Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

az a baj, hogy a csapat minden tagja ha megy neki ha nem kiköpi a lelkét is a pályán, Berbatov meg szarik bele, nem hajlandó futni, harcolni egész évben, rúgott pár gólt, és kirántott párszor minket a szarból ez tény, de ez a tizenegyes a pont volt az egész idényére

amit kimice mond az igaz, ha úgy dönt a vezetőség (Ferguson) hogy csatárt vesz, és ennyi pénzért ráadásul, akkor legalább 5-6 játékost lehetne mondani kapásból akik kétszer úgy hajtanak és játszanak is mint ő.

amúgy meg az a nagy büdös igazság, hogy heti százezer fontokat keres olyan pénzeket, amit abból állnak, hogy pl mi mezeekt veszünk meg ilyen olyan cuccokat szóval rohadtul leszarom hogy sérült, fáj a foga, rosszkedvű vagy szakított a nőjével, főleg ha csak egy tizenegyest kell normálisan elrúgni

Berbatov még fényévekre van attól hogy olyan kaliberű manchesteri legyen mint Rio, hogy csak úgy el lehessen neki egy ilyet nézni

 

ui.: amúgy meg nézzük meg az utóbbi tíz év nagy igazolásait: RvN, Alan Smith, Louis Saha, Diego Forlán, Juan Sebastian Veró, Djemba-Djemba, Hargreaves, Berbatov

közülük RvN volt az aki bevált, de az ő játékára ráment az egész csapat, és nem nyertünk semmit. NAgyon sok pénzeket költöttünk ezekre a futballistákra, és nem vitték semmire, iszonyú nagy pénzkidobás volt..

most meg: Vidic, Rooney, Ronaldo, Nani, Anderson, Possebon, Fabio, Rafael - nagyon tehetségesek, FIATALOK, és az áruk kb 200-300-szorosát már simán visszahozták

 

Saha is jó játékos volt de sokat volt sérült és el kellett adni, erre vettünk 30 millióért eg yolyan Hargreaves-t akinek már az orvosi szobába volt az öltözője Münchenben, és egy Berbatovot aki szintén 30 millióért legalább minden második meccsre össze van foltozva, hogy ide-oda kocoghasson

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mondassz vmit abel ,de sztem akkor se rossz játékos Berbatov ,de a mentalitását nem értem ,de volt ebből probléma ,megkérdezték őt is ,és azt mondta hogy ő így is harcol és küzd ,csak nem látszódik..... :huh:

Azt nem hiszem el ,hogy emberesen nem tudja elrugni azt a 11-est ,mert arra még én is képes vagyok ,hogy egy erőset belerugjak....de sztem már egy 12 éves gyerek erősebben be tudja lőni...(ez csak egy hasonlat)

Link to comment
Share on other sites

Persze, -ahogy írtam is- én is egyetértek abban, hogy egy tizenegyest nem lehet így lőni, és itt semmit nem számít az, hogy sérülésből tért vissza egy játékos. De azt senki ne mondja, hogy Berbatov nem való ebbe a csapatba, felesleges volt idehozni, nem kell nekünk, stb. Nélküle nem tartanánk itt ahol most vagyunk (most nem a kiesésre célzok :) ) Szóljon az, aki ennek az ellenkezőjét gondolja :huh:

 

szóljon az aki az ellenkezőjét gondolja?

 

érdemes elolvasni a sun-t, az eurosportot, meg az egész mai napi angol sajtót, mindenki arról cikkez, hogy a United kidobta az ablakon a pénzt, és a szurkolók hőzöngenek Berbatov ellen...

 

ergo Berbatov nem való ebbe a csapatba, felesleges volt idehozni, nem kell nekünk, stb...

Link to comment
Share on other sites

3829.jpgManchester United - Portsmouth9114.jpg (Barclays_Logo.gif Angol bajnokság, bepótolt mérkőzés a 27. fordulóból) - 2009. április 22., szerda (Élő közvetítés: Nincs, 23:00-tól egyórás összefoglaló az Eurosport2-n)

 

Szerintem lépjünk túl az FA-kupából való kiesésen és azon, hogy milyen játékos Berbatov (én továbbra is tartom azt, amit korábban mondtam róla), és figyeljünk inkább az előttünk álló meccsre. Azt már ugye korábban leírtam, hogy ezt a meccset megnyerve miért nem állíthatjuk még vissza a Liverpool előtti 4 pontos előnyünket (pontosabban ha az Arsenal megveri őket, akkor meglesz ez a különbség (és ugye van még egy meccsünk elhalasztva), bár az 'ágyúsoknál' nem játszhat Almunia, Van Persie, és Adebayor sem, és a védelem még mindig ugyanolyan "lyukas", mint az utóbbi meccseken, a sérültek miatt), de mindenképpen hoznunk kell ezt a találkozót is. A Portsmouth alulmúlja önmagát ebben a bajnokságban, hazai pályán kötelező hozni ellenük a 3 pontot; és remélem, hogy nem csak egy soványka 1-0 lesz, mint ahogy az őszi bajnokin. Az FA-kupa-búcsú után pedig joggal várhatunk egy szép sikert a csapattól. Go MU!

