Jump to content
PirateClub.hu

Ötletek A Fórumhoz


Thomas
 Share

Recommended Posts

Minden téma egy album. :)

Kivéve az a téma amelyiknek a címe ezen formula szerint építődik fel:

 

jelen hó - single számok :)

 

Áttekinthető, és használjátok a keresőt is néha.

 

Kicsit a szabályzatból:

 

Egy témába csak egy előadó albuma (albumjai) legyen

? Különálló számokat csak az aktuális havi (pl 2007 január) Single számok topikba linkelhetsz.
Link to comment
Share on other sites

Tom95 ötlete szerintem is jó, lehetne egy "Köszönöm" gomb a téma mellett, amire rá lehet kattintani, és lényegében számolná, hogy hányszor kattintottak rá, és megjelenítené azt.

(Remélem érthető voltam, nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz :))

Link to comment
Share on other sites

szerintem is jó ötlet lenne a további kategorizálás, mert sokkal felhasználóbarátabb lenne, ha mondjuk a musicban külön lenne a rock, rep, és elektronikus zene, vagy a filmeknél, akció, vígjáték, horror, thriller, dráma, mert már olyan nagy a kinálat a piraten pl ikor egy koncertfelvételt szeretnék letölteni, és éppen monydjuk feltettek egy csomo diszkós izét akkor kuatathatok :)

 

Ez tényleg jó lenne, viszont ember legyen a talpán, aki a már meglévő több ezer témát kategorizálná. Szerintem a modik beleőszülnének :unsure: .

Link to comment
Share on other sites

Ez tényleg jó lenne, viszont ember legyen a talpán, aki a már meglévő több ezer témát kategorizálná. Szerintem a modik beleőszülnének :unsure: .

 

Az az egyik, másik meg hogy még több témát kéne a végén áthelyezgetni, hogy ez akció, nem horror, stb...

Link to comment
Share on other sites

Régebben én is örültem volna, ha lett volna a hozzászólásaimnál törlés gomb. Ma már ritkábban fordul elő, hogy félrenyomok. Viszont, ami a fontos, hogy ha lenne ilyen funkció az sok problémát szülne, hiszen értelmetlenné válna rengeteg topic. Képzeljétek el hogy valaki ír valamit, amire a többiek reagálnak, majd törli a hozzászólást. Utólag elég nehéz lenne átlátni.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem ki lehetne írni hogy ha van olyan elvetemült aki baromi gyors nettel rendelkezik vagy sok a türelme meg az ideje akkor töltsön fel 1-2 720p-s HD videót is 5.1es hanggal! (Teljes filmekre gondolok, de még a videó klip is szóba jöhet, de azért a film az film!)

Mondjuk én lennék olyan elvetemült hogy le is töltsem!

Sajnos minőség mániába szenvedek!

 

Ha lehetne valamelyik topicba egy ilyen kiírás, akkor meg köszönném!

Link to comment
Share on other sites

Hali!

Lehetne csinálni Gadgetet google-hoz, és akkor minden böngészőindításkor megjelenne.

Úgy kellene, hogy az 5 legújabb témát kiírja, megoldani, hogy nem az 5 útolsó hozzászólásét, hanem az 5 utolsó új topc nevét kiírja. Máris csalogatóbb lenne az oldal.

Link to comment
Share on other sites

csak nehéz megvalósítani...

Van ehez a fórum motorhoz többféle "thanks mod", csak copy-paste és kész is lenne.

 

Az új rangok annyira nem is kellenek, de az új csoport nem lenne rossz. Egy 25 hsz-es felhasználó ugyan úgy Power User, mint egy 5000 hsz-es. Szóval értitek. :) Bár nekem ez így is tökéletes, csak egy felvetés volt.

 

A régi álmom meg, hogy a 0 Dayz játékokat/filmeket kilehetne emelni. Én örülnék neki, mert nem veszne el 1-2 ismeretlen új film a többi között.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...