Jump to content
PirateClub.hu

Ötletek A Fórumhoz


Thomas
 Share

Recommended Posts

sziasztok!

 

nekem nem is nagyon a fórumba hanem a figyelmeztetésekről mondanék.Én például azt csinálnám hogy akinek van figyelmeztetése annak pl:husvétkor,karácsonkor lehetne levonni 5-10%-ot.

Na ez az én véleményem és remélem nem kapok érte warn-t

 

Csecse

Link to comment
Share on other sites

Van sok mód, hogy csökkenthesd a warnodat, mi köze a húsvétnak a warn-csökkentéshez? Semmi :) Fel kell 1 gigát tölteni vagy reportolni sokat 1 témában és máris csökken a warnod. Inkább a szabályzatot kéne előbb elolvasni, mint ilyen ötletekkel előállni... Közkívánatra ilyen nincsen.

Link to comment
Share on other sites

Mondjuk végül is nem hülyeség, hogy ilyen "nevezetes napokon" lehetne csökkenteni a warn-t :)

Mondjuk nekem nincs figyelmeztetésem, de szerintem, ha nem is rendszeresen, hanem mondjuk 2-3 évente nem rossz ötlet! :)

zsepi: Nem kell ilyen agresszívan felfogni! :) Elvégre süt a nap, sunshine van, élvezzük az életet! :)

A szabályzattal kapcsolatban viszont teljesen egyetértek! Read The Forum Rules! :)

Link to comment
Share on other sites

Hali. Nem tudom, hogy felmerült-e már az ötlet, de mindig látom, hogy "Szerverbővítés. Támogatásokat várunk!".

 

Esetleg lehetne olyat, hogy PM ben küldenétek reklámokat mindenkinek bizonyos időközönként mint ahogy DC-n szokás. Tehát X mennyiségű pénzért ti küldtök egy körüzenetet az Ő megadott szövegével + linkjével.

 

Megérteném azt is, hogy akkor már nagyon sok reklám lenne, meg idegesítő is lehet egy idő után. De a fórumot ilyen miatt nem hinném, hogy bárki is itt hagyná. Ha meg igen az annyit is ér. Ebből lehetne fedezni a szerver bővítések egy részét.

Link to comment
Share on other sites

Mit ne mondjak dc-n baromi élvezetes, az hogy keresni akarok valamit aztán úgy ugranak fel a reklám ablakok, hogy a végén elfelejtem, hogy mit akartam keresni. Sőt nem hiszem, hogy a staff ilyen aggressziv módon kezdene hadjáratot, hogy támogatáshoz jusson, aki támogatni akarja, az igy is fogja, ha meg nem akkor nem, de ez 1 idő után a forum színvonalát levinné "józsika meg pistike warez oldala" szintjére.

Link to comment
Share on other sites

Igen, ez esetben nézzétek a spammelők, csalók című topic részt, pont az ilyenek miatt indítottak hadjáratot , hogy a userek ne kapjanak kéretlen leveleket, és Niet. már párszor leirta a véleményét a dologról, úgyhogy ezt a kérdést szerintem nem kell tovább feszegetni.

Link to comment
Share on other sites

lehet volt már, vagy csak én nem látok különbséget, de:

 

a kérések fórumrészben a már teljesítetteket nem lehetne lezárni, vagy ikont cserélni, mert így keresni kell, hogy mihogyvan :D oke, ahol 1 hszvan, de ha több és mind csak kérés, na asszemnemkellragoznitovább :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

És ki könnyítené meg az eddigi filmek szétválogatását? :D

Ne mondjátok, hogy a moderátorok dolga, mert az nem igaz. :)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Szerintem lehetne több versenyt indítani. Ezzel sok inaktív téma beindulna.

 

Az igaz, csak egy verseny levezetése nem gyerekjáték, és kevesen vállalkoznak rá szerintem.

Meg elég nehéz nyereményeket kreálni. :(

 

Előléptetéseket nem lehet adni ilyenért, mert ne csak akkor végezzen a kedves user olyan munkát, hogy kiemelhesse a vezetőség, hanem máskor is.

Account nyereményeket akkor tudunk kiosztani, ha valakik felajánlják a saját feleslegesüket. Ebből nincs túljelentkezés, finoman szólva.

És mivel mi is pénzből élünk, előfizetgetni mások kedvéért nem fogunk.

Ugyanígy vagyunk a nagyobb nyereményekkel. Nem tudjuk megvenni, hogy aztán odaadhassuk másnak.

