Jump to content
PirateClub.hu

Ötletek A Fórumhoz


Thomas
 Share

Recommended Posts

Nem is annyira felesleges...

Ha megnezed a "Keresek" alforumot, akkor ott lathatod a (REQ) szot minden alforum utan.

Ez azert jo mert ha a legujabb hosszaszolasokat nezed, akkor a tema cimebol meg az alforum nevebol nem tudod, hogy az most keres vagy "letoltesi ajanlat", mert mindkettobe van Programok, Filmek, Zenek, stb. alforum

Igy viszont mar latni fogod hogy hova sorolodik az adott topic

(DL) Letoltesi reszleg

(REQ) Keresesi reszleg

Igy megelozheto a felesleges kattintgatas.

 

De ez csak tipp

 

Udv.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem meg a regisztráció menetét kellene megváltoztatni. Vagy meghívós rendszer kell vagy a felhasználók számainak limitálása, persze a regisztráció során véletlenszerűen generált captchákat kellene beírni.Ezt már mondta más is de úgy látszik hiába mondjuk...

Link to comment
Share on other sites

Talán két különböző típusú ellenőrzőkód kéne majd egy napig hsz, témanyitás pm... tilos.

Nem hinném hogy nektek nem ér meg egy kis változtatást az egész ahelyett hogy valaki folyamatosan törölgeti a témákat.

(amúgy talán valami közös megegyezés alapján történő törlést is meglehetne oldani a gumiszobában, ha 4-5 e,ber úgy dönt hogy ez spam és törlendő dehát emberi szemétség határa eléri az emberi h-ly-ségét, tehát ez akár egyből elvethető)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem meg a regisztráció menetét kellene megváltoztatni. Vagy meghívós rendszer kell vagy a felhasználók számainak limitálása, persze a regisztráció során véletlenszerűen generált captchákat kellene beírni.Ezt már mondta más is de úgy látszik hiába mondjuk...

 

A captchák általában csak max a usereket fogják vissza a regeléstől. :D

Talán egyedül a recaptcha használható.

 

Szerintem egy biztonsági kérdés többet ér pl:

 

"Mennyi egy és 2-nek az összege?"

Link to comment
Share on other sites

majd lesz regisztrációs menet változtatás amint meg lesz az új szerver, és ezt szándékosan nem piszkálják már :)

szerintem!

én is úgy gondolom hogy hatásosabb a kérdés, már én is írtam igaz nem ide vagy olvastam még olyat hogy van egy tárgymező amit nem kell kitölteni, csak üresen hagyni pl Hagyd üresen a mezőt:[___] a spambot ezt is kitölti így a regisztrációja sikertelen lenne

 

hasonlóan mint pl. youtube-on, minden hozzászólást lehetne vagy +-al vagy - al illetni

teljesen felesleges lenne, ha már gombokat akarunk hasznosabb lenne egy KÖSZI! gomb ezzel rengeteg felesleges hsz-t spórolna az oldal. csak simán számolná a kösziket :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Egyetértek. Talán az lenne a legjobb ha a kitöltős verzió lenne, vagy a magyar kérdésre válasz, (egy meg 2 betű és szám) aztán 5 sikertelen (nem felhasználónév miatti) regisztráció után nem engedélyezni hogy próbálkozzon.

Akárhogy is de egypárat ki KELL szűrni, ha csak a képes dologgal is.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

@Batista: nem tudom, hogy az Adblock Plus szó mond-e neked valamit, de ma már szinte valamennyi böngésző alatt lehet blokkolni a reklámokat, amik egyrészről így nem zavarnak az állandó villogásukkal, másrészt gyorsabban is töltődik be az oldal reklám nélkül. De nézzük meg ezt az igen bonyolult problémát a gyakorlatban!

 

A főoldal Internet Explorer alatt, mindenféle kiegészítő nélkül:

 

2010-11-30_222040.png

 

És Firefox alatt az Adblock Plus kiegészítő mellett:

 

2010-11-30_222059.png

Link to comment
Share on other sites

Csatlakozom hozzád tényleg nem annyira jó....Még ha pénz is kell az oldalnak de akkor is...miért pont 1 napiszarosat... Ide még kicsik is járnak nem csak nagyok...

 

 

Kicsit sántít ez a megállapítás.A fórum szabályzata tartalmaz egy ilyen pontot:

 

"

Az oldal felnőtteknek szánt anyagokat tartalmazhat, ezért mindenki saját felelősségére regisztrál és böngészi az oldalt. A felhasználók korát technikailag lehetetlen teljes biztonsággal ellenőrizni, ha nem szeretnél felnőtteknek szóló tartalommal találkozni, akkor kerüld el a megjelölt fórumokat, a többi fórumban ezt a moderátorok szigorúan szűrik, de mivel a fórum utólag moderált, előfordulhatnak ilyen tartalmak is. "

 

Ezek után nincs miről beszélni.

Link to comment
Share on other sites

Másik fórumban jött elő megint az offolós téma, a felesleges köszönömök, ezek kiszűréséhez lenne egy két javaslatom:

Azt kellene csinálni hogy kötelezővé kellene tenni azt, hogy minden feltöltő zárja le a témát, amit nyitott, és akkor sokkal kevesebb munka lenne az oldallal. Max aki nagyon vágyik a köszönömökre az nyit egy köszönöm témát, és oda mindenki írhat aki akar. Vagy más warezoldalon láttam olyat, hogy minden téma le van zárva, és van egy "Köszönöm" gomb, és a téma alján található azoknak a felhasználóknak a neve akik megnyomták a gombot.

Link to comment
Share on other sites

Lehetne egy olyan topick hogy halott linkek gyűjtése!

Ahova a felhasználók gyűjtenék a halott linkeket a és moderátorok néha benézve a topickba törölnék azokat topicokat!

Ez egy másik oldalon tökéletesen bevált és működött rengetek halott link összegyűlt!

Ha van már ilyen topic akkor bocs!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...