Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rendben, hogy Rooney is csak egy meccses eltiltást kap, de nem jártunk volna sokkal rosszabbul, ha marad a két meccsre szóló, mert szerintem a Sunderland elleni bajnokin amúgy sem játszana, ezt a meccsen fogja ugyanis közre a Porto elleni BL-negyeddöntő első meccse és a visszavágó. :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Azt beszélik van rá esély, hogy az angolok VB-selejtezőjén Foster védi majd a "háromoroszlánosok" hálóját. :huh: Az biztos, hogy a Ligakupa-döntő után nem tenne rosszat az önbizalmának, ha bemutatkozhatna a válogatottban. És az is lehet, hogy nyártól másodikszámú kapussá lép elő, mert a Zenit élénken érdeklődik a -magam részéről annyit, hogy szerencsére- idén eléggé mellőzött Kuszczak iránt (nemrég 4 millió eurós ajánlatot emlegettek) De szerintem ha a lengyel portás marad, Ferguson-nak akkor is meg kellene cserélnie a két említett kapus sorrendjét (bár ha jól emlékszem mostanában bajnokikon is Foster szokott ülni a padon)

 

Kuszczak lehetséges(?) eligazolásáról jut eszembe, hogy nyáron visszatér a csapathoz a Tottenham-nek kölcsönadott Fraizer Campbell :happy: Szerintem jól jön a visszatérése, mert még az is lehet, hogy Tévez távozik, meg a szezon elején mutatott Manchesteri formája (igaz ha jól emlékszem jobbára a felkészülési meccseken villogott inkább) és néhány Tottenham-meccsen nyújtott teljesítménye (pl. amikor kettőt vágott a Liverpool-nak a Ligakupában) alapján használható ember lenne (legalább annyi lehetőséget biztosan kapna, mint mondjuk Welbeck vagy Gibbson) Meg a "jelentősebb" kölcsönben lévők közül visszajön még Danny Simpson és Manucho, azért ők is bevethetők Ligakupa és FA-kupa meccseken szerintem (meg talán még Cathcart, ő tavaly nevezve volt a BL-be is tavasszal).

Link to comment
Share on other sites

az utolsó 3 szerintem tuti eladás, bár Danny Simpson most pont jól jönne, de szerintem nyáron menni fog

Fraizer Campbell elég tehetséges, nagy nyereség lenne, esetleg újra összeállhatna egy "csokipáros" elől, de ha marad Tevez vagy jönne valaki akkor persze ez is dőlni látszik, mindenesetre reménykedjünk

Link to comment
Share on other sites

Szerintem Tévez akár marad, akár megy, hiba lenne megválni Campbell-től; az argentin maradása esetén maximum kölcsön lehetne adni egy újabb évre, ha meg Carlos barátunk eligazol, akkor ott van előtte a "nagy" lehetőség...

 

Meg szerintem a többi most kölcsönben szereplő fiataltól sem kellene megválni, bár biztosan lesznek, akiket feleslegesnek nyilvánítanak majd.

Link to comment
Share on other sites

Tegnap megvoltak a VB-selejtezők, lássuk, melyik Manchester-játékos mit játszott:

Carrick - A 74. percben csereként lépett pályára az angolok Szlovákia elleni barátságos mérkőzésén (Peter Crouch-ot váltotta)

Cristiano Ronaldo - Végig játszott a Svédország ellen hazai pályán mindössze 0-0-s döntetlent elérő portugál válogatottban

Evans - Ő szerezte a lengyeleket hazai pályán 3-2-re megverő Észak-Írország második gólját

Evra - Végigjátszotta a hazája 1-0-s győzelmével végződött Franciaország - Litvánia meccset

Fletcher - Játszott a Hollandiától 3-0-s vereséget szenvedő skót válogatottban

Foster - A Szlovákia elleni barátságos meccsen a második félidőben ő védte az angolok kapuját

O'Shea - Az ő hibáját követően szerzett vezetést már az első percben Bulgária Írország ellen, a meccs végül 1-1 lett

Park - Játszott a Koreai Köztársaság (Dél-Korea) 2-1-es győzelmével végződött Irak elleni barátságos mérkőzésen

Rooney - Két gólt is szerzett az angolok Szlovákia elleni, 4-0-ra megnyert barátságos mérkőzésén

Tévez - Gólt szerzett a Venezuelát 4-0-ra legyőze argentin válogatottban

 

A többi Manchester-játékos nem lépett pályára a hétvégén.

