Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

Jól játszottak a fiúk tényleg szinte végig ők irányították a meccset. Talán 10-15 perc volt amikor az Arsenal támadott folyamatosan. A visszavágón is remélem hasonló felállásba fog játszani a M.U. és nem állnak be védekezni. A védelembe én nagyon bízok Ferdinand és Vidic ott középen nagyon magabiztos.

Jó lenne a visszavágón is nyerni. Én is azt szeretném ha a Barca lenne az ellenfél a döntőben ha oda kerülünk.

 

Glory Man. United !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Remélem a Chelsea kiveri majd a Barcelonát, mert mindenki egy katalán hengerről beszélt meg az agyamra ment már, hogy annyira biztosra vették a barcát, és lehet a döntőig s ejutnak el, meg aztán a Chet már idén megvertük 3-0-ra, tavaly is a lélektani előny mindenképp a miénk; viszont a másik oldalról meg az, hogy ki akar így nyerni? Jöjjön a Barcelona, és ha őket is elverjük, azt hiszem nem lesz kérdés hogy a United most a legjobb csapat a világon

Nekem is vannak hasonló érzéseim, bár én nem mondom azt, hogy "legyen a döntőben a Barca az ellenfél, merthogy a Chelsea a gyengébb csapat, és nekünk a nagyobb 'skalp' kell". Valóban nagyobb szó lenne, ha esetleg a katalánok ellen nyernénk a fináléban, de ha a Chelsea-t győznénk le ismét, az sem jelentené azt, hogy "jaj, hát a Mancheter-nek könnyű dolga volt, mert nem a Barcával kellett játszaniuk a döntőben". Elég csak megnézni, hogy milyen csapatokon veredtük át eddig magunkat: ott volt az Inter, ezt külön nem kell részletezni; a Porto, amely ugyan a negyeddöntők 8-as mezőnyének -papíron- leggyengébb tagja volt, de alaposan meggyűlt velük a bajunk az első meccsen, viszont a visszavágón hallatlan magabiztossággal léptünk tovább (csakúgy, mint az Inter ellen); és itt van most az Arsenal, akik ellen már az első meccsen teljes fölényben voltunk minden szempontból. És szerintem nem lehet kérdéses az sem, hogy a Manchester jelenleg a világ legjobb csapata ;) (és ha a Barca megcsinálja a nagy triplázást, még akkor is csak azt lehet mondani, hogy így már versenybe kelt ezért a címért az MU-val, mert nem csak a trófeák "mondják meg", hogy melyik csapat a világ legjobbja)

Link to comment
Share on other sites

jó igaz ami igaz, tavaly megvertük őket az elődöntőben legyen ennyi elég nekik:D

de várjunk ezzel még kedd éjfélig

 

közben Tevez továbbra is bizonygatja hogy elmegy az év végén, de hozzá kell tenni, hogy nem Ronaldo-módon, hanem elég nagy tisztelettel bezsél a szurkolókról és a klubról is, csak ugye ez egy hülye helyzet, és neki a karrierjéről van szó

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Mostani helyzetben gondolok itt a jó formára arra h nincs lesérülve az egész csapat sztem teljesen mind1 h melyik csapatot kapjuk :) Barca már most kiesne örülnék hisz minden tele volt azzal h idén szarrá vernek mindenkit aztán mégsem így lesz úgy tűnik de mind1

A Chelsea meg kitudja h milyen ellenfél az utóbbi időben megy ellenük de akármikor meglephetnek de ettől nem félek a Barcától h meglepnének v bármi

De ne szaladjunk ennyire előre hiába lenne szinte kötelező a továbbjutás 1-0 még nem a világvége ezt tudjuk és egyáltalán nem vagyunk ott a döntőben...

Bajnokságban a boro ellen megyünk idegenben egy sima meccsnek kellene lennie semmi többnek ennyi :)

Link to comment
Share on other sites

3796.jpgMiddlesbrough - Manchester United3829.jpg (Barclays_Logo.gif Angol bajnokság, 35. forduló) - 2009. május 2., szombat, 13:45 (Élő közvetítés: Eurosport2)

 

Ahogy merchanies is mondta, holnap a csapat a Riverside-ra látogat. A két Arsenal elleni BL-találkozó között egy könnyebbnek ígérkező meccs ez, a 'Boro formája (nem is csak a mostani, hanem az egész éves szereplésüket figyelembe véve is) -na és persze a mi utóbbi időben mutatott teljesítményünk- alapján 2-3 gólos győzelemre lehet számítani, de vigyázni kell, mert ez a csapat bármennyire gyenge is, megtréfálta már pl. a Liverpool-t (2-0-ra verte őket a tavaszi szezonban), és vannak 'nagy embereik' (Afonso Alves, Tuncay, stb.) Lényeg a lényeg, ahogy az mindenki számára egyértelmű, hoznunk kell a 3 pontot ;)Glory, Glory Man. United!

