Jump to content
PirateClub.hu

Ötletek A Fórumhoz


Thomas
 Share

Recommended Posts

Üdv!

Elnézést ha ez szemtelenségnek hangzik de a GameZ-en belül azt vettem észre egyre szaporodnak a kép illetve információ esetleg

 tag nélküli témák vagy a kérések! És ezek ha épp nem jelentik akkor napokig maradnak pedig látszik hogy a moderátoroknak dolguk van és azt el is végzik és tudom hogy ez egy nagy fórum és elég nehéz kordában tartani! Ezért kérek mindenkit aki ide belép hogy jelentsen folyamatosan!

Ez az észrevételem és ezt szerettem volna kiírni remélem ez nem gond!

Üdvözlettel:neeo9v2!

Link to comment
Share on other sites

Hali, nem tudom felvetette-e már valaki ezt az ötletet de én azért leírom.

Mi lenne ha a sokkal jobb átláthatóóság érdekében pl a filmeknél megoldanánk a leírást a topic címe alatt hogy valahogy így nézzen ki:

[Data][Horror][700mb][2008][HUNDUB] --> vagy valami más sorrendben

Persze tudom, hogy ez sok munka lenne a mod-oknak, de szerintem átláthatóbb lenne és ezzel mindenki nyerne.

Link to comment
Share on other sites

Az új szabályzat kimondja, hogy a szabályzat életbelépésétől feltöltött minden film témacíme hogyan nézzen ki. Gondolom elolvastad te is.

Mert abban minden benne van. Visszamenőleg meg nem fogjuk bevezetni, mert a moviesban több mint 10 ezer téma van nyitva!

Mivel a mod-ok is emberek, és nem itt töltik napjaik minden percét, plusz emellett más dolguk is van itt, nagyjából egy évbe telne mindent átírni.

 

És azért beszélek többes szám egyes személyben, mert gyakorlatilag ketten dolgoztuk ki t17t-vel a szabályzatot, ami az általad felvetett dologra is kiterjed.

Link to comment
Share on other sites

Sajnos nem tudom megválaszolni neked, csak a szabályzatot tudtam, mert azt önszántamból csináltam.

 

De nagyrészt én ugyanazt tippelem rá, mint a köszik számának nyilvántartására (köszi gomb). A nyilvántartott adat nem lenne hasznos, tehát csak foglalná a helyet az adatbázisban.

Elvégre, ha valakinek lenne 1000 pontja, és egyszerre 50et lehetne kapni, akkor mind a 20 (mert ugye 20*50=1000) dícséret nyilván lenne tarta, h kitől kapta, stb, és mivel ebből senkinek nem származik előnye, csak foglalná a nagy helyet az adatbázisban.

Gondolom én, de nem biztos, mert én is csak egy elite vagyok.

Az meg csak annyiban különbözik a powertől, hogy egy topiccal többen tudok csevegni... :D

Komolyabb beleszólásom nincs semmibe...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Én nem akartam beleszolni csak ez volt a meglátásom!(BOCS)

Nem bocsánatot kérni kell, csak belegondolni, hogy mi van, ha a fal másik oldalán lennél... :)

Meg attól még ha nem regelhetnek új emberek, és 700an maradunk, attól még lassú marad az oldal, ahogy Chipi is mondta. :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok,

 

valamikor régebben már felhoztam a dolgot - vagy valaki más -, de akkor még nem volt ennyire elterjedt a dolog. Több felhasználóval is beszélgettem már akik azon a véleményen voltak, hogy mint ahogyan a sorozatok is kapott egy külön alfórumot, a HD filmek (720p/1080p) is megérdemelnének egyet. Azért hozom fel újra, mert egyre elterjedtebb ez a szabvány, és ha belegondoltok általában az emberek vagy ezt vagy azt keresik (divx vagy mkv). Én konkrétan az utóbbiakra utazom, és tudom, hogy van kereső, talán mégis csak átláthatóbb lenne.

 

Vélemény?

