Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vassadi, nézz MU honlapőot hivatalosan is elfogadták, a 80 millió fontos ajánlatot

 

Hát, most erre mit lehetne mondanit? Semmit, mindent elért Ronaldo a Manchesterrel, és egyéniben is,. mindenkit megvertük, egyértelműen jobbak voltunk mindenkinél, Ronaldo pedig lassan két éve a világ legjobb játékosa, de most el akar menni, és ezt ényleg nagyon sok pénz amit adnának érte... Nagyszerű 6 éve volt neki is meg a Unitednak is, sok sikert az életben kevés sikert a madridban!:)

 

valószínűleg Nanit is elengedjük, így mindenképpen egy új csapatot kell felépíteni, az a baj a Madrid féle egekbe szökő áraikkal, hogy minden csapat túlértékeli a játékosát, így egy olyan játékost akit jövőre mondjuk 20 millió fontért kapnánk meg most rá kell költsünk 30-35-öt is (Benzema). Riberyt meg nem tudom hogy elengednék-e, szerintem nem, az ő helyére lenne Antonio Valencia, remélem Ferguson tudja mit csinál

Link to comment
Share on other sites

Elnézést kérek, most olvastam el a hivatalos közleményt, stb., és hát akkor valóban úgy tűnik, hogy Ronaldo távozni fog :( Én még azért várok ezzel, de most minden eddiginél közelebb került a Real-hoz.

 

Nani kijelentette, hogy a kevés játéklehetőség ellenére is maradni szeretne, és szerintem a vezetőség ill. Ferguson sem akar tőle megválni. Valencia viszont remélem nem jön, minőségi játékossal kell pótolni Ronaldo-t az esetleges távozása esetén: csak Ribéry jöhet szóba.

 

Drasztikus átépítésre azért szerintem nem lesz szükség.

Link to comment
Share on other sites

Quaresma?? :o Alapból nem tartom rossz játékosnak, de ha láttad, mit művelt idén az Interben és a Chelsea-ben, akkor nem igen kívánnád őt ebbe a csapatba. Isten óvjon tőle :) (Persze ha kölcsönbe, díjmentesen kapnánk, akkor talán megérne egy próbát - persze még úgy is szükség lenne Ribéry-re)

Link to comment
Share on other sites

Quaresma?? :o Alapból nem tartom rossz játékosnak, de ha láttad, mit művelt idén az Interben és a Chelsea-ben, akkor nem igen kívánnád őt ebbe a csapatba. Isten óvjon tőle :) (Persze ha kölcsönbe, díjmentesen kapnánk, akkor talán megérne egy próbát - persze még úgy is szükség lenne Ribéry-re)

hát chelseabe elég egyértelmű hogy nem illik, interbe meg gyakorlatilag nem találta magát.előfordul az ilyen.azért egy próbát megér, és olcsón kaphatnánk

Link to comment
Share on other sites

:DDD ez jó volt

 

Ronaldot úgysem fogja senki sem jól helyettesíteni, mert nem lehet. Valencia hasonlóan játszik mint ő, csak nem képes gólokat szerezni, ezért kéne egy nagyon jó befejező csatár előre; könyörögjünk Benzamaért, és Fergusonért, hogy mgé véletlenül se a régi nagy kedvence Ibrahimovic jusson az eszébe!

Olvasgattam hogy miket írnak a bloggerek és az újságírók és mindenkinek egyöntetűen az a véleménye, hogy a MU azonnal lépni fog pár nagyjátékos felé, és nagyon hamar el fogja költeni a 80 milla egészét vagy nagy részét

Link to comment
Share on other sites

vassadi tudod mit vettem észre. amelyik csapatnak te szurkolsz elmegy egy jó játékos(milan káka, mu roni) nem akarsz a bayernnek is szurkolni hátha ribéry eligazolna a mu-hoz

Ezt elsőre nem igazán értettem, de ha poénnak szántad akkor oké :)

 

Amúgy szerintem Ribéry biztosan távozni fog a nyáron, csak hát a Real és a Barca is érdeklődik iránta, és korántsem biztos, hogy hozzánk fog jönni. Meg hát Ferguson se nagyon mondott eddig olyat, hogy pályázik a franciára, vagy hogy egyáltalán különösebben érdekelné :huh: Remélem nem Valenciát szánják Ronaldo-utódnak, mert akkor...

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Hát nem is lehet várni ezzel Benzemát és Ribéryt is ostromolja más klub is és ha netalántán elvinnék előlünk lenne nagy pofáraesés :mellow: még 1 dinamikus és fiatal szélső nincsen ennyi most ami elérhető... lépni kell azonnal

 

 

szerintem Riberyt nem fogjuk megvenni, a Manchester még sosem adott ki 30-35 millió fontnál többet egy játékosért, ennyiért pedig nem fogják elengedni

ez szerintem egy bevállt vásárlási stratégia nem szabad változtatnunk rajta, Ribery kifizethetetlen ebből a szempontból.