Link to comment
Share on other sites

Az Arsenal-ból hiányzik Adebayor és Van Persie, az elsőszámú kapus, Almunia sem állhat Wenger rendelkezésére, és a védelemben még mindig annyi a hiányzó, mint az utóbbi néhány meccsen. Szóval így, hogy az 'ágyúsok' ilyen "foghíjas" csapattal állnak ki a Liverpool ellen (ahol igaz nem lesz Gerrard), én már annak is örülnék, ha egy döntetlent össze tudnának hozni. És akkor még mindig lehetne 6 pont az előnyünk, ha minden a megfelelő módon alakulna számunkra (azaz ha megnyernénk a holnapi, bepótolt meccset és az FA-kupa elődöntőnk miatt elhalasztott bajnokinkat) Szerintem elsősorban azon fog múlni a meccs végkimenetele, hogy a 'Pool Gerrard nélkül milyen teljesítményt fog nyújtani, mert bár az Arsenal-ban még így is maradt bőven jó játékos (Fabregas, Arsavin, Walcott, stb.), de egy ilyen csapattól nem várható száz százalékos játék.

Link to comment
Share on other sites

Áhhh majdnem kikapott a 'pool ,mikor belőtte az utolsó percbe Benayoun nagyon mérges voltam.Jó lenne a 6 pont előny is ,de ahhoz hozni kell az elkövetkező meccseket.

Ma játszunk a Pompey-val ,sajnos az Eurosport 2 a Chelsea-Everton meccset közvetíti.:/

Link to comment
Share on other sites

Én nem voltam mérges amiatt, hogy ezen a fantasztikus meccsen (ha tudnék még erőteljesebb jelzőt, azt használnám :) ) az Arsenal-nak nem sikerült nyernie, és végül "csak" döntetlent játszott a 'Pool-lal. Már az egy kisebb szenzáció, hogy egy ilyen hiányos csapattal ekkora eredményt értek el (most nem a gólok számára gondolok), mi, Manchester-fanok pedig örüljünk, hogy a Liverpool csak döntetlent játszott, és így ha minden jól megy 6 pontos előnyre tehetünk szert( :rolleyes: ), ami jelen állás szerint akár mindent el is dönthet (persze van még hátra pár meccs)

 

Ma akkora Manchester - Portsmouth, aki teheti, nézze online; én majd csak az Eurosport2 egyórás összefoglalóját nézem a Chelsea - Everton után.

 

Glory, Glory Man. United!

Link to comment
Share on other sites

Manchester United 2-0 Portsmouth (Rooney 9., Carrick 82.)

 

Jólvan, megvan, most már tényleg csak azt az elmaradt meccset kell megnyernünk (a Wigan ellen, ha jól tudom), és realizálódik a 6 pontos előnyünk ;) Ferdinand újbóli kieséséért nagy kár, de Rooney továbbra is formában, ennek örülök, illetve Giggs is nagyszerűen játszott. A helyzeteink alapján lehetett volna ez egy több gólos győzelem is, de azt gondolom, így sem panaszkodhatunk (meg legalább a tippversenyben talitalálatom lett a 2-0-s Manchester-győzelemmel :) ) Nagy közelségben a bajnoki cím :happy:Glory, Glory Man. United!

Link to comment
Share on other sites

Kezd újra formába rendülni a csapat ,a Pompey-nak esélye se volt!

Giggs nagyszerűen játszott ,és Scholes is jó volt ,ha már az öregeket hozom szóba.

Ronaldo és Rooney is nagyon jó volt ,szerintem még pár gólt meg se adtak...

Remélem ez a meccs lendületet ad a csapatnak ,és szombaton bedaráljuk a Tottenham-et!