 

u.i.: akár szét is válogatom azt a pár száz HD -s filmet ha akarjátok:)

Link to comment
Share on other sites

Hali!

Szerintem lehetne egy olyan része a fórumnak aminek az lenne a neve, hogy Dühöngő. Oda lehetne tenni az eldurvult témákat, és politizálni is ott lehetne. Persze ezt a részt is kéne moderálni, de nem olyan mértékben, mint a többit. Remélem jó ötlet.

tom000

Link to comment
Share on other sites

Politizálásra semmi szükség az oldalon. Arra megvannak a megfelelő helyek. Objektív módon moderálni sem lehetne. Továbbá az így kialakult feszültség más topikokban is jelenkezne adott személyek között.

Amúgy én már az elgondolást nem értem. :)

Politika a tv-ben, politika az erre szakosodott fórumokon, politika mindenhol, itt pont az a jó, hogy az ilyen elvi meg hovatartozási dolgok nem szítanak ellentéteket. Továbbá nagyon sok itt a fiatal, akik még nincsenek elmerülve a politikai témábn, csak néhány téves/nem téves elképzelésük van. És úgyis beírnák az okoskdásukat. A valóban hozzártők számára meg több oldal rendelkezésre áll, csak keresni kell a googleban.

A többire tényleg ott a Gumiszoba. :)

Link to comment
Share on other sites

Én arra gondoltam, hogy a Sport téma, tele van labdarúgással kapcsolatok topicokkal és ezeket kéne egy a "Nagy labdarúgó topic"-ba belepakolászni.

Illetve az autó sportokat, ez az amikből több van.

Továbbá, én nagy Formula autó rajongó, hoznék létre egy a "Nagy Formula topic"-t, mivel ez alatt renget kisebb kategória van .... és lehet van még sok ilyen elvetemült rajongó mint én :D

Szerintem sokkal átláthatóbb lenne a Sport téma ;)

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

Elnézést ha ez szemtelenségnek hangzik de a GameZ-en belül azt vettem észre egyre szaporodnak a kép illetve információ esetleg

 tag nélküli témák vagy a kérések! És ezek ha épp nem jelentik akkor napokig maradnak pedig látszik hogy a moderátoroknak dolguk van és azt el is végzik és tudom hogy ez egy nagy fórum és elég nehéz kordában tartani! Ezért kérek mindenkit aki ide belép hogy jelentsen folyamatosan!

Ez az észrevételem és ezt szerettem volna kiírni remélem ez nem gond!

Üdvözlettel:neeo9v2!

 

Egy ideig sajnos nem voltam,így elég sok hiányos adattal rendelkező téma született,de már elkezdtem a Gamez kitakarítását.

De természetesen nagy segítség ha jelentitek ha ilyen témába botlottatok.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok,

 

valamikor régebben már felhoztam a dolgot - vagy valaki más -, de akkor még nem volt ennyire elterjedt a dolog. Több felhasználóval is beszélgettem már akik azon a véleményen voltak, hogy mint ahogyan a sorozatok is kapott egy külön alfórumot, a HD filmek (720p/1080p) is megérdemelnének egyet. Azért hozom fel újra, mert egyre elterjedtebb ez a szabvány, és ha belegondoltok általában az emberek vagy ezt vagy azt keresik (divx vagy mkv). Én konkrétan az utóbbiakra utazom, és tudom, hogy van kereső, talán mégis csak átláthatóbb lenne.

 

Vélemény?

 

u.i.: akár szét is válogatom azt a pár száz HD -s filmet ha akarjátok:)

 

Ezt az ötletet támogatom én is, igaz még nem töltöttem fel HD-s filmeket de a jövőben tervezem és szerintem egyre többen fogják keresni ezeket...ha kell én is segítek szétválogatni...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Olyan ötletem is lenne, igaz nagyon-nagyon sok munkába telne, hogy az XXX Topicban a képeket és a videókat illetve filmeket szétválogatni.