 

De erre is jöhetnének akkor ötletek, hogy milyen versenyek tetszenének nektek, melyik fórumrészben, és milyen nyereménnyel. :)

Link to comment
Share on other sites

Egyesével meg kell nézni minden oldal miden témáját. :) Ez nagyjából 13500 témát jelent.

Aztán kimásolgatni a dvd-s és hd-s témák linkjeit.

 

De ne állj neki, ehhez kell a Movis két modjának a jóváhagyása is.

Megjegyzem, talán könnyebben kötélnek állnának, és áldasukat adnák a kérésnek, ha többen összejönnének, és segítenének válogatni.

Szerintem... :)

Link to comment
Share on other sites

Most ez nem a mostani beszélgetéshez tartozik, de mit szólnátok ahhoz, hogy minden 1000-redik hsz-nél csökkentenék 10%-al a figyelmeztetést? Hm?

(Amúgy azért is kérdem mert 60% a figyelmeztetésem :(:D, meg most valahogy ezt találtam ki :D)

Ja igen és nem kell lehurrogni béna a netem nem tudok feltölteni. Reportolni meg szoktam... és olvastam a szabályzatot!)

Link to comment
Share on other sites

Én ezt nem tartanám jó ötletnek..így is találkozok nem egy offolóval , aki naponta 10-20 hszt ír a letöltési topikokban , csak hogy gyarapodjon a hozzászólásainak a száma..(persze..figyelünk is az ilyenekre..és nullázzuk is őket :) )

Lényeg..boldog boldogtalan elkezdene offolgatni , hogy a hsz száma nőjön . Tisztelet a kivételnek .

Link to comment
Share on other sites

Van ez a vinyl/maxi/ep téma.

Azért találták ki hogy áttekinthetőbb legyena fórum.

szerintem nemjó ez így...

Nyitni kéne egy alfórumot a az ien típusú albumoknak....

Sokkal áttekinthetőbb és "levegősebb" lenne :D

Link to comment
Share on other sites

Most ez nem a mostani beszélgetéshez tartozik, de mit szólnátok ahhoz, hogy minden 1000-redik hsz-nél csökkentenék 10%-al a figyelmeztetést? Hm?

(Amúgy azért is kérdem mert 60% a figyelmeztetésem :(:D, meg most valahogy ezt találtam ki :D)

Ja igen és nem kell lehurrogni béna a netem nem tudok feltölteni. Reportolni meg szoktam... és olvastam a szabályzatot!)

 

pl.halott linkek jelentése:

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=111535

 

Link to comment
Share on other sites

Én ezt nem tartanám jó ötletnek..így is találkozok nem egy offolóval , aki naponta 10-20 hszt ír a letöltési topikokban , csak hogy gyarapodjon a hozzászólásainak a száma..(persze..figyelünk is az ilyenekre..és nullázzuk is őket :) )

Lényeg..boldog boldogtalan elkezdene offolgatni , hogy a hsz száma nőjön . Tisztelet a kivételnek .

 

 

Szia!

 

Feltöltések után ha le lehetne zárni a témát akkor nem történne offolgatás az adott témában ! Igy tiszta maradna a letöltések rész és nektek sem adna többlet munkát. Tudom szám lapos puttána :)

 

Link to comment
Share on other sites

Én és sokan mások is ellene voltunk/vagyunk a dolognak. Régen ugye ment ez egy jódarabig a musicban, de rendkívül sok hátulütője van.

 

1, Jelentést nem használják, halott linkekre ritkán derül fény

2, A témák népszerűsége prioritása, sete-suta, átláthatatlan

3, A hibák szűrését is ellehetetleníti.... legtöbben a hibákat a felvetéseket csak a topicba írnák, azon túl nem jutnak

4, Rendkívül sok "köszi" téma, mivel nem értek meg, h. levan zárva

5, És szerintem ez a LEGFONTOSABB: ennyi erővel egy weblapot is üzemeltethetnénk, aminél nem lehet hozzászólni semmihez, de könyörgöm ez egy közösségi fórum, regálásokkal, válaszokkal, dialógusokkal.... Így nem látom semmi értelmét, hogy hosszútávon bevezessük.

6, A köszönetek fórumrészig a fórumozók 90-95%-a szintén el se jut (nem is tud róla), így marad a kuka letöltés.

 

 

Valamint a lezárt témát szerintem a témanyitó se tudja szerkeszteni. (pont azért van lezárva, h. újabb hozzászólás és tartalommódosítás ne lehessen...)

 

Olvass visszább Syst3m... :)

Link to comment
Share on other sites

Szia!

