Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"50 év Európai kupaporondon"

 

A Tegnapi nap folyamán gálamecset rendeztek az Old Trafford-on.

 

Manchester United-Europa XI 4-3 (4-1)

 

Gólvágók:Rooney (6., 43.), Brown (10.), C. Ronaldo (35.) ill. Malouda (22.), Diouf (52., 88. -11esből)

 

Ennyi,kit kell még megverni?????Miénk lesz a BL serleg,hajrá,hajrá!!!!!!!! :P:P:lol:;):)

 

 

Link to comment
Share on other sites

hát ezzel a győzelemmel nem bízakodhat a MU, mivel ők egy összeszokott csapat! így elég könnyű volt , meg amúgy se akart az E-válogatott nyerni!(egyik fél se akart sérülteket, meg azért az elég égő lett volna, ha otthon kikapnak az ördögök!

 

De bizakodni, bizakodhatsz!

sztem a valenci fogja megnyerni a bl-t!

méghozzá a mu ellen fogja megnyerni! :D(tipp)

 

Én még abban se vok bizti, h nyeri az angol kupát a MU!

6 pont van köztük, ha nyer ellenük a Chealse, akkor már csak 3, és az semmi!

 

jó szurkolást!:D

Link to comment
Share on other sites

hát ezzel a győzelemmel nem bízakodhat a MU, mivel ők egy összeszokott csapat! így elég könnyű volt , meg amúgy se akart az E-válogatott nyerni!(egyik fél se akart sérülteket, meg azért az elég égő lett volna, ha otthon kikapnak az ördögök!

 

De bizakodni, bizakodhatsz!

sztem a valenci fogja megnyerni a bl-t!

méghozzá a mu ellen fogja megnyerni! :D(tipp)

 

Én még abban se vok bizti, h nyeri az angol kupát a MU!

6 pont van köztük, ha nyer ellenük a Chealse, akkor már csak 3, és az semmi!

 

jó szurkolást!:D

Chealse, és 6 pont előny az angol kupában... :D tájékozott vagy :D

Link to comment
Share on other sites

MANCHASTER UNITED-BOLTON WANDERERS ELŐZETESBEN

Legyen kedved egy fogadáshoz a játékon? MUTV Mark Pearsonje meg tud hegyezni téged a helyes irányban...

 

Remélem, hogy még mindig a Cheltenham Festival után bevittél néhány fontot a zsebedbe. Legkisebb Fred Done-nál és a tiéd igazán neked feldöntött néhány nyertest. Most visszajövünk a labdarúgásba és Fred egyetért velem, ez egy fontos hétvége...

 

Ez egy hatalmas három napot melyik mehet egy hosszú út meghatározó hogyan sok térnek szüksége lesz, hogy csináljanak az Old Trafford trófeakabinetben, mondja Fred, a klub hivatalnokának a főnöke, aki partnerekkel fogad Betfredben.

 

United előnyével a tetőnél lent hat pontra nem tudunk megengedni semmilyen bakikat egy Stamford Bridge-be tett kirándulással nyugodtan hogy gyerünk. Nekünk legutóbbi években van egy jó rekordunk Bolton ellen, bár, és hét egyenes hazai győzelemnek a hátán, amit gondolok egy másik Redsnek, a győzelem valószínű 2/7 esélyénél.

 

Remélem, hogy Frednek igaza van de ez szombaton kemény lesz különösen néhány sérüléssel a felfüggesztés Paul Scholesba és a tényre ez az évszak legnagyobb játékai közül az egyik, mivel Bolton. Támogatja a Redset hogy élesítse meg azt, 2-1 7/1 esélyénél.

 

Ami az első gólrúgót illet St Patrick Dayén menni akarhatsz az írek szerencséjéért. A hősünk Anfieldnél, John O'Shea, 16/1-nél tűnik jó fogadásnak a 200. karrierkezdése alkalmán.

 

A kiemelkedő fogadás nekem, bár, van Cristiano Ronaldo bármikor számolni 11/8 esélyénél. A 16 ligacélja ebben az évszakban 11-et szereztek itt Old Traffordnél.

 

Legjobb szerencse a Redsnek, és annak, hogy ti mind online fogadtok manutd.com/bet.

 

 

 

írta a manutd.com

 

Link to comment
Share on other sites

hát szerintem "idős"játékosra nincs szükségünk!!!!

 

Adrianora meg pláne,az olasz liga után neki túl nagy falat lenne a Premiership!!!! :P

 

De most komolyan,FIGO???????????

 

Na nem már,Riquelme még elmegy bár őszintén szólva nem hiszen,hogy vissza fog jönni europába!!!!

 

Csatárra szükség lenne az biztos remélem nyáron sikerül megszerezni Fernando Torrest!!!!

 

És ha minden igaz jön még Haergraves is!!!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hát sztem csatár kell!Saha,Rooney,Smith és Solskjaer kevés ha ebből 3-an sérültek!Jó Ronaldo is rúgja a gólokat de akkoris!Sztem Fernando Torres,David Villa vagy pedig Carlos Tevez!Most ment a West Ham United meccs nagyot küzdött és gólt is rúgott!Jól jönne na meg Haergraves!

Link to comment
Share on other sites

Hát eggyet értek h csatárt kell szerezni mert Saha,Rooney,Smith és Solskjaer kevés.....

 

Szerintem egy jó magas a levegőben is jó és a földön is....

 

Jan Koller kizárva......

 

peter Crouch?

 

Lehet h a liverpoolba van de jó játékos....

Link to comment
Share on other sites

Ugyan már!!!

 

Annyi jó csatár van a "piacon" szerintem egy gyors,fiatal tehetséget kéne kiszemelni aki

 

könnyen fel tudná venni a Premier league ritmusát!!!!

 

PL:Spanyol\Argentin\Brazil játékost!!!!

 

Bár Fergusson-tól azért ritka látni olyat,hogy valami nagy sztárt igazoljon!!!!!

 

Volt egy,két kivétel!!!!

 

Bár én azért bizakodom,Fernando Torres\Carlos Tevez\Robinho\David Villa közülük jó lenne látni valakit

 

a következő idényben!!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...