Link to comment
Share on other sites

Remélem nyerünk lazán ,én is tartalékos csapatot várok ,mivel kedden megint BL meccset játszunk az Arsenalra .és arra azért kellenek a friss lábak.Örülök ,hogy most ilyen hamar játszunk legalább nagyobb nyomás lesz a 'pool-on ,hogy muszály nyerniük.

GLORY GLORY MANCHESTER UNITED!

Link to comment
Share on other sites

A csapat egész biztosan kicsit tartalékosabb lesz (ahogy azt már két BL-meccs között játszott bajnokinál megszokhattuk), de szerintem Ferguson akárcsak az első meccsen, ugyanúgy a keddi visszavágón is fiatalabb csapatot küld pályára az Arsenal ellen, így szerintem Scholes vagy akár Giggs is kezdhet ma a Middlesbrough ellen. És akár Tévez, akár Berbatov fog ma játszani, nem lesz gyengébb a támadószekció egyik vagy másik játékossal sem. A védelemben ugyebár nem lesz Ferdinand, de remélem az őt helyettesítő Evans is kellően hatékony lesz a 'Boro támadóival szemben. Illetve még a hivatalos oldalon olvastam, hogy Ferguson beveti a Welbeck-Macheda párost is, gondolom ezzel arra utalt, hogy kezdőként számít rájuk.

 

lacey, én eddig csak azért örültem annak, hogy mi játszuk a forduló nyitómeccsét (ami ugye a korai kezdéssel jár), mert így van mit néznem ilyenkor :) , de amit te írtál, hogy a 'Pool-on nagyobb nyomás lesz, ha mi nyerünk, azért ez sem elhanyagolható dolog (a 'Pool egyébként majd csak holnap délután játssza az aktuális meccsét, a Newcastle ellen)

Link to comment
Share on other sites

Middlesbrough 0-2 Manchester United (Giggs 25., Park 51.)

 

Megvan a kötelező, egy tartalékosan pályára küldött csapattal is könnyedén, gond nélkül hoztuk a 3 pontot ;)Giggs góljának nagyon örülök, ahogy a kommentátor is mondta, ezzel a találattal rácáfolt azokra, akik úgy vélik, hogy nem érdemelte meg az Év Játékosa elismerést; illetve Park-ra is ráfért már egy gól, a bajnokságban ez csupán a második volt neki. Szóval mi nyertünk, az előnyünk csökkenni biztosan nem fog, ahogy lacey is mondta, most a Liverpool-on a nyomás. Glory, Glory Man. United!

Link to comment
Share on other sites

amit itt beszéltünk a meccs előtt az mind megtörtént, Ferguson nagyszerűen rotálja a játékosokat, szerintem innentől kezdve már csak a BL a kérdés

 

nézem ezt a Madrid meccset és nem nagyon értem mit várnak Ronaldotól? Merthogy védekezni azt biztos hogy nem fog, most meg az lenne nekik a legfontosabb, de nekem mindegy, sőt csak örömmel nézem ezt a földbedöngölést:D

 

... ajj de jó volt ezt látni, már csak eg yholnapi 'pool verés kellene

Link to comment
Share on other sites

Azért én még most sem szögezném le, hogy bajnokok vagyunk, hiszen ha a Liverpool ma nyer, akkor ugyanaz a helyzet továbbra is, mint a fordulót megelőzően, igaz egy újabb nagy lépést tettünk a Middlesbrough legyőzésével a címvédés felé (egy újabb győzelem, eggyel kevesebb hátralévő meccs a bajnokságban)

 

A Manchester hátralévő meccsei a bajnokságban:

36. forduló (2009. május 10.) - Manchester United - Manchester City

Bepótolt meccs (2009. május 13.) - Wigan Athletic - Manchester United

37. forduló (2009. május 16.) - Manchester United - Arsenal

38. forduló (2009. május 24.) - Hull City - Manchester United

 

