Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

Ma 21-00-kor Manchester United - Wigan, Premier League meccs lesz. Remélem Ronaldo rúg min. egy gólt, jót tenne az önbizalmának.. Jó, tudom van az neki elég :lol: , de amióta magkapta az aranylabdát,nem a régi.. És felcsillant az a kiváló játéka a Chelsea ellen, valahogy nagyon érzik egymást a franciával, de sajnos ezen a meccsen nem nagyon fogunk látni Ronaldo-Evra összjátékot. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A Manchester kezdőcsapata a klub hivatalos oldala alapján: Van der Sar - Rafael, Evans, Vidics, O'Shea - C. Ronaldo, Carrick, Scholes, Nani - Rooney, Berbatov

 

A védelem azért nem éppen a legerősebb, még szerencse, hogy Vidics itt van, a védők közül -Rio Ferdinandot és Evrat is beleszámítva- jelenleg ő van a legjobb formában, ő nyújtja a legstabilabb teljesítményt, amihez még gólok is jönnek. A középpálya és a csatársor pedig azt gondolom teljesen rendben van.

 

Nem ígérkezik túlságosan könnyű meccsnek, a Wigan csatársorát ugyanis Emil Heskey és Amr Zaki alkotja, és a középpályán is Palacios valamint Valencia egyaránt ott van. Mindenesetre muszáj nyernünk, hogy aztán a Fulham elleni meccsen (a másik elmaradt találkozó) nyerve átvegyük a vezetést a tabellán. ;)

Link to comment
Share on other sites

ez gyorsan ment!:)

Benitezt meg közben kórházba vitték

 

Mourinhot persze hogy nem nyűgözte le a meccs, multkor is például az Inter öt csatárral kihozta döntetlenre a sereghajtó ellen, sajnos ezzel a teljesítménnyel a mi csapatunk nem tudja felvenni a versenyt

Link to comment
Share on other sites

Viszonylag könnyedén megvolt a meccs, így most már tényleg csak a Fulham elleni elmaradt meccs megnyerése választ el minket az első hely átvételétől.

 

A csapat hivatalos oldala szerint Rooney sérülése miatt előreláthatólag 3 hétig nem játszhat, biztosan ki kell hagynia a Bolton, a Derby (Ligakupa), a Tottenham (FA-kupa), a West Bromwich, és az Everton elleni meccseket. Nagy kár érte :(

Link to comment
Share on other sites

Tévez... Inkább ne sérült volna meg Rooney, minthogy Tévez játszhasson... Előbbi nagy formában van, szinte minden meccsen gólt szerez, utóbbi pedig hááát... Elég csak megnézni pl. azt a ziccert, amit a szerdai, Wigan elleni meccsen kihagyott, és mindenki megérti, miért nem örülök túlzottan annak, hogy a következő meccseken Tévez fog játszani...

Link to comment
Share on other sites

Háát, nem túl biztató a helyzet, bár Tévez azért valóban nem egy rossz játékos, azért kevés csapat mondhatja el magáról, hogy ha kidől az elsőszámú támadójuk, akkor egy ilyen játékost tud a helyére tenni. ;)

Link to comment
Share on other sites

Aki netán az Eurosport hivatalos magyar oldalán nézné meg, hogy mikor lesz a Manchester meccse, azt ne tévessze meg, hogy 14:00-ra Manchester United - Wigan Athletic, és 16:00-ra Bolton Wanderers - Manchester United van írva. Előbbi egy hiba, nem a United, hanem a City játszik a Wigan-nel, ahogy az előttem hozzászóló is írta, a mi Manchesterünk ( :) ) délután négykor játszik.

Link to comment
Share on other sites

Várom már a meccset.. Remélem ezt a jó pozíciót nem szúrják el a srácok. Megint el kell mondanom csak a 3 pont számít, na meg persze hogy hogy játszik a csapat. :D

Nagy igazság:

A Manchester United-nél mindig a győzelem a cél.

Ezen kívül más mit sem ér.

szerk: Utólagosan, ahogy olvastam, annyira megtetszett, hogy aláírás lett belőle. :lol:

Link to comment
Share on other sites

mától kezdve február végéig kb 13 meccset játszunk, Ferguson is azt mondta, hogy ez egy 'sorsdöntő időszak' lehet az idei évre nézve, a 13-ból 8 bajnopki meccset játszunk mind közép és gyengébb csapatok ellen, szóval akár itt el is tudnánk dönteni a bajnokságot...

a legnehezebb a meccs nyilvánvalóan az Inter elleni idegenben, és a Ligakupa döntő ha bejutunk,

Március, Április, Május időszakban átlagosan olyan 4-6 meccset játszunk szóval bőven lesz időnk a felkészülésre, de már akkor olyanok ellen mint az Inter, 'Pool, Arsenal, Aston Villa, FA kupában is kaphatunk elég nehezet, valamint a BL-továbbjutás esetén szintén a legnehezebbek közül válogathatunk:)

szerintem nekünk van az egyik legjobb sorsolásunk, a csapat szerintem nagyon jó, most Ronaldo körül sincs akkora műbalhé, ha minden jól megy, és elkerüljük a nagyobb sérülés hullámokat akkor szerintem minden adva van, hogy a különböző kupőákban és a bajnokságban is végigmeneteljünk

Link to comment
Share on other sites

Félidőben 0-0-t mutat az eredményjelző. Nem szeretem, amikor az első 45 perc percban még ne lőttünk gólt, rossz tapasztalataim vannak, ezzel kapcsolatban. Egyébként a felállás a következő:

 

E. van der Sar

G. Neville

J. Evans

N. Vidic

J. O Shea

D. Fletcher

M. Carrick

Anderson

Cristiano Ronaldo

D. Berbatov

C. Tévez

 

Glory, glory ManUnited!!!

Link to comment
Share on other sites

Igeeen! Elképesztő! Imádlak Berbatov! :D

 

Vezetjük a bajnokságot, bár lehet, hogy csak hétfőig, mindenesetre az Evertonban nagyon benne van, hogy megveri a Liverpool-t, akár még idegenben is (ellenünk és a Chelsea ellen is döntetlent játszottak). Pluszöröm, hogy a Chelsea otthon csak 1-1-et játszott a Stoke City-vel, ráadásul a kiscsapat majdnem meg is verte őket. Hát akkor nem is tudom mit csináltam volna... :D De így is örülök, hiszen továbbra is áll az, hogy ha a Fulham elleni elmaradt meccsünket megnyerjük, akkor biztosan vezetjük a bajnokságot!

Link to comment
Share on other sites

Jól mondod kimice!

Ronaldo mostanában túl önzetlen!(szabadrúgásoktól eltekintve)

Ha a cselszi így folytassa nem sokáig fog versengeni a bajnoki címért ,de ezt még nem lehet előre leszögezni mert még sok van az évből.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Így van, Berbatov már 5 gólos. Nem indult számára túlságosan fényes a szezon, de most már úgy játszik, mint az előző két idényben a Tottenham-ben, ehhez kétség sem férhet. Befejezésben, előkészítésben, olykor védekezésben is a maximumot nyújtja. Én mindig is mondtam, hogy Tévez és a bolgár közül utóbbi a jobb. B):D

Link to comment
Share on other sites

Megelőztél Krisay, pont most néztem, hogy vajon a Chelsea-s témában hogyan kárognak, és akkor láttam, hogy megfordították a meccset... Sebaj, ha az elmaradt meccsünket megnyerjük, akkor is 5 pontra lesznek tőlünk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...