Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

esély sincs rá

 

a 75 millió am az FONT nem pedig euró, de biztos hogy kevés

én egyiket sem venném komolyan, szerintem a manchester vagy kap egy rakat pénzt és akkor Ronaldo megy, vagy minden marad. Tavaly nagy pofon volt a Madridnak hogy nem nagyon engedtük el, és ez idén duplán azért; főleg köszönjétek Pereznek aki annyira imád középpontban lenni, hogy 50-60 milliókat is kiad egy játékosért, nem hiába a Bayern is visszadobta az ajánlatotok, egy aranylabdást meg ezer százalék hogy 100 körül lehetne csak nekik megkapni (de csak neki, ez a barcának kb 80 lenne).

Annak a nagy csapatnak amit bejelentett az ára is nagy...

itt valszeg csak egy ember dönt és az Ferguson

 

ui.: Huntelaarért lehet hogy kiadnánk 15 millát, de ha csomagba jönne akkor felannyit sem ér

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Ezt a záradékot a Real alelnöke erősítette meg, és ha nem lenne igaz, ilyeneket biztosan nem híresztelnének, nem lenne belőle semmi hasznuk (sőt).

2. Ha Kaká a Real-ba igazol, biztosan nem fognak érte 100 milliót fizetni, főleg úgy, hogy Pérez és Galliani között ilyen baráti a viszony <_< Galliani egyébként a La Gazetta dello Sport-nak nyilatkozta, hogy 70 milliót nem hagyhatnak elúszni, így valószínűleg (sőt, biztosan) ekörüli összeg lehet adott esetben az átigazolási díj (a nyilatkozat egyébként ott a Milan-topikban) - de ez nem is tartozik igazán ide

3. Azt én nem hinném, hogy csak Ferguson dönt, mert a tulajdonos(ok) nemcsak a csapat, hanem a pénztárcájuk érdekeit is szem előtt tartják (sok csapatnál utóbbi meg is előzi előbbit sajnos) Így aztán ne higgyük, hogy pl. David Gill-nek nem lesz beleszólása az átigazolási ügyekbe (megintcsak: sőt... :) )

4. Huntelaar nem rossz játékos, de nem gondolom, hogy ő az, aki maximálisan megoldaná a csatár'gondjaink'at :huh:

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Minek nekünk Huntelaar ha holland csatár akko Van Nistelrooy :D de szép idők is voltak azok :rolleyes: nekem mindig elférne az álomcsapatomban legyen akármilyen formában

Huntelaar jelenleg számunkra semmit sem ér 1 eurót nem szabad érte adta nem h 15-öt...

Rooney is azt nyilatkozta h többé nem szeretne szélsőt játszani és inkább eredeti posztján tevékenykedne mellé 1 Benzema oszt jó is... sajnos ha Benzema érkezik Tevez valószínűleg elmegy mivel továbbra sem kapna túl sok játéklehetőséget

Berba maradhat ő kevesebbet elégedetlenkedne

 

Link to comment
Share on other sites

Nem rajongok Van Nistelrooy-ért, de ha már így szóba hoztad, akkor tényleg inkább ő, mint Huntelaar. De az teljesen nyilvánvaló, hogy amíg Ferguson az edző, addig ő biztosan nem fog visszajönni (és egyébként is, szerintem a Real után már csak levezetni fog Hollandiában) Meg olyan formában ő már biztosan nem lesz, mint a manchesteri korszakában.

 

Berbatov-tól pedig az a minimum, hogy ilyen teljesítménnyel, amit az utolsó hónapokban nyújtott, nem elégedetlenkedik (legalábbis nem ad hangot a nemtetszésének) :) De továbbra is tartom, hogy ha ezen múlik Tévez maradása, akkor ő nyugodtan mehet, amerre lát. De hát -sajnos- nem -csak- ezen múlik...

Link to comment
Share on other sites

De ha nem akar menni, akkor sem biztos, hogy megtartják... Itt -sajnos- nem csak az számít, hogy a játékos mit akar, hanem az is, hogy a tulajdonosnak mik a szándékai. Szerencsére azért jelenleg úgy áll a helyzet, hogy ha Ronaldo maradni akar, akkor -a gondolkodás nélkül azért még túlzás, de- megtartják.