A Liverpool hátralévő meccsei a bajnokságban:

35. forduló (2009. május 3.) - Liverpool - Newcastle United

36. forduló (2009. május 10.) - West Ham United - Liverpool

37. forduló (2009. május 16.) - West Bromwich Albion - Liverpool

38. forduló (2009. május 24.) - Liverpool - Tottenham Hotspur

 

A Liverpool-nak kétség kívül jóval könnyebb meccsei lesznek a bajnokság végén, de azért a West Ham ellen idegenben és a Tottenham ellen hazai pályán veszíthetnek pontokat. Mi pedig a két nehezebb meccsünket hazai pályán játszhatjuk majd. Ha az utolsó előtti fordulóig mindkét csapat hozza minden meccsét, akkor nekünk ugye 6 pontos lesz az előnyünk, és akkor az utolsó két meccsen már elég egy pontszerzés, és biztos bajnokok vagyunk. De ha úgy vesszük, hogy a Hull-t és a Wigan-t úgyis megverjük, akkor a City-Arsenal duó ellen elég egy pontszerzés, és megvan. Szóval még nem teljesen biztos a bajnoki cím, de innen már nagyon nehéz elveszíteni ;)Go MU!

Link to comment
Share on other sites

Nem gólgazdag, de mégis élvezhető mérkőzés volt a Boro elleni. A bajnokság megnyerése egyre közelebb kerül hozzánk. Ami csak érintőlegesen érdekel minket, mégis fontos, hogy a Barca 6-2-re leverte a Real-t a spanyol pontvadászatban. Tehát ha továbbjutunk az Arsenal-on és a katalánok is a Chelsea-n, akkor egy erejeteljében lévő igen erős Barcelonával kell megmérkőznünk a BL-fináléban! Tudtuk hogy erősek, de ez még jobban bizonyítja, hogy nehéz dolgunk lesz, HA.. :happy:

Glory, glory ManUnited!

Link to comment
Share on other sites

Akkor most egy hsz. erejéig én is kitérnék a Barcára, mint lehetséges BL-döntőbeli ellenfélre. Nézzétek meg, hogy mi volt a Chelsea elleni, és mi volt a tegnapi, Real elleni meccsükön, és hasonlítsátok össze a Chelsea-t és a Real-t. A Chelsea európai szinten a legjobbak között van (akárcsak a Manchester), ők meg tudták állítani a katalánokat, a Real-t pedig most nem minősíteném, ehhez elég benézni a csapat topikjába, és elolvasni, hogy miket írtak róla a Real-fanok. Az egészből csak azt akarom kihozni, hogy a Chelsea egy topcsapat, ők megállították a Barcát; a Real pedig az ami, ők nem tudtak mit kezdeni a Barcával, kiütés lett a vége. És mi a Chelsea-hez állunk közelebb, sőt jobbak is vagyunk náluk; ha ők meg tudták fogni a Barcát, akkor mi is képesek vagyunk rá ;) , nehogy valaki a selejt Real példáját látva félni kezdjen a katalánoktól ;) (meg verte őket már meg olyan csapat is a szezonban (mármint a Barcát), mint pl. a Betis :huh: ) Úgyhogy nyugi, ha velük futunk össze a fináléban, nem lesz az egy előre lefutott meccs ;)

Link to comment
Share on other sites

ez igaz, a Barcelonának nagyszerű támadói vannak, és nagyon szépen látványosan és laposan(!!) játszanak

viszont, mindkét csapat védelme totál üresjárat, a védekező középpálya (szűrök) szintén.

Azért az angol foci nem véletlenül uralja most egész Europát a Manchester, a Chelsea, a Liverpool, és még az Arsenal is olyan összetett játékot játszik felépített védelemmel, támadásokkal, ügyes rotálással és a fiatalok beépítésével, hogy egyszerűen ha összeszedik magukat megeszik az ellenfelet

persze idén láttunk már olyat, hogy egy Barca típusú csapat megfogott minket (United-Porto 2-2, ugye) szóval ez nem 100/100-as meccs, de egyértelmű a fölény azt hiszem

