Jump to content
PirateClub.hu

Ötletek A Fórumhoz


Thomas
 Share

Recommended Posts

Nos, nekem is lenne ötletem:

 

Itthon ugyan még nincs elterjedve a HDDVD és a Blu-Ray, de gondolom rajtam kívül is vannak olyan emberek, akik korlátlan nettel megáldva szívesen letöltenének egy-egy HD filmet, vagy sorozatrészt. Egyre elterjedtebbek manapság a HDTV-k, és egyre több embernek van otthon nagy, vagy wide monitora is. És a külföldi fórumokon is megtalálhatóak a movies topicban a HDDVD & Blu-Ray / 720p & 1080p altopic-ok stb. Ezért gondoltam, hogy itt is lehetne a MovieZ-nak egy ilyen, nagyfelbontású filmekkel, sorozatokkal foglalkozó alfóruma. Esetleg ide lehetne rakni még a lejátszásukhoz szükséges codec-eket pl. egy stiky-vel kihelyezett témába (CoreAVC, matroska, stb). És ahogy tapasztaltam, a feliratok ellátottsága is elég jó (könnyen át lehet időzíteni őket a sima DVDRip-ekből, stb). Tudom hogy sokaknak nincs viszont olyan nete, amivel feltölteni fel tudná ezeket (köztük én sem), de mivel a szabályzat megengedi hogy külföldi oldalakról linkeljünk...

 

Lehet lehurrogni :lol:

 

Gondoltam átolvasom a témákat mielött javaslatom lenne és szinte szóról szóra ez lett volna a kérdésem,javaslatom - tehát Köszi "Pörköltszaft" nagyon jó gondolat - mivel szinte csak HD filmeket szeretnék feltölteni és elég sűrűn jönnek a User-ek, hogy mit,mivel és hogyan ill. miért nem tudják lejátszani a HD-Bluray filmeket!JAA csak azért mertem újra felhozni mert nem látom a választ a kérdésre és szerintem is nagyon jó ötlet és "Giannichedda" is szívessen moderálná még ezt a kis pluszt ;) ...szerintem!De ha külön moderátort kerestek erre a célra hát van egy nagyon jó emberem rá :lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Ez 10000%-osan értelmetlen lenne (mondhatni butaság)! Rengeteg feltöltést már töröltek onnan, volt, hogy 6 nap után illegális feltöltés jogcímén... továbbá, ha elolvasod a szabályzatot figyelmesen akkor rájössz, hogy milyen nevetségesen könnyen kiszolgáltatnak adatokat. Ráadásul a szolgáltatójuk is egy elég - khm - megbízhatatlan... a magyar jogok meg a feltöltőket vágnák haza akik dolgoznak érted, vagy értem.... biztos vagy benne, hogy ennek lenne bármi értelme? Szerintem el kell dobni ezt azonnal

 

A rapidshare, évek tapasztalát mutatja fel, magyar feltöltésekkel nem is igazán foglalkoznak, ill. ritkán (gyak soha) nem fordul elő, h. ezeket vadásszák.. .továbbá megbízható és nem fog függeni néhány új felhasználótól soha, h. mennyire lesz stabil...

 

 

És eleve, ha válloalja a feltöltő, hogy dolgozik érted, mi az, hogy kötelezed bármire? s miért ne dönthetné el ő maga? Iszonyatos munkát megcsinálnak, s te követelőznél ?

Link to comment
Share on other sites

Sajnos, ez nem 'tetszik' vagy 'nem tetszik' kérdése, hanem az objektív mérlegelésé. A feltöltők már önmagában rengeteget vállalnak minden tekintetben, s finoman szólva tényleg - hmm - 'érdekes' lenne egy ilyen kötelezés.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem az egyik legfontosabb:Kötelezzük a membereket, hogy végre ne rapidra meg más szarra töltsenek hanem csak data.hu-ra!Ez szerintem egy nagyon hasznos ötlet!És nagyon sok ember örülne! :happy:

 

 

Nah igen igen... Látod, mikor ide fordultam, akkor ez volt az az ok amiért jöttem! (NEM leordításnak szánom, meg nem akarom h rajtad csattanjon az ostor de...) az az igazság h Nietzsche-nek igaza van, nem "tetszik vagy nem tetszik" kérdése a dolog! Én mióta feltöltök azóta a rapidot komázom és nem csak annak köszönhető mert dinamikus az IP-m teszem hozzá: Fél évig FIX IP-s voltam, és akkor sem "nyavajogtam" hanem szépen töltögettem tovább, sajnos akkor azt dobta a gép, most meg ezt :)

Szal rapid fun lettem, de (nézd a feltöltéseimet) kérésre bármit felrakok nektek más tárhelyre, de mindefele fel van tüntetve hogy KIVÉVE: DATA.HU... Erre jön az, amiért fel vagyok háborodva, hogy ide tedd, oda tedd, ez jó most miér az (IDÉZEM): "SZAR" rapidshare-re kell tenni?? Miért? Mert nekünk akik feltöltenek, ez a legkéynelmesebb, sokáig fennt marad a cucc, gyorsan felmegy, és !NEM! szolgáltatnak ki mindenféle szoftverrendőrségnek, vagy efféle jóembereknek :)

 

Szal ne hogy azt hidd, hogy most le akarlak oltani, megértelek, csak finomabban is tudtunkra lehetne adni, hogy ez nem bejövős nektek. Sajnos vannak szó szerint BUNKÓ emberek, akik elég szép PM-eket tudnak küldeni, hogy mien szemét ember vagyok mert rapidra merek tölteni! Az ember azt várná, hogy jajj de jó meglesz ez a film (teszem azt) neeeeem... Inkább leugatnak :D Hogy van ez??? :lol:

 

Tehát végeredményben: Nekem a data.hu sztornó, megmondtam, ezek után is fenntartom, és tényleg csak azt tudom javasolni mint Nietzsche-->> Nézz körbe, és rájössz, ez a data.hu csak látszólag jó tárhely! (Tisztelet annak akinek bejön, és itt megint csak nem a datával van bajom...) de nem tetézem..Ez az én véleményem!

 

Sziasztok!

Link to comment
Share on other sites

Gondoltam átolvasom a témákat mielött javaslatom lenne és szinte szóról szóra ez lett volna a kérdésem,javaslatom - tehát Köszi "Pörköltszaft" nagyon jó gondolat - mivel szinte csak HD filmeket szeretnék feltölteni és elég sűrűn jönnek a User-ek, hogy mit,mivel és hogyan ill. miért nem tudják lejátszani a HD-Bluray filmeket!JAA csak azért mertem újra felhozni mert nem látom a választ a kérdésre és szerintem is nagyon jó ötlet és "Giannichedda" is szívessen moderálná még ezt a kis pluszt ;) ...szerintem!De ha külön moderátort kerestek erre a célra hát van egy nagyon jó emberem rá :lol:;)

 

Végre van valaki akinek tetszik az ötlet (és még reagált is rá) :) Remélem minél többen leszünk, és megvalósul a kérésünk/ötletünk!!

Link to comment
Share on other sites

A HD-s dologhoz csatlakozom, de ha egyszer megvalósul akkor ennek is lesz hátulütője, mert pl. ha nem tudod (már pedig honnan tudnád), hogy a film amit keresel HD-ben van fenn vagy simán akkor 2x kell rákeresned. De végülis ez legyen a legnagyobb baj, én támogatom az ötletet. Ja és a zenei lista rendezése is jó ötlet.

Link to comment
Share on other sites

Elképzelhető hogy van az az őrült fanatikus, akinek csak a Cam-os minőség felel meg :D

Egyébként ha még él a link, akkor nem tudom milyen jogon törölnénk több mint 700 MB-nyi feltöltést... te örülnél neki ha a tiedet törölnék emiatt? A választás joga adott, mindenki élhet vele, eldöntheti hogy melyik minőséget kívánja letölteni.

Link to comment
Share on other sites

szerintem az se lenne rossz ötlet , ha pl a zenéknél lehetne olyan alforum ami a vállogatásokat tartalmazza, mert igy elég átláthatatlan a dolog...legalábbis számomra

hát akkor inkább már ilyen előadó vagy stílus vagy ilyesmi rendszert kéne bevezetni... szerintem...

Link to comment
Share on other sites

Az én ötletem az lenne hogy a honlap tervezési fórumban kellene csinálni 3 csoportot.Az egyik lenne a teljesen kezdőknek akik még sohasem csináltak oldalt de szeretnének és nem tudják hogyan fogjanak hozzá ez a fórum lenne a kezdőknek című fórúm, ide kerűlnének az FTP programok használata, az első lépések az oldalkészítés után stb. A második lenne a haladóknak akiknek már van oldaljuk de nem nagyon tudják hogyan lehetne ezt bővíteni, ide kerűlnének a kivitelező dolgok: pl.: a képek amit segítenek kirakni és megtervezni, a segítség hibák esetén stb. A harmadik pedig a profiknak szólna hogyan tegyék még királyabbá és tutibbá az oldaljukat.Nekik már csak ötletek és mindenféle különlegesség kellene ahhoz hogy az oldaljukat népszerrűbbé tegyék.Azért ezt találtam ki mert most nem nagyon lehet tudni hogy mi szól a kezdőknek,a haladóknak, és a profiknak ,mert mind a 3 csoportnak amire szüksége van az egybe van ömlesztve és nehezen lehet megtalálni amit keres.

 

 

Ez az én ötletem: )

Link to comment
Share on other sites

"Szerintem építhetnénk egy kemencét itt a bankfiók közepén, ahová mindenki bedobhatná a régi csekjét, plusz süthetnénk kenyereket, amit aztán odaadhatnánk ajándékba!"

 

:D :D :D

 

Na viccet félretéve, nem rossz ötlet, amit Iverson javasolt, csak nemtudom hogy ez működne is a nagyon kezdőknél?! :)

Link to comment
Share on other sites

Ezt én arra értettem hogy így minden nagyon egyben van és azoknak akik nem értenek hozzá de szeretnének megtanúlni azoknak nagyon sok olyan dolog van most a fórumban jelenleg amihez nem értenek. Ezért kellene csoportokra osztani hogy mindenki a maga szintjéhez képest tudjon megtanúlni weboldalt csinálni vagy csak fejleszteni.

Link to comment
Share on other sites

Lehet hogy már mások máskor máshol felvetették, de nem lehetne alulra egy "köszi" gombot csinálni és aki töltött fel (tehát nyit egy topikot annál aktivvá válna) és meg lehetne köszönni 1 klikkel (cska mert marhára zavaro ha az ember megköszöni a dolgokat és egyből warmot kap h offol... közben meg a szabályzat nem igy fogalmaz... )

 

(mivel úgy látom h a forum egy ipb alapu, igy lehet, hogy már van is hozzá ilyen mod... még akár segithetek is a megirásában... )

Link to comment
Share on other sites

EZ lehet h nem ide tartozik,de most nézem már túl vagyunk a 100.000ik tagon egy ideje,lehet h kéne rendezni egy nagy bulit :P:D valami olyan városban ami a legtöbb embernek elérhető. :D annyira nagy lenne...de nincs nyafogás h jajj az naon messze van,meg most nem érek rá meg stb. 100.000tagból ha csak 500 eljön már akkora party lehetne...kirúgnánk a ház oldalát :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...