Tudom, ez több hetes meló lenne, de sokkal könnyebb lenne az eligazodás. Szerintem legalábbis. Ha úgy van és el is vállalnám. Segítség is lenne tuti.

Szóval nem lenne rossz ;)

Link to comment
Share on other sites

Jó ötlet Armin, ha kellek segítek!

Arra gondoltam hirtelen, hogy az értelmetlen témákat is lehetne gyüjtögetni, REPORTOLNI mert van pár ami csak a tárhelyet foglalja ,szerepe nincs. pl:

 

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtop...icializ%E1l%E1s

Jogosan zárta be novistar a topikot,mert semmi értelme.

Késöbb sem tanul belölle senki sem.

 

(Ergo ha valami bajom van,rákeresek a Segítségben, as az esetek 90%ban meg van oldva a bajom,mert már kérdezte valaki.)

De a fentebb linkelt topikból nemsokat informálódik az átlaguser.

Ezeket is likvidálni kéne szerintem.

 

Ha kell segítek szelektálni.

 

Valamint a Segítség témában javasolom egy Youtube kiemelt témát létrehozni, mert mostanában elég sok ilyen irányultságú kérdés van és logikusabb ha egy helyen van az összes ilyen kérdés.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Most olyan jutott eszembe, hogy mikor valaki nyit egy új topikot, akkor lehessen választani, hogy majd ő írja meg a kódokat, stb., vagy választ egy sablont. A Sablon-ban pedig ki lehet tölteni a megfelelő dolgokat, cím, minőség, stb... Így remélhetőleg nem lesz annyi hiányos téma.

A sablonokat témánként lehetne változtatni, szóval a Movies letöltési fórumban és a Music letölt. fórumban más-más sablon lenne, a megfelelő adatokkal.

 

Remélem érthető voltam :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok,

 

valamikor régebben már felhoztam a dolgot - vagy valaki más -, de akkor még nem volt ennyire elterjedt a dolog. Több felhasználóval is beszélgettem már akik azon a véleményen voltak, hogy mint ahogyan a sorozatok is kapott egy külön alfórumot, a HD filmek (720p/1080p) is megérdemelnének egyet. Azért hozom fel újra, mert egyre elterjedtebb ez a szabvány, és ha belegondoltok általában az emberek vagy ezt vagy azt keresik (divx vagy mkv). Én konkrétan az utóbbiakra utazom, és tudom, hogy van kereső, talán mégis csak átláthatóbb lenne.

 

Vélemény?

 

u.i.: akár szét is válogatom azt a pár száz HD -s filmet ha akarjátok:)

 

Én támogatom ezt az ötletet.És ha kell,segítek. :)

Link to comment
Share on other sites

Hali.

Már régóta felmerült bennem, főleg a nagy windowsos téma kapcsán, nem lehetne megoldani, hogy egyfajta Spoiler: megoldásal elrejteni az adott hozzászólás bizonyos részeit, majd ugyanazon a gombbal megjeleníteni azt.

Mert igencsak zavaró, hogy majdnem egyetlen hozászólás elfoglalja a táma egyik oldalát és igencsak sokkat kell keresgélni benne mire az embert az őt érdeklő részhez érne. Gyakorlatilag a nagy része szemétnek is felfogható és ropant zavaró.

Vegyük pl. egy sorozatott, a letöltési linkek álatlában az első hozzászólásban vannak, mondjuk 20 részhez találunk letöltési linkek. Na már most ezt ugyanenyi Spoiler-rel áttekinthetőbb lenne az egész, el lehetne beük helyezni a linkeket és a felhasználó csak az őt érdeklő részhez lévő linkeket hozná elő és mehet a letöltés.

Így igencsak kényelmes lenne használni ezt a forumot is, mivel gyakorlatilag kész rémálómá vát a fórum bizonyos részei.

MIndenképen korlátozni kellene valmilyen formában a hozzászólások terjedelmét, mert ílyen formában szerintem lassan tarthatatlan lesz. Csak a helyet foglalja írdatlan mennyiségben!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...