Link to comment
Share on other sites

Igen, ha nem is vagyunk fölényben a Barcával szemben, de hátrányban egész biztosan nem; a két csapat nagyjából egyenlő erősségű (és akkor mondhatjuk, hogy talán a világ két legjobb csapata jelenleg), mindkét gárdának megvannak a maga erősségei és gyengébb pontjai. És ez az, amiért én nem jelentem ki, hogy a Chelsea-t szeretném a döntőbeli ellenfélnek, merthogy az gyengébb csapat :huh: Nekik is megvannak az erősségeik (pl.: az ellenfél nem tudja játszani a saját játékát ellenük, mert nem hagyják, ahogy ezt megmutatták a Barca ellen is, stb.), mégha a Barca jelenleg úgy összességében jobb is náluk. Szóval ha eljutun a fináléba, akár a 'kékeket', akár a 'katalánokat' kapjuk, nehéz dolgunk lesz; bár azért egy BL-döntőtől nem is lehet azt várni, hogy sima, könnyűnek ígérkező meccs legyen :)

Link to comment
Share on other sites

Bocs hogy belekotnyeleskedek...

 

A Barcelona támadóit úgy ahogy van le kell sarni -bocs-. Nem az a lényeg. Eto'o semmivel sem különb mint Rooney vagy Berbatov (pedig őt aztán nem tartom nagyra). A Messi gyerek sem különb Ronaldonál.. sőt... de ebbe nem megyek bele.

A bibi a középső középpálya, Xavi és Iniesta ki van iktatva a spílből akkor meghal a Barcelona játéka, ezt pedig csak úgy lehet megvalósítani jelen állás szerint, ha a csapatok nem vállalják fel a megszokott támadófutballjukat! Egy az egyben illetve kényszerítőkben a legjobbak, nem hiába spanyolok. Technikai fölényük nagyon hamar meg fog mutatkozni ha egy nyílt meccset bevállal ellenük bárki is. Indítani mindkettő nagyon tud, ütemérzékük nagyon komoly, nem lehet kinyílni egyszerűen, mert a 3 közül valamelyik vakegér úgysem lesz lesen a kiugratás pillanatában és szevasztavasz, begyalogolnak a kapuba.

 

Ezzel együtt messze nem legyőzhetetlen csapat a barcelona, kikaptak már és ki is fognak, arról pedig nem is szólok, hogy itt már kemény a menet, év vége felé járunk, ők is emberek és nem robotok.

 

Aggresszív letámadást kell ellenük alkalmazni már félpályánál és mindkettő belső kpnak 2-szer annyit futni mint egyébként. Ezt a Real Madrid nem tette meg, nincs rá alkalmas belső középpályása a mérkőzés el is ment annak rendje és módja szerint nagyon csúnyán.

Senki se higyje azt hogy az egylábú vagy a tyieri vert meg minket. Csavi: 4 gólpassz. Ennyi.

 

 

 

ábel hszére: nem szándékozom vitázni veled, főleg itt nem... senki sem Cristiano Ronaldotól várja a megváltást, hanem attól az embertől aki őt is hozná Madridba.

Hidd el nem ő a legnagyobb poén és nem ő lenne a legfontosabb igazolásunk, de kritikus pont a jobbszél a Madridban. Mivel nincs jobbszélsőnk.

Üdv.

Link to comment
Share on other sites

nem kell foglalkozni a katalányokkal ugyse velük játsza a döntőt a United ;)

 

az is vicc, hogy annyira istenitik guardiolát, aki csak egy báb katalónia "gyönszemének" :lol: :lol: :lol: az élén.

a Chelseat én sokkal többre tartom ezeknél...

 

Azért az angol foci nem véletlenül uralja most egész Europát a Manchester, a Chelsea, a Liverpool, és még az Arsenal is olyan összetett játékot játszik felépített védelemmel, támadásokkal, ügyes rotálással és a fiatalok beépítésével, hogy egyszerűen ha összeszedik magukat megeszik az ellenfelet

 

a liverpoolt és az arzenált nem nevezném ANGOL csapatnak....

Link to comment
Share on other sites

Creoque, kösz a jótanácsokat, okos dolgokat mondtál, de ezeket a megfigyeléseket inkább Ferguson-hoz kellene eljuttatnod :)

 