én még mindig Valenciát szeretném, Tosic ugyan az egyik legjobb U21-es játékos volt most a selejtezőkön, de még túl tapasztalatlan; Nani meg lehet nem is marad...

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Hát pedig hiába lesznek jók a fiatalok ronnie meg Ribéry nyomába sem érhetnek és láthattuk h most ebben a csapatban a legnagyobb sztár ronnie volt ő irányított ő futott lehet h nagyképű volt néha, de vitathatatlanul nagy munkát csinált és most a jelenlegi kerteben nincs senki aki pótolhatná... Nani inkább bal lábas jobb szélre park van aki jónak jó, de egy ekkora klub nem engedheti meg magánnak h ő legyen az állandó szélsőnk ha meg Nani játszani akkor a baloldal ugyanúgy szabad lenne és ott Giggs játszani félreértés ne essék nagyon tisztelem meg minden, de már kevés hozzá h állandóan húzóember legyen :(

Többi helyre nem kell igazolni és hát inkább van most Ribéryre szükség mint Benzemára

Csatársor még így is adott lehet h Tévez meg Berba sem játszott idén jó formában, de biztos leszek h jobban fog menni nekik jövőre... Tavaly ne feledjük h Tévez ronnie után a 2.legeredményesebb volt a csapatban

Link to comment
Share on other sites

amúgy kövezettek meg, de szerintem Valenciánál 1 ember szívatta jobban Evrát... a neve pedig Lennon. és nekem szimpatikus is a srác és ahogy írtam a képessége is megvan hozzá. na meg angol ami még plusz pont! mondjuk az nem érv mellett, mert Valenciára is igaz, de ő is a PL-be edződött, nem lenne új neki az érzés:D

Link to comment
Share on other sites

KB. 96 milláért elengedik ronaldo -t

Hivatalos, hogy Ronaldo-t -egyébként átigazolási csúcsnak számító- 80 millió euróért adta el a Manchester, már csak annyi van hátra, hogy a játékos és a Real megegyezzenek a fizetésről (évi 9,5 millió euróról beszélnek), és Ronaldo már repülhet is Madridba :( Nagyon sajnálom, jobban örültem volna annak, ha marad, mint ennek a 80 milliónak, amiből új játékosokat vehetünk. Ezzel mindkét kedvenc csapatom elvesztette a legfontosabb láncszemét :(

 

Egyékbént arra kíváncsi leszek, hogy mégis mit tervez a vezetőség (és Ferguson) ezzel a pénzzel, mert Ribéry érkezése egyelőre valóban nem tűnik valószínűnek, Valencia akkor minden bizonnyal jönni fog (bár akkor talán már tényleg inkább Lennon :huh: ), de kell még egy csatár is. Kíváncsi vagyok...

 

Ui.: Rooney az angolok tegnapi, Andorra ellen 6-0-ra megnyert VB-selejtezős meccsén két gólt szerzett.

Link to comment
Share on other sites

Elment, nincs ezzel semmi gond, anno Beckham távozásakor is mindenki azt hitte, hogy most akkor mi lesz?! Semmi, jött helyette egy fiatal, akit Ronaldo-nak hívtak, és meghódítota a Manchester drukkerek szívét, bízok Ferguson profizmusában, hogy találni fog egy újabb nagyon tehetséges fiatalt.

Link to comment
Share on other sites

Mondassz valamit :huh: Ha valóban jön Valencia, akkor remélem nála is ugyanez fog lejátszódni ;) (bár a távozását hanyagoljuk)

 

A Ronaldo-ügyhöz még annyit, hogy most olyanokat olvastam, hogy 94 millió euró lesz a vételár, illetve hogy már ő maga is mindenben megegyezett a Real-al. Majd meglátjuk a végleges bejelentést.

Link to comment
Share on other sites

jól mondod csak a pénznem rossz 80 millió FONT ami = 94 millió euró.

Nem hiszem hogy palotákat vennének mivel 700 millió euró kölcsönük aminél persze a klub a fedezet szóval szerintem még pár évig jegelik a palota ötletet

Link to comment
Share on other sites

Bocs, erre nem figyeltem.

 

Valahol egyébként azt olvastam, hogy Ribéry (vagy az ügynöke) kijelentette, hogy nem érdemes találgatni, mert ha távozik a Bayern-től, akkor az egyetlen lehetséges célpont kizárólag a Real, szóval egyre távolabb tőlünk a francia játékos leigazolásának lehetősége. Úgy néz ki be kell majd érnünk Valenciával és -remélhetőleg- Benzemával (vagy esetleg egy másik csatárral), jelentősebb átigazolások rajtuk kívül már nem valószínű, hogy lesznek.

Link to comment
Share on other sites

Elment, nincs ezzel semmi gond, anno Beckham távozásakor is mindenki azt hitte, hogy most akkor mi lesz?! Semmi, jött helyette egy fiatal, akit Ronaldo-nak hívtak, és meghódítota a Manchester drukkerek szívét, bízok Ferguson profizmusában, hogy találni fog egy újabb nagyon tehetséges fiatalt.

csak azzal a különbséggel, h ronaldo abszolút a legjobb volt a manchesterben,backhem meg mondjuk úgy h egyénileg nem tudott csinálni semmit kellett aki befejezte az akciót.ronaldo egymaga megoldotta mindkét feladatot.

