Jump to content
PirateClub.hu

Ötletek A Fórumhoz


Thomas
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
a "nagy" progi témákba néha-néha egy-két icuri-picuri "tartalomjegyzék" (pl. windows xp 2. oldal windows vista 10. oldal stb.)

persze hozzászólásokban (igen tudom bárki megcsinálhatja, csak én lusta vagyok hozzá)

 

 

Ezzel én is egyetértek... ha vége a mostanában zajló ellenőrzéseknek és a vizsgaidőszakomnak (ami egy szűk hónap még) szívesen elvállalom :D de addig.... esélytelen.... :) A koncerteknek egykor már csináltam ilyet egy este alatt megoldható lenne mondjuk pl. az elsső hozzászólásba... ;)

 

(összességében nekem jó ötletnek tűnik)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nemtudom hogy valaki javasolta-e már (nem olvastam végig 140 választ), de szerintem aki bekerült a "BANNED" group-ba (tehát kirúgták az oldalról) annak le kéne venni mind az avatar-ját, mindpedig a sig-jét és adni neki egy kis táblácskát "BANNED" felirattal (pl. mint a mellékelt gif file).

 

Ismét az angol GTA fórumot hozom fel példaként, ahol fennvagyok: ott akit bannolnak azzal ezt csinálják, így tisztán látszik ki az akitől már nem kell válaszra számítanunk. Ja és ott ez nagyban megkönnyíti az én feladatomat is, ugyanis én vezetem a "Szégyenfal"-at, ahová a kidobott tagok nevei kerülnek... :D

post-72253-1181827137.gif

Link to comment
Share on other sites

Hali Mindenki!

Nekem a kérések topichoz lenne javaslatom.

Én úgy gondolom, hogy ha egy kérés teljesítve van vagy teljesíthetetlen, akkor azt a témát a téma indítója törölje.

És akkor mindig csak az aktuális kérések lennének láthatók. Így sokkal átláthatóbb és nincs tele a topic felesleges témákkal.

Link to comment
Share on other sites

itt az is a gond hogy ha valaki teljesíti akkor oda linkeli ki a kéréshez, nem pedig a rendes letöltési részébe, így azokat a témákat nem lehet törölni.

a másik fele hogy sok azonos kérés van, mert az emberek többsége nem használja a keresőt!! (még a kéréseken belül is sok azonos)

Link to comment
Share on other sites

Hát probléma az akad még..., de addig jó!!!

Nekem (kezdőnek) úgy tűnik, hogy a feltöltések többsége 30-60 napnál tovább nem igen él...

A kéréseket ha 30-60 napig nem teljesítik....(+ ha teljesítik is...)

Ezeket sztem az arra illetékesek simán kitakaríthatják....(Esetleg a szab.-ban előzetesen megemlítve...)

Én : ígérem, hogy ha mást nem is de a halott linkeket ezentúl "jelentem"!!!

 

MÁS: Az XXX -en (amely részemről igen kedvelt rész...) a "Retro" mint "gyüjtő" és "szétbontandó" (a szabályzat szerint) nem biztos, hogy okos ( bár szabályszerű) megoldás.... Mert pld "szegény" Nietche zene/video oldala tényleg elég vegyes VOLT, addig S. Hawkins "szigorúan " a megadott témában dolgozott.... Én hagynám 1-ben.... (Nehogy úgy járjatok, mint a rendőrök( a '90-es években), akik ha elkapnak egy ipari cd másolót 1-ből 500 megoldott üggyel "bírtak"!!!)

Link to comment
Share on other sites

Sztem kikéne szórni a "szemetet", aki hónapok óta nem lép fel, s alig van hsz-e, vagy egyáltalán nincs neki. Utána pedig egy meghívásos rendszert kiépíteni. Egy hatalmas, aktív, és egyedulálló fórumot létrehozni, aminek a tagságára buszke lehetsz.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem is jó lenne ez a meghívásos rendszer, de akkor már az kéne , hogy a legnagyobb warezoldal címéért törekedjünk.

Nem ártana szerintem bővíteni, kiterjeszteni az oldal határait.

 

az eddigi cuccokon kívül lenne még 4 "aloldal" , mindegyiken kb 2-3 ember ügyködne.