Link to comment
Share on other sites

Viszont többen még szerdán is pályára lépnek (pl. Rooney csak akkor játszik tétmérkőzésen) De elvileg többek között C. Ronaldo is indulhat vissza Manchester-be, mert neki már nem lesz meccse hétközben.

Link to comment
Share on other sites

Idény közben a válogatott szereplés mindíg is vita tárgyát képezte,én személy szerint azt gondolom,az eltiltott játékosnak mindenképp jót tesz a szereplés,viszont aki folyamatosan játszott az elmult sok meccsen annak lehet hogy jót tenne ha kicsit pihenne,szerintem néha plusz terhet képez.

 

A Bl-ben nagy szerencse hogy a portót kaptuk remélem "simán" átlépjük őket.

 

Glory MU-Peace&Respect

Link to comment
Share on other sites

memphis1985, egyetértek veled a játékosok válogatottbeli szereplésével kapcsolatban, a Porto elleni BL-negyeddöntőről pedig most nem nyilatkoznék( :) ), korábban, a sorsolás után már elmondtam a véleményemet, meg úgyis másfél hét múlva jön az első meccs, akkor úgyis mindenki azzal foglalkozik majd (mármint itt, a Manchester-topikon belül) ;)

 

Kicsit gyakrabban látogathatnád a témát, ha már Manchester-fan vagy. ;)

Link to comment
Share on other sites

Értem. Azért amikor csak teheted, nézz be ide ;) Csütörtökön még biztosan a magyar csapat holnapi -remélhetőleg sikeres- szereplése lesz a nagy téma, de aztán hosszú időre megint lezárul a válogatott-futball, és újraindul a klubfutball. Ráadásul a mi szempontunkból nem is akárhogy, kulcsfontosságú meccs lesz vasárnap az Aston Villa ellen (azt hiszem nem kell részleteznem, hogy miért), utána pedig egy hétig ismét BL.

 

Úgyhogy Manchester-fanok, lassan aktivizáljátok magatok, a VB-selejtezők idején jobbára csak én és abel13 irogattunk. ;)

Link to comment
Share on other sites

Yagami-Az előbbi hozzászólásod kicsit sem volt építő jellegű,szerintem a cinikus megjegyzésed miatt teljesen felesleges volt időt, energiát pazarolnod.

Megnyugtatlak hogy mindenki tisztában van vele hogy nem attól lesz Manchester United B-középben ülő törzsszurkoló,hogy ide irogat!Viszont azért buzdítani lehet a "népeket" kicsit ugye???

Szerintem ne nevettesd ki magad a hasonló hozzászólásokkal.

Ez csak egy jótanács.Üdv neked. ;)

 

Glory Manchester United-Peace&Respect

 

lacey-Tejlesen egyetértek veled,csak annyit mondanék,ugy legyen.

Link to comment
Share on other sites

off: és akkor mi van ha nem irok be x ideig ide? akkor már be se lehet nézni?

 

ne irogassunk már ilyeneket, hogy csak mi ketten írunk írjatok ti is.

 

Bizony az Aston Villa ellen jól kell szerepelnünk,a Liverpool nagyon ránkmászott és ez kicsit "kényelmetlen".

 

változatlanul írom, a pool a 3. helyen fog végezni Gerrard nélkül semmit se érnek. a Portóról meg annyit, hogy nem kell őket lebecsülni,mert megviccelték már a Untedet 2004-ben, de most győzni fog a csapat

Link to comment
Share on other sites

Yagami-Az előbbi hozzászólásod kicsit sem volt építő jellegű,szerintem a cinikus megjegyzésed miatt teljesen felesleges volt időt, energiát pazarolnod.

Megnyugtatlak hogy mindenki tisztában van vele hogy nem attól lesz Manchester United B-középben ülő törzsszurkoló,hogy ide irogat!Viszont azért buzdítani lehet a "népeket" kicsit ugye???

 

Nem építő jellegünek szántam csak megjegyeztem hogy nem attól valaki jó drukker hogy mindennap a topicjába ír.

Nem tudom hogy neked mi ebben a cinikus..

 

Szerintem ne nevettesd ki magad a hasonló hozzászólásokkal.