De egyetértek veled, a Barca igazi "motorja" a Xavi - Iniesta páros, akárcsak a spanyol válogatotté volt az EB-n. Bár én úgy gondolkozom, hogy: hiába Messi, Eto'o, és Henry, kell Xavi és Iniesta, akik előkészítenek és szervezik a játékot, illetve ennek ezzel párhuzamosan ennek a fordítottaja; ott van Xavi és Iniesta, de kell egy ilyen kaliberű támadósor, akik góllal fejezik be az akciókat. Mert az egész szezont nézve óriási Xavi és Iniesta gólpassz-száma (a bajnokságban előbbinek 22, utóbbinak 11 van ha jól tudom), de ugyanez igaz a Messi-Eto'o-Henry hármas góltermésére is. De a játékuk megbontását valóban a középpályás-kettős megállításával kell kezdeni, ez a Chelsea-nek sikerült is, véleményem szerint nagyban köszönhetően egy Essien nevű szűrőnek... A Manchester hasonló poszton rendelkezik Carrick-el, aki nagyon jó szűrő, ott van Anderson, aki szerintem egy ilyen feladathoz azért még túl fiatal, Fletcher elsődlegesen nem védekező típusú játékos, és lenne még Hargreaves, aki azonban sajnos sérült. Hát nem tudom... Mindenesetre azért miénk a világ legjobb belső védőpárosa (Ferdinand-Vidics), és a szélsők is klasszisok (Evra biztosan, O'Shea-nál és Brown-nál maradjunk annyiban, hogy jó játékosk), úgyhogy a védelmünk jobb már nem is lehetne. De a középpályás szűrés, nos az...

 

De kár ennyire előreszaladni, úgy beszélünk, mintha már biztos lenne, hogy Manchester - Barca döntő lesz :) Előszöris lépjünk túl az Arsenal-on kedden, és akkor majd folytathatjuk ezt ;)

Link to comment
Share on other sites

Nem is tudom melyik kommentátor mondta ezt: "A Barca még nem játszott angol csapattal!"-Most nem akarom szó szerint idézni ,mert már nem emlékszek pontosan ,de az a lényeg ,hogy ameddig a Barca nem került össze egy Angol csapattal ,addig minden jó volt ,de jött a Chelsea ,és ellenük már nem nagyon ment.

 

Azzal egyetértek ,hogy ha Xavi-t és Iniesta-t megbírjuk fogni ,akkor megnyerhetjük a meccset.

 

Azért szerintem annyira nem szörnyű a Manchester belső középpályásainak névsora ,az igaz ,hogy fiatalok ,de pár év múlva beérnek.Most meg ottvan Giggs,Carrick,Scholes,Anderson(talán ő még túl fiatal) és Fletcher.

 

a liverpoolt és az arzenált nem nevezném ANGOL csapatnak....

Ha a játékosok többsége ,nem is angol ,de a mentalitásuk olyan ,mint egy angol csapatnak.

Link to comment
Share on other sites

igen, a Liverpool és az Arsenal is angol csapat, most lényegtelen hogy kik játszanak ott, vagy kik az edzőjük

Barcelonával kapcsolatban: a Chelsea lehet hogy "megfogta" a Barcelonát vagy nem is tudom hogy lehetne mondai, de pl. a United egyszerűen lefocizta ezt a Barcát. Nekem tökmindegy hogy kitől jönnek a labdák vagy ki milyen gyors, amíg a Manchester jobb focit játszik, alakítsa a BFC a játékát a miénkhez, és ők készüljenek belőlünk; ezzel nem az tmondom hogy gyengék lennének vagy hasonló (pl. sztem is XAvi a legjobb játékos ott az ész és amotor is egyben), de '99 után újra úgy tűnik hogy senki sem tud felnőni hozzánk eredményességben és játékban sem. Amíg ez így van addig aggódjon a többi csapat szurkolói a mi játékosainktól

 

Creoque: Ezt már megbeszéltük, és tartom a véleményem: az a csapat amelyik egy ELNÖKtől várja a megoldást az iszonyatosan nagy szarban van, és ez nem a mutatott játékra vagy az eredményekre vonatkozik hanem a futballhoz való hozzáállásra, mentalitásra. Most felvázolt a média egy halomnyi "álom-kezdő11"-et de ha már kitértünk a RM-ra, hatalmas kölcsönöket kell felvennie már csak ahhoz hogy CRonaldo-t kifizessék, nem hogy még más sztárokat. Még mindig pozitívban van ugyan a Madrid de euroszázmilliók ott sincsenek a számlán... majd meglátjuk

 

Kezicsokolom: állat:DD

Link to comment
Share on other sites

lacey, én nem azt mondom, hogy a Manchester szűrői szörnyűek, csak azt, hogy ebben a műfajban, azaz a védekezésben Carrick kivételével nem éppen tartoznak az elitbe, Anderson pedig még túl fiatal. Szóval ez egy kicsit aggasztó.

