Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

Az én véleményem az h ha menni akar akkor mennyen nincs rosszabb mintha 1 labdarúgó nem érzi jól magát 1 csapatban

 

Ronaldo jól érzi magát Manchesterben, ezt már nyáron is kijelentette, ettől még igaz, hogy a Real-ba akar igazolni. Ha őszintén belegondolunk, a távozása nem jelentene akkora érvágást a csapatnak, mint azt elsőre gondolnánk. Maximum fejben, és a játékosokkal is ez a helyzet (elveszítjük a csapat legjobbját, ...); de a csapat játéka nem lenne sokkal rosszabb, sőt, talán semmit nem romlana, mert ha megnézzük, Ronaldo korántsincs abban a formában, mint mondjuk tavaly ilyenkor, egyáltalán nincs meg benne az a lendület, nem olyan óriási a játéka, mint mondjuk mostanában Messinek, akitől szinte lehetetlen elvenni a labdát. Ezzel szemben Ronaldo: a legtöbb meccsen ugyanolyan játékot produkál, mint mondjuk a túloldali szélső, bárki is legyen az éppen (Park, Giggs, Nani, ...) Én is csak most látom igazán, hogy nem jelentene olyan óriási gondot az ő távozása, persze természetesen én is annak örülnék a legjobban, ha maradna. Bár amilyen játékosokkal 95 millió euróból ki lehetne egészíteni ezt a csapatot...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

még a 2000es évek elején minden meccs előtt izgultam hogy mi lesz, a kupákat is úgy nyertük hogy egy döntő után csak sóhajtoztam kb

most meg meccs előtt 5 perccel leülök kinyitok egy sört dumálok apámmal majd megnézem ahogy a United pl 3-0ra veri a Chelseat

ez a "váltás" nagyrészt annak köszönhető hogy a Verón, Beckham, Nistelrooy típusú futballisták (nem negatívum) elmentek, és Fergie olyanokat igazolt mint Ferdinand, Vidic, Carrick, Ronaldo, Rooney és melléjük megmaradtak a nagy öregek akiktől lehet tanulni és akik seggbe rúgják a fiatalokat amikor kell

(nekem) nem érne meg 100 millát az hogy megkockáztassuk a 'visszaesést'

 

mindenjót!

Link to comment
Share on other sites

Pár perc múlva kezdődik a meccs! Hajrá fiúk!

A Ronaldo-ügyhöz annyit fűznék, hogy hagy menjen! Ha elakarja rontani a karrierjét.. tegye nyugodtan! Persze azért osztom a véleményetek, hogy az lenne a legjobb ha maradna. De én úgy érzem, hogy ez most komolyabb mint nyáron.

Link to comment
Share on other sites

Derby County 1-4 Manchester United (Addison 56., illetve Nani 29., Gibson 44., C. Ronaldo 48., Welbeck 81.)

 

Ahogy az várható volt, a csapat simán hozta a meccset még úgy is, hogy sem Berbatov, sem pedig Tévez nem játszott. Evra visszatért, Ronaldo jobban játszott, mint az elmúlt meccsek nagy részén, ezt a gólja is bizonyítja, és a fiatalok (Gibson, Welbeck) is gólokkal bizonyítottak.

 

Most pedig előre, szerdán jön az elmaradt meccs a Fulham ellen (Élő közvetítés: Eurosport2, 21:00), ami után remélhetőleg már 5 pont lesz az előnyünk a Liverpool-lal szemben!

Link to comment
Share on other sites

FA Kupa 5.forduló

542.gifx543.gif

Derby County X Manchester United

Pride Park Stadium

1-4


0-1: Nani
http://www.videoplayer.hu/videos/play/316589



0-2: Gibson

http://www.videoplayer.hu/videos/play/316599



0-3: C. Ronaldo

http://www.videoplayer.hu/videos/play/316633



1-3: Addison

http://www.videoplayer.hu/videos/play/316656



1-4: Welbeck

http://www.videoplayer.hu/videos/play/316672

Link to comment
Share on other sites

Kár, hogy hétközben ilyen későn van a meccs..

 

Későn?? 9 óra, éppen optimális idő.ó Addigra befejezem a gépezést, olyankor a többiek már elmennek aludni, úgyhogy az LCD tv-n tudom nézni a meccset. B) Meg legalább megvan a szerda esti tv-program, mást nem nagyon lehetne nézni (mondjuk ott a Doktor House, mindegy)

 

Jó hír, hogy a meccsen már a kispadon lesz Rooney, aki Ferguson szerint mindenképpen be fog állni. Úgy legyen! Go MU!

Link to comment
Share on other sites

Kíváncsian várom rooney visszatérését!

 

Én is, bár szerintem még nem fog úgy játszani, mint ahogy a sérülése előtt. Azért Rooney-t ismerjük, biztos vagyok benne, hogy a Ligakupa-döntőben már közel olyan formában fog játszani. ;)

Link to comment
Share on other sites

Cristiano Ronaldo átigazolt a Real Madrid-hoz.