Ez csak egy jótanács.Üdv neked. ;)

 

ebben neked mi a vicces?hogy leírtam a véleményemet? Nagyon elvont humorod lehet :lol:

 

 

Értelmezd a mondatokat mielőtt valami hasonló okosságokat írsz ;) jó tanács

Link to comment
Share on other sites

Yagami-Az előbbi hozzászólásod kicsit sem volt építő jellegű,szerintem a cinikus megjegyzésed miatt teljesen felesleges volt időt, energiát pazarolnod.

Megnyugtatlak hogy mindenki tisztában van vele hogy nem attól lesz Manchester United B-középben ülő törzsszurkoló,hogy ide irogat!Viszont azért buzdítani lehet a "népeket" kicsit ugye???

Szerintem ne nevettesd ki magad a hasonló hozzászólásokkal.

Ez csak egy jótanács.Üdv neked. ;)

Magam is valami hasonlót írtam volna válaszul a hozzászólásodra, Yagami, úgyhogy most nem is fejtegetném ezt bővebben. Persze, hogy nem attól lesz valaki jó szurkoló, hogy a fórumra ír, de most miért ne lehetne buzdítani a drukkereket? :huh:

 

baad_newzz, egy szóval se mondtam, hogy nem lehet ide benézni, és az, hogy az utóbbi napokban jobbára csak abel13 és jómagam írtun ide, az egy tény (nem az a szándékom, hogy ezzel menőzzek, amúgy is, mi rendkívüli van ebben??). Szerintem ebben semmi sértő nincs a többi Manchester-fanra nézve. (Vagy te talán megsértődtél? :huh: )

Link to comment
Share on other sites

Yagami-Egy fenét,ne haragudj mert nem az volt a célom hogy megbántsalak,senki sem veszi vérkomolyan a forumozást,ne legyünk már "gyerekek",hiszen egy csónakban evezünk még az lenne a szép ha egymással "genyóznánk,szerintem mindössze arról van szó hogy vassadi szeretné ha több emberrel tudná megosztani a véleményét és ezt hangsulyozom finomat jelezte is,csak kicsit félre lett értelmezve az üzenet...

Szerintem zárjuk rövidre ezt a dolgot mert meddő vita amit csinálunk.

 

Részemről ennyi,többet nem kívánok a továbbiakban hozzáfűzni.

 

Béke!

Link to comment
Share on other sites

baad_newzz, egy szóval se mondtam, hogy nem lehet ide benézni, és az, hogy az utóbbi napokban jobbára csak abel13 és jómagam írtun ide, az egy tény (nem az a szándékom, hogy ezzel menőzzek, amúgy is, mi rendkívüli van ebben??). Szerintem ebben semmi sértő nincs a többi Manchester-fanra nézve. (Vagy te talán megsértődtél? )

 

hallod vassadi most harizok rád :lol::P

 

nem akartam bántóan fogalmazni sry.

 

a lényeg, hogy NYERJEN a csapat. Rooneyt csak a Villa ellen tiltották el?

Link to comment
Share on other sites

Nem fogalmaztál bántóan, de ahogy memphis1985 is mondta, zárjuk le ezt a dolgot, és foglalkozzunk a csapat előtt álló meccsekkel ;) (Egyébként most elég szépen reaktiválódott ez a topik :) )

 

Igen, Vidicshez hasonlóan Rooney is csak az Aston Villa ellen lesz eltiltva, az azt követő, Sunderland elleni bajnokin már mindketten játszhatnak.

Link to comment
Share on other sites

Kettőjük közül szerintem Vidics megfelelő pótlása lesz a problémásabb, valószínűleg Evans fog játszani (vagy esetleg O'Shea-t rendeli középre Ferguson, de tudomásom szerint jobbhátvédből még mindig szűkösen vagyunk) Az Aston Villának pedig jó támadói vannak, úgyhogy nem lesz könnyű feladat helytállnia a védelemnek, persze ahol Rio Ferdinand van... A harmadik eltiltott, Scholes pótlása a legegyszerűbb, a belső középpályára bőven van emberünk, és jó hír, hogy a meccsen elméletileg már játszhat Berbatov is, akinek egy kisebb sérülés miatt ki kellett hagynia a bolgár válogatott két VB-selejtezőjét.