 

abel13, szerintem az már egy kicsit sem számít, hogy tavaly legyőztük a Barcát a BL elődöntőjében, mert ez már egy teljesen más csapat, mint az akkori (mármint a katalánok, nyilvánvalóan), és én azért nem mondanám, hogy nem számít, a Barca mit csinál, stb., mert egész biztos hogy a meccsen az ő játékuk dominálna, vagyis hogy az ő játékukhoz igazodik az iram, stb. És ha mi úgy állnánk fel, hogy a saját játékunkat akarjuk játszani mindentől függetlenül, akkor az egy eleve elvesztett meccs lenne... De szerencsére egész biztos, hogy nem ebben az 'amatőr' felfogásban lépnénk pályára.

 

a liverpoolt és az arzenált nem nevezném ANGOL csapatnak....

Ez egy elég nagy ostobaság, ahogy itt előttem is mondták, nem számít, hogy kik játszanak a csapatban, attól még a Liverpool és az Arsenal igazi angol csapatok, és ez -ahogy lacey is mondta- elsősorban a mentalitásban mutatkozik meg a legszembetűnőbben, de ugyanígy látható a csapatok játékán is. Nem tudom, hogy ezt a következtetést, hogy nem angol csapatok, hogyan vontad le, mert ha abból, hogy nem sok angol játékosuk van, akkor... Pff... Inkább nem is mondok semmit... (nem akarok senkit megsérteni)

Link to comment
Share on other sites

A Barcat kb. úgy lehet megfogni, ahogy Creoque kolléga írta. Szűkíteni a területet, nem hagyni területet nekik. Látni lehetett tegnap, hogy Iniesta két ember között olyan lazán fordult meg, mintha az egyik edzésen szórakozna. A Chelseanek van esélye megfogni a Barcat, de csak abban az esetben, ha fárasztják és szűkítik a területüket. Azt is látni lehetett tegnap, hogy, ha a szélső védők nem zárnak vissza időben, akkor az egyik támadó befut, Xavi vagy Iniesta egyből passzol és gyalogolhat a kapuig. A középső középpályán dőlhet el minden. Az MU szerintem ott elég gyenge. Nem hiszem, hogy pont ott tudná megfogni őket. Az igaz, hogy egy durva taktikával oda lehetne rondítani, de a játékosok nem mindent tudnak véghezvinni.

A tavalyi Barca egy szétesett, motiválatlan csapat volt. Nem volt összeszedve. Idén össze lettek kapva, meg is látszik. Semmiben nem különbözik a csapatuk, egy kivételt eltekintve. Alves rohangál a jobb szélen. Ez viszont nem jelent annyit. Az pedig túlzás, hogy le lett focizva a Barca, ugyanis akkor is csak egy szerencsés gól döntött, emlékeim szerint.

Link to comment
Share on other sites

Igen, én is hasonlókat írtam; a Manchester belső középpályája a rossztól -nagyon- távol áll, de azért talán nem is tartozik a legszűkebb elitbe. Ez pedig aggasztó lehet a Barcával szemben (persze korántsem írom le a Manchester-t ilyen téren!)

 

Azt, hogy ez a Barca teljesen más, mint a tavalyi, nem a keretre értettem, hanem a játékuk, a formájuk, a mentalitásuk, stb.; minden teljesen megváltozott, és minden csak pozitív irányban.

 

A 'lefocizás' pedig tényleg egy kicsit túlzás a tavalyi BL-elődöntő visszavágójára nézve, de a gól az inkább volt gyönyörű, mint szerencsés :) (legfeljebb ahogy Zambrottától Scholes elé került előtte a labda, az volt "mákos")

Link to comment
Share on other sites

A tavalyi meccsel tényleg ostobaság lenne összehasonlítani ,mivel az egy teljesen más Barca volt ,és akkor ugye a Manchester is megállíthatatlan formában játszott ,szinte természetes volt ,hogy ki megy tovább az elődöntőben.

Ha most mindkét csapat bekerülne a döntőbe (először odáig kéne eljutni) ,teljesen más meccs lesz ,Ronaldo sincs olyan formában ,mint tavaly bár kezd visszatérni ,de viszont van egy rekem formában lévő Rooney-k ,aki nem csak gólszerzésben hasznos.

