezni; megérdemelten kaptuk meg a lehetőséget a címvédésre ;)

 

Örülök, hogy akiket sárgalapos veszély fenyegetett, nem kaptak lapot, így ott lehetnek a döntőben; egyedül Fletcher fog majd hiányozni, de én is bizakodom, hogy az UEFA felülbírálja majd azt a piros lapot :huh: (mindenesetre az ő kiesése nem egy túlzottan érzékeny veszteség, persze jó lenne, ha mindenki rendelkezésre állna a fináléban)

 

Róma, jövünk! :)

Ui.: Amúgy le a kalappal a helyi Arsenal-fanok (Swarm, polip14) előtt, szerintem azt nem kell külön taglalni, hogy miért, mindenki tudja mire célzok ;)

 

Csak a rend kedvéért: Arsenal 1-3 Manchester United (Van Persie 75.-tizenegyesből, illetve Park 8., C. Ronaldo 11., 61.) - Összesítés: Arsenal 1-4 Manchester United

 

Szerk.: Az UEFA nem fogja eltörölni Fletcher piros lapját! :(

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bajnokok-ligaja-az-uefa-nem-torli-el-fletcher-piros-lapjat-234790.html?

Link to comment
Share on other sites

3-1 lett a vége lacey

Tényleg elírtam ,este volt már! :D

Ronaldonak kezd visszatérni a régi formája ,Rooney is hatalmas játékos ,szinte mindenhol bevethető!

Ahogy a kommentátor is mondta ,ez egy üzenet lehet a Chelsea és Barca számára!

És a meccsről egy gyönyörű képet:d00073947acc5852b8c98.jpg

Link to comment
Share on other sites

kimice, olyan nincs, hogy egy csapat játékosai arra menjenek, hogy a másik csapat tagjai lesérüljenek, csakazért, mert nem ők jutnak majd be a döntőbe :huh: A kiállítás után kicsit felpörögtek a játékosok, de ez teljesen általános, minden meccsen ez van egy piros lap után; kicsit úgymond kitágították az indulataik határait :) , de mondom, ez megszokott jelenség. Szerencsére csak néhány percig tartott a dolog, utána "visszaálltak alapjáratra".

 

Egyébként a FIFA-nak semmi köze a BL-hez, ez egy UEFA által szervezett torna, úgyhogy maximum ők törölhetnék el Fletcher piros lapját. De nem fogják, ez már biztos; ha a részletek is érdekelnek, az előző hsz.-emben ott egy link.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...