Tudom és engem meg leigazoltak ,hogy majd pótoljam! :P

Egyébként viccet félretéve én nem hallottam róla ,sztem ez egy nagy kacsa.

A meccs jól alakul vezetünk 2-0-ra ,nagyon jól játszik a csapat ,és úgy látszik ,hogy Ronaldo is futballozik mert nagyon jól játszik!

Link to comment
Share on other sites

Manchester United 3-0 Fulham (Scholes 12., Berbatov 30., Rooney 63.)

 

Végre, amire már hetek óta várunk: nincs elmaradt meccs, 5 pont az előnyünk a Liverpool-al szemben!

 

Könnyed győzelem volt, a Fulhamnak nem volt semmi esélye. Van der Sar a Blackburn elleni meccsen megdöntheti az európai rekordot (világszinten már a 6.!), Berbatov remekül játszott, Rooney pedig... aki pár perccel a visszatérése után gólt szerez, amiatt nem kell aggódnunk, hogy nincs formában. A látottak alapján egyelőre csak annyit mondhatunk: "szegény" Inter! :P:D

 

Cristiano Ronaldo átigazolt a Real Madrid-hoz.

Ui.: Nem tudom te honnan vetted ezt, biztos csak azt hitted ez egy jó kis poén hogy ezt ide beírod (a hsz.-eid alapján elég kezdő vagy (még Power User rangra se jutottál el <_< ), azok szoktak ilyen dedós dolgokat csinálni) Mindenesetre ebből egy szó nem igaz.

Link to comment
Share on other sites

Ja, amióta megint előjött ez a "Ronaldo a Real-ba igazol-e vagy sem?" ügy (valamikor a januári átigazolási időszak vége felé, vagy még azután), azóta ezt a 95 millió eurós vételárat emlegetik, meg azt, hogy minden azon fog múlni, hogy a Real új elnökének is kell-e majd.

 

Robinho11, te mint Real-szurkoló, örülnél annak ha C. Ronaldo oda igazolna? (Csak mert a Manchester-fanok szinte mind azt mondják, hogy maradjon, de a Real-szurkolók véleményét nem igen lehet hallani - most nem csak a Pirateclub fórumait beleértve)

Link to comment
Share on other sites

"További egy évvel meghosszabbította szezon végén lejáró szerződését Gary Neville, az angol bajnokságban címvédő Manchester United veterán labdarúgója. A 34 éves jobbhátvéd 1992-ben debütált a nagycsapatban, azóta 565 mérkőzésen lépett pályára."

Link to comment
Share on other sites

Manchester United - Blackburn Rovers (Premier League, 26. forduló) - 2009. február 21., szombat (Élő közvetítés: Eurosport2)

 

Rooney várhatóan kezdőként lép pályára a meccsen, főleg azok után, hogy a Fulham elleni meccsen a sérüléséből visszatérve néhány perc alatt gólt szerzett. A Chelsea ebben a fordulóban az Aston Villával játszik (ma fél 2-kor), a birminghami csapat stadionjában, ahol már nem is emlékszem pontosan hány éve nem tudott nyerni; szóval nagy rá az esély, hogy ismét pontokat veszít, meg hát amúgyis, az Aston Villa tudjuk mit művel mostanában (harmadik hely a bajnokságban, ...) A Liverpool a Manchester City-vel meccsel, ott is lehet még bármi. A közvetlen riválisok tehát nem néznek könnyű meccsek elé, mégtovább nőhet az előnyünk a fordulót követően. B)

Link to comment
Share on other sites

Jaja ,ez nagyon jó forduló lehet a számunkra ,Ronaldo remélem megint olyan jól játszik mint a Fulham meccsen ,Rooney-Berbatov páros remélem játszani fog ,mert most mindkettőjüknek nagyon jól megy a játék!

GLORY GLORY MANCHESTER UNITED!

Link to comment
Share on other sites

Rooney-Berbatov páros remélem játszani fog ,mert most mindkettőjüknek nagyon jól megy a játék!

 

Szinte biztos, hogy ők kezdenek, a jó formájukról pedig mindent elmond (bár azért mégsem, mert pl. Berbatov az előkészítésekben is jeleskedik, meg azért a gólok mellett nem is akárhogy játszanak) hogy Ronaldo mögött ők ketten a Manchester házi góllövőlistájának második helyezettjei 7-7 góllal.

 

Az Aston Villa jó formája miatt az ő győzelmére tippeltem hehe :D

 

Szerintem jól döntöttél. Hiddink ide vagy oda, ő is megmondta, hogy ez a Chelsea fizikailag sincs olyan állapotban, hogy képes lenne megnyerni a bajnokágot. Azért szerintem egy döntetlen reálisabb, de ki tudja...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...