 

Link to comment
Share on other sites

Ferdinand is megsérült volna komolyabban? Eddig csak Neville és O'shea sérüléséről hallottam :blink:

Én is csak abel13 hsz.-ét olvasva értesültem Ferdinand sérüléséről. Infó órán olvastam és szóltam hozzá, akkor nem volt időm utánanézni, de most megnéztem a hivatalos oldalt, és szó sincs arról, hogy Ferdinand megsérült (tegnap egyébként valóban nem játszott); Neville és O'Shea esett ki, sajnálatos módon hetekre :mellow: De hétvégén, a Tottenham ellen már játszhat Brown, a sérülésből szintén felépült Rafael pedig már vasárnap is pályára lépett, sőt végig is játszotta az FA-kupa meccset. Szóval most úgy fest a helyzet, hogy a két-két jobbhátvéd váltotta egymást a bevethetők-sérültek listáján :) A most játékra alkalmas Brown-Rafael kettős talán jobb is, mint a Neville-O'Shea páros, mindenesetre reméljük, hogy hamar felépülnek ;)

 

Sajnos úgy néz ki, hogy Tévez szinte biztosan elhagyja a csapatot, ezt többek között a The Guardian című angol lapban és a Del Plata nevű argentin rádiónak adott interjújában is megerősítette:

Bitzos helyre van szükségem a csapatban, hogy a legjobbat hozhassam, és ha ez a United-ben nem lehetséges, úgy vélem, ez lesz az utolsó évem a klubnál.

The Guardian

 

Nem engedhetem meg magamnak, hogy ritkán játsszak, márpedig Manchesterben ez így van. Ráadásul egyre közeledik a világbajnokság, minél többet kellene addig futballoznom, de hiába lövök három-négy gólt, a következő találkozón már nem lépek pályára. Ezt nem lehet kibírni.

Del Plata

Egyébként egy újabb fiatal tehetség lehetséges szerződtetéséről szólnak a hírek: Ferguson állítólag élénken érdeklődik a Corinthians 17 éves brazil belső védője, Dodo iránt.

Link to comment
Share on other sites

akko rmeg lehet kérdezni; az angol közvetítés elején bemondták, hogy Ferdinandot a kezdőcsapatba nevezték de a bemelegítésnél könnyebben megsérült, így jobbnak látták ha kihagyja a meccset

 

amúgy meg most megnéztem a hivatalos honlapot és az a cikk van a címlapon ami így kezdődik (Ferdinand fejével) Rio Ferdinand is fit for Saturday's tea-time...

ebből ki lehet következtetni

Link to comment
Share on other sites

3829.jpgManchester United - Tottenham Hotspur9200.jpg (Barclays_Logo.gif Angol bajnokság, 34. forduló) - 2009. április 25., szombat, 18:30 (Élő közvetítés: Eurosport2)

 

Ezen kívül már csak négy forduló, és vége a Premier League idei szezonjának :unsure: Ha minden így megy tovább, lehet, hogy nem kell a végéig várnunk az ünnepléssel a tavalyi idénnyel ellentétben (a Wigan elleni bepótolt meccsen való győzelemmel 6 pontosra nőhet az előnyünk, stb.; de ezt már sokszor leírtuk), ehhez persze kell az is, hogy a Tottenham-et holnap megverjük. És akkor egy újabb nagy lépést tehetünk a bajnoki cím felé, bár én nyugodtabb csak akkor leszek, ha majd a Wigan-t legyőzzük, és utána tényleg 6 pont lesz az előnyünk (addig pedig a soron következőn kívül még legalább egy, a Middlesbrough elleni bajnoki "útban van") Go MU!

 

Ui.: abel13, nem kell egyből megsértődni; nem hibáztat senki, amiért téves információt közöltél, tisztáztuk a dolgokat, Ferdinand nem volt ott a Portsmouth ellen, de holnap már játszhat, ennyi ;)

Link to comment
Share on other sites

látom még mindig nem érted, Ferdinand sérült volt, vagyis jól mondtam csak te gondolom nem láttad a meccset, vagy még nem volt fent a cikk a United honlapon vagy nem az igazi az angolod

 

Gerrard nem játszik a Hull ellen (idegenben), és a Chelsea is a 7. West Hamhez megy, szóval ha minden jól megy, tovább növelhetjük az előnyünket, és jegelhetjük (később) a kulcsembereket a BL-re

Link to comment
Share on other sites

Rio megint lesérült, francba

Ezt írtad, amit úgy is értelmezhetünk, hogy "rendesen" lesérült, nem csak egy kisebb sérülés, ami miatt biztonsági okokból inkább pihenteti Ferguson (szerencsére csak az utóbbiról van szó) Szóval ez volt a gond; mások olyan sérülésnek érthették, ami miatt a következő meccset/meccseket ki kellene hagynia. De tisztázódtak a dolgok, Ferdinand -most már- nem sérült, játszhat a Tottenham ellen, úgyhogy a téma már nem aktuális.

