Jump to content
Thomas

Ötletek A Fórumhoz

Recommended Posts

Helo!Egyik ismerősöm iylen munkaterületen dolgozik!Vki tudna lökni egy pc logót lehet pólóra tudnám vetni:)

Én most nagyon megvagyok elégedve az oldallal.Hiaba a sokszáz felhsználó az oldal semmit nem lassul könnyen eligazodok, egyre több aktív tag. stb..

Szval nem hinném hogy kellene akármilyen nagyobb változás.Csak így tovább skacok.

Visszatérve bevi ötletéhez nem rossz de sztem indíthatnánk egyszerűbbel pl mint pirate clubbos háttér(nem tom van-e ilyesmi)

a graphic-os usereknek kéne szólni ezügyben szerintem

Ez sem lenne rossz, de tuti hogy senki nem gondolna a wide monitorosokra :( .

dehogynem, csak szólni kell nekik, hogy 2 felbontásban csinálják, mondjuk 1600x1200-asban, meg 1280x800-asban

Új skin több banner kihelyezzéssel több lóvé valami ilyesmi.... ;)

Már irta valaki és jó ötlet hogy csak akkor tudjon letölteni ha hozzászólna.Más oldalon ez alkalmazva is van.[hide_me]közé is rakja be a linket

Telelenne minden offal....

1. száljatok már le erről a meghívós rendszerről! semmi értelme nem lenne. akik lámulnak azok ugyis bannt kapnak. a lámákért ne te aggódj, majd ha a modik aggódnak. ha nem bírják a sok idiótát akkor max ők kezdeményezhetnék a meghívásos rendszert.. deh te idegyere és megmond a tutit 2hónapos acc al.. (jah és ugyh te már bentvagy.. zavar h jönnek az új emberek? feltöltők? mikor én idekerültem az csak a véletlenen múlt, 1x csak google n keresztül ittvolt az oldal egy zsolti a béka :P lemez keresése közben. (kicsi voltam) nem volt itt ismerősöm, nem is ismertem h jutottam volna be?)

2. ez már eddigis így volt.

Szóval... csak mert van 16XX hsz-ed nem kell leoltani :) Mikor írtam az ötletet, azért voltam 2hónapos mert újraregeltem. Nem zavar, hogy jönnek az új emberek, csak a sok spammer gyerek, akik mostnában elszaporodtak nehezebben jutnának be. És akárhányszor valaki ír valamit, az sosem jó :) Ez van...

És most jöhet a válasz (amiben megint leoltasz :D [bár remélem nem]), vagy a warn :D

Nekem a képfeltöltéshez van egy ötletem.

Amikor kiadja a feltöltött kép linkjeit mellé egy gombot kellene tenni amivel kilehetne másolni a linket. És nem kellene kijelölgetni.

Szerintem a Filmek topikba nem ártana kötelezővé tenni az imbd pontértékelés feltüntetését.

Így valamilyen szinten tudnánk milyen kategóriáju a film.

Nekem tetszik az ötlet de sokan még a filmről egy minőségi infót se tesznek nem hogy imbd pontértékelést(tisztelet a kivételnek)

Többi upival beszélgettük hogy mivel lehetne még tömni a topicokat(trailer,borítóstb) de ezt a letöltő is egyszerűen meg tudja nézni.

Vagy már nem is tom hol de beszéltünk egy movie Topic Creator progi készítéséről ami netről szedne le a filmhez adatokat képeket különböző oldalakról (borítót, infót, trailert,stb +megszerkesztené a különböző tagokat),de ebből se lett sokminden.

De visszatérve az ötletethez nem megoldhatatlan....

És az IMDB pontértékelését ki tekintené szentírásnak? Kik döntenek róla? Az az 5 nagyokos akik benne vannak a teamben?

Hát szerintem egy állapot jelző jól jönne a PirateClub Share-en.