Link to comment
Share on other sites

De ha nem akar menni, akkor sem biztos, hogy megtartják... Itt -sajnos- nem csak az számít, hogy a játékos mit akar, hanem az is, hogy a tulajdonosnak mik a szándékai. Szerencsére azért jelenleg úgy áll a helyzet, hogy ha Ronaldo maradni akar, akkor -a gondolkodás nélkül azért még túlzás, de- megtartják.

ez hülyeség, tudtommal a focisták írják alá a szerződést.szóval ha ronaldo nem akar menni akkor az életben nem írja alá a szerződést a madriddal

Link to comment
Share on other sites

csak az a baj, hogy szerintem meg ronaldo menne hogyha rajta múlna

vassadi: nagyon tévedsz, Ferguson ott mindent, olvastad az indexet mi volt? 254 millió euró volt a tavalyi nyereségünk (reklám bevételeket NEM számítva) 700 millió euró adóssága van a klubnak a tulajok miatt, ha a tulajok Fergie ellen mernek menni a közönség azonnal szétszedi őket, ezt nem érted meg, hogy minden rajta keresztül megy!

most erre te azt mondanád, hogy pont azért adnánk el ronaldot mert +100 milla, de kit érdekel az az egyszer 100 milla, ha az ő mezét veszik a világon mindenhol, miatta fizet a nike meg mittudomén...

 

és én Ronaldora értettem a 100 milliót, mert Creoque is róla bezsélt én meg neki válaszoltam

Link to comment
Share on other sites

ez hülyeség, tudtommal a focisták írják alá a szerződést.szóval ha ronaldo nem akar menni akkor az életben nem írja alá a szerződést a madriddal

Ők írják alá, de nem csak rajtuk múlik a dolog. Itt van pl. Kaká esete: ő legszívesebben maradna, de ha Galliani azt mondja, hogy 70 milliót nem hagyhatnak elúszni, és el kell őt adniuk, akkor Kaká ebben a helyzetben nem tud mit tenni, alá kell írnia a Real-hoz( :( )

Link to comment
Share on other sites

én nem emlékszem még olyanra h vki úgy váltott klubbot h nem akart menni a másikba

Robinho-nak sem épp a Manchester City volt a célpontja a múlt nyáron, az ügynöke viszont -a Real-al karöltve- szépen elintézte, hogy a mindkét fél (vagyis a klub és maga a játékos) számára nagy összegeket ígérő "arab játékszerhez" kerüljön. És ez csak egy példa a közelmúltból.

 

De a lényeg úgysem az, hogy milyen körülmények között megy vagy marad Ronaldo, a lényeg, hogy jövőre a Manchester játékosa lesz-e vagy sem, és innentől a részletek nekünk nem igazán jelentenek semmit. Én azért természetesen remélem, hogy marad (bár ez most úgy hangzott, mintha kilátástalan lenne a helyzet :) , pedig korántsem ;) )

Link to comment
Share on other sites

a Manchester elfogadta a Hull 6 millió fontos ajánlatát Fraizer Campbellért, állítólag a bejövő pénzt a Wigan szélsőjére Antonio Valenciára költheti a United; bár továbbra is Benzama nevét emlegetik a Uniteddel kapcsolatban, de az az igazság, hogy a Ronaldo, Ibrahimovic, David Villa, Eto'o, BGenzama, Valencia hatos mindegyikét összehozzák a Barcelona, Madrid, Chelsea, MU csapataival, szóval csak az aláírt szerződés a biztos...
Link to comment
Share on other sites

Engem különösebben nem zavar, hogy eladták, 6 millióért még azt mondom meg is érte, és van nekünk egy Welbeckünk és egy Machedánk, úgyhogy Campbell-re mondhatni nem is volt szükségünk (és a fiatal csatárok úgysem kapnak túl sok lehetőséget, legfeljebb a Ligakupában és az FA-kupában hárulhat rájuk komolyabb szerep egy-egy meccsen) Ez a 6 millió szép összeg egy ilyen játékosért, csak ne holmi Valenciára költsük :huh:

 

Egyébként én úgy tudom, hogy a Hull egy másik fiatal játékosunkat, Manucho-t is szeretne leigazolni (legalábbis élénken érdeklődik iránta), aki ebben a szezonban kölcsönben már volt a 'tigrisek' szolgálatában.

Link to comment
Share on other sites

amennyit Campbell játszott a Spursbe... ugye nem Harry Redknapp vette kölcsön, hanem az elöző edző és akkor értelemszerü, hogy inkább Pavlucsenkot és Defou-t játszatja. 1 emlékjezetes meccse a volt, azis a Liverpool ellen a ligakupába ahol mindjár kettöt is beakasztott. Macheda és Welbeck mellé fölösleges még1 utánpótlás csatár főleg, hogy a hirek szerint Benzema is érkezik.

Link to comment
Share on other sites

Én is nagyjából ugyanezt mondtam. Szóval összegezve, jól jártunk Campbell eladásával ;)Benzema érkezésére viszont még ne vegyél mérget (újabban a Barcával is igencsak szóba hozták, meg lehet, hogy nekünk inkább Ribéry-re lesz szükségünk, stb. - szóval még nem olyan biztos a dolog)

Link to comment
Share on other sites

úgy látszik szokás szerint megint kivárunk így az átigazolási szezonban; Antonio Valencia szerintem biztosan fog jönni, a Madrid csak szórakozik velünk, be akar akasztani Ronaldo miatt, Perez meg ahogy látom még most júniusban meg akarja építeni a csapatát, szóval szerintem pár héten belül a csúcsra ér a pletykaáradat és az ígérgetések, kiderül marad-e vagy megy.