 

Ui.: Egyébként láttam a meccset, és az angolom is jó :)

Link to comment
Share on other sites

Ma nyerni kéne ,és akkor nagyon közel kerülünk a bajnoki címhez.Nem lesz egyszerű ,a Tottenham nem gyenge csapat ,viszont az előző meccsen nagyon jól játszottunk ,így bizalommal várhatunk szép játékot a fiúktól!(és eredményest)

Link to comment
Share on other sites

A védelemmel úgy néz ki nem lesz gond, Ferdinand kezdeni fog (ezt már hivatalosan is megerősítették), a jobbhátvéd posztján pedig Rafael fog szerepelni. A két sérült jobbhátvéddel kapcsolatban is vannak fejlemények; Gary Neville-nek előreláthatólag nagyjából két hetet kell kihagynia, míg O'Shea sérüléséről megállapították, hogy nem komoly, lehet, hogy a hétközi, Arsenal elleni BL-meccsen már játszhat is akár.

 

Kíváncsi vagyok, hogy Berbatov kezdeni fog-e, de a hivatalos oldalon olvastam egy interjút Tévez-el, aki nagyon "fel van már pörögve", szóval lehet, hogy a bolgár ezúttal sem fog kezdeni. A Tottenham ellen szerintem simán kiállhatunk a kétcsatáros játékkal, úgyhogy Rooney alap, és majd meglátjuk, hogy ki lesz a társa adott esetben (az is lehet, hogy Giggs megint irányító-"árnyékcsatár" szerepkörben fog játszani)

 

Ui.: Nem tartozik szorosan a mai bajnokihoz (sőt, semmi köze hozzá :) ), de a hivatalos oldalon lehet nyerni egy dedikált Berbatov-mezt. Jókor időzítették, mondhatom :) Sokak lehet, hogy rituálisan elégetnék :) (Ezt az egészet csak úgy érdekesség szintjén említettem meg)

Link to comment
Share on other sites

Remélem nem kezd Berbatov ,nem érdemli meg furcsa ilyet mondani ,de tényleg most Téveznek kell lehetőséget adni ,hogy bizonyíthasson!

A védelem ezek szerint a legerősebb formában fog felállni:Rafael-Ferdinand-Vidics-Evra

A középpályán szerintem nagy változás nem lesz ,talán Anderson helyett Carrick fog kezdeni ,meg talán Park is lehetőséget kap.

Link to comment
Share on other sites

Hát nem is tudom. Jó lenne egy erős csapattal kiállni (igaz ez a Manchester így is-úgy is erős, de értitek mire gondolok), de szerdán meg BL-meccs az Arsenal ellen, szóval lehet, hogy egy-két helyen lesz változtatás az alapcsapathoz képest.

 

A "nagy öregeket", Scholes-t és Giggs-t lehet, hogy pihenteti majd Ferguson, főleg utóbbira lenne szerintem nagy szükség az 'ágyúsok' ellen, bár nem csodálkoznék, ha Giggs szerdán nem kezdene. Nem azért, mert rossz formában van vagy nem szeretném hogy ott legyen a kezdőcsapatnak, főleg nem azok után, ahogy szerdán a Portsmouth ellen játszott; nálam ő volt a meccs legjobbja ;) A középpályán van bőven variálási lehetőség, akár bekerülhet Anderson is, a Porto elleni produkciója után már én sem aggodalmaskodok, ha egy meccsen esetleg nem Scholes, hanem ő kezd; a másik belső középpályás helyén szerintem mindenképpen Carrick-nek kellene kezdenie, kell az ő stabilitása és szűrése/védekezése, a másik szélre (mert ugye az "egyik" az Ronaldo-é) pedig bekerülhet akár Nani is.

 

Berbatov és Tévez között én nem tudok dönteni, mivel előbbivel tudjuk mostanság mi a helyzet, utóbbinál pedig van, hogy úgy játszik, hogy javarészt az ő teljesítményének köszönhetően nyerünk meg egy meccset, és van, hogy csak futkozik a pályán mint egy mérgezett egér, és semmit nem ér :huh: Úgyhogy majd meglátjuk, ahogy már írtam, az is lehet, hogy egycsatáros játékkal fogunk kiállni.

 

A Tottenham-nél minden támadó (Keane, Bent, Defoe, Pavljucsenko) bevethető, úgyhogy a védelemben mindenképpen az alap négyessel kellene kezdeni.

