Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Unalmas meccs volt, pedig most kellett volna közelíteni a Chelsea- Liverpool pároshoz :(

Mindig ilyenkor szúrjuk el, példa erre az Aston Villa elleni meccs is. Akkor is ilyenek voltak az eredmények.. Ha mind a kettőt megnyertük volna, + 6 pont. Annyit mondok, jól jönne..

Link to comment
Share on other sites

más meccset nem is játszunk:D

fellebbezett nagyon helyesen a ManU igazgatósága Evra eltiltásával kapcsolatban (O'Shea játékát látva nem is csodálom h foggal-körömmel védik)

 

ééés a The Sun fotósainak és riportereinek hála megtudhattuk hogy a komplett csapat full részeg volt mikor Japánba utaztak

Link to comment
Share on other sites

szerintem jogosan...

Chelsea FC (ENG) v Juventus (ITA)

Villarreal CF (ESP) v Panathinaikos FC (GRE)

Sporting Clube de Portugal (POR) v FC Bayern München (GER)

Club Atlético de Madrid (ESP) v FC Porto (POR)

Olympique Lyonnais (FRA) v FC Barcelona (ESP)

Real Madrid CF (ESP) v Liverpool FC (ENG)

Arsenal FC (ENG) v AS Roma (ITA)

FC Internazionale Milano (ITA) v Manchester United FC (ENG)

 

itt a te3ljes lista, szerintem is verhető az inter, és a madrid mellett az egyik legnehezebb ellenfél volt, de én örülök neki h ilyen nehezet kaptunk

egy címvédőnek minidg nagyon nehéz a következő szezonban a sorsolása, nekünk is ilyen, de szerintem elég hosszú a pad ahhoz, hogy ne legyen olyan nagy baj ebből

 

azért mondjuk rohadt dühös vagyok, hogyha megnézitek minden angol csapat a legnehezebbet kapta, ez egy olyan rohadt nagy bunda ahogy van, nem szeretem a riválisokat, de most nekik fogok szurkolni mert elegem van a korrupt szemét maffiozó Blatter bandájából>(

Link to comment
Share on other sites

az olasz bundabotránynál ugyanez volt tavalyelőtt

ott pl úgy csinálták, h az összesorsolandó gömbök fel voltak melegítve

 

nézd meg az utóbbi két évben hány angol csapat volt a legjobb nég yközött: mindkétszer 3

túl erős az angol labdarúgás, és természetes hogy Blatterék nem akarják, hogy harmadszorra is legyen sorozatba egy Chelsea-Liverpool elődöntő

nem lepődnék meg ha a legjobb nyolc között ha továbbjut mondjuk három angol csapat, akkor kettő egymást kapja

 

persze ez csak egy magánvélemény

Link to comment
Share on other sites

Én nagyon örülök, hogy a Manchester az Intert kapta. Előzetesen abban reménykedtem, hogy a Real lesz majd az ellenfél, de az Internek is örülök. Ismét Ferguson vs. Mourinho...

 

A többi párosítás is nagyon ott van, most nem kerülték el egymást annyira a legjobbak, mint tavaly. Liverpool - Real Madrid, Chelsea - Juventus, Arsenal - AS Roma, ... Mind nagy meccsek lesznek.

 

Még a KlubVB-ről: az 5-3 szép volt, a döntőt már kötelező megnyerni, egy ilyen csapat nem okozhat gondot. ;)

Link to comment
Share on other sites

A KlubVB döntőjét egyik magyar érdekeltségű sportcsatorna (Sport 1 és 2, Sportklub, Eurosport és Eurosport 2) sem közvetíti, de online szerintem meg tudjuk nézni. Ha valaki tud olyan helyet, ahol meg lehet nézni a döntőt, az mindenképpen ossza meg velünk az oldal linkjét!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Én azt is tudom, hogy mi lesz a harmadik: a Ligakupa. ;) Ilyen ellenfelekkel szemben (Tottenham, Burnley, Derby County) mondhatni kötelező megnyerni a sorozatot.

 

Aztán még ugye esélyesek vagyunk a bajnokságban, a BL-ben, és ott lesz majd még az FA Kupa is. Elég sok sorozatban szerezhetjük meg az elsőséget idén... (Kár azért az Európai Szuperkupáért)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem egyáltalán nem gond, én már megszoktam, hogy folyamatosan számolom, hogy mennyire leszünk majd a Chelsea-től és a Liverpool-tól azután hogy lejátszottuk az elmaradt meccseket :D Fulham elleni még a bajnokság elején volt, azóta kell számolgatni :) Szegény mi, szegény Manchesteresek :(:D

Link to comment
Share on other sites

:lol: Hát ez nagy.. jelenleg az Aston Villa is megelőz minket. Igaz ők 18 meccset játszottak, mi meg 16-ot, de akkor is. Ma Arsenal - Liverpool: a legjobb az lenne, ha döntetlennel zárulna a meccs, mert akkor a 'Pool nem húzna el annyira és az Arenal se előzne meg semmilyen módón.. A Klub VB-ről még annyit, elsöprő győzelmet várok, persze az se lenne baj ha csak pár gól lenne a különbség.. :P
Link to comment
Share on other sites

Igeeen! Megvan! Szép kis karácsonyi ajándék így előzetesen :)

 

Szerintem egyébként simán belefért, hogy a döntőt csak egy góllal nyertük meg (na és megint ki rúgta a gólt?...), hiszen a Libertadores-kupa győztesével játszottunk, még akkor is, ha csak valami ismeretlen ecuadori senkik. Engem most inkább az aggaszt, hogy mivel Vidicset kiállították, lehet, hogy nem szerepelhet majd az Inter elleni BL-meccseken, egyiken se. :( Egyébként nem tudom hogy jön az, hogy egy Fifa által rendezett tornán való kiállítást követően egy UEFA által rendezett kupasorozatban kell eltiltást letölteni. <_<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...