Link to comment
Share on other sites

a tavalyi Barca rosszabb volt?

ehh... "mentálisan" eg yBL elődöntőben ez nagyon nem számít, kit érdekel hogy kinek milyen kedve van meg hogy megy a szekér. A chelsea olyan jó volt? nem mégis felszívták magukat és esélyt sem adtak a Barcának otthon!

Annyira jó a Barca hogy az tavaly meg idén is 180 perc alatt nem sikerült gólt rúgniuk két angol csapatnak...

"amatőr" dolog lenne a saját játékunkat játszani? ez a marhaság; tavaly ott volt Eto'o, Messi, Xavi, Iniesta Deco a kezdőben, mégis két meccsen 0 gól, és ha akkor "mentális" problémái lettek volna a (jogosan) sokra becsült Xavinak akkor hol focizta volna le egy hónapra rá egész Európát?

Végig a saját játékunkat játszottuk egész idényben és alig kaptunk ki 'jogosan'; egyedül a Liverpool elleni meccs volt az egyetlen ahol nem találtuk a helyünket és ennek meg is lett az eredménye

Ahhoz kellene igazodni hogy Xavi mikor tolja ki Henrynak vagy adja le Messinek? Kit érdekel, legyen nálunka a labda és fussanak ők utána

Link to comment
Share on other sites

3766.jpgArsenal - Manchester United3829.jpg (type_champions.gif Bajnokok Ligája, elődöntő, visszavágó) - 2009. május 5., kedd, 20:30 (Élő közvetítés: TV6)

 

A Barca helyett inkább foglalkozzunk egy olyan meccsel, ami biztosan előttünk áll, ez pedig a BL-elődöntő visszavágója az Arsenal ellen. Túl sokat nem kell és nem is érdemes írni a holnapi meccsről, úgyis tudja mindenki, mi a helyzet. 1-0-s előnnyel megyünk Londonba; az biztos, hogy az Arsenal lesz a kezdeményezőbb, de nekünk is támadnunk kell, a saját játékunkat játszva(!). Ha tudnánk szerezni egy gólt, akkor azzal szinte minden eldőlne, hisz az 'ágyúsoknak' hármat kellene lőniük (bár azért vigyázzunk azzal, hogy onnan már biztos a továbbjutás; láttuk mit csinált a Liverpool azután, hogy a Cheslea 3-1-es idegenbeli győzelemmel várta őket a visszavágón, Londonban; meg különbenis, ez a BL) Ez az utolsó lépés, és ott vagyunk Rómában, hajrá! Glory, Glory Man. United!

Link to comment
Share on other sites

Ez egy elég nagy ostobaság, ahogy itt előttem is mondták, nem számít, hogy kik játszanak a csapatban, attól még a Liverpool és az Arsenal igazi angol csapatok, és ez -ahogy lacey is mondta- elsősorban a mentalitásban mutatkozik meg a legszembetűnőbben, de ugyanígy látható a csapatok játékán is. Nem tudom, hogy ezt a következtetést, hogy nem angol csapatok, hogyan vontad le, mert ha abból, hogy nem sok angol játékosuk van, akkor... Pff... Inkább nem is mondok semmit... (nem akarok senkit megsérteni)

jaj ne mond már hogy holmi franciák vagy spanyolok felérnek az Angol mentalitással .. pff

Egyetértek bn-nel. Egy angol csapatban igenis legyen min. 2 angol..

 

(nem akarok senkit megsérteni)

ha nem akarsz senkit sem megsérteni akkor ne is írj semmit .. nem is csodálkozom hogy baad_newzz nem reagál a hozzászólásaidra... Okos enged, szamár szenved

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Na hozzászólok már én is

Egyelőre minek is a barcával foglalkozni amikor még az sem biztos h MU-Barca döntő lesz ennyi...

Az tény h mindenki elmondta h miként lehet a barcát megfogni és ez fordítva is meg van ennyi fölösleges ezen vitázni majd a döntőben kiderül h ki miként tudja ezt megvalósítani

Egy döntő amúgyis más mint bármely addigi meccs is ennyi szal előre fölösleges ezzel foglakkozni

Majd szerdán 11 körül ;)

 

Angol csapatokhoz meg

Lehet h egyes angol csapatokban nem szerepelnek túl sokat a hazai játékosok de azé nagyrészt mindig szóhozjut 2-3 v akár több játékos is :) Na meg ameddig a húzóemberek meg a csapatkapitányok angolok addig nincs nagy gond

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...