Link to comment
Share on other sites

Azért szerintem az nem tartozik egy kategóriába, hogy Beckham mennyire volt fontos abban az együttesben, és hogy Ronaldo mennyire volt fontos a mai csapatban. Lehet, hogy ebben a szezonban nem volt olyan nagy formában, mint egy évvel korábban, de pl. a BL egyenes kieséses szakaszában neki vannak szerintem a legnagyobb érdemei a továbbjutásunkban (gól az Inter ellen, továbbjutást érő győztes gól a Porto ellen, az Arsenal-t a visszavágón gyakorlatilag egymaga intézte el a duplájával), 18 gólt lőtt a bajnokságban (amivel majdnem gólkirály lett), stb. Már nem csak körülötte forgott minden, de bármilyen formában is volt, az ő hiányában nem ment annyira a csapatnak (pl. a szezon elején, amikor sérült volt) Nehéz lesz őt megfelelően pótolni, és talán így nem is lehet... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

nemtudom, bennem van egy olyan érzés, hogy most, hogy Ronaldo elment a többiek jobban kibontakozhatnak. szerintem ez a Manchester United fogja tudni hozni azt amit Ronaldoval hozott eddig. Ha netán De Rossit, Benzemát és Lennont/Valenciát sikerülne elhozni(ami azér ennyi pénzel ami a zsebünkbe most van, nem is tünik olyan lehetetlennek) szerintem jobb csapatot sikerülne összehozni mint ami Ronaldoval volt.

 

Nyugodtan szurjatok le, nekem ez a véleményem. annyira bennem van az érzés, hogy a kövi szezonba Berbatov is összeszedi magát. Mert borzasztó okos játékos, csak egyszerüen annyira hanyag és "lekakilomazegészet" kategoria. Lehet kellett neki ez az 1 év. Rooney pedig mennyen vissza elöre, ne a szélen büvészkedjen. A legutobbi válogatott meccsein amikor elöl volt, ha jol emlékszem mindig gólt lött, az már más kérdés, hogy ezt épp Andora és a Kazahok ellen tette meg.

 

Ha netán bekövetkezne az, hogy jövöre nem nyerünk semmit(nem fog bekövetkezni... bizzunk már ennyire a csapatba!!!) akkor is mivan? Tonna számra nyerjük a kupákat, elvagyunk kényeztetve.

 

Glory Glory Man United!

Link to comment
Share on other sites

Adja az ég, hogy jövőre még jobb csapatunk legyen, Rooney ontsa a gólokat, Berbatov végre formába lendüljön, stb.! :);) Egyébként szerintem bárhogy is alakulnak az átigazolások, jövőre sem maradunk trófea nélkül, Ferguson valaha volt legjobb Manchester United-jével ez nem fog megesni! ;)Glory, Glory Man. United!

 

Ui.: Azt mondjuk nem nagyon értem, hogy De Rossi mit keres itt :huh:

 

Átigazolási helyzetjelentés Manchesterből: A Daily Mail információi szerint a Cristiano Ronaldo-ért kapott 92 millió eurót a United három játékos, Ribéry, Benzema, és Valencia átigazolására költené. Ribéry-vel kapcsolatban rendszeresen szóba hozzák, hogy a nyáron szinte biztosan távozik a Bayerntől, de Ferguson nem tett konkrét célzásokat arra, hogy szerződtetné a francia játékost. Nem úgy Valencia esetében, aki az utóbbi időben a skót mester "elsőszámú célpontjává" vált. Úgy tűnik azonban, hogy a három játékos közül Benzema esetleges megszerzése lesz a legnehezebb feladat a Manchester számára, a Lyon francia támadójának ugyanis a MU mellett olyan kérői vannak, mint a Real Madrid, a Barcelona, vagy az Inter. Szóba hozták továbbá a csapattal Gennaro Gattuso-t, a Milan védekező középpályását, akivel adott esetben a hosszú idő óta sérült Hargreaves-t pótolhatná Ferguson.
Módosította vassadi
Link to comment
Share on other sites

Végülis lehet ebben valami... :huh: Az igaz, hogy eléggé hirtelen jött ez, hogy Ronaldo távozása biztossá vált. De végülis mindegy, megtörtént, jön helyette a pénz, amiből új játékosokat tudunk venni, és kész ;) Persze még mindig jobban örültem volna annak, ha Ronaldo marad :unsure: , de nincs mit tenni; a kesergés helyett inkább nézzük a dolgok jó oldalát.

 

Szerk.:

http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={C7DF7CEC-3BC3-4859-A3FD-FE4AAD215DD8}&newsid=6634364

Szerintem elég meggyőző. Az viszont egy kicsit aggasztó, hogy a Barcelona igencsak érdeklődik Vidics iránt :huh: ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...