Mert nemrég töltöttem fel oda és szerintem tök zavaró az hogy az ember nem tudja mennyi idő van a feltöltésig hátra....vagy csak én látom így? :blink:

Szerintem ezért lehet ilyen kevés PirateShare-es feltöltéssel találkozni. Egyébként a pár megás állományokat inkább töltenék ide, mint data.hu-ra

Share oldallal kapcsolatban nincsenek hosszú távú terveink, valószínűleg néhány hét múlva már csak az eddigi fájlokat lehet letölteni, feltölteni nem.

kár... a kis fájlokat jó volt ide tölteni, és nem rapidról meg ilyen helyekről leszedni a pármegás dolgokat...

a pirateclub-póló nagyon jó ötlet :) 100% hogy rendelnék, de sztem nem csak én. jah és az se rossz h pl csak 50hsz-től felfelé nyílna meg a letöltési fórumok. ezt nem azér kéne, hogy bárkivel is kilegyen tolva, hanem azért, mert télleg vannak tagok akik 2006ban regeltek, és rendelkeznek 3hsz-al...

következtetés : folyamatosan töltenek, és benyőgtek egy thx-et, meg két lécci lécci töltsd felt...

Ez egy letöltőfórum, elsődleges célja hogy letöltéseket osszanak meg egymás közt a felhasználók. Nem kötelezünk senkit feltöltésre vagy hozzászólás írására. Inkább ne szóljon hozzá minthogy feleslegesen offoljon majd warnt kapjon érte ;)

Egyetértek! Inkább hallgassanak, mint offoljanak.

Nekem egy problémám vagy kérdésem lenne. Miért cink ha egy topicban megköszönöm az uppot és onnan törlik, meg még figyelmeztetést is kapok,ha témán belöl máshonnan is töltök és megköszönöm ott meg is köszönik és nem is törlik a köszönetet??? Máskor meg az a baj ha nem köszönöm meg!?!? Nemértem.... :unsure::blink:

azért mert a letöltés fórum az letöltés...meg lehet köszönni neki PM-be vagy a Köszönetek rész alatt a Letöltési Fórumokba csak linkek vannak meg a témával kapcsolatos hozzászólások (nincs off)

az hogy van ahol mégis van (off) az moderátor függő ;)

de mondjuk ki mondta hogy baj ha nem köszönöd meg? :o

Hallod! Ide írtam: http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=5923064

ezt:"Azzigen! Kössz az uppot!

Fúúú! Milyen csajok"

Nézd meg hogy hány kommnet van még! És csak az enyém lett törölve. Nemvágom hogy akkor mivan?????

Valószínűleg ők is megfogják kapni a méltó jutalmukat.

De ha elolvasnátok a szabályokat hozzászólás előtt akkor nem lenne efféle probléma. Nem rejtünk el semmit, minden látható helyen van, egyértelmű és nyílvánvaló a megfogalmazás.

A te esetedben figyelmedbe ajánlanám az alábbi témát, ami még külön ki is van emelve, hogy mégjobban észrevehető legyen:

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=5909431

Habár lehet nem itt kellene ezt megbeszélni de ide is leirom lexweaver,hogy másoknak is világos legyen.Mint ahogy irtam privátban mindenki megkapja a warn-t aki nem tesz

elget a szabályzatnak.Az,hogy a kommenteket ott látod csak azért van mert nem lehetek itt napi 24 órát.Azok a hozzászólások is törlésre kerülnek.

Nekem így jó az oldal ahogy van, úgy sem lehet olyan dolgokat bevezetni hogy mindenkinek megfeleljen.

Annyi észrevételem viszont lenne, ha pld egy komplett DVD-t szeretnék letölteni, azt egy jó darabig keresnem kell.

Nem lehetne a DVD-nek egy külön oldalt indítani a filmek között ? Szerintem érdemes lenne mindkét részről ( le és feltöltőnek )

én azért nem látom értelmét az ilyen friss ENGDUB, HUNDUB, HUNSUB, release, dvd-rip, CAM, DVD, Sorozat és egyéb kategóriák végeláthatatlan sorának, mert a legtöbb fórumozó azonnali tartalmat akar kapni, keres és nézi a témákat, amiket kidob... annyi kategória mellett meg idegörlő lenne, ha mindegyikben egyessével kellene átnézni, h. mi van, mi nincs stb... Szerintem inkább lenne átláthatatlan úgy, mint így. Ez mondjuk magánvélemény.

A PirateClubos pólóban én is benne lennék ;) Warez-BB is csinált ilyet.

Én nem azt mondtam hogy külön kategória kellene a HUNDUB, ENGDUB, HUNSUB, release, dvd-rip, CAM, DVD, Sorozat és egyéb kategóriáknak, hanem a teljes DVD-nek kellene egy külön kategória.

A többi kategória megkülönböztetésének valóban nincs értelme, de a DVD kategóriának igen.

Persze ez is csak egy vélemény !

Jó az ahogy most van.

"Ami jól működik jelenleg abba nem kell belenyúlni"