Jump to content
PirateClub.hu
Thomas

Ötletek A Fórumhoz

Recommended Posts

A hozzászólásoknál ez nem engedélyezett. Ilyen esetben küldj egy jelentést, hogy törölhető.

Guest Chili

Na az biztosan nem lesz a Játékok (DL) -ben.

A zenék maradnak a zenei részlegben. :)

A kereső használhatatlan. Mindent előhoz csak azt nem amit keresek.

Edited by ica
Semmi baja a keresőnek!

ÉS AKKOR MOST MI VAN A LOGO PÁLYÁZATTAL????

Nem jellemző, de olyan bénának érzem magam ezen az oldalon.

Nem találok semmit, a "hagyományos" weboldal elrendezések, megoldások hiányoznak. 

Mindent úgy kell kitalálni, zavaros.... nem kritika, csak én így gondolom.

Nem ártana egy " Téma előrehozó gomb " idegesítő hogy felrakok valamit és mire egy pár óra múlva visszanézek már elkerül jó hátra és kevesen szedik le. Nem azonnali előrehejezésre gondoltam csak mondjuk 1-2 hetente egyszer.

Edited by ica
Nem!

Jó lenne valamilyen karácsonyi téma.

Sziasztok! Nálam van csak a gond, vagy tényleg "szellősebbre" sikerült venni az egyes témák közötti távolságot? Most már olyan ritka lett a fórum, hogy átfúj rajta a szél. Vissza lehetne állítani az eredeti méreteket? (Vagy nálam van a hiba?) Köszi előre is a választ :)

Bocs, asszem ez rossz helyre ment, a Hibák, észrevételekhez akartam írni :(

Nem csak nálad.

Edited by beci92
Ne idézd az előtted szólót

Folyamatban van a javítás...

• Upvote 1

Jó lenne valamilyen karácsonyi téma.

Mivel a legtöbb felhasználó életkora 16-25 körül van így értelmetlen lenne.

szerk.: Ez szubjektív vélemény. 

A legismertebb torrent oldalon is. Mégis van ilyenre igény.

Nem igazán értem, hogy mi köze van egy karácsonyi témának az életkorhoz... Bocs az offért.

Minden kategóriában és témában kötelező legyen az ingyenes link is.

Ez most is így van! Kötelező.

A filmes témákhoz egy "új téma" gomb jól jönne így megspórolhatnák egy visszalépést, ami gyorsítana és folyamatosabbá tenne a feltöltést.Így több film feltöltésénél oda vissza klikkelgetünk, főoldal, ki a film, visszalép, új téma....

üdv error504

Lehetnének alkategóriák is.

Guest Chili

Vannak "alkategóriáink".

Mire gondolsz?

Részletezd az ötleted.

Halott Linkek

Sziasztok

szoval a minap volt hogy aktiv volt a halott linkek forum, tök jo lenne bevezetni hogy 1-2 hetente vagy havonta 1-2 napra megnyitni, hogy azok a feltöltök akiknél halott linkek vannak esélyük legyen azt törölni, vagy potoli, javitani kinek hogy tetszene a dolog. Remélem nem vetettem fel hülyeséget, mivel én a minap már éltem a lehetöséggel tök véletlen vettem észre és volt amit kijavitottam és volt amit töröltem.

További szépet.

Zoli

• Upvote 2

Megpróbáltuk kb 1 hétig volt elérhető, és senki nem élt a lehetőséggel!

Visszaállítottam ideiglenesen!

-de ahhoz hogy 1 téma visszakerüljön a helyére, jelentést kell küldened fórum megjelöléssel.

Edited by ica
  • Upvote 2

anno amikor volt nyitva akkor én spec használtam, ezért is kérdeztem utána a moderátoroknál hogy hol találom meg a halott linkek forumot mert nem látom, mos ti Ica ahogy visszatetted és spec már használtam is Halott link(jeim) letudva. Köszönöm a lehetöséget

ZOli

Megújulni? Nos akkor először állítsátok vissza annak a sok száz, de lehet hogy annál is sokkal több kizárt tagnak a fiókját, akiket oly szorgalmasan kizártatok innen az elmúlt évtizedben. Egyébként,....tök felesleges úgy csinálni, mint aki komolyan akar tenni valamit, nincs már ember aki itt elhisz még bármit is.

Üdv!

Szerintem megfontolandó lenne a egy külön tévéműsorok rész, mert úgy nézem, az utóbbi időben egyre több ilyen került a filmes letöltési fórumokra.

Szia!

Esetleg adás-vétel topik? Lehet,hogy régebben volt, de nem találtam ilyen témát, régen más helyeken is volt, és elég jól működött!

Köszi az ötletet, megfontoljuk! ;)

Köszi, hogy megcsináltátok!

üdv a Csapatnak :)

szerintem minden feltöltő kolléga nevében merem irni,hogy a témán belül legyen egy új téma gomb,hogy ne kelljen mindig körbejárni az új téma nyitáshoz,

mivel szerintem a fórum létének a 80%-át a feltöltök hátán nyugszik,s ha MI nem tudunk hathatósan-gyorsabban megosztani máris visszább eshet a látogatottság.

köszönöm,hogy meghallgattatok(olvastatok)

• Upvote 1

2FBZN.jpg

• Upvote 1

Szia!

Nyílván észrevettétek, hogy a feltöltő linkek elég gyorsan halottá válnak. A feltöltök téma moderációs munkájának megkönnyítéséhez lenne egy kérdésem. Nem lehetne megoldani azt, hogy egy adott téma törlése után ne a fórum első témájához dobjon vissza a rendszer, hanem maradjon ott, ahol töröltem? A mostani állapotban csak több kattintással lehet visszatalálni oda, ahol voltam. Pl: Profil - Saját tartalom - az a lap ahova szeretnék menni. Ha a 3. utánira, az még több kattintás. A lényeg, hogy nem lehetne egyszerúsíteni, gyorsítani ezt a folyamatot?

Üdv.: metalmaster

ha profilból szeretnéd törölni a témád egyszerüen nyomsz egy egérgörgetö gombot ás a háttérben megnyilik a téma,

átlépsz a témába törlöd és bezárod a visszadobott oldalt,és újra a profilodba maradtál,

böngészötöl-témától függ hány ablakot tud igy betölteni a háttérben.

• Upvote 1

Hali. Amellett, hogy minden feltoltonek egy nagy koszonet a munkaja miatt, lenne egy keresem. A filmek kategoriaban van a nagy felbontasu filmek, ahol sokszor van olyan feltoltes, aminek lehetne uj kategoriat csinalni. Megertem, ha valakit erdekel az DVD-R ISO, HDTV, feliratos film es elnezest, ha engem nem. Nem lehetne ezeket uj kategoriaba rakni? Koszi, ha valakit erdekel az otlet! Arrol nem is beszelve, hogy a DVD-R ISO nem is nagy felbontasu, hanem csak nagy meretu, a feliratos filmeket tobb helyen kulon kategoriaba rakjak, itt is igy lehetne, a HDTV meg lehet, hogy nagy felbontasu, de az elmenyt rontja a filmen levo logo.. szerintem.

Udv: Dzsin