Programok , Filmek , Zene , Játék

 

mindegyiken 2-3 ember, aki szinte csak ezzel foglalkozna, így lényegesen gyorsabban nőne a "download" állomány :)

 

a zenei cuccosba beszállnék :);)

Link to comment
Share on other sites

@mykice & tropuska: shoutboxot ne

1: van chat

2: vagy senki nem használja, mert alapból nincs bekapcsolva

3: ha be van kapcsolva alapból, akkor 100+ aktív usernél (aki olvassa a fórumot, nem feltétlen ír a shoutboxra) legyilkolja az adatbázisszervert, nagy terhelésnél most is belassul az oldal

4: full felesleges, kb az menne rajta, mint a power csevegőben

 

A meghívásos rendszert (bár most még nem válaszolt rá) tibiole ellenzi, semmi értelme kizárni felhasználókat az oldalról, hátha egyszer akik most inaktívak, később ők lesznek a legaktívabb, legsegítőkészebb tagok.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Én annak örülnék, ha lenne egy olyan fórumtéma is, amely a 3d-vel foglakozna.

Értem ezalatt 3dmax, blender, cinema4d stb ... hasonlóan mint a weblapszerkesztés, programozás stb fórumrészek ugyanolyan, illetve hasonló alfórumokkal (bemutatóterem, kérdezz felelek stb...)

 

Ha meg tudnátok valósítani nagyon díjaznám!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Én amiatt is ellenzem a shotboxot, mert hagy maradjon meg mindenkinek az a szabadsága, hogy mikor milyen témáról mit és mennyit akar olvasni.... szerintem ez is fontos kritérium... Legtöbben úgyis arra használnák, hogy

1, reklámozzanak, mert sok ember látja

2, hogy ott kéregessenek ....

 

Tudnék olyan oldalt emlegetni ahol van shotbox és mindez állandó tendencia...

 

Ezt követően jönnének az újabb és újabb warnok, szitkozódás és tájékoztatások: hogy bizony-bizony, ez benne van a szabályzatban és ez oda is érvényes....

 

Semmi értelme nincs... és csak egyfajta kaotikát eredményezne.

 

valamint a Meghívásos rendszerről: Az oldal szelleme nem szólhatna igazából arról alapelveit tekintve, hogy kirekesszen másokat, hiszen pont azért kell léteznie, h. mindenki számára elérhetővé tegye az elérhetetlent - a minőséget....

(szerintem ez a baj a torrentekkel is nyalnak-falnak az emberek, hogy bekerüljenek és akkor se egyenlő esélyekről szól, hanem arról, hogy kinek milyen netje van, hogy seedel stb.... )

Link to comment
Share on other sites

főleg amikor megy az USdownloader gyakorlatilag a fórumozást is ellehetetleníti :D (legalábbis engem zavar, h. folyamatosan jelentkezzek be, nézzem h. most áhh' 20%-nál jár a fájl gyorsan adhatok egy warnt (persze csak annak, aki megérdemli ;)) áhh, most 90% új hsz-be nem merek kezdeni stb :D

 

Tényleg zavaró, de én arra jutottam, h. vagy letöltök vagy fórumozok :D (utóbbinál max ftp vagy egyéb hely párhuzamosan)

 

 

de biztos megvan rá a logikus magyarázat miért jobb így.... :) Majd jön Smurf és elmondja :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

nálam ez úgy megy. hogyha a böngészőmnek(firefox) az Eszközök - Beállítások - Személyes adatok beállításánál a Személyes adatok törlésénél nem töröltetem ki vele a sütiket(nincs kicsi pia a sütik előtt) akkor simán belép (így megy ez az otthoni gépemen) és ha azt akarom hogy mindíg kérjen jelszót akkor meg simán töröltetem a sütiket és akkor kéri (a munkahelyi gépemen).

szóval szerintem a sütikezelésnél nézz utána a böngésződben és ha azt akarod, hogy ne kérjen, akkor tartsd meg a pirateclub sütijét szerintem

 

de ha tévednék bocs, nálam így működik

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Én arra gondoltam hogy mi lenne ha lehetne olyat csinálni mint más oldalakon is hogy csak akkor jelenik meg a letöltési link ha hozzá szolsz a témához Mert vannak olyanok akik má több mint egy éve regisztrálva vannak és még nincs hozzászólásuk És engem azért zavar hogy feltöltök valamit és meg se kszönik mikor több százan megnézik

 

 

 

Akkor meg tele lenne a téma ennyivel hogy köszi meg thx!

 

Szerk.: későn vettem észre hogy már válaszoltak :)

Link to comment
Share on other sites

Hi all, a Creative skinhez betehetnétek ezt a Headert, vagy valaki csinálhatna egy Pirateclubosat :)

pcheader_01.jpg

 

 

Edit: Mégegy ötlet, a Köszönöm gomb Modot fel lehetne telepíteni és akkor nem lenne annyi egyszavas hozzászólás, inkább megnyomnák a Köszönömöt...

Ha valaki már mondta, akkor sry :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...