 

A Manchester-játékosok szereplése a szerdai VB-selejtezőkön:

Evans - Az észak-ír játékos végigjátszotta a meccset a védelem közepén, hazája 1-0-s sikert könyvelhetett el Szlovénia ellen

Evra - Játszott a Litvániát ismételten 1-0-ra legyőző francia válogatottban

Ferdinand - 88 percen keresztül volt a pályán az Ukrajnát 2-1-re legyőző angol csapatban

Fletcher - Pályára lépett az Izland ellen 2-1-es sikert elérő skót csapatban

Gibson - A második félidőben, csereként lépett pályára az ír csapat színeiben az olaszokkal vívott mérkőzésen

O'Shea - Játszott az olaszok ellen 1-1-es bravúrdöntetlent elérő ír csapatban

Park - Játszott az Észak-Korea ellen 1-0-ra diadalmaskodó Koreai Köztársaság (Dél-Korea) csapatában

Tévez - 76 percet játszott a Bolíviától kiütéses, 6-1-es vereséget szenvedő argentin válogatottban

 

Cristiano Ronaldo - A második félidőben lépett pályára a Dél-Afrika ellen barátságos meccsen 2-0-ra nyerő portugál csapatban

Nani - Kiemelkedően játszott, gólt azonban nem sikerült szereznie a portugálok barátságos meccsén

Vidics - Végigjátszotta a hazája 2-0-s sikerével zárult Szerbia - Svédország barátságos mérkőzést

 

Ui.: lacey, utoljára március 21-én játszottunk bajnokit, akkor kaptunk ki a Fulham-től 2-0-ra. Egy ideig biztosan nem fogom elfelejteni azt a meccset, de már jó ideje túl vagyok rajta.

Link to comment
Share on other sites

A legtöbbi Manchester játékos ,jól szerepeltek a VB selejtezőkön ,ez még fontos ,hátha ez önbizalmat ad nekik...

Vassadi:Ez csak ilyen célzás volt ,hogy már milyen régen volt MU meccs ,nem azért mondtam ,hogy tudni akarom :lol: :lol: ,de azért köszönöm a pontosságod!

Link to comment
Share on other sites

3829.jpgManchester United - Aston Villa3768.jpg (Barclays_Logo.gif Angol bajnokság, 31. forduló) - 2009. április 5., vasárnap, 17:00 (Élő közvetítés: Eurosport2)

 

Azt hiszem a Fulham elleni vereséget követő pár napban már minden lényegeset megbeszéltünk ezzel a meccsel kapcsolatban, így most különösebben nem is részletezném, hogy miért és mennyire fontos ez a találkozó. Egyszerűen muszáj megszereznünk a 3 pontot! Rossz hír a meccsel kapcsolatban, hogy Berbatov a sérülése miatt csak jövő héten kezdheti az edzéseket, így értelemszerűen ezen a találkozón sem léphet pályára. Tévez mindenesentre rendelkezésre áll, és Ferguson második csatárnak vagy beveti Welbeck-et, vagy feltolja az argentin mellé C. Ronaldo-t vagy Giggs-t (utóbbi amolyan "árnyékék" lehetne) A következő két napban úgyis erről a meccsről fogunk beszélni jobbára, majd én is biztosan írok még és kifejtem a véleményem.

 

Ui.: Kicsit "megdizájnoltam" a meccs adatait, szerintem egész jó lett az új forma ;)

Link to comment
Share on other sites

Teljesen igazad van lacey, szerintem is az lenne a leghelyesebb, ha Ferguson a Tévez - C. Ronaldo csatárkettőssel kezdene, a középpálya egyik szélén így megüresedő poszton pedig bevethető Nani. De ki tudja, Ferguson-tól már sok olyan megoldást láthattunk, ami nemhogy váratlan volt, de rajta kívül nincs ember, aki egy olyan lépést húzna meg... :) Nagyon kíváncsi vagyok, hogy végül miként dönt a mester.

 

Ilyen nincs :huh: A Liverpool a 92. percben szerezte a győztes gólt a Fulham ellen (Benayun) <_< Pedig ha a londoniak kihúzzák, az Aston Villa elleni meccset megnyerve elhúzhattunk volna 3 pontra, plusz ott van még az elmaradt meccsünk :unsure:

Módosította vassadi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...