Link to comment
Share on other sites

"A The Sun hírei szerint pénteken találkozott a Kaká ügyeit intéző menedzser és a Manchester képviselői, hogy egyeztessenek egy szenzációs nyári átigazolásról. A lap idéz egy Kakához közeli hírforrást, mely szerint egy pozitív hangvételű beszélgetés zajlott a felek között, konkrétumok nélkül. A lap szerint Kaká megszerzésére csak abban az esetben lenne pénze a Manchesternek, ha Ronaldót eladja a klub."

SamsungSport.hu

Nem igazán hiszek ennek a hírnek ,szerintem csak egy pletyka ,de ha igaz lenne remélem nem jön Kaka.

Link to comment
Share on other sites

Én sem hiszek az ilyeneknek, csak azért találnak ki ilyesmi hülyeségeket (mert mondjuk ki, ez bizony egyértelműen az), hogy magukra vonják a figyelmet <_< Én is épp most olvastam egy cikket ezzel kapcsolatban (Nemzeti Sport Online). Szóval a lényeg, hogy ennek semmi valóságtartalma nincs, honnan jött volna az, hogy Kaká felvette a kapcsolatot a Manchesterrel?? :huh:<_< Pff... Holnap már senki nem fog erről beszélni.

 

(Ne jöjjön Kaká a Manchester-be, maradjon csak a másik kedvencemnél, a Milan-nál :) Nekünk úgysem rá, hanem szerintem neves csatárra lesz szükségünk nyáron, ha Tévez marad, -talán- akkor is, ha távozik, akkor pedig főleg)

Link to comment
Share on other sites

lacey nagyon zsír az avatarod

 

Kakát én is olvastam (eurosport), és sztem is csak kamu, de nyilván arról van szó, hogy HA elmegy Ronaldo akkor annak az árából venni kell egy középpályást.

Nem kell nagy koponyának lenni, hogy Ronaldo távozásával a Unitednek három leehtősége van: MEssi, Ribery és Kaká

(persze még nagyon korai erről beszélni és nem is ez a fontos most, de Kaká az egyetlen olyan nem manchesteri futballista akit nagyon kedvelek és sztem a viselkedése pályán é sazon kívűl is tiszteletreméltó, szóval nagyon nem bánnám ha jönne:])

én is néztem ezt a Berbatovos dedikált mezt, sztem csak helyre akarják kicsit hozni a renoméját vag ynem is tudom, mindenesetre tényleg érdekes...

a Tottenhamre minden igaz amit elmondtatok, Scholesot pihentetném, és helyette Carrick, Giggs helyett meg Nani; de ami most még nagyon lényeges az a WHU - CHE, és a HULL-'POOL

Link to comment
Share on other sites

Hát nagyon nem erre számítottunk, 2-0-s Tottenham-vezetés (Bent, Modric) a félidőben :mellow: Nem volt benne a meccsben, hogy hátrányba kerülünk, erre két percen belül két gólt kaptunk. A második találat után lényegesen jobban hajtott a csapat (bár nagy gond addig sem volt a játékkal), jó lett volna még a szünet előtt vezetést szerezni, de sajnos nem jött össze. Mindenesetre a második félidőben biztosan fel fog pörögni a csapat, de nagyon nehéz lesz egyenlíteni, a győzelemre pedig én már semmi esélyt nem látok :( De kell legalább az az 1 szemernyi pont, hogy megtartsuk a vezetést (a Liverpool 3-1-re legyőzte a Hull City-t), és utána a bepótolt meccset megnyerve beállítsuk a 4 pontos előnyt. Go MU!

 

Szerk. 1: Jólvan, tizenegyesből megvan a szépítés (természetesen C. Ronaldo), még hátravan fél óra, azalatt ki lehet egyenlíteni! ;)

 

Szerk. 2: Igeeen! Két perc alatt megfordítottuk! Hihetetleeen! :happy: Rooney és Ronaldo a gólszerzők. Méghogy a győzelem már nem lehet meg. Ez nagyobb mint az Aston Villa elleni fordítás! Csak tartsuk is meg az előnyt! MU Powa!

 

Szerk. 3: Hát ilyen egyszerűen nincs! Rooney megint betalált, már 4-2 nekünk! B)

 

Végeredmény: Manchester United 5-2 Tottenham Hotspur (C. Ronaldo 57.-tizenegyesből, 68., Rooney 67., 71., Berbatov 79., illetve Bent 29., Modric 32.)

Így a végén nem fűznék hozzá semmit, aki látta, az tudja mi és hogy volt. Amit a második félidőben produkáltunk, az a szezon legnagyobb manchesteri "csodája" volt. És ezért fogjuk MI megnyerni a bajnokságot, mert mi ilyet is tudunk! GLORY, GLORY MAN. UNITED!

Módosította vassadi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...