 

Ronaldo amúgy megsérült és valószínűleg napokon belül meg is műtik

 

Barcelonának gyakorlatilag meg van Ibrahimovic + Mascherano, a Chelseanek meg lesz Aguero, Internek Eto'o, Milannak nincs pénze, Liverpoolnak sincs

szerintem Benzama biztosan elmegy, és itt ráígérhetnénk a MAdridra, és elhozhatnánk. Vagy ha nem akkor télleg jöjjön Huntelaar

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Hát ezzel annyi a gond h éppen kakát is azért adták el, mert nehéz anyagi helyzetben vannak és ha abból a pénzből is igazolnak ugyanott vannak nem??? <_<

 

Hát a real nagyon bevásárol barca is erősödik 1 picit már csak nekünk kéne 1 nagyobb igazolás Benzema tökéletes lenne :)

Link to comment
Share on other sites

egy aranyos hír:

 

Pavel Pogrebnyakot Arshavin megpróbálta az Arsenalhoz csalni, de a Tottenhames Pavlyuchenko amikor meghallotta ezt, azonnal lenyilatkozta, hogy az Arsenalnak sansza sincs, ugyanis PP egy ős-United szurkoló, és mindenkit eltakarítana az útból hogy nálunk játszhasson:))

 

már csak ezért is...

Link to comment
Share on other sites

Barcelonának gyakorlatilag meg van Ibrahimovic + Mascherano, a Chelseanek meg lesz Aguero, Internek Eto'o, Milannak nincs pénze, Liverpoolnak sincs

szerintem Benzama biztosan elmegy, és itt ráígérhetnénk a MAdridra, és elhozhatnánk. Vagy ha nem akkor télleg jöjjön Huntelaar

Már nem mintha a Manchester-topikba tartozna, de szerintem ezt így nem lehet lerendezni, lesznek itt még bonyodalmak, stb. Például Agüero Chelsea-be igazolása is csak egy pletyka, mint ahogy sokminden más is. Lehetetlen így megmondani, hogy fognak alakulni a dolgok, az egyes átigazolások hatással vannak a többire is (úgy értem, hogy pl. tegyük fel a Barca megveszi Benzemát, ekkor mi a Real-al egyetemben hiába hajtunk rá, aztán így Ibrahimovics sem a Barcához fog igazolni, aminek köszönhetően Eto'o nem lesz az Inter-é, és még folytathatnám), ha ezek közül csak egy is nem úgy jön be, ahogy azt leírtad, akkor borul szinte az egész. A félreértések és sértődések elkerülése érdekében: tippelgetni persze lehet ;)

 

Egy hír:

Ügynöke szerint a következő szezonban is a Manchester United labdarúgója lesz a bolgár válogatott csatár, Dimitar Berbatov.

 

„Az elmúlt időszakban felröppent pletykákkal ellentétben biztosan állíthatom, hogy Dimitar a 2009–2010-es idényben is a Manchester United futballistája lesz” – fogalmazott a 28 éves támadó ügynöke, Emil Dancsev.

Hát, most erre mit mondjak... Kár :)

Link to comment
Share on other sites

jaja sztemis. csak az a baj, hogy szerintem nagyon nem hozzánk szeretne jönni, ezért húzná a száját még ha rá is ígérgetünk valakikre; plusz az OM meg is tarthatja...

elvielg Welback menne a 16 millánk mellé Valenciáért; remélem ez nem így lesz, mert nagy kár lenne elhajtani ezeket a tehetségesebb játékosokat, tavaly is eladtunk vagy egy tucatot

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Úgy tűnik ronnieka mégis elmegy <_<

Nagyobb lapok 80milliós árról beszélnek hát ez van ha elmegy legalább fizessék is meg...

Na most akkor 2 nagy igazolásra lesz szükség Ribéryre és Benzemára nem érdekel semmi, de ezt a 2 játékost meg kell venni ha jót akarunk...

Link to comment
Share on other sites

Jaj nemár! Az elmúlt egy-másfél évben ezernyi dolgot lehetett hallani ezzel kapcsolatban, volt, hogy határozottan kijelentették a lapok Ronaldo Real-ba igazolását, aztán még mindig melyik csapat játékosa?; dobálóztak mindenféle összegekkel, stb. És most megjelenik egy újabb ilyen híresztelés, és máris azt mondod, hogy na, ennyi. Egy ideig még ugyanúgy fog folytatódni a Ronaldo-ügy, mint eddig (bár most, hogy Kaká-t sikerült leigazolniuk, a Real valószínűleg komolyabban (úgy mint tavaly nyáron) rászáll Ronaldo-ra)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...