 

Feltöltések után ha le lehetne zárni a témát akkor nem történne offolgatás az adott témában ! Igy tiszta maradna a letöltések rész és nektek sem adna többlet munkát. Tudom szám lapos puttána

 

 

Ha le lenne zárva és a feltöltő PL:rossz jelszót ad meg,vagy a lankekkel van gond akkor meg nem lehetne jelezni se a feltöltőnek(max. PM-Ben.) se a letöltőnek aki letöltötte esetleg és nem tudja kicsomagolni,lassu nettel rendelkezőknep pl:egy nagyobb filmnél már kicsit rossz!!!

 

csecse

Link to comment
Share on other sites

Ezt én is támogatom, hogy legalább 1 külön DVD alfórum legyen, ahol a komplett dvd-k vannak. És akár 1 ugyan ilyet a HD-s filmeknek is.

Szintén támogatom az 5letet!

Mi lenne, ha nem bonyolítanátok, csak egyszerűen létrehoznátok egy DVD/HD topikot és ezután a DVD/HD filmeket már csak oda lehetne linkelni, amit eddig raktak ki az maradna, ott ahol van (persze nyilván jobb volna minden linket egy helyen tudni, és úgy látom volnának is vállalkozó szellemek az elvégzéséhez, ami nem kis munka lenne), így a modiknak nem volna vele munkájuk, egy idő után viszont átláthatóba válna a téma, ami nem egy utolsó dolog... ;)

Link to comment
Share on other sites

Az igaz, csak egy verseny levezetése nem gyerekjáték, és kevesen vállalkoznak rá szerintem.

Meg elég nehéz nyereményeket kreálni. :(

 

Előléptetéseket nem lehet adni ilyenért, mert ne csak akkor végezzen a kedves user olyan munkát, hogy kiemelhesse a vezetőség, hanem máskor is.

Account nyereményeket akkor tudunk kiosztani, ha valakik felajánlják a saját feleslegesüket. Ebből nincs túljelentkezés, finoman szólva.

És mivel mi is pénzből élünk, előfizetgetni mások kedvéért nem fogunk.

Ugyanígy vagyunk a nagyobb nyereményekkel. Nem tudjuk megvenni, hogy aztán odaadhassuk másnak.

 

De erre is jöhetnének akkor ötletek, hogy milyen versenyek tetszenének nektek, melyik fórumrészben, és milyen nyereménnyel. :)

Igen, a nyeremények... erre nem gondoltam, de szerintem egy kis warn csökkentés korrekt lenne. Ha pedig olyan kaliberű lenne a dolog, akkor egy kisebb nyereményt össze lehetne dobni és postázni. A reklámokból tudom, hogy a szerver üzemeltetése megy, de egy 1000 Ft-ot kizárt, hogy nem lehet félre tenni ilyesmire. :)

Link to comment
Share on other sites

Szintén támogatom az 5letet!

Mi lenne, ha nem bonyolítanátok, csak egyszerűen létrehoznátok egy DVD/HD topikot és ezután a DVD/HD filmeket már csak oda lehetne linkelni, amit eddig raktak ki az maradna, ott ahol van (persze nyilván jobb volna minden linket egy helyen tudni, és úgy látom volnának is vállalkozó szellemek az elvégzéséhez, ami nem kis munka lenne), így a modiknak nem volna vele munkájuk, egy idő után viszont átláthatóba válna a téma, ami nem egy utolsó dolog... ;)

 

ÉN is!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Lehet hogy már felmerült a kérdés, de nincs kedvem 17 oldalt elolvasni. tehát:

 

Ha pl. én nyitok egy új topicot. Akor én azt tudjam törölni, tudjam zárolni és ilyesmi dolgok. Meg a saját hsz-emet tudjam törölni. Ha mindenki tudná kezelni a saját topicját, és kitörölné a felesleges topicocat, szerintem valamennyivel meggyorsulna az oldal, mert egy halom olyan topic van, amik ki lettek vesézve pl. segítségbe megoldottuk a problémát, azt már ki lehetne törölni, hogy fölöslegesen ne maradjon bent a topic, mert lassítja az oldalt.

 

Nemtudom ti hogy vagytok vele, de engem picit idegesít, és szégyellem is magam, ha véletlen 2 hsz megy el, és a modikat kell zavarnom, hogy töröljék, és nemtudom saját magam kitörölni.

 

Remélem tetszik az ötletem!

 

 

Batista

Link to comment
Share on other sites

Odafigyelés kell semmi több . Ha lassú az oldal , akkor inkább késöbb írj hsz-t , minthogy dupla - tripla postolj . Ha véletlen hibázol , nyugodtan szólj nekünk -> REPORT GOMB , vagy pm !

 

Topik és post törlése a modik dolga ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...