Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

3-0!!!!!! Barbatov pörkölte ki a pókokat Chech kapujából Ronaldo szabadrúgását követően!

Azt hiszem mióta én Manchester drukker vagyok, ez a legjobb meccsük amit látok. Felszabadultan játszunk, uraljuk a pályát, elégedett vagyok.. B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ez az ! Megvan a meccs simán uraltuk az egészet, nagyon szépen játszottak a fiúk. A 2. gól előtt is... Gyönyörű volt.

Már csak egy pont a hátrányunk a cselzivel szemben úgy, hogy két meccsel kevesebbet játszottunk. :D

Így tovább fiúk !!! Glory Man. United !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ilyen meccset öcsém...én a szezon eleji rossz kezdés után már montam...idén semmi nem lesz ebből...lám a cselszit ilyen simán bedaráltuk...gyááá ha az arsenal meg liverpool ellen is hasonló játékot mutatunk fel...dejómeccsvolt ^^

Link to comment
Share on other sites

Hát ez K.O volt! :D Így kiütni a Chelsea csapatát, ráadásul nem láttam semmit a nagy Anelka-Drogba párosból.. :P

Délután majd felrakom a gólokat is.

 

Ui: Szerdán Manchester-Wigan! KlubVB miatt elmaradt mérkőzés! Ha megnyerjük mindkét elmaradt meccsünket vezetjük a tabellát. :happy:

Link to comment
Share on other sites

láttátok mit nyilatkozott már megint a majom Benitez? ahelyett, hogy a börtöntöltelék fiait szedné össze, hogy ne kapjanak ki huszadrangú csapatok ellen, most egyenesen azzal vádolta meg a MU-t, hogy David Gill befolyással van az FA-re. remélem jól megbüntetik az ilyen kijelentései miatt..

Link to comment
Share on other sites

PL.jpeg

21.forduló


543.gifVS.gif544.gif


Manchester United VS Chelsea



3-0


Vidic: 1-0
http://www.indavideo.hu/video/Manchester_United_-_Chelsea_1-0



Rooney: 2-0

http://www.indavideo.hu/video/Manchester_United_-_Chelsea_2-0



Berbatov: 3-0

http://www.indavideo.hu/video/Manchester_United_-_Chelsea_3-0


A kommentátor lengyel, de akit zavar,tekerje le a hangerőt. :P

Link to comment
Share on other sites

Tegnap a meccs közben és után sajnos már nem tudtam feljönni, de azt hiszem, most már nem is tombolom ki magam itt :) ... Még mindig elég nehezen fogom fel, hogy így, ilyen játékkal vertük meg a Chelsea-t, 3-0-ra... Fantasztikus! Mourinho -aki a helyszínen nézte végig a meccset- láthatta, hogy mi vár februárban az Interkéjére a BL-nyolcaddöntőben...

 

Ami azonban a legfontosabb, hogy ha a két elmaradt meccsünket is megnyerjük, listavezetők vagyunk! A következő ellenfeleink a bajnokságban aránylag könnyűnek mondhatók: először a Bolton, majd a West Brom idegenben, majd utána az Everton, ami egy kicsit keményebb dió lesz, ősszel döntetlent játszottunk velük, bár most az Old Traffordon lesz a meccs.

 

Glory, Glory Manchester United!

Link to comment
Share on other sites

Kösz asbi, valóban először a Wigan-nel játszunk. Nemzeti Sporton néztem a meccsnaptárat, ott nem írták külön ezt a meccset, mert ez az egyik elmaradt bajnoki, amit most fogunk bepótolni.

 

2009. január 14., szerda: Manchester United - Wigan Athletic (Élő közvetítés: Eurosport2, 21:00)

Link to comment
Share on other sites

láttátok mit nyilatkozott már megint a majom Benitez? ahelyett, hogy a börtöntöltelék fiait szedné össze, hogy ne kapjanak ki huszadrangú csapatok ellen, most egyenesen azzal vádolta meg a MU-t, hogy David Gill befolyással van az FA-re. remélem jól megbüntetik az ilyen kijelentései miatt..

Üdv

A Liverpoolon ment el a totó és vele 350ezer forint :angry:

úgy h ennyit erről

Link to comment
Share on other sites

merchanies hsz.-ében olvastam az idézetet, ami asbi-tól származik, és azt kell mondjam, ha az FA a múltkori ügy miatt "elővette" Fergusont, akkor Benítez ilyesfajta kijelentései (David Gill befolyással van az FA-re, stb.) után is eljárást kellene indítaniuk.

 

Evra, aki a Chelsea elleni bajnokin sérült meg, kb. 3-4 hétig nem játszhat. :(

Link to comment
Share on other sites

na a real meginnt bejelentkezett ronnie-ért-.- haverom azt mondta 105 millió FONT-ot ajánlottak...durván 32 milliárd forint. Most pedig ő is nagyon top-on van. evrát meg nagyon sajnálom mert bámulatosat nyújtott a cselszi ellen

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

én is hallottam, de ha jóltudom "csak" 85 milliót adnának, plusz 20 milliót összeszednének bónusznak ha nem lenne elég...de akkoris... minek kell egyfolytában telebeszélni a fejét? :huh: hogy az legyen vele mint Van der Vaartal? :huh:

ns mindegy, egyébként Mourinho megint elkezdte a psychológiai hadviselést :lol:

 

Jose Mourinhót nem hozta lázba a vasárnapi, 3-0-s Manchester United-győzelemmel végződött Chelsea elleni szuperrangadó a Premier League-ben. Az Internazionale portugál vezetőedzője a helyszínen nézte végig a találkozót, majd lekicsinylően nyilatkozott róla.

 

Mourinho csapata a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a manchesteriekkel csap össze, ezért látogatott el a portugál a rangadóra.

 

– Megérdemelten nyertek a manchesteriek, ez nem kérdéses, de nem volt egy kimagaslóan jó mérkőzés – értékelt a szakember. – Az eredmény figyelemreméltó, de nem állítanám, hogy nagy hatással lett volna rám a meccs.

 

Arra a kérdésre, hogy találkozott-e Sir Alex Fergusonnal, a manchesteriek szakvezetőjével, Mourinho tréfásan válaszolt.

 

– Fél óráig beszélgettünk, én elmondtam neki a taktikánkat, amellyel a BL-ben pályára lépünk ellenük, ő pedig elárulta nekem, milyen felfogásban játszik majd a csapata, ha velünk találkozik.

 

...

én is végiguntam pár inter mérkőzést ennyi erővel... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...