Jump to content
PirateClub.hu

Ötletek A Fórumhoz


Thomas
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nos, nekem is lenne ötletem:

 

Itthon ugyan még nincs elterjedve a HDDVD és a Blu-Ray, de gondolom rajtam kívül is vannak olyan emberek, akik korlátlan nettel megáldva szívesen letöltenének egy-egy HD filmet, vagy sorozatrészt. Egyre elterjedtebbek manapság a HDTV-k, és egyre több embernek van otthon nagy, vagy wide monitora is. És a külföldi fórumokon is megtalálhatóak a movies topicban a HDDVD & Blu-Ray / 720p & 1080p altopic-ok stb. Ezért gondoltam, hogy itt is lehetne a MovieZ-nak egy ilyen, nagyfelbontású filmekkel, sorozatokkal foglalkozó alfóruma. Esetleg ide lehetne rakni még a lejátszásukhoz szükséges codec-eket pl. egy stiky-vel kihelyezett témába (CoreAVC, matroska, stb). És ahogy tapasztaltam, a feliratok ellátottsága is elég jó (könnyen át lehet időzíteni őket a sima DVDRip-ekből, stb). Tudom hogy sokaknak nincs viszont olyan nete, amivel feltölteni fel tudná ezeket (köztük én sem), de mivel a szabályzat megengedi hogy külföldi oldalakról linkeljünk...

 

Lehet lehurrogni :lol:

Link to comment
Share on other sites

PL ha valaki létrehoz egy topikot és már van olyan és később veszi észre lehessen a felhasználó által törölni!

 

Szerintem mindenki tudja a saját maga által nyitottat törölni,legalábbis én tudtam egy hibás link miatt egyszer törölni a topicomat még anno az xxx részlegből.Habár én má' május óta Donator voltam,azt meg nemtom hogy eltértek volna-e a jogosultságaim a sima userekétől.

Link to comment
Share on other sites

sztem:

 

1. meghívós rendszer

 

2. filmek- magyar szinkronos

- angol szinkronos

- XY feliratos

 

1. száljatok már le erről a meghívós rendszerről! semmi értelme nem lenne. akik lámulnak azok ugyis bannt kapnak. a lámákért ne te aggódj, majd ha a modik aggódnak. ha nem bírják a sok idiótát akkor max ők kezdeményezhetnék a meghívásos rendszert.. deh te idegyere és megmond a tutit 2hónapos acc al.. (jah és ugyh te már bentvagy.. zavar h jönnek az új emberek? feltöltők? mikor én idekerültem az csak a véletlenen múlt, 1x csak google n keresztül ittvolt az oldal egy zsolti a béka :P lemez keresése közben. (kicsi voltam) nem volt itt ismerősöm, nem is ismertem h jutottam volna be?)

 

2. ez már eddigis így volt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Szerintem mindenki tudja a saját maga által nyitottat törölni,legalábbis én tudtam egy hibás link miatt egyszer törölni a topicomat még anno az xxx részlegből.Habár én má' május óta Donator voltam,azt meg nemtom hogy eltértek volna-e a jogosultságaim a sima userekétől.

 

De hogy tudtad törölni? :blink:

Sehol nemtalálok törlés vagy hasonló gombot :(

 

Link to comment
Share on other sites

Nekem a legnagyobb problémám a szerekesztési hiányosságokkal, kellemetlen megoldásokkal van.... Én, aki elég sokat szerkesztek, elég sok linket hozok - főleg hosszabb hozzászólások esetén - szembesülök pl. azzal, hogy az IMG tagot nem lehet rendesen használni....

 

Javítva lett a hiba, újra lehet képeket, linkeket beszúrni. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Sztem a shoutbox irtózatosan erőforrásigényes. Kötetlen, valósidejű csevegésre meg már ott a chat.

Én személy szerint nem szeretem a shoutboxot, mert ha linkelek vagy valami, mindig a shoutot kell eltekergetnem, azonkívül rémesen belassítja az oldalt, és ilyen mennyiségű felhasználó esetében értelmetlen, és nem biztos, hogy kíváncsi mindenki más beszélgetésére. A Csevegés topic azért van, ott nem offolás zajlik, hanem lehet szót váltani, és tényleg van PirateClub Chat, ha valaki mindenáron chatelni akar, mégsem kell annak is állandóan olvasni, aki nem kíváncsi rá, mint a shoutbox esetében.
Link to comment
Share on other sites

A ShoutBox egy ~1000 felhasználós oldalnál még csak-csak elmenne, de gondolj bele, milyen káosz lenne, hogyha a regisztrált tagokból elkezdene egyszerre 2000 beszélgetni! :huh: Nem értenénk egymást, és ettől mindenki csak mégjobban írna és írna, ráadásul milyen a juzer? Persze hogy élőben isy megpróbál kéregetni, segítséget kérni, hátha hamarabb lesz válasz.. Nem utolsó sorban tényleg lassítja is az IPB-t. Aki csevegni akar, annak

http://chat.pirateclub.hu/chat.php

;)

Link to comment
Share on other sites

Hellosztok!

 

Egy teljesen függetlne problémával jöttem ide, és kíváncsi vagyok, ti hogy vagytok vele!

 

NEmrégiben közhírré tettem a filmlistám ami megtalálható az aláírásomban is, és nem túlzok LÓ betűkkel kiírtam oda hogy KIVÉVE DATA.HU azaz oda nem töltök fel... 2x is ki van írva..

Aztán nem csak ez az egy bajom van, az emberek nem olvasásával! Nagyon sok tudatlan, és megint csak nem túlzok számomra analfabétának tűnő ember van itt, aki nem tudja mi a rend, még ha kezdő akkor is!

 

Sokszor látom hogy még neki áll feljebb pl: Hol a pass? MIkor ló betűkkel ott van a link alatt, és felháborodik rajta!

Sajnálom, hogy it üt ki az elégedetlenségem az olvasni nem tudó emberekkel szemben, csak nagyon meguntam, hogy önmagamat kell ismételnem legalább hetente 2x 3x..

 

Szal itt arra gondoltam, (hamár ennyit rizsáztam) hogy aki ok nélkül hülyeségeket ír (sztem beleszámít ide az OFF thx, thenks és társai) az vm komolyabb büntit is kaphatna, hogy tudja mi az a rend!

Nem személyeskedés, de sztem nem én vagyok ez egyetlen olyan ember, aki linkjeit megoszja, de azt más becsmérli, vagy fennakad rajta, ÉRTELMETLEN dolgok miatt! Pl: Miért ide töltöttem, hol a pass, és értelmetlen hszeket ír!

 

Ezen töprengtem ma, bocs, ha elvetettem a sulykot, csak betelt a pohár NÁLAM!

Hellosztok! :)

Link to comment
Share on other sites

osztom a véleményt Dj Nyakesz-szel...nekem is sokszor mondták már h ide tedd oda tedd,mért szivatom Őt szegény Fix-IP-s (leechert)

mondom b*szki örülj hogy ingyár van,ha kell akkor vársz... :angry:

télleg jó lenne vmi bünti...

 

a chatbox sztem nem kell az IRC Chat elég jó...

 

a link checker viszont jól jönne mert rengetegen elfelejtik a Keresőt használni és fölös munkákkal terhelik a Mod-okat

 

kodax

 

Link to comment
Share on other sites

Danszter azt hiszi a warez-bb-n van... akinek nehezére esik megnyomni a report gombot amikor halott linket lát az inkább meg se szólaljon. Vagy talán te olyan májer vagy mint a wbb scripter csapata, hogy simán megcsinálsz egy linkellenőrzőt és integrálod egy bot keretében az IPB-be? Nehezen tudom elképzelni.

Vannak bevált és hatásos módszereink a linkek ellenőrzésére, csak a felhasználók által írt többezer fölösleges hozzászólás miatt (és warn ellenére is folytatják legtöbben) ez nem megy olyan gyorsan mint amúgy menne.

Link to comment
Share on other sites

Danszter azt hiszi a warez-bb-n van... akinek nehezére esik megnyomni a report gombot amikor halott linket lát az inkább meg se szólaljon. Vagy talán te olyan májer vagy mint a wbb scripter csapata, hogy simán megcsinálsz egy linkellenőrzőt és integrálod egy bot keretében az IPB-be? Nehezen tudom elképzelni.

Vannak bevált és hatásos módszereink a linkek ellenőrzésére, csak a felhasználók által írt többezer fölösleges hozzászólás miatt (és warn ellenére is folytatják legtöbben) ez nem megy olyan gyorsan mint amúgy menne.

egyáltalán nem hiszem azt, hogy wbb-n lennék ;) én nem tudnám megcsinálni abban igazad van. ;)

de, lehet, hogy valaki más megcsinálja a scriptet.

ja és ha jól tudom ennek a topiknak az a címe hogy ötletek a fórumhoz,,

nem tudom miért vagy ennyire ellenséges, de igazából nem is érdekel :D;)

Link to comment
Share on other sites

szerintem jó dolog lenne például : ha valaki aki topicot nyit, akkor részben lehetne moderátori joga(persze korlátozottan) , szoval törölhetne hozzászolásokat, csak figyelmeztetéseket nem adhatna, azokat csak a forum házigazdái adhatnának továbbra is, és igy részben megkönyítenék a moderátorok dolgait is ... remélem még nem volt ilyen "észrevétel"

Link to comment
Share on other sites

Osztom Belami véleményét! Ha pl. csak annyiból áll a hsz-ben h mi ennek meg annak a jelszava, vagy a nem oda tartozó hsz-ek (milyen minőség, mekkora és amugy odavan írva), akkor azt törölhesse a topic-nyitó! De csak mértékkel!

Link to comment
Share on other sites

hát ez az...hogy nem tudná onnantól szabályozni a Mod...mert vagy tudsz hsz-t törölni vagy nem...azt nem lehet szabályozni h csak az oda nem illő linkeket tudod törölni :(

és teszem azt van egy vírusos fájl,és a feltöltő(topic nyitó) törli azt a hsz-t amiben közlik azt h vírusos és a gyanútlan leecher szedi,mert hát senki nem jelzi h vírusos...értitek??

Link to comment
Share on other sites

ez is 1 szempont kodax, de szerintem 1 feltöltő nem törli az olyan hozzászolást, ami figyelmezteti , hogy vírusos a fájl, csak az offolást törölné meg a kösziket, szerintem az alapötlet nem lenne rossz, bár tudjuk valaki visszaszokott élni azzal , ha valami "hatalmat" kap. Bár erre is kigondoltam valamit... csak picit bonyolult, szóval tételezzük fel, hogy megvan a jog, a topic tulajdonosa töröl valamit ami nem odaillő , arról az aktuális moderátor üzenetet kap, és ha ugy érzi a törlés felesleges volt, akkor figyelmeztetésben részesítheti a törlőt, igy a moderátorok kézben tarthatják a dolgot és talán picit visszaszoríthatók az offolások is , bár tudom nagyban nehéz lenne pár dolog miatt megvalósítani , de azért talán egyszer sikerül

Link to comment
Share on other sites

Jaja, bár nem könnyű azt megoldani...

Amugy lehet h mondták már, és lehet h nincs sok értelme de azért megosztom az ötletemet: mi lenne, ha lenne egy ilyen játék rész is, ahol a pirateclub-bosok játszhatnak egymás ellen( pl. hold'em poker, vagy sakk, vagy hasonló), persze nem fullos grafikájú! Ez is egy kicsit "családiasabbá" tenné